|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
12.4.2011 10:21:27   
Anoniman
sok na slamcicu user posted image ne verujem za dugo da ce uci 

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
12.4.2011 10:31:23   
mala86

IZVORNA PORUKA: henna ze

persil -tečni..užasno smrdi dojeća...muka mi..

ne kupujem ni skupe omekšivaće..otkako je mala 86 promovisala lilly..

i ja sam sa persilom user posted image bas ga htjede napisat

a ovo drugo me bas nasmija user posted image user posted image user posted image ,ja mislim kad bi na fb stavila ono da napisete na sta pomislite kad se mene sjetite ti bi napisala -omeksivac lilly user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
12.4.2011 11:02:51   
taurus
pronto maramice za namještaj
grozne suuser posted image
tako umrljaju drvo da ga poslije dodatno moraš čistiti

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
12.4.2011 11:45:43   
leli§
- "vreca" lukauser posted image user posted image user posted image  prvi i posljednji put da kupim vrecicu luka...od sad po 4-5 glavica i Bog te veselio


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
10.5.2011 22:18:59   
ivanak

IZVORNA PORUKA: leli§

- "vreca" lukauser posted image user posted image user posted image  prvi i posljednji put da kupim vrecicu luka...od sad po 4-5 glavica i Bog te veselio




a šta je draga proklijao... heheeee
koliko su meni puta patate priklijale... a šta ćeš kad ih ostatak familije obožava.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
20.5.2011 17:43:47   
sabinos
IZVORNA PORUKA: leli§

- "vreca" lukauser posted image user posted image user posted image  prvi i posljednji put da kupim vrecicu luka...od sad po 4-5 glavica i Bog te veselio


potpisujem!!!!!!!!


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
20.5.2011 18:28:04   
leli§
proklijao luk uvelike a nisam vidjela neke se glavcice osusile neke pocele truhnuti itd... katastrofauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
3.6.2011 10:41:51   
Anoniman
Nikad više u moju kuću neće ući ništa na čemu piše BEKO  user posted image user posted image user posted image user posted image
Grozno iskustvo, još kakvi su ekspresni kad je u pitanju popravka user posted image

LCD ispucana garancija za samo 2 godine
Frižider radio samo 6 mjeseci ..čekam servisere već 4 dana i koliko ću još čekati pitam se... zovem danas kažu nije im stigao dio user posted image user posted image , kakav dio nisu došli ni pogledati, nije im ravan Copperfield, možda su se nekad u toku noći i teleportirali do mog frižidera i za čas ga pregledaliuser posted image user posted image user posted image ... boli njih gdje ću ja hranu držati...




(odgovor članu leli§)
  Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
14.6.2011 13:59:40   
Chupka
Calgon user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
26.6.2011 19:51:12   
sinistra
Ornel Sunny day - SMRDI!!! user posted image

_____________________________

Vise nisam bebica, sad sam BEBA! :)

(odgovor članu Chupka)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
26.6.2011 23:16:35   
Medić*
Koristoljubivi i dvolicnjaci

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu sinistra)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
30.6.2011 10:25:33   
misty
Crni stalak za TV... nikad više... možeš komotno stajati svakih 2 min. i bristai paršinu i opet neće biti dovoljnouser posted image
namještaj u malagiću...užas nad užasima.
onaj čupavi  ćilim...platili smo ga 145 KM a već se utabao pa izgleda grozno.
BEKO proizvode
Denk mit omekšivać iz Dm...bacnje para. Ne mirišeuser posted image
Oni jogurti tip jogobela i sl. beskorisni a puni otrova (aspartam i acesulfam k)
avon gluposti-platiš skupo da se truješ...a ništa ti nije toliko neophodno
oprema za kupatilo iz Robota...za godinu dana koliko koristimo kupatilo sve bi trebalo zamijeniti user posted image

ma ima još toga ali dok se sjetim

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
30.6.2011 13:57:09   
jasmin
IZVORNA PORUKA: Breskva

Nikad više u moju kuću neće ući ništa na čemu piše BEKO  user posted image user posted image user posted image user posted image
Grozno iskustvo, još kakvi su ekspresni kad je u pitanju popravka user posted image

LCD ispucana garancija za samo 2 godine
Frižider radio samo 6 mjeseci ..čekam servisere već 4 dana i koliko ću još čekati pitam se... zovem danas kažu nije im stigao dio user posted image user posted image , kakav dio nisu došli ni pogledati, nije im ravan Copperfield, možda su se nekad u toku noći i teleportirali do mog frižidera i za čas ga pregledaliuser posted image user posted image user posted image ... boli njih gdje ću ja hranu držati...






Uuuu moja mama skoro uzela Beko frizider.cccc

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
30.6.2011 14:41:37   
gerberka
IZVORNA PORUKA: misty

Oni jogurti tip jogobela i sl. beskorisni a puni otrova (aspartam i acesulfam k)




ja volim pojesti jogobelu i mislim da je zdravija od 90% proizvoda na tržištu, samo kad bi se zagledali u njihove sastave. A lično sam se za vočne jogurte sensia uvjerila da su super po probavu.

BEKO nikada ne bih kupila, radije bih kod komsije prenosila sve dok ne skuckam za kvalitet..ne kupuju se frizider, sporet i sl svaki dan.

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu misty)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
30.6.2011 14:47:27   
taurus
ja imam beko mašinu za suđe i pezadovoljna sam (kuc, kuc)
radi preko 5 godinauser posted image

a za ostale njihove proizvode ne znam

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 140
   [Obrisana poruka]
30.6.2011 14:48:59   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
30.6.2011 15:00:08   
sabinos
ja imam beko frižider i mašinu za veš.super funkcioniše već dvije godine.a moja zaova ima isto kao i ja plus mašinu za suđe,već 5 godina.i ne žali se...
ja mislim da je to samo u pitanju kako potrefiš,kao i za druge proizvođače.mislim da visoka cijena ne mora nužno značiiti da će aparat raditi sto godina...

< Poruku je uredio sabinos -- 30.6.2011 15:01:01 >


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
30.6.2011 15:02:18   
gerberka
ja vala koga god znam kaže da je roba fuš. Ne rizikujem zbog 100 km jeftinije.
a da para imam - e vala ih nemam, ali gledam da je gorenje pa kako god. Mene gorenje nije izdalo ni u kom pogledu. 

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
30.6.2011 15:08:59   
palachinken

IZVORNA PORUKA: taurus

ja imam beko mašinu za suđe i pezadovoljna sam (kuc, kuc)
radi preko 5 godinauser posted image

a za ostale njihove proizvode ne znam



I ja sam svojom zadovoljna, najjednostavniji mogući model, radi fenomenalno a uopšte je ne pazim ni ne čuvam. Selili smo 3x, drdali je i truckali, jednom sam kupila ono nešto za čišćenje mašine, hranim je čm stignem, a ona radi. Svaki dan već dvije i po godine.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
30.6.2011 15:21:50   
Nedi
IZVORNA PORUKA: taurus

ja imam beko mašinu za suđe i pezadovoljna sam (kuc, kuc)
radi preko 5 godinauser posted image

a za ostale njihove proizvode ne znam



Isto...+sušilica za veš. Izdala me gorenje za veš kao i Indesit(koja je također gorenje). Nema joj ni godina već dva puta na servisu bila.

Svi proizvođači imaju robu koju prodaju u zemljama u tranziciji (kao mi) i to je sve žlj kvalitete bilo koja marka da je u pitanju. Sve je samo stvar sreće. Bilo koju da vani kupimo služila bi godinama

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
30.6.2011 15:24:15   
palachinken
A da se razumijemo - svi oni unutra imaju manje-više iste dijelove made in china, samo je okolni dizajn plastike drugačiji i logo proizvođača. A mahom su u vlasništvu iste koorporacije. Tako da danas brend ne znači plaho.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
30.6.2011 17:13:54   
gerberka
šta fali sto je made in china..kod nas se uvozi iz kine sve: od fuša do visokokvalitetne robe..ako je iz kine ne znaci da je fuš.

eh zaboravih, kod mene više ne ulazi itison ili tepih u crvenoj boji user posted image
mislim na jednobojne, svaka se tackica vidi i svaki dan zahtijeva ciscenje..kao sto neko rece za stalak za tv u crnoj boji, pa brise prasinu svake sekunde.hohouser posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
30.6.2011 22:40:05   
misty

[/quote]

ja volim pojesti jogobelu i mislim da je zdravija od 90% proizvoda na tržištu, samo kad bi se zagledali u njihove sastave. A lično sam se za vočne jogurte sensia uvjerila da su super po probavu.[/quote]

Evo razloga zašto ovo što sam navela ne ide u moju kuću a ti kako hočeš. Pošto sam je davno izbacila iz kuće ovo sam našla na netu. Da ne bi nagađala evo:
jogobella light od ananasa.

Sastojci:

jogurt od djelomično obranog pasteriziranog mlijeka (1,5% m.m.), 18% voćni pripravak (50% ananas i sok ananasa od koncentriranog soka od ananasa, voda, fruktozni sirup, sladilo: aspartam, acesulfam K, aroma), mliječne bjelančevine.

aspartam:
Aspartam, vještaćki šećer izaziva veoma ozbiljne simptome, od gubitka pamćenja pa do tumora na mozgu. Iako odobren od američkog Zavoda za Zaštitu Zdravlja (US FDA) kao bezbjedan dodatak za hranu, aspartam je jedna od najopasnijih supstanci kojoj su ljudi ikada bili izloženi.
evo linka :http://www.galaksija.com/aspartam.htm

Acesulfam-K
Umjetno sladilo i pojačivač okusa. Acesulfam K je bijeli kristalinični prah koji je 200 puta slađi od šećera saharoze. Proizvodi se kemijskom sintezom iz derivata acetooctene kiseline. Unatoč tomu što nije odobrena masovna upotreba, u širokoj je primjeni u svakodnevnoj hrani, lijekovima, kozmetici... Nakon konzumiranja ovog, kao i ostalih umjetnih sladila, karakteristična je pojava zaostalog okusa u ustima. Za maskiranje takve pojave, te za dobivanje okusa što sličnijega običnom šećeru, namirnicama se često dodaje kombinacija umjetnih sladila. Znanstvena su istraživanja jasno pokazala da acesulfam K, kao i neka druga umjetna sladila, kod eksperimentalnih životinja uzrokuje rak i povećava izglede za pojavu raka u ljudi. Također je utvrđeno postojanje mogućnosti da organizam na konzumiranje takvih sladila reagira povećanim tekom zbog povećane potrebe za ugljikohidratima. Tako redovita upotreba sladila može dovesti do debljanja. Acesulfam K je dopušteno dodavati samo određenim namirnicama u propisanim količinama (v. tablicu E950). Izbjegavati
!

http://iq4u.hr/e-brojevi/950.htm

što se mene tiče...ja u ovo vjerujem...

< Poruku je uredio misty -- 30.6.2011 22:42:45 >

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
30.6.2011 22:45:54   
gerberka
IZVORNA PORUKA: misty




ja volim pojesti jogobelu i mislim da je zdravija od 90% proizvoda na tržištu, samo kad bi se zagledali u njihove sastave. A lično sam se za vočne jogurte sensia uvjerila da su super po probavu.

Evo razloga zašto ovo što sam navela ne ide u moju kuću a ti kako hočeš. Pošto sam je davno izbacila iz kuće ovo sam našla na netu. Da ne bi nagađala evo:
jogobella light od ananasa.

Sastojci:

jogurt od djelomično obranog pasteriziranog mlijeka (1,5% m.m.), 18% voćni pripravak (50% ananas i sok ananasa od koncentriranog soka od ananasa, voda, fruktozni sirup, sladilo: aspartam, acesulfam K, aroma), mliječne bjelančevine.

aspartam:
Aspartam, vještaćki šećer izaziva veoma ozbiljne simptome, od gubitka pamćenja pa do tumora na mozgu. Iako odobren od američkog Zavoda za Zaštitu Zdravlja (US FDA) kao bezbjedan dodatak za hranu, aspartam je jedna od najopasnijih supstanci kojoj su ljudi ikada bili izloženi.
evo linka :http://www.galaksija.com/aspartam.htm

Acesulfam-K
Umjetno sladilo i pojačivač okusa. Acesulfam K je bijeli kristalinični prah koji je 200 puta slađi od šećera saharoze. Proizvodi se kemijskom sintezom iz derivata acetooctene kiseline. Unatoč tomu što nije odobrena masovna upotreba, u širokoj je primjeni u svakodnevnoj hrani, lijekovima, kozmetici... Nakon konzumiranja ovog, kao i ostalih umjetnih sladila, karakteristična je pojava zaostalog okusa u ustima. Za maskiranje takve pojave, te za dobivanje okusa što sličnijega običnom šećeru, namirnicama se često dodaje kombinacija umjetnih sladila. Znanstvena su istraživanja jasno pokazala da acesulfam K, kao i neka druga umjetna sladila, kod eksperimentalnih životinja uzrokuje rak i povećava izglede za pojavu raka u ljudi. Također je utvrđeno postojanje mogućnosti da organizam na konzumiranje takvih sladila reagira povećanim tekom zbog povećane potrebe za ugljikohidratima. Tako redovita upotreba sladila može dovesti do debljanja. Acesulfam K je dopušteno dodavati samo određenim namirnicama u propisanim količinama (v. tablicu E950). Izbjegavati
!

http://iq4u.hr/e-brojevi/950.htm

što se mene tiče...ja u ovo vjerujem...




nikada ne jedem light user posted image user posted image user posted image ama, ima toga u svacemu user posted image

< Poruku je uredio gerberka -- 30.6.2011 22:46:37 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu misty)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
30.6.2011 23:04:27   
misty
nikada ne jedem light  ama, ima toga u svacemu 



Pa ima zato svaki put kad nešto kupujem oči mi ispadnu čitajući...ali ja mislim da vrijedi. user posted image
Ipak je to opasno ,ali oni se pomoću marketinga igraju s nama ...ko fol  zdravouser posted image

< Poruku je uredio misty -- 30.6.2011 23:05:10 >

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *