|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   40 stvari koje svaka žena treba učiniti prije...
19.1.2010 23:24:58   
teacher75
Pročitah simpatičan članak pa da ga podijelim sa vama i da čujemo vaše komentare:) A glasi ovako:

Jeste li znali da su tridesete nove dvadesete, a da su četrdesete nove tridesete? Ako se približavate četrdesetoj godini života, nemojte strahovati, nego zasučite rukave i napravite stvari koje još niste
Neki ljude samo rade, a zaboravljaju na sitne radosti i ludosti koje zapravo i čine život. Kako se to ne bi dogodilo i vama, pročitajte koje stvari svaka žena treba učiniti prije nego napuni 40. godinu života. Ovo su samo neki prijedlozi, a vi možda imate i boljih ideja.

1. Napišite knjigu ili priču.

2. Prestanite se osjećati krivima.
3. Promijenite djetetu pelenu, čak i ako nemate vlastitog potomka.

4. Priuštite si kratkotrajnu aferu s neodoljivim šarmerom, a potom ga ostavite.

5. Oprostite sebi i drugima.

6. Napravite stoj na glavi. Pokušavajte sve dok ne uspijete, pa makar i uz pomoć drugih.

7. Zaljubite se u muškarca koji vas je vrijedan, a prije toga zaljubite se u samu sebe.

8. Ne bježite od ljubavi, dopustite da vam slome srce. Liječenje rana donosi mudrost.

9. Posjetite Pariz.

10. Kupite automobil.

11. Počastite se barem jednom nevjerojatno skupim donjim rubljem.

12. Kupite igračku za seks.

13. Naučite jahati konja i uživajte u osjećaju slobode.

14. Isprobajte analni seks.

15. Prestanite se pitati jeste li feministica ili niste. To ionako nije bitno.

16. Imajte dijete. Rodite ga ili usvojite.

17. Započnite pisati blog.

18. Priuštite si jednu brzu i divlju vožnju na autocesti. Samo vi i automobil.

19. Istražite vlastitu duhovnost i proučite religije.

20. Dajte sve od sebe za druge, čak i ako vas to katkad povrijedi.

21. Ulažite u svoje obrazovanje. Čitajte, učite i razvijajte se.

22. Izbacite iz života 'prijatelje' koji vas iscrpljuju i čine tužnom.

23. Učinite nešto čega se bojite. Učinite to unatoč strahu.

24. Prihvatite činjenicu da starite i da gravitacija čini svoje.
25. Kupite si skupi komad nakita. Sami sebi.

26. Odvezite se u šumu i vrištite koliko vas je volja.

27. Dajte otkaz na poslu koji ne volite.

28. Nađite posao u kojem ćete uživati.

29. Udajte se.

30. Razvedite se.

31. Putujte sami.

32. Posjetite barem jedan kontinent na kojemu dosad niste bili.

33. Sredite konačno vlastite financije.

34. Odrecite se tanga.

35. Kupite konačno kvalitetan grudnjak, bez obzira na to koliko skup bio.

36. Borite se svaki dan za kvalitetu svoga života.

37. Priuštite sami sebi welness vikend.

38. Bližoj obitelji recite sve što osjećate i što im zamjerate.

39. Nabavite MP3 player, stavite slušalice na uši, trčite i uživajte u omiljenoj glazbi.

40. Napijte se s prijateljicama u klubu gdje su svi mlađi od vas.


< Poruku je uredio teacher75 -- 19.1.2010 23:30:40 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
19.1.2010 23:40:19   
veeseelaa
mnogo toga već učinjenouser posted image
Vala moram i do Pariza, pikal se Strazbur,user posted image tamo bilauser posted image user posted image user posted image
vala i ovog ću konja pojahatiuser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 19.1.2010 23:45:55 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
19.1.2010 23:41:30   
fatimica09
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

p.s. blizim se 30. ali mislim da ni u 40. neci datiiiiiiii tange user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
19.1.2010 23:45:57   
teacher75
ja ovo 6. definitivno ne bih mogla:))

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
19.1.2010 23:47:06   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image  a 30 bi mogla?user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
19.1.2010 23:50:14   
Anoniman
Nemam ja petlje za masu ovih stvari user posted image al imam joooooooš fore do 40-te user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
19.1.2010 23:53:13   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image user posted image user posted image  a 30 bi mogla?user posted image

ne bih voljela al kad bi mi bilo ruzno u braku, mogla bih

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
20.1.2010 0:05:36   
Anoniman
1. Napišite knjigu ili priču.---Pisala roman, pjesme, priceuser posted image

2. Prestanite se osjećati krivima.---to prestala daaaaavnouser posted image
3. Promijenite djetetu pelenu, čak i ako nemate vlastitog potomka.---namjenjala se, a evo me opet to ocekujeuser posted image

4. Priuštite si kratkotrajnu aferu s neodoljivim šarmerom, a potom ga ostavite.---hm...

5. Oprostite sebi i drugima.---oprastala, oprastam i oprosticu

6. Napravite stoj na glavi. Pokušavajte sve dok ne uspijete, pa makar i uz pomoć drugih.---radila kao mala

7. Zaljubite se u muškarca koji vas je vrijedan, a prije toga zaljubite se u samu sebe.---zaljubila se

8. Ne bježite od ljubavi, dopustite da vam slome srce. Liječenje rana donosi mudrost.---eh bila su i ta luda vremena, kada sam mislila da je zaba zacarani princ, ali srecom shvatih da je ipak samo zaba bila u pitanju

9. Posjetite Pariz. ---mmm da mi je...

10. Kupite automobil.---pika li se kupovina s muzem?

11. Počastite se barem jednom nevjerojatno skupim donjim rubljem.---pa sad da je nesto preskupo i nije, ali bilo je tu malo skupljih stvarcica

12. Kupite igračku za seks.----user posted image user posted image user posted image

13. Naučite jahati konja i uživajte u osjećaju slobode.---jahala, ali nisam usavrsilauser posted image user posted image user posted image

14. Isprobajte analni seks. ---nista od togauser posted image

15. Prestanite se pitati jeste li feministica ili niste. To ionako nije bitno.---nikad senisam ni pitala.

16. Imajte dijete. Rodite ga ili usvojite. ---rodila

17. Započnite pisati blog.---e to jos nisam

18. Priuštite si jednu brzu i divlju vožnju na autocesti. Samo vi i automobil.---ni to

19. Istražite vlastitu duhovnost i proučite religije.---mogu samo reci da sam zavrsila studij filozofijeuser posted image user posted image user posted image

20. Dajte sve od sebe za druge, čak i ako vas to katkad povrijedi.---hm, dajem se nekim meni dragim ljudima, iako znam da neki to i ne zasluzuju, ali ipak to me cini sretnom

21. Ulažite u svoje obrazovanje. Čitajte, učite i razvijajte se.---ulagala, ulazem, ulagacu, aBd

22. Izbacite iz života 'prijatelje' koji vas iscrpljuju i čine tužnom.---prilicno sam ih i izbacila iz svog zivota, hB.

23. Učinite nešto čega se bojite. Učinite to unatoč strahu.---Vozila motoruser posted image user posted image user posted image , jos da mi je strah od zmije, pauka i visine savladati...

24. Prihvatite činjenicu da starite i da gravitacija čini svoje.----hm, s tim se polahko susrecem, pa cemo vidjeti kako cemo to prihvatiti
25. Kupite si skupi komad nakita. Sami sebi.---e to mi i nije teskouser posted image user posted image user posted image

26. Odvezite se u šumu i vrištite koliko vas je volja.---user posted image user posted image user posted image

27. Dajte otkaz na poslu koji ne volite.---DALA sa zadovoljstvom

28. Nađite posao u kojem ćete uživati.---e to ce biti valjda jednog dana, aBd.

29. Udajte se.---udala

30. Razvedite se.---necuuser posted image user posted image user posted image (sad za saduser posted image user posted image user posted image )

31. Putujte sami.---putovala

32. Posjetite barem jedan kontinent na kojemu dosad niste bili.---nisam nigdje makla iz Evrope

33. Sredite konačno vlastite financije.---e to se stalno nesto sredjuje, ali nikako da do kraja sredi....user posted image user posted image user posted image user posted image

34. Odrecite se tanga.---zimi ih se odricem, ljeti ne mogu

35. Kupite konačno kvalitetan grudnjak, bez obzira na to koliko skup bio.---dobila

36. Borite se svaki dan za kvalitetu svoga života.---pokusavam

37. Priuštite sami sebi welness vikend.---mastam o tome

38. Bližoj obitelji recite sve što osjećate i što im zamjerate.---nemam problema s tim izljevima osjecanjauser posted image

39. Nabavite MP3 player, stavite slušalice na uši, trčite i uživajte u omiljenoj glazbi.---trcala, vala mi se vise ne dauser posted image

40. Napijte se s prijateljicama u klubu gdje su svi mlađi od vas. ---ne bih o pijankama...user posted image user posted image user posted image (ipak sam ja mammauser posted image user posted image user posted image )



< Poruku je uredio pahuljica farah -- 20.1.2010 0:07:51 >

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
20.1.2010 1:08:53   
teacher75

IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

1. Napišite knjigu ili priču.---Pisala roman, pjesme, priceuser posted image

2. Prestanite se osjećati krivima.---to prestala daaaaavnouser posted image
3. Promijenite djetetu pelenu, čak i ako nemate vlastitog potomka.---namjenjala se, a evo me opet to ocekujeuser posted image

4. Priuštite si kratkotrajnu aferu s neodoljivim šarmerom, a potom ga ostavite.---hm...

5. Oprostite sebi i drugima.---oprastala, oprastam i oprosticu

6. Napravite stoj na glavi. Pokušavajte sve dok ne uspijete, pa makar i uz pomoć drugih.---radila kao mala

7. Zaljubite se u muškarca koji vas je vrijedan, a prije toga zaljubite se u samu sebe.---zaljubila se

8. Ne bježite od ljubavi, dopustite da vam slome srce. Liječenje rana donosi mudrost.---eh bila su i ta luda vremena, kada sam mislila da je zaba zacarani princ, ali srecom shvatih da je ipak samo zaba bila u pitanju

9. Posjetite Pariz. ---mmm da mi je...

10. Kupite automobil.---pika li se kupovina s muzem?

11. Počastite se barem jednom nevjerojatno skupim donjim rubljem.---pa sad da je nesto preskupo i nije, ali bilo je tu malo skupljih stvarcica

12. Kupite igračku za seks.----user posted image user posted image user posted image

13. Naučite jahati konja i uživajte u osjećaju slobode.---jahala, ali nisam usavrsilauser posted image user posted image user posted image

14. Isprobajte analni seks. ---nista od togauser posted image

15. Prestanite se pitati jeste li feministica ili niste. To ionako nije bitno.---nikad senisam ni pitala.

16. Imajte dijete. Rodite ga ili usvojite. ---rodila

17. Započnite pisati blog.---e to jos nisam

18. Priuštite si jednu brzu i divlju vožnju na autocesti. Samo vi i automobil.---ni to

19. Istražite vlastitu duhovnost i proučite religije.---mogu samo reci da sam zavrsila studij filozofijeuser posted image user posted image user posted image

20. Dajte sve od sebe za druge, čak i ako vas to katkad povrijedi.---hm, dajem se nekim meni dragim ljudima, iako znam da neki to i ne zasluzuju, ali ipak to me cini sretnom

21. Ulažite u svoje obrazovanje. Čitajte, učite i razvijajte se.---ulagala, ulazem, ulagacu, aBd

22. Izbacite iz života 'prijatelje' koji vas iscrpljuju i čine tužnom.---prilicno sam ih i izbacila iz svog zivota, hB.

23. Učinite nešto čega se bojite. Učinite to unatoč strahu.---Vozila motoruser posted image user posted image user posted image , jos da mi je strah od zmije, pauka i visine savladati...

24. Prihvatite činjenicu da starite i da gravitacija čini svoje.----hm, s tim se polahko susrecem, pa cemo vidjeti kako cemo to prihvatiti
25. Kupite si skupi komad nakita. Sami sebi.---e to mi i nije teskouser posted image user posted image user posted image

26. Odvezite se u šumu i vrištite koliko vas je volja.---user posted image user posted image user posted image

27. Dajte otkaz na poslu koji ne volite.---DALA sa zadovoljstvom

28. Nađite posao u kojem ćete uživati.---e to ce biti valjda jednog dana, aBd.

29. Udajte se.---udala

30. Razvedite se.---necuuser posted image user posted image user posted image (sad za saduser posted image user posted image user posted image )

31. Putujte sami.---putovala

32. Posjetite barem jedan kontinent na kojemu dosad niste bili.---nisam nigdje makla iz Evrope

33. Sredite konačno vlastite financije.---e to se stalno nesto sredjuje, ali nikako da do kraja sredi....user posted image user posted image user posted image user posted image

34. Odrecite se tanga.---zimi ih se odricem, ljeti ne mogu

35. Kupite konačno kvalitetan grudnjak, bez obzira na to koliko skup bio.---dobila

36. Borite se svaki dan za kvalitetu svoga života.---pokusavam

37. Priuštite sami sebi welness vikend.---mastam o tome

38. Bližoj obitelji recite sve što osjećate i što im zamjerate.---nemam problema s tim izljevima osjecanjauser posted image

39. Nabavite MP3 player, stavite slušalice na uši, trčite i uživajte u omiljenoj glazbi.---trcala, vala mi se vise ne dauser posted image

40. Napijte se s prijateljicama u klubu gdje su svi mlađi od vas. ---ne bih o pijankama...user posted image user posted image user posted image (ipak sam ja mammauser posted image user posted image user posted image )



user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
20.1.2010 10:54:01   
A Iman
oprostite, sto vam kvarim dernek, ali meni je ovih 40. navoda, cista glupost.

_____________________________

Idemo dalje....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
20.1.2010 15:00:23   
teacher75
a meni je bas simpaticno. uostalom, ovo je zafrkancija, a ne doktorat

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu A Iman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
20.1.2010 15:12:33   
Nedi


1. Napišite knjigu ili priču. - pisala pjesme nekad davno

2. Prestanite se osjećati krivima. - poraditi ću još malo na tome
3. Promijenite djetetu pelenu, čak i ako nemate vlastitog potomka. - uradila

4. Priuštite si kratkotrajnu aferu s neodoljivim šarmerom, a potom ga ostavite.- ovo je trebalo prije braka

5. Oprostite sebi i drugima. - svima osim sveki

6. Napravite stoj na glavi. Pokušavajte sve dok ne uspijete, pa makar i uz pomoć drugih. - može, probati ću

7. Zaljubite se u muškarca koji vas je vrijedan, a prije toga zaljubite se u samu sebe. - user posted image

8. Ne bježite od ljubavi, dopustite da vam slome srce. Liječenje rana donosi mudrost. - bilo, mudrija jesam

9. Posjetite Pariz.  - vrlo rado

10. Kupite automobil. - kupila

11. Počastite se barem jednom nevjerojatno skupim donjim rubljem. - nebi bilo lose ponoviti

12. Kupite igračku za seks. - kupili prošle god onaj prsten

13. Naučite jahati konja i uživajte u osjećaju slobode. - ovo mi je želja

14. Isprobajte analni seks. user posted image

15. Prestanite se pitati jeste li feministica ili niste. To ionako nije bitno. - ni ne pitam se

16. Imajte dijete. Rodite ga ili usvojite. - rodila

17. Započnite pisati blog. - user posted image

18. Priuštite si jednu brzu i divlju vožnju na autocesti. Samo vi i automobil. - uradila

19. Istražite vlastitu duhovnost i proučite religije. - uradila

20. Dajte sve od sebe za druge, čak i ako vas to katkad povrijedi. - samo za važne osobe

21. Ulažite u svoje obrazovanje. Čitajte, učite i razvijajte se. - user posted image

22. Izbacite iz života 'prijatelje' koji vas iscrpljuju i čine tužnom. - uskoro

23. Učinite nešto čega se bojite. Učinite to unatoč strahu. - idem zubaru svake godine

24. Prihvatite činjenicu da starite i da gravitacija čini svoje. - šta je, tu je
25. Kupite si skupi komad nakita. Sami sebi. - nije mi mrsko

26. Odvezite se u šumu i vrištite koliko vas je volja. - pa da me neko safata...cccc

27. Dajte otkaz na poslu koji ne volite.

28. Nađite posao u kojem ćete uživati. - kako?

29. Udajte se. - udala se

30. Razvedite se. - ko zna, mozda i to nekad ali sada ne

31. Putujte sami. - putovala

32. Posjetite barem jedan kontinent na kojemu dosad niste bili. - eh sad kontinent, dosta po evropi sad za sad

33. Sredite konačno vlastite financije. - ako dobijem na bingu

34. Odrecite se tanga. - to cu u 39. godini

35. Kupite konačno kvalitetan grudnjak, bez obzira na to koliko skup bio. - kupila

36. Borite se svaki dan za kvalitetu svoga života. - Grabim i rukama i nogama

37. Priuštite sami sebi welness vikend. - kad dijete poraste da ne moram traziti ko ce ga cuvati

38. Bližoj obitelji recite sve što osjećate i što im zamjerate. - ovo necemo

39. Nabavite MP3 player, stavite slušalice na uši, trčite i uživajte u omiljenoj glazbi. - vise volim trcati bez slusalica

40. Napijte se s prijateljicama u klubu gdje su svi mlađi od vas. - user posted image

[/quote]

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
20.1.2010 16:39:18   
Hanady RR
e vala 4 nevjerujem, 14. nema šanse ni pod cijenu ove 30-tke, a i nju ne namjeravam vala sebi priuštiti al ko zna. Imam fore 10 godina i fale mi ove tri stavari...al ako bi ovo kakva pravila bila premna sam da ova tri prekršim.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
25.1.2010 11:37:12   
misica
Uh! ja imam 33 god. i mogla bi to pod 31 sad bi mi pravo godilo. Tridesete su super!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
25.1.2010 20:25:06   
ivana st
Većinu navedenih stvari bi bilo dobro napravit,a dosta toga bi već mogla i prekrižiti na popisu.Za onaj ostatak još ima vremena, tek se bližim tridesetoj user posted image . Sviđa mi se posebno točka 22. Otkad sam neke ljude isključila iz svog života, smirenija sam i zadovoljnija.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
25.1.2010 20:34:15   
ena23
14. Isprobajte analni seks.- ni pod razno.

23- ne bih dala da me zivu zakopaju, nema te liste koja ce me ubjediti da je to dobro user posted image

al je faakt vrjeme da se uzjase taj konj, kupi skupi grudnjak i ode na wellness vikenduser posted image ...


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
27.1.2010 13:37:49   
salmy
. Napišite knjigu ili priču.---samo mi to fali
2. Prestanite se osjećati krivima.---user posted image
3. Promijenite djetetu pelenu, čak i ako nemate vlastitog potomka.tek pocela---4. Priuštite si kratkotrajnu aferu s neodoljivim šarmerom, a potom ga ostavite.---user posted image user posted image
5. Oprostite sebi i drugima.---vazda u zivotu

6. Napravite stoj na glavi. Pokušavajte sve dok ne uspijete, pa makar i uz pomoć drugih.---redovno pravimuser posted image  

7. Zaljubite se u muškarca koji vas je vrijedan, a prije toga zaljubite se u samu sebe.---obavezno

8. Ne bježite od ljubavi, dopustite da vam slome srce. Liječenje rana donosi mudrost.---lome brate dragi

9. Posjetite Pariz. ---imam "nijet"
10. Kupite automobil.---kupilauser posted image

11. Počastite se barem jednom nevjerojatno skupim donjim rubljem.---na to lovu trositi
ad 12. Kupite igračku za seks.---- user posted image user posted image

13. Naučite jahati konja i uživajte u osjećaju slobode.---jasem evo dugi niz godina 

14. Isprobajte analni seks. ---user posted image user posted image
15. Prestanite se pitati jeste li feministica ili niste. user posted image

16. Imajte dijete. Rodite ga ili usvojite. ---rodih i jauser posted image  

17. Započnite pisati blog.---sve letimuser posted image  

18. Priuštite si jednu brzu i divlju vožnju na autocesti. Samo vi i automobil.---to obavezno user posted image user posted image  pa frajeri komentarisu " kako mi je tajo kupio auto"user posted image user posted image

19. Istražite vlastitu duhovnost i proučite religije.---user posted image

20. Dajte sve od sebe za druge, čak i ako vas to katkad povrijedi.---dajem
21. Ulažite u svoje obrazovanje. Čitajte, učite i razvijajte se.---user posted image
2. Izbacite iz života 'prijatelje' koji vas iscrpljuju i čine tužnom.---to sam odavno uradila 
23. Učinite nešto čega se bojite. Učinite to unatoč strahu.---cisto simnjam
24. Prihvatite činjenicu da starite i da gravitacija čini svoje.----user posted image
25. Kupite si skupi komad nakita. Sami sebi.---to obavezno 

26. Odvezite se u šumu i vrištite koliko vas je volja.--- bih ja ali nema sume

27. Dajte otkaz na poslu koji ne volite.---DALAuser posted image

28. Nađite posao u kojem ćete uživati.---ako Bog da 

29. Udajte se.---udala

30. Razvedite se.---o tom po tomuser posted image
31. Putujte sami.---hahhahaha i to odradila 

32. Posjetite barem jedan kontinent na kojemu dosad niste bili.---user posted image
33. Sredite konačno vlastite financije.---user posted image
34. Odrecite se tanga.---bih ja ali MM nedauser posted image  

35. Kupite konačno kvalitetan grudnjak, bez obzira na to koliko skup bio.---Karabeg je Tito 

36. Borite se svaki dan za kvalitetu svoga života.---user posted image

37. Priuštite sami sebi welness vikend.--user posted image

38. Bližoj obitelji recite sve što osjećate i što im zamjerate.---rekla

39. Nabavite MP3 player, stavite slušalice na uši, trčite i uživajte u omiljenoj glazbi.---da kazu kona pomahnitalauser posted image

40. Napijte se s prijateljicama u klubu gdje su svi mlađi od vas. ---Joj rado bi 


< Poruku je uredio pahuljica farah -- 20.1.2010 0:07:51 >

_____________________________

Imam dvije veeelike "jubaji"...i treca stize uskoro, aBd

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
27.1.2010 13:39:07   
salmy
IZVORNA PORUKA: salmy

. Napišite knjigu ili priču.---samo mi to fali
2. Prestanite se osjećati krivima.---user posted image
3. Promijenite djetetu pelenu, čak i ako nemate vlastitog potomka.tek pocela---4. Priuštite si kratkotrajnu aferu s neodoljivim šarmerom, a potom ga ostavite.---user posted image user posted image
5. Oprostite sebi i drugima.---vazda u zivotu

6. Napravite stoj na glavi. Pokušavajte sve dok ne uspijete, pa makar i uz pomoć drugih.---redovno pravimuser posted image  

7. Zaljubite se u muškarca koji vas je vrijedan, a prije toga zaljubite se u samu sebe.---obavezno

8. Ne bježite od ljubavi, dopustite da vam slome srce. Liječenje rana donosi mudrost.---lome brate dragi

9. Posjetite Pariz. ---imam "nijet"
10. Kupite automobil.---kupilauser posted image

11. Počastite se barem jednom nevjerojatno skupim donjim rubljem.---na to lovu trositi
ad 12. Kupite igračku za seks.---- user posted image user posted image

13. Naučite jahati konja i uživajte u osjećaju slobode.---jasem evo dugi niz godina 

14. Isprobajte analni seks. ---user posted image user posted image
15. Prestanite se pitati jeste li feministica ili niste. user posted image

16. Imajte dijete. Rodite ga ili usvojite. ---rodih i jauser posted image  

17. Započnite pisati blog.---sve letimuser posted image  

18. Priuštite si jednu brzu i divlju vožnju na autocesti. Samo vi i automobil.---to obavezno user posted image user posted image  pa frajeri komentarisu " kako mi je tajo kupio auto"user posted image user posted image

19. Istražite vlastitu duhovnost i proučite religije.---user posted image

20. Dajte sve od sebe za druge, čak i ako vas to katkad povrijedi.---dajem
21. Ulažite u svoje obrazovanje. Čitajte, učite i razvijajte se.---user posted image
2. Izbacite iz života 'prijatelje' koji vas iscrpljuju i čine tužnom.---to sam odavno uradila 
23. Učinite nešto čega se bojite. Učinite to unatoč strahu.---cisto simnjam
24. Prihvatite činjenicu da starite i da gravitacija čini svoje.----user posted image
25. Kupite si skupi komad nakita. Sami sebi.---to obavezno 

26. Odvezite se u šumu i vrištite koliko vas je volja.--- bih ja ali nema sume

27. Dajte otkaz na poslu koji ne volite.---DALAuser posted image

28. Nađite posao u kojem ćete uživati.---ako Bog da 

29. Udajte se.---udala

30. Razvedite se.---o tom po tomuser posted image
31. Putujte sami.---hahhahaha i to odradila 

32. Posjetite barem jedan kontinent na kojemu dosad niste bili.---user posted image
33. Sredite konačno vlastite financije.---user posted image
34. Odrecite se tanga.---bih ja ali MM nedauser posted image  

35. Kupite konačno kvalitetan grudnjak, bez obzira na to koliko skup bio.---Karabeg je Tito 

36. Borite se svaki dan za kvalitetu svoga života.---user posted image

37. Priuštite sami sebi welness vikend.--user posted image

38. Bližoj obitelji recite sve što osjećate i što im zamjerate.---rekla

39. Nabavite MP3 player, stavite slušalice na uši, trčite i uživajte u omiljenoj glazbi.---da kazu kona pomahnitalauser posted image

40. Napijte se s prijateljicama u klubu gdje su svi mlađi od vas. ---Joj rado bi 


<HM........... pa mogu ja lagano do 40user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
27.1.2010 13:54:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: salmy

. Napišite knjigu ili priču.---samo mi to fali
2. Prestanite se osjećati krivima.---user posted image
3. Promijenite djetetu pelenu, čak i ako nemate vlastitog potomka.tek pocela---4. Priuštite si kratkotrajnu aferu s neodoljivim šarmerom, a potom ga ostavite.---user posted image user posted image
5. Oprostite sebi i drugima.---vazda u zivotu

6. Napravite stoj na glavi. Pokušavajte sve dok ne uspijete, pa makar i uz pomoć drugih.---redovno pravimuser posted image  

7. Zaljubite se u muškarca koji vas je vrijedan, a prije toga zaljubite se u samu sebe.---obavezno

8. Ne bježite od ljubavi, dopustite da vam slome srce. Liječenje rana donosi mudrost.---lome brate dragi

9. Posjetite Pariz. ---imam "nijet"
10. Kupite automobil.---kupilauser posted image

11. Počastite se barem jednom nevjerojatno skupim donjim rubljem.---na to lovu trositi
ad 12. Kupite igračku za seks.---- user posted image user posted image

13. Naučite jahati konja i uživajte u osjećaju slobode.---jasem evo dugi niz godina 

14. Isprobajte analni seks. ---user posted image user posted image
15. Prestanite se pitati jeste li feministica ili niste. user posted image

16. Imajte dijete. Rodite ga ili usvojite. ---rodih i jauser posted image  

17. Započnite pisati blog.---sve letimuser posted image  

18. Priuštite si jednu brzu i divlju vožnju na autocesti. Samo vi i automobil.---to obavezno user posted image user posted image  pa frajeri komentarisu " kako mi je tajo kupio auto"user posted image user posted image

19. Istražite vlastitu duhovnost i proučite religije.---user posted image

20. Dajte sve od sebe za druge, čak i ako vas to katkad povrijedi.---dajem
21. Ulažite u svoje obrazovanje. Čitajte, učite i razvijajte se.---user posted image
2. Izbacite iz života 'prijatelje' koji vas iscrpljuju i čine tužnom.---to sam odavno uradila 
23. Učinite nešto čega se bojite. Učinite to unatoč strahu.---cisto simnjam
24. Prihvatite činjenicu da starite i da gravitacija čini svoje.----user posted image
25. Kupite si skupi komad nakita. Sami sebi.---to obavezno 

26. Odvezite se u šumu i vrištite koliko vas je volja.--- bih ja ali nema sume

27. Dajte otkaz na poslu koji ne volite.---DALAuser posted image

28. Nađite posao u kojem ćete uživati.---ako Bog da 

29. Udajte se.---udala

30. Razvedite se.---o tom po tomuser posted image
31. Putujte sami.---hahhahaha i to odradila 

32. Posjetite barem jedan kontinent na kojemu dosad niste bili.---user posted image
33. Sredite konačno vlastite financije.---user posted image
34. Odrecite se tanga.---bih ja ali MM nedauser posted image  

35. Kupite konačno kvalitetan grudnjak, bez obzira na to koliko skup bio.---Karabeg je Tito 

36. Borite se svaki dan za kvalitetu svoga života.---user posted image

37. Priuštite sami sebi welness vikend.--user posted image

38. Bližoj obitelji recite sve što osjećate i što im zamjerate.---rekla

39. Nabavite MP3 player, stavite slušalice na uši, trčite i uživajte u omiljenoj glazbi.---da kazu kona pomahnitalauser posted image

40. Napijte se s prijateljicama u klubu gdje su svi mlađi od vas. ---Joj rado bi 


<HM........... pa mogu ja lagano do 40user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
27.1.2010 14:22:33   
škorpija
Sve može, al pariz i analni jokuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
27.1.2010 14:32:13   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

Sve može, al pariz i analni jokuser posted image

zasto pariz ne moze???

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
27.1.2010 14:34:07   
škorpija
ma grad romantike i to, niđe veze, meni je romantika bljakicauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
27.1.2010 14:36:38   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

ma grad romantike i to, niđe veze, meni je romantika bljakicauser posted image
[/quote
hahahaha, ja bas volim romantiku i romanticne gradove, al nazalost rijetko ko je romantican u danasnje vrijeme

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
28.1.2010 10:35:58   
ledena
radoh bi to Parizauser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti p...
28.1.2010 10:53:58   
Skvo RR
1. Napišite knjigu ili priču. Pisem price!
2. Prestanite se osjećati krivima. To jos imam fore do 40.

3. Promijenite djetetu pelenu, čak i ako nemate vlastitog potomka. Radila to i sa drugom djecom, ali iskreno vrhunac uzivanja u tom tako lijepom poslu postigla sa svojom bebom.
 
4. Priuštite si kratkotrajnu aferu s neodoljivim šarmerom, a potom ga ostavite. Evo cilja koji vjerovatno ostaje neispunjen.

5. Oprostite sebi i drugima. To radim svakodnevno.

6. Napravite stoj na glavi. Pokušavajte sve dok ne uspijete, pa makar i uz pomoć drugih. Radila i radim...Umicu to zabavlja.
7. Zaljubite se u muškarca koji vas je vrijedan, a prije toga zaljubite se u samu sebe. Postignuto!

8. Ne bježite od ljubavi, dopustite da vam slome srce. Liječenje rana donosi mudrost. Postignuto!
9. Posjetite Pariz. Postignuto!

10. Kupite automobil. Postignuto!

11. Počastite se barem jednom nevjerojatno skupim donjim rubljem. Postignuto!
12. Kupite igračku za seks. Postignuto!
13. Naučite jahati konja i uživajte u osjećaju slobode. Pika li se kamila?

14. Isprobajte analni seks. Nije za mene!

15. Prestanite se pitati jeste li feministica ili niste. Ne pitam se. Ta sam!

16. Imajte dijete. Rodite ga ili usvojite. Rodila svoju Umicu...Ljubi je majka!
17. Započnite pisati blog. Pisem!

18. Priuštite si jednu brzu i divlju vožnju na autocesti. Samo vi i automobil. Postignuto!

19. Istražite vlastitu duhovnost i proučite religije. Radim na tome svakodnevno, dakle postignuto! 

20. Dajte sve od sebe za druge, čak i ako vas to katkad povrijedi. Postignuto! Ovaj cilj je kod mene u vezi sa ciljem 2!
21. Ulažite u svoje obrazovanje. Čitajte, učite i razvijajte se. Postignuto!

22. Izbacite iz života 'prijatelje' koji vas iscrpljuju i čine tužnom.Postignuto!
23. Učinite nešto čega se bojite. Učinite to unatoč strahu. Postignuto....vozim se liftom!
24. Prihvatite činjenicu da starite i da gravitacija čini svoje. Ostaje otvoreno do 40.

25. Kupite si skupi komad nakita. Sami sebi. Postignuto!
26. Odvezite se u šumu i vrištite koliko vas je volja. To radim u stanu! Postignuto!

27. Dajte otkaz na poslu koji ne volite. Postignuto!

28. Nađite posao u kojem ćete uživati. Postignuto!
29. Udajte se.Postignuto!
30. Razvedite se. Ovo izgleda ostaje neispunjeno!
31. Putujte sami.Postignuto!

32. Posjetite barem jedan kontinent na kojemu dosad niste bili. Postignuto!
33. Sredite konačno vlastite financije. Nadam se da cu ga ispuniti.
34. Odrecite se tanga. Postignuto!

35. Kupite konačno kvalitetan grudnjak, bez obzira na to koliko skup bio. Postignuto.
36. Borite se svaki dan za kvalitetu svoga života. Pokusavam

37. Priuštite sami sebi welness vikend. Postignuto!...Hotel Termag
38. Bližoj obitelji recite sve što osjećate i što im zamjerate. Postignuto!
39. Nabavite MP3 player, stavite slušalice na uši, trčite i uživajte u omiljenoj glazbi. Postignuto, ali bez trcanja!
40. Napijte se s prijateljicama u klubu gdje su svi mlađi od vas. Ostaje neispunjeno!

[/quote]
user posted image
[/quote]

< Poruku je uredio Skvo RR -- 28.1.2010 10:55:28 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *