|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Abortus 😞😞
19.9.2015 22:59:43   
Anoniman
Imas jedan brak iza sebe pun ljubavi jedno dijete ...prepuna kuca radosti puno pakla kroz zivot a malo godina....zatim druga veza ...sa osobom x sam u vezi neke tri godine....da li volim ne...a da mi mi nesto odgovara sigurno da..kad sam odlucila da hocu jos jedno dijete uspjevali nismo...svi od mojih su protiv nas....vrata kod moje majke su mi zatvorena...Da ja sam ostala u drugom stanju sad vec nekih 7 sedmica...cerkica presretna ja zbunjena majka moja razocarana....sta uraditi ni sama neznam dolazim u jednu fazu kad neznam a nemam puno vremena da odlucim ...abortusa grube li rijeci ???? se jako bojim iskreno....razumljivi su i odricanja mojih roditelja jednom prodzes pakao pa sad opet...mozda i znam da on nije ta mene...??????majka trazi da abortiram jer misli da nije za mene..sto je najzalosnije i ja ali udavati se necu ja sam jedinica ...tuzno i tesko je,ali dio mene zeli da rodi to dijetee...nije lako sutra ostat sam sa 2 dijece i 2 razlicita oca....a to su jedina 2 muskarca koja su bila u mom zivotu...nocima ne spavam....molim Boga drago za neki odgovor....pa i vas molim ta misljene ?
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Abortus 😞😞
20.9.2015 18:24:08   
Vanja88
e moja ti....
ti bi da se jebes a da ti ne udje! Nemere!

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Abortus 😞😞
20.9.2015 19:39:27   
Galicia
Nece da se udaje jer je jedinica. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Abortus 😞😞
21.9.2015 11:41:15   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Galicia

Nece da se udaje jer je jedinica. user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Abortus 😞😞
21.9.2015 12:00:21   
ziel

IZVORNA PORUKA: Galicia

Nece da se udaje jer je jedinica. user posted image user posted image user posted image

I meni nije jasan taj razlog user posted image

Ne bi bila ni prva ni posljednja koja se udala po drugi put i ima djecu od razlicitih oceva. Ako joj vec taj covjek nudi brak, stvarno ne razumijem zasto bije bitku sama sa sobom i razmislja o abortusu. Kad bi se udala, sigurno bi i njena majka omeksala kada zna da joj je kcerka u braku i lakse je zeni kada je trudna u braku nego kada nije... Ali opet ne znamo sve detalje pa ne mozemo donositi zakljucke.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Abortus 😞😞
21.9.2015 20:07:51   
Lozana

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Imas jedan brak iza sebe pun ljubavi jedno dijete ...prepuna kuca radosti puno pakla kroz zivot a malo godina....zatim druga veza ...sa osobom x sam u vezi neke tri godine....da li volim ne...a da mi mi nesto odgovara sigurno da..kad sam odlucila da hocu jos jedno dijete uspjevali nismo...svi od mojih su protiv nas....vrata kod moje majke su mi zatvorena...Da ja sam ostala u drugom stanju sad vec nekih 7 sedmica...cerkica presretna ja zbunjena majka moja razocarana....sta uraditi ni sama neznam dolazim u jednu fazu kad neznam a nemam puno vremena da odlucim ...abortusa grube li rijeci ???? se jako bojim iskreno....razumljivi su i odricanja mojih roditelja jednom prodzes pakao pa sad opet...mozda i znam da on nije ta mene...??????majka trazi da abortiram jer misli da nije za mene..sto je najzalosnije i ja ali udavati se necu ja sam jedinica ...tuzno i tesko je,ali dio mene zeli da rodi to dijetee...nije lako sutra ostat sam sa 2 dijece i 2 razlicita oca....a to su jedina 2 muskarca koja su bila u mom zivotu...nocima ne spavam....molim Boga drago za neki odgovor....pa i vas molim ta misljene ?

nije mi jasno,zašto si željela dijete prije,a sad kad ti ga je Bog dao,sad je ono prepreka tj.nije dobro došlo....trudnoća se rijetko desi kad želiš,a zato dođe kad se ne nadaš

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Abortus 😞😞
21.9.2015 20:11:58   
Galicia
A lozana ti si expert u vezi trudnoce i kad ko ostaje trudan?

(odgovor članu Lozana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Abortus 😞😞
21.9.2015 20:16:01   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: Vanja88

e moja ti....
ti bi da se jebes a da ti ne udje! Nemere!

sta reci na ovakve odgovoreuser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Abortus 😞😞
21.9.2015 20:18:49   
Lozana

IZVORNA PORUKA: Galicia

A lozana ti si expert u vezi trudnoce i kad ko ostaje trudan?


Pa žena je napisala da je htjela,uspjevalo nije...a sad je iznenadilo pa razbija glavu...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Abortus 😞😞
21.9.2015 20:22:08   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Lozana


IZVORNA PORUKA: Galicia

A lozana ti si expert u vezi trudnoce i kad ko ostaje trudan?


Pa žena je napisala da je htjela,uspjevalo nije...a sad je iznenadilo pa razbija glavu...


Da bi ti na to odgovorila da trudnoca dodje kad se najmanje nadas. Nekako mi expertno zvuci sa puno iskustva. Mozes li nam zasebnu temu otvoriti i objasniti ovo svim zenama koje zele trudnocu dugi niz godina.

(odgovor članu Lozana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Abortus 😞😞
21.9.2015 20:30:34   
Lozana

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: Lozana


IZVORNA PORUKA: Galicia

A lozana ti si expert u vezi trudnoce i kad ko ostaje trudan?


Pa žena je napisala da je htjela,uspjevalo nije...a sad je iznenadilo pa razbija glavu...


Da bi ti na to odgovorila da trudnoca dodje kad se najmanje nadas. Nekako mi expertno zvuci sa puno iskustva. Mozes li nam zasebnu temu otvoriti i objasniti ovo svim zenama koje zele trudnocu dugi niz godina.


Iskustva imam,i 5 trudnoća iza sebe,troje djece i dva spontana pobačaja....sve što napišemo ne mora odmah i da se globalizuje,sve žene nisu iste,jednostavno neke nisu rođene da budu majke,drugima pak se trudnoća desi vrlo brzo i kad planira i kad ne.
Znam dosta žena koje dugo godina nisu mogle ostvariti trudnoću i ona im se desila kad su već prestale da se nadaju.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Abortus 😞😞
21.9.2015 20:37:50   
Galicia
nemam rijeci.

(odgovor članu Lozana)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *