|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Alergija na sunce (osip)
23.6.2013 14:56:43   
elmaL
Drage forumasice, buduci da nisam nigdje mogla naci pomenutu temu, a dobih dopustenje od administratora da je mogu otvoriti,
zanima me imaju li vasi malisani ikakvu reakciju na sunce, tj.vrucine? Moj E vec 10-ak dana ima osip po prsima najizrazenije, potom vrat i ramena, znaci otkako je prisutan ovaj val jakih vrucina.

Tusiramo ga nekoliko puta u toku dana, sto laganije je obucen, ali osip ne popusta bas. Nisam primjetila da ga svrbi, zapravo ne vidim da se nesto cese na tim mjestima, ali mi ruzno izgleda i zao mi gauser posted image

Da li se ikom isto pojavljivalo, ima li neki preparat koji je djelotvoran? Iskustva?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Alergija na sunce (osip)
23.6.2013 18:28:55   
ananas_ze
ja sam s 9 godina dobila isti, raspust sam provela u kuci i kod doktora,vani sam izlazila rano ujutro i navece kad sunce vec pocne zalaziti, na kraju se samo povuklo a nema sta nisam pila... i dan danas pazim koliko sam na suncu i koliko se zagrijavam jer mi se pojavljivao i na casovima tjelesnog ili kad duze trcim i sl... nadam se da ce i kod vas brzo proci user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Alergija na sunce (osip)
23.6.2013 18:47:34   
ninuska
Kod moje curice isti slucaj. Sitne, sitne bubuljice i to bas ceste, ali ja sam mislila da je od znoja, jer se pojavilo bas u ovih par dana kako je velika vrucina user posted image

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Alergija na sunce (osip)
23.6.2013 21:29:17   
elmaL

IZVORNA PORUKA: ninuska

Kod moje curice isti slucaj. Sitne, sitne bubuljice i to bas ceste, ali ja sam mislila da je od znoja, jer se pojavilo bas u ovih par dana kako je velika vrucina user posted image

I nama je isto, a sjecam se prosle godine kad je jos bio beba, isto je imao, valjda kako se puno znojio, jer je i proslo ljeto u Mostaru bio pakao, plus dojio bi cesto, pa se znojio jos i vise. Ne mislim da je ovo tipicna alergija, jer i do sad je bilo sunca, ali se osip pojavio tek kada je temp bila iznad 35 stepeni, tj.kad se poceo jace znojiti.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Alergija na sunce (osip)
24.6.2013 10:38:26   
smajli80
Evo upravo se sad vratili od doktora zbog tog problema.Sitne bubuljice po leđima koje se upale kad je djete izloženo suncu.

Ništa strašno -povremeno okupati djete u hipermanganu,češće tuširati i posipati puderom.
Eto to mi reče pedijatricauser posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *