|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   AngelSounds aparat
7.8.2008 12:49:36   
iva1974
šta mislite o ovom aparatu?slučajno sam naisal na jednom forumu ga je cura kupila nakon 2 spontana.Ako nemije stajati ovdje jer mozda izgleda kao reklama molim moderatorice da izbrišu ili i aj mogu samo da jave
http://www.jastuk.net/CRO/AngelSounds_aparat.html

_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: AngelSounds aparat
7.8.2008 12:54:51   
Najdraza mama
Sad sam pogledala taj aparat i da je bio kad sam bila trudana asigurno bih ga uzela jer to je nesto predivno kad mozes da cujes sam svoju bebu...

_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: AngelSounds aparat
7.8.2008 12:59:32   
iva1974
IZVORNA PORUKA: Najdraza mama

Sad sam pogledala taj aparat i da je bio kad sam bila trudana asigurno bih ga uzela jer to je nesto predivno kad mozes da cujes sam svoju bebu...

svakako a tek silni strahovi..bar kod cura koje ja znam i koje su zatrudnile MPO i u stalnom  su strahu.

_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu Najdraza mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: AngelSounds aparat
7.8.2008 13:06:35   
anitaMO
e gdje nisam prije znala za aparat.ja sam sa drugom trudnocom uzimala stetoskop da cujem kuca li srce moje bebe.naravno bilo me je strah poslije spontanog.kad je nebi cula samo pola dana panika.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: AngelSounds aparat
7.8.2008 13:09:11   
budućamama
Nisam znala ni da su izmislili ovakvo nešto. Zanimljivo i sigurno može puno pomoći da buduća majka bude opuštenijauser posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *