|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Aspirin + folna nakon spontanog
3.10.2011 14:25:09   
Lila82
Drage moje, zanima me da li je nekoj od vas bio propisan Aspirin nakon spontanog (na duzi period) i da li ste imale pozitivnih rezultata? Hvala puno.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Aspirin + folna nakon spontanog
3.10.2011 14:34:35   
mamabb
Poslije spontanog ne, ali, skoro cijelu narednu trudnoću sam ga pila, a razlog je bio nizak pritisak i slaba cirkulacija.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Lila82)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Aspirin + folna nakon spontanog
3.10.2011 14:37:58   
Lila82
Hvala puno! Ja isto imam nizak pritisak i jako slabu cirkulaciju (stalno mi je hladno).
I nadam se da je u narednoj trudnoći sve bilo uredu? Znači da može pomoći...
Hvala još jednom.

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Aspirin + folna nakon spontanog
6.10.2011 10:12:16   
hanabanana
Lila82 nisi imala spontani zbog loše cirkulacije i niskog pritiska.
Aspirin ti je dat da bi spriječio stvaranje ugruška.

(odgovor članu Lila82)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Aspirin + folna nakon spontanog
6.10.2011 10:37:33   
mamabb
Nije ni napisala da je to uzrok, nego da joj je to terapija poslije spontanog, a, kako sam ja shvatila ne zna razlog iste.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Aspirin + folna nakon spontanog
6.10.2011 11:06:27   
Lila82
Prema svim nalazima i brojnim testovima nisam mogla naci uzrok. Aspirin su mi dali kako bi povecali prokrvljenost i sprjecili zgrusavanje (iako su mi faktori koagulacije ok)...a navodno je i cirkulacija povezana sa ovim. Zanima me uspješnost ove "terapije" za narednu trudnoću, ali izgleda da nema česte primjene....hvala vam!

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *