|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   BHCG - nizak ili visok?
22.6.2016 19:39:46   
Cheerleader
Drage moje,
zadnju mjesecnicu sam imala 15.5., prvi pozitivan kucni test 13.6.
Jučer sam bila na prvom UZ (5+2) gdje se vidjela samo gestacijska vrećica i veliki hematom user posted image
jutros sam radila beta hcg iz krvi i on je 780mUI/ML. Da li je to preniska vrijednost za taj tjedan trudnoce user posted image ? Citam po forumima da se za 5 tjedana obicno beta krece oko 2.000 user posted image user posted image
Unaprijed vam se zahvaljujem user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: BHCG - nizak ili visok?
22.6.2016 19:43:11   
Cheerleader
P.S. ZAboravila sam dodati pitanje: STA UOPSTE ZNACI NIZAK BHCG??? Koje su to vrijednosti odprilike?

(odgovor članu Cheerleader)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *