|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Baby alarm!!!
21.5.2008 21:11:20   
Visnja RR
Gdje se moze nabaviti solidan baby alarm?...
U Chiccu nema a onaj sto su imali kosta 150 km
TL ima Bubu kosta negdje oko 60 km...
Jel` znate gdje se jos moze nabaviti obicni baby alarm ili s video nadzorom? ...

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Baby alarm!!!
21.5.2008 21:14:26   
mali
Ja sam vidjela u Robotu na socijalnom samo ti neznam cjenu!

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Baby alarm!!!
21.5.2008 21:16:36   
mukica
Ja sam vidjela u Turbo limacu bili su oko 30 km a bilo je i od 80 km i jedan sto i nesto

_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Baby alarm!!!
21.5.2008 21:29:14   
rozi
I ja sam gledala u TL taj Bubu, a sad sam pogledala u njihovom katalogu za 2008. imaju i dvije vrste Tomy alarma, evo sad cu ti naci na njihovoj stranici:
1. http://www.tomy.co.uk/products/walkabout-premier-advance/?parent=887

2. http://www.tomy.co.uk/products/walkabout-baby-advance/?parent=887

Prvi kosta 149,90 , a drugi 129, 90, sto je bas skupo. Kod nas u Bingu sam vidjela Brevi, isto tako obicne,  ne sjecam se cijene, ali znam da je bio preko 100 km.

Te stvari su kod nas strasno skupe,ja sam bas poredila cijene i kvalitet na interentu.  Mogu misliti koliko bi bio sa video nadzorom.  user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Baby alarm!!!
21.5.2008 21:36:25   
nikka
Moj ti je savjet da uzmeš kvalitetniji,naravno da je i skuplji,chicco, philips ili brevi svi su oko 85eura,kod onih slabijih se zna desiti da čuješ kod susjeda ako plače beba ili pričaju nešto a imaju uključen bebifon,mislim baš neugodno.
Meni je jedna od najbitnijih stvari za bebu,baš ti daje slobodu dok dijete spava nemoraš osluškivati ni biti tiho,ja izađem vani odmaram se ili radim nešto,a i u kući kad sam nebih ga čula iz njegove sobice pošto je udaljena od boravka.
Eto ja se raspriča a nisam ti ništa pomogla jer nisam iz SA,ali znam da ima u BOCA-Vitez.

(odgovor članu mukica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Baby alarm!!!
21.5.2008 21:38:37   
Amrino
I ja sam vidjela u Robotu...i to vise vrsta. Ima ih nekoliko i sa videonadzorom...ali ista stvar- ne zapamtih cijene...user posted image

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Baby alarm!!!
21.5.2008 21:40:48   
nikka
I obavezno kupi baterije koje se pune i punjač,jer to troši baterije kao ludo.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Baby alarm!!!
21.5.2008 21:55:45   
mamina cura
Alarm sa video nadzorom sam vidjela u Tifaniju u robotu u Hrasnom. Ne sjecam se koliko love. Meni je donjela tetka iz Amerike ali ne znam da li je pravi beby alarm. Imaju dva aparatica, jedan je mikrofon a na drugi slusas, interfon. Mi ga prikljucili na struju preko ispravljaca tako da ne trosimo baterije. Inace ja fisher price. A rodica iz Belgije je imala nesto sto mjeri i otkucaje bebinog srca i da li dise... to je super kad bi bilo kod nas.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Baby alarm!!!
21.5.2008 22:07:48   
nikka
Pa da,Mamina cura to ti je bebyalarm,a to drugo se zove Babysense,taj monitor se drži ispod madraca i šalje zvučne signale ukoliko dođe do zastoja disanja bebe,kod visoke temperature,raznih alergijskih reakcija i nedajbože S.I.D.S.-a,sindrom iznenadne smrti dojenčeta,za kojeg nema ni pravog medicinskog objašnjenja.

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Baby alarm!!!
21.5.2008 22:58:01   
kikijeva mama
Mi smo kupili taj video monitor u Tiffani-ju.Za prvo dijete smo koristili Brevi monitor koji nam je sad malo prolupao.
Ovaj vido monito je dobra stvar samo naravno ima mali displej pa pa bi ti morao biti uvijek blizu.
Ali moj muž je skontao dobru foru.Imamo jedan mali TV koji nismo koristili pa ga je on motirao na nosač u trpezariju i na njega skopčao monitor.Sad bez problema vidim i čujem malog iz dnevnog boravka a i iz kuhinje bez nosanja monitora.
Video monitor košta oko 270 KM a mi smo imali i 10% gotovinskog popusta i izašao oko 240.
Ima adaptere za obje jedinice tako da ne trebaju baterije i kabl za TV.Prenos sasvim OK,kad je priključen Na TV sve se odlično vidi ai čuje se svaki...
Ja baš odužila ali eto mi zadovoljni u potpunosti,dok mali spava ili se igra u krevetcu ja sam mirna ne moram skakati provjeravati svaki šas,samo bacim pogled na tv u uglu...

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Baby alarm!!!
21.5.2008 23:00:15   
kikijeva mama
Sorry na tipkarskim greškama ali već sam i umorna a tipkam u mraku nemam pojma zašto

(odgovor članu kikijeva mama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Baby alarm!!!
22.5.2008 14:21:17   
Visnja RR
hvala drage mojeuser posted image

(odgovor članu kikijeva mama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Baby alarm!!!
30.5.2008 14:40:43   
mamina princeza
Pravi video nadzor alarm koji se koristi za bebe - mada nisam sigurna da mu je to ustvari prava namjena moze se kupiti u obi - ju al je skup preko 200 KM

Al je dobar moze na struju i na baterije domet mislim preko 70 m. Ima jednu stranu kao kamericu ( moze biti vise kamerica ako kupis) a ovamo vidis i cujes bebu - mozes i prebaciti na neki kanal na tv. Meni se svidja al je bas skupo

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Baby alarm!!!
30.5.2008 15:00:20   
lana84
ja imam chicco i jako sam zadovoljna...da košta oko 150 KM ali mi je super. Znam da su ti s videonadzorom dooosta skuplji, neznam baš da ih ima po 200 KM, mislim da su još iznad te cijene.

_____________________________

Lana 2008
Mihaela 2012

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Baby alarm!!!
3.6.2008 8:34:04   
Asmir
kupiš video kameru i montiraš je na krevetić i priključiš na tv, u dnevnom, treba malo duži kabal ali radi i imaš i ton i sliku, uživo, ja već imam kameru, pa ću to i uradit user posted image , a čini mi se da ima na kameri i priključak za antenu koja šalje signal na tv bez žica user posted image

_____________________________

21.05.2008 Hanan

(odgovor članu lana84)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Baby alarm!!!
3.6.2008 11:40:30   
lida
Ja imam Brevi kupljen još dok je Irhana bila beba bio je 120km i fercera i danas dan Kupljen je u Boca -Vitez.

_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu Asmir)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Baby alarm!!!
3.6.2008 17:36:16   
triplemama
I mi imamo Brevi još od prije 8 god. Koristila sam ga za obje kćerke, a sada i za sina (čak smo ga i posuđivali u međuvremenu) i super fercera. Ima i adaptere, a može i na baterije. Na moru nam je bio super.

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Baby alarm!!!
28.8.2008 14:51:32   
iva1974
podižem temu.Kuma mi je rodila i planiram kupiti video baby alarm?jel znaju Mostarke gdje da nađem ,Sarajevo mi je malo daleko za kupiti poklon

_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Baby alarm!!!
28.8.2008 14:58:04   
mamina princeza
ja imam  neku vrstu video nadzora kupljena u obiju - kostala nedje od 200 - 250 ne znam tacno kupili smo to dosta ranije.
Ima dva djela jedan e kamerica koja se ukljuci u struju i usmjeri gdje zelis - meni je iznad krevetica.
A drugi dio nosis sa sobom moze raditi na struju a moze i na baterije. Ima ekran na kojem se vidi i cuje , a moze se prikljuciti i na televiziju pa da na ekranu na odredjenom programu vidis bebu.

Meni je stvarno to dobra stvar.

Inace nije namjenjen kao baby alarm nego v.nadzor na koji se moze dodatno prikaciti jos nekoliko kamera pa samo prebacujes 1,2,3-.... Jest skuplje al ako je obicni baby alarm 120 km onda se mislim isplati dodati jos oko sto i dobiti ovo.

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Baby alarm!!!
29.8.2008 10:41:57   
Mara
IZVORNA PORUKA: iva1974

podižem temu.Kuma mi je rodila i planiram kupiti video baby alarm?jel znaju Mostarke gdje da nađem ,Sarajevo mi je malo daleko za kupiti poklon


Ja znam da ima u Tintiliniću na ulazu u Čitluk sa desne strane , mislim da košta oko 350 KM mislim da je Chico

_____________________________

L´amore basta a se stesso...

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Baby alarm!!!
29.8.2008 11:27:40   
Visnja RR
u vrijeme kad sam pokrenula ovu temu kupila sam u TL baby alarm Tomy
http://www.tomy.co.uk/products/walkabout-premier-advance/?parent=887

oko 150 km

odlican je...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mara)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Baby alarm!!!
29.8.2008 12:45:19   
iva1974
Višnja jel ima video nadzor?Nevidim najbolje na slici

_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Baby alarm!!!
29.8.2008 12:51:21   
Visnja RR
nema video nadzor...i ja sam takav trazila ali ga u Sarajevu nisam nasla...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Baby alarm!!!
29.8.2008 13:30:14   
camm
IZVORNA PORUKA: mali

Ja sam vidjela u Robotu na socijalnom samo ti neznam cjenu!

ovaj u robotu je pravo skop cini mi se preko 200km ako mislimo na istiuser posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Baby alarm!!!
29.8.2008 13:32:18   
adja
Ja sam u robotu vidjela da kosta 120km u rajlovcu. A imas i FIS-u Vitezu od 40km do 200

_____________________________

NASA PRINCEZA JE STIGLA 06.06.2008

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

snijeg :)


uzivate li u zimskim radostima sa djecom, sankanje grudvanje, lezenje na snijegu hihi .....

da-uzivamo (75%)

ne-ne volim snijeg (25%)


Broj svih glasova: 171

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *