|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Baby gym (igracka)
17.8.2008 21:18:18   
norah
Cao drage mame! Razmisljam da svom sinu kupim ovu stvarcicu ali bih voljela da mi neka od vas koja ima ovu igracku kaze da li je to dobra stvar i da li se bebe vole igrati i zabavljati sa tim. Moram naci neki nacin da ga zabavim. On ima 3 mjeseca. Hvala!!!

< Poruku je uredio Hanady RR -- 19.10.2010 10:18:18 >
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 1
   RE: baby gym (igracka)
17.8.2008 22:47:45   
Visnja RR
evo ti rasprava oko toga s jednog drugog foruma ...
http://www.trudnoca.net/forum/viewtopic.php?f=52&t=19360
ja bih voljela otici kod nekoga ko to ima pa da vidim kako Asja reaguje... da ne kupujem dzaba jer je ona ponekad muhanata beba user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu norah)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: baby gym (igracka)
17.8.2008 22:59:38   
HINDA
mogu ti reci da je za moju djecu bila prava stvar, voljeli su se obadvojica igrati, mada od jedne kolegice dijete se bojalo leci ispod odmah pocne plakati, kod mene je kao na tom forumu dekica ispod a gore su zivotinje i to morske, sve su od platna osim jedne zveke, mogu se skidat i prati, a dekica takoder bas prakticna stvar. zgodno mi je isto bilo kada nas vise ima u kuci pa djeca okolo trcakaraju, zbog onog gornjeg dijela sto visi nismo strahovali da ce ko naletit na bebu dok na dekici samoj smo strepili.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: baby gym (igracka)
17.8.2008 23:32:33   
mamina cura
Dobra stvar ali se jako malo koristi tako da je to po meni bacanje para. I same mozete napraviti nesto slicno iznad bebinog kreveta, uz malo maste i kreativnosti.
Ja imam baby gim i sada se povlaci po kuci jer moja malena puze i nema vremena da lezi na ledjimauser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu HINDA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: baby gym (igracka)
17.8.2008 23:32:36   
Romali
Norah, nama je baby gym korisna igračka. Omar voli gledati igračke iznad sebe pa ih pokušava dohvatiti ili samo u njih gleda jer su šarene. Dok on tu leži, stvarno stignem dosta toga uraditi, jer ga postavim na pod u dnevnom boravku i pratim cijelo vrijeme. Kad nismo imali gym, znali smo okačiti igračke po namještaju, ali Omar ipak najviše voli Veležov crveni šal koji se ljulja na lusteru user posted image user posted image . Uglavnom bebači vole da im se nešto mrda pred očima pa probaj sa b.g. Mislim da ih ima pravo jeftinih u slučaju da se tvojoj bebi ne svidi.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu HINDA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: baby gym (igracka)
17.8.2008 23:43:33   
HINDA
MAMINA CURA kada se sagleda onda je za bebu sve bacanje para, jer bebama sve je interesantno na kratko, po tome ne treba im ni besika, ni nosiljka, ni stolic za hranjenje....jer oni to sve brzo prerastu pa cemu onda to.

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: baby gym (igracka)
18.8.2008 0:08:35   
mamina cura
Ma nije bas tako. Moja se igrala ali svega 2-3mjeseca i sta sad ja da radim sa tim?
A krevet imamo od starijeg, nosiljke se mogu dugo nosati i pokloniti, stolic za hranjenje jos uvijek Timuru dobro sluzi. Neke stvari su jako korisne ali nama ovaj baby gym i nije dugo sluzio. Ali to je moje iskustvo i niko se ne mora povoditi tim. user posted image


_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu HINDA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: baby gym (igracka)
18.8.2008 0:51:39   
suncan_dan
mi smo isto onu plisanu kupili, al kad sada vidim koliko je voli...onda nebi nikad kupila...2 puta sam je stavila, i bilo joj 5min. interesantno i to je to... voli da je u lezaljki, ona nam je se stvarno isplatila, dadnem joj igrackica, i ona se tu najvise voli igrat. mozda da zavoili gym poslije, al dosad ga nevoli.a dok na primjer od jedne poznanice njezin sin to voli.....sve zavisi od bebane

< Poruku je uredio semi83 -- 18.8.2008 0:52:26 >


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: baby gym (igracka)
18.8.2008 9:53:10   
nesanica
Mi starijem sinu nema sta nismo vise kupili, tako da i ovaj bebac sad ima. Medju svim tim stvarima su i beby gim. Imamo dvije, onu sa dekicom koja dodje ispod i onu plasticnu bez bekice na kojoj vise igrackice. Stariji sin je stvarno obje maksimalno  iskoristio i vrijedilo mu ih je kupiti. Medjutim ovaj mladji bas nesto nije ljubitelj, 5 min i to je sve. Sve je to od djeteta do djeteta.

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: baby gym (igracka)
18.8.2008 23:48:06   
norah
Hvala vam svima na ovim divnim savjetima i slikama. Ja jos uvijek razmisljam da li da to kupim i kao sto je Visnja rekla i ja bih voljela prvo da vidim kako ce moj mali reagovati na to. Vidjela sam lijep baby gym u Chiccu, ali je dosta skup, cini mi se oko 100 KM. Ne bacaju mi se pare na to kada ne znam da li ce to njemu biti interesantno. Vidjela sam negdje i neke jeftinije, ali je u pitanju ona tvrda kineska plastika.

(odgovor članu norah)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: baby gym (igracka)
19.8.2008 15:00:23   
bebacha
ja bi htjela napraviti ovu igracku pa su svi savjeti dobro dosli.samo mi brine da nismo malo zakasnili jer Ajla ima 6 mjseci

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu norah)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: baby gym (igracka)
19.8.2008 15:19:53   
nesanica
Mislim da je to interesantnije manjim bebicam. Tvoja curica ce uskoro aBp propuzati pa ce joj biti milion drugih stvarno zanimljivije od baby gim. U svakom slucaju izbor je na tebi.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: baby gym (igracka)
19.8.2008 15:31:19   
nely
ja imam 2,i tako da mijenjamo povremeno..mogu reci da je to super stvar,zna se igrati dugo ispod.tako da ja stignem uraditi posla po stanuuser posted image
sad je poceo i da dira rukicama i udara po igrackama,pa mu je bas interesantno..

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: baby gym (igracka)
20.8.2008 14:37:17   
mišur
Ja imam jedan sa plišanom dekicom ispod na kojoj je patkica i gore vise male patkice i loptice...Preslatko je...
Luku sam stavljala ranije, kad je imao nekih 3 mjeseca,i nije ništa kontao.pa sam odustala.
Ali prije par dana sam opet pokušala i oduševljen je. Odmah se počne smijati i grabiti patkice,a i kad se okrene na stomak gleda u tu veliku patku što je naslikana na dekici. I vidi se da se pravo zaigra...
A meni dobro dođe da mogu ponešto uraditi po kući!

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: baby gym (igracka)
20.8.2008 14:43:29   
mamina princeza
Moze li informacija koliko otprilike kosta ova spravica?

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: baby gym (igracka)
20.8.2008 14:44:12   
mazalica
I mi imamo tu igraonicu mozete je vidjeti u mojim slikama.
Meni je to super stvar, hamza se igra a ja stignem puno toga uraditi po kuci i cak rucak napraviti.
Ja ne mislim svoje dijete stavljati u hodalicu tako da je ovo idelalna stvar da se dijete malo zabavi a usput nauci da se valjuska i puze...


_____________________________

Hamza 27.02.2008
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...


(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: baby gym (igracka)
20.8.2008 14:52:55   
mazalica
To ti zavisi kako u kojoj prodavnici od 60 km pa nadalje...
Mi smo svoju dobili iz austrije...



_____________________________

Hamza 27.02.2008
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...


(odgovor članu mazalica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: baby gym (igracka)
20.8.2008 14:56:07   
mišur
Mi smo svoju isto dobili na poklon, ali prije par dana sam vidjela cijenu na jednoj-80KM. Vjerovatno ima skupljih i jeftinijih varijanti...

(odgovor članu mazalica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: baby gym (igracka)
20.8.2008 14:58:04   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: mišur

Ja imam jedan sa plišanom dekicom ispod na kojoj je patkica i gore vise male patkice i loptice...Preslatko je...



E, ja imam istu ovakvu i jako sam zadovoljna!



_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: baby gym (igracka)
22.8.2008 0:18:37   
triplemama
Ovaj ne kupujte jer je nama pukao od igranja bebe od 4 mj. Šipke od plastike su toliko nategnute da me je bilo strah sklopiti i svarno 2-3 put igranja je popucalo. A koštao je 100 KM user posted image  

user posted image


< Poruku je uredio triplemama -- 22.8.2008 0:32:36 >


_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: baby gym (igracka)
23.8.2008 0:48:11   
Vizionarka
I mi imamo baby gym, tj didakticka dekica je to. Nama se isplatilo ...u Graco kupili 50 km.

_____________________________

Moli kao da djelovanje nije dovoljno.
Radi kao da molitva nije dovoljna.

(odgovor članu norah)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: baby gym (igracka)
15.9.2008 15:30:18   
Ivona
I mi smo nabavili Baby Gym i Selena je odusevljena user posted image
user posted image

Ona prica sa zivotinjicama,dodiruje ih,suta ih... i mislim da je to odlican podsticaj razvoja djecijih rucica.

U svakoj od ovih igrackica neso svira,susti,skripi user posted image  itd...user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Vizionarka)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: baby gym (igracka)
15.9.2008 16:11:47   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image za selenu i njenu mamu
uh ljubim je vako medenuuuu

i nama se to svidja, pa cemo uskoro da kupimo... primjetila sam da ce joj se svidjeti, jer nam slicne igrackice stoje iznad glave u kreveticu i svaki put kad ja to njoj ukljucim da svira i da se okrece, ona je odusevljena... veselo drma rukicama i nogicama.
mama je napokon nasla nacin da dijete zabavi vise od pola sata user posted image i ne da je drzi po rukama i da bude pored nje non-stop dok je budna user posted image user posted image

(odgovor članu Ivona)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: baby gym (igracka)
17.9.2008 14:21:09   
kristijan
ima li ko iz mostara da zna gdje ima ovih stvarčica povoljno

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: baby gym (igracka)
17.9.2008 14:30:04   
sanelicaaa
@kristijan
imas u trgovackom centru Palata u Opinama,upravo ovaj sto je na slici kod Ivone (imamo ga i miuser posted image )...a gledala sam da ih ima i u Interexu,Robotu,Merkuru...

(odgovor članu kristijan)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *