|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Beznađe
6.5.2016 18:51:43   
Mici25
Drage moje,


tek sam se prijavila ovdje iako dugo pratim i čitam ovaj forum. Odlučih da vam pišem, jer je nekad nešto lakše podijeliti sa "strancima". Ovako, u braku sam četiri godine. Vjenčali smo se kao studenti i prve godine su nam roditelji pomagali, tako smo se s njima dogovorili. Druge godine braka muž je pronašao posao u jednom studentskom centru, gdje je radio više od godine. Potom je radio kao konobar na dva mjesta, anketar u jednoj agenciji. Oboje smo sada fakultetski obrazovani i ja sam hvala Bogu dobila posao u struci, s tim da sam i ja prije radila (čuvala dvoje djece)... Međutim, sve ovo navodim da nekako uvedem u ono što želim reći. Muž trenutno nema posao, prijavljuje se, hoda od jednih do drugih, ali ništa... Nema veze što je završio fakultet, aBd za koji dan i magistar, traži bilo šta. Ali, moji roditelji (tj. mama) smatra da ja sve sama radim, to što je on radio, ni ne vidi, vidi samo što sam ja čuvala dvoje djece 8 mj., i često zna reći da joj je žao mene. Onda se i ja uznemirim, počnem se svađati s mužem, sve to toliko utiče na mene da ne znam više...
Znači, nije da mi je muž neki lezihljebović, zaista nije, najčešće je i ručak gotov dok dođem, pospremljeno, itd. Samo, nekad sam toliko beznadežna, jer vidim koliko nas sve ovo ubija, posebno te svađe koje dolaze...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Beznađe
6.5.2016 19:16:57   
Visnja RR
Mici25 dobrodosla na RR

Ne dozvoli nikom da se mijesa u ono sto vas dvoje zajednicki stvarate (nekad neko vise nekad neko manje) ...
Ne dozvoli pa makar to bila i tvoja mama...

Nadam se da će tvoj muž uskoro naći posao....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mici25)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Beznađe
8.5.2016 20:26:13   
svamojadjeca
jel ti imas dva uha,na jedno udze a na drugo izadze ja svoju mamu saslusam i kuci svojoj ljubavi ne prenosim ni njemu niti njima,moj 4 zida su samo moja i niko ne ulazi u njih

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Beznađe
8.5.2016 20:33:56   
Vrtni patuljak

Roditelji nekad iz najboljih namjera naprave vlastitom djetetu problem. Tvoja majka ima pravo na svoje misljenje i ima pravo da ga podijeli s tobom, ali to ne znaci da je nuzno u pravu.

Ti si odrasla zena i imas pravo da razmisljas svojom a ne materinom glavom.

Poslovica kaze > najvazniji ti je onaj za kim navece zatvoris vrata> a to je u ovom slucaju tvoj muz.

Zasto se svadjas s njim radi onoga sto kaze tvoja mama?

Vazno je da ti znas i cijenis ono sto vas dvoje imate i da se on trudi, a sta kazu drugi, pa cak i majka, zaista nije bitno.

Moj brat je meni rekao sjajnu stvar - u redu je da ja i mama kazemo sta mislimo vezano za tvog muza, ali nije u redu da to stvori problem izmedju vas i da se ti svadjas s njim radi nas.

Ne postizes nista svadjom a njemu je u ovoj situaciji potrebna podrska zene koju voli, a ne punica koja prica iz tebe. Sretno!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Beznađe
9.5.2016 14:38:52   
Mirkica
Mici25 roditelj jeste ensto posebno ali njeno je da prica tvoje je da imas svoj stav i da stavis stvari na svoje mjesto , ja joj kao prvo ne bih dozvolila da tako prica o mom muzu (ako ja to tako ne vidim) tvoj zivot tvoja stvar uzivaj .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Vrtni patuljak)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Beznađe
9.5.2016 14:50:49   
rose

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Mici25 dobrodosla na RR

Ne dozvoli nikom da se mijesa u ono sto vas dvoje zajednicki stvarate (nekad neko vise nekad neko manje) ...
Ne dozvoli pa makar to bila i tvoja mama...

Nadam se da će tvoj muž uskoro naći posao....



tako je...nemoj se s muzem svadjat...radije se s mamom posvadjaj... pa i taj rucak gotov puno znaci..makar ti sama radila i zaradjivala..najbitnije je da je pored tebe covjek,...a ja ne vidim da te on lose tretira ili se zeza okolo ...cuvaj ga user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Beznađe
9.5.2016 14:55:14   
ladyblue RR
ako je vama dvoma ok i funkcionište, nema niko pravo da ti se miješa u život pa ni rođena majka.
i lijepo joj reci. tvoj život, tvoja stvar.
roditelji treba da pomažu djeci a ne na muku da im sjedaju kada za tim nema potrebe.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Beznađe
10.5.2016 9:28:20   
anitaa
Vjerujem da ona nije ni svjesna koju štetu napravi, tako da joj probaj na fin način objasniti da odavno nisi djevojčica koju treba zaštititi od nevolja, a ako tako ne ide prekini grubo svaki vid komunikacije na tu temu.
Neka misli šta hoće, ali neka to bar zadrži za sebe.

_____________________________

S kao Sara, S kao Sreća, 24.08.2011.

Ela, sunčana djevojčica, 26.07.2015.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Beznađe
12.5.2016 14:19:16   
veeseelaa
tebi je to sve mama trebala da kaže prije udaje, da se udaš kad se tvoj momak zaposli
a sad treba da ćuti
gotovo je sad


zato joj reci , da nije ok što ti pridikuje, da to utiče na kvalitet tvog života i da bi trebalo zbog ljubavi koju osjeća prema tebi da o tome više ne govori


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *