|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bol pokraj noznog zgloba i pete
1.9.2009 10:23:19   
ivanak
Bok svima,

ne znam što mi je točno, ali me pri hodu boli, odnosno zateže, para kao neka žilica na sredini između dna pete i nožnog zgloba ( okomito gledano ). Nemam pojma što bi to moglo biti?
Ima li tko kakvo iskustvo sa istezanjima, bolovima...?
Kako ste liječili to?
Što da staljam na nogu?

P.S. nije nateženo, ni ti modro, ni ti crveno. Samo zateže pri hodanju. Ne mogu trčati.


< Poruku je uredio Dina RR -- 1.9.2009 11:20:40 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bol pokraj noznog zgloba i pete
1.9.2009 10:23:45   
ivanak
To mi se dogodilo dok sam trčala.

< Poruku je uredio Dina RR -- 1.9.2009 11:24:12 >

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bol pokraj noznog zgloba i pete
1.9.2009 10:24:59   
veeseelaa
mora da si istegla mišić, mislim da će samo proći
mene je skoro nešto slično zezalo, samo što je bol prelazila i na list, više kao neko strujanje, pri dodiru zabolucka

< Poruku je uredio Dina RR -- 1.9.2009 11:23:32 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bol pokraj noznog zgloba i pete
1.9.2009 10:29:08   
ivanak
Moja mama ima neku spravu koja se stavi na bol i sad struji struja i zalječuje. Bili mi to pomoglo?
Iskreno, anatomija pete mi je nepoznanica.
Za koliko će mi to proći, jeli bar brojka u danim?


< Poruku je uredio Dina RR -- 1.9.2009 11:23:05 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bol pokraj noznog zgloba i pete
1.9.2009 10:43:32   
amarilis
Možda su i ligamenti malo nategnuti. Ja imam problem na desnom skočnom zglobu s ligamentima, gips čak nosila, pomaže mi elastični steznik za skočni zglob, samo s njim mogu trčati. Bol mi je nekada u peti a nekada na tabanu ispod prstiju, obično par dana mirovanja i ono prestane, ali sada u trudnoći taj steznik non-stop nosim jer nisam bila sposobna hodati, bolilo me u peti pa prema preponi.


< Poruku je uredio Dina RR -- 1.9.2009 11:20:59 >

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bol pokraj noznog zgloba i pete
1.9.2009 14:55:40   
dana3
meni je pukla tetiva tu i pet aje natecena evo punih 8 godina.udarila sm fudbalsku loptu vrhom prstiju i sedam dana nisam uopste mogla da hodam niti savijem stopalo.
dok je rekao da bi se to trebalo operisati-ja nisam htjela vec i danas imam natecenu nogu u tom dijelu.
moguce je da si i ti nategnula tu tetivu  ali u mom slucaju je doslo i do pucanja te neke kosti ko biva ahiloveuser posted image .
nosi cipele sa malo visom petom da se taj dio ne optrerecuje-pomaze malo i olaksava hodanje a stavljaj obloge od brsljena ili skuhaj brsljen stavi u lavor i kvasi nogu u hladnoj kupki
sretno

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu amarilis)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bol pokraj noznog zgloba i pete
1.9.2009 17:09:42   
ivanak
Ma nije nikakav lom, nego je vjerojatno onda tetiva nategnuta! Skuhat ću to, pa javim kako mi je!

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bol pokraj noznog zgloba i pete
21.7.2010 12:11:52   
Mamica24
Drage mamic ei ženice hiiitno m ije potreban savjet ili neka preporuka...

Moja mama se žali na jake bolove stpala i to u predjelu između prstiju i pete i to samo kod desne noge...

Da li se nekome nekad slično desilo i šta je koristio neku kremicu ili sl...

Baš mi se srce cijepa kad je vidim ovako a u apoteci mi nećeda daju ništa osim deep relife???

heeelllppp user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bol pokraj noznog zgloba i pete
21.7.2010 12:13:20   
M kao Mama
Da nije povrijedila, ako nije onda je živac, a on se ne smije masirati, ipak bi trebala kod dr.

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bol pokraj noznog zgloba i pete
21.7.2010 12:14:54   
Mamica24
Ma kaže daje kad dugo hoda... bila je malo na vikendici pa se valjda verala na neka brda... ccccc

sad osjeti onaj tupi bol.... baš me sikira... njoj je 53 godine nije se do sad nikad žalila user posted image user posted image

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bol pokraj noznog zgloba i pete
13.8.2010 11:58:58   
kupina
drage moje
boli me desna noga,od prstiju do prepone,nije neizdrzljivo,ali me zanima da li je koja imala isti prloblem,koji je uzrok i sta raditi.
isto mi se dogodilo prije mozda 4-5 mjeseci i drzalo me desetak dana..tad sam malo citala na netu da uzrok mogu biti ciste na jajnicima i ja odmah odem dokti,uradio mi UZ i kaze nista sve uredu,da sam se bezveze prepala i da ne trebam previse citati po netu jer tu ima previse uvelicavanja.cuj to..pa mene cim nesto zigne ja pocnem istrazivati po netu user posted image

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bol pokraj noznog zgloba i pete
13.8.2010 14:29:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ivanak

Ma nije nikakav lom, nego je vjerojatno onda tetiva nategnuta! Skuhat ću to, pa javim kako mi je!





jesi li probala ovo s brsljanom i kako se kuha,trba mi hitno inf. jos kad bise dana3 javila moj tata cini mi se ima isti problemuser posted image

(odgovor članu ivanak)
  Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *