|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Brini o sebi - GARNIER!
10.7.2010 1:44:46   
Visnja RR
za normalnu i mješovitu kožu

user posted image

user posted image

za suhu i osjetljivu kožu

user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 10.7.2010 1:53:00 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 9:40:35   
acudesa
Ja se svakodnevno šminkam, posao mi je takav da ne trpi nedotjeranost, doduše, kao i svaku drugi, a i kad sam kod kuće malo se šminknem. Kad idem na posao šminkam se kompetnim tretmanom, od podloge, pudera, rumenila, sjena....znači, sve stavim ali suptilno da nisam pretjerano našminkana. Što znači, da to sve moram i skinuti sa lica, a najdeljotvornije mi se pokazalo mlijeko za skidanje šminke, može se skidati i sa očiju a i dugotrajna šminka...ma super je. Jednom vaticom malo, a drugom temeljno sve skinem. Sad koristim Garnier mlijeko sa ekstraktom grožđa (zelena linija), i prezadovoljna sam. Naročito zato što je na bazi prirodnih sastojaka, ja bježim od skupih hemijskih preparata koji mi stvaraju ovisnost na koži i štete joj. Garnier mi je zbog toga zakon, znaš da ti neće naštetiti. Kad vidim ono malo pakovanje kreme a košta bruku, ja bježim od toga. Bar meni prijaju ove laganije za  moju kožu. Prije sam se umivala dječijim sapunom, pa se samo sva razmeljam a koža hoće da pukne od suhoće i zatezanja, a sad je milina, nakon čišćenja mlijekom, nanesem tonik za osvježenje (iz iste Garnier kolekcije) i koža mi je fantastična, nakom takvog tretmana nemam potrebe za dodatnim čišćenjem pora, za osvježenjem kože, sve odradim jako brzo i učinkovito, a koža mi bude mekana i nježna. Jednu kremu za lice koristim i kao podlogu za šminku i kao noćnu kremu, a to obično bude lagana prirodna krema, jar je moja koža kombinovana, od masna do normalna. Čelo, nos i brada su mi masni, a ostalo je normalne masnoće. Za utjehu što se ujutro budim sjajna imam što je masna koža svježija i duže ostaje zategnuta. Idealna krema mi ja neka vodenkasto prozirna, koju mi koža odmah lijepo upije i zaista osjećam da sam je osvježila, jedna od takvih je i ova Garnier sa ekstraktom čička...nije skupa, a fantastična mi je. Jednu kutijicu kreme mi je pozajmila mama, jer kad je probala, kaže da i njoj odgovara, pa sam ja nabavljala novu. Kad je naneseš, koža se nekako opusti, nije zategnuta, a nije ni premasna da moram skidati višak.
Koristila sam i ranije ove proizvode i stvarno mi odgovaraju.

< Poruku je uredio acudesa RR -- 12.7.2010 9:48:29 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 9:46:51   
Skvo RR
Iskreno ne koristim kreme za lice....imala sam pokusaje koristenja...ali se uvijek svodilo na to da par dana ih nanosim i onda radi cudnog razloga odustanem..
Nisam imala nikada nekih problema sa kozom, tako da je to vjerovatno odlucujuci faktor u mom odnosu prema kremama.
Ali, veliko ali...user posted image primjetila sam u zadnje vrijeme da mi lice nije vise kao prije...valjda i ove trideset_e dolaze polako, ali sigurno.
Zahvaljujuci tvrtki koja je zastupnik Garniera i izabrala RR kao mjesto svoje promocije dobila sam mogucnost da "ozbiljno" pristupim testiranju tonika i kreme Garnier Essentials za normalnu i mjesovitu kozu. Prvo tonik, koristila sam blaznice i tonik za uklanjanje sminke...moram dati zaista dobru ocjenu za tonik..Bez ikakvih problema sam uklonila sminku...Cak poslije upotrebe tonika, pitala sam se "sta ce mi krema?user posted image ". jer je koza zaista meka i ugodna na dodir.

Medjutim kako sam ozbiljno pristupila "testiranju" proizvoda, poslije upotrebe tonika sam stavila kremu, na prvi pogled je odmah koza malo "zategnuta" i moram ovde napomenuti da ima jako lijep blag miris.
Sljedece jutro sam opet stavila kremu, ovaj put bez tonika i zaista nije mi bio potreban puder...U narednim danima sam kako je i predvidjenouser posted image ,  koristila tonik na kraju dana za skidanje sminke, a ujutro kremu...I na moje zadovoljstvo, upotreba pudera se smanjila tj. nikako ga ne stavljam, sto je izuzetno dobro jer se radi o ljetnom mjesecuuser posted image ...koza mi je zaista mekana i fina na dodir...

U konacnici zadovoljna sam sa oba proizvoda, iako samo blagu prednost dajem toniku..

< Poruku je uredio Skvo RR -- 12.7.2010 9:49:33 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 10:12:49   
veeseelaa
ja ne koristim ništa od Garniera


< Poruku je uredio acudesa RR -- 12.7.2010 10:14:35 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 10:19:07   
acudesa
Ja imam dosta njihovih proizvoda, ne sve, ali meni odgovaraju...
zato što su na prirodnoj bazi i neagresivni su

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 10:29:14   
Mya_81 RR
Ja imam masnu kožu i uvijek mi je problem naći baš nešto specijalno za taj tip kože...uvijek je ili za mješovitu i normalnu ili za suhu i osjetljivu...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 10:32:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja ne koristim ništa od Garniera

ja samo farbe od garnierauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 10:35:13   
mala86
ja koristim ovo mlijeko za skidanje sminke,ostalo ne

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 10:39:04   
M kao Mama
I ja koristim dosta proizvoda, a sa farbama sam pre, pre zadovolj,a godinama ih koristim, pogotovo ove nove sa tri vrste ulja, su ekstra za suhu i prirodnu kosu, kao što je moja, a imaju i liniju bez amonijaka, kao varijanta kolor šampona, ali je dugotrajnija, super su

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 10:43:29   
Anoniman
Ja sam probala farbu 2 puta i totalno sra** imam sijedih vec odavno i nista mi nije pokrilo, samo malo ko zamaskiralo....Tako da sam i ostale produkte koja ova marka salje zaobisla u kupovini....

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 10:47:44   
M kao Mama
Marina, pa da baš nisi uzela tu bez amonijaka, jer i ja imam malo sijedih, i tamniji mi je izrastak, a ove farbe hvalim, jer zaista ja imam crvenog pigmenta i jedino od njih ne dobijem narandžasti odsjaj nakon farbanja,  sti da uzimam one koje naginju na pepeljesato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 10:57:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Marina, pa da baš nisi uzela tu bez amonijaka, jer i ja imam malo sijedih, i tamniji mi je izrastak, a ove farbe hvalim, jer zaista ja imam crvenog pigmenta i jedino od njih ne dobijem narandžasti odsjaj nakon farbanja,  sti da uzimam one koje naginju na pepeljesato


Ja se farbam inace u tamno, tj crnu ili tamno smedju vec godinama, jer mlada sam osijedila tacnije dan poslije mog ranjavanja, vjerovala ili ne su mi posijedile dlake na glavi....Probala sam i sa amonijakom i bez i pokajala se, ostala sam ipak vjerna lorealovim farbama
+ da dodam inace kad se farbam prvo ofarbam izrastak ostavim da malo odstoji pa ostatak kose i dzaba

< Poruku je uredio MarinaDK -- 12.7.2010 10:58:50 >

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 10:57:38   
Hanady RR
ja vjerujem da utjecaj određene kozmetike na lice i na kosu ima veze sa samim čovjekom odnosno tipom kože, kose itd....

ja sam sjeda da bog sačuva...imama kompleks sjede kose...kor5istila sam l..... farbe dugo i onda sam prešla na garnier jer mi je nekako bilo puno da dva puta mjesečno kupujem .......garnijer je povoljnija varijanta novčano...a efekat je super. sjede se pokriju a farba sa maslinovim uljem daje savršen sjaj.

ja inače ne koristim ništa sem šampona na kosi tako da nakon farbanja imam sjajnu kosu super prekrvenu bojom.

za lice nisma nikada koristila previše kozmetike...lice mi je osjetljivo , bijele sam puti. e sad već nakon dva poroda i cigareta koje redovno upuhujem sebi u lice a i godine 30-te počele su moje lice isušivati. mama mi je poklonila za 8 mart kremu koju ona kosriti garnier sa ekstraktom čička...noćna krema i fakat mi godi. cijena je sitnica za učinak koji napravi. Šminku inače koristim ali puder samo 1 stik stavljam vrlo malo više kao toniranje nego kao korekcija nedostataka.

ono šo se meni svidjelo kod ove noćne kreme je što nemam potrebe da nakon nanošenja sjedim i čekam da spadne ono ''''sjano i masno '''' sa lica...koža je brzo apsorbuje i zadovoljna sam.

E sada u doprinos testiranju probala sam sinoć mlijeko i tonik prije nanošenja kreme. Mlijeko i tonik na bazi su ruže...što me oduševilo jer sam dugo godina za skidanje šminke samo sa očiju koristila oriflame kozmetiku od ruže....šminkam se crnom olovkom oko očiju i to iz razloga što već godinama nemam gorenj trepaviceuser posted image te mi je potrebno posebno mlijeko samo oči da očistim...kreon neće lako skinuti ni voda ni sapun.

< Poruku je uredio acudesa RR -- 12.7.2010 13:21:27 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 10:58:12   
Lara83
ja sam koristila tj. imam jos uvijek ovu kremu za normalnu i mjesovitu kozu ali mi nije odgovarala, nije dovoljno hidratantna tako da sam se opet vratila na avene.
a u kombinaciji mlijeko za skidanje sminke i tonik, i nakon toga ova krema, koza mi bude uzasno suha i peruta se.
tako da meni nikako garnier ne odgovara, nazalost.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 11:40:28   
sara.at
zaobilazim Garnier u sirokom luku od njihovih kremi sam dobila toliku alergijsku reakciju da mi je lice danima bilo crveno kao rak i gorilo kao sami djawo user posted image  zatim mi se tjelo izasulo u crvene plikove da mi je dermatolog od srca preporucio da se manem tog sr*** za farbe za kosu slicno kao kod Marine zamaskira a onda se ispere u neku nepostojucu boju user posted image  moje licno iskustvo ni blizu stolaze gdje je Garnier

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 11:47:17   
Nana84
Koristim mlijeko za skidanje šminke, ovo u rozoj boji i super je. Od krema sam probala jednu ali sam vidjela da mi više odgovara nivea pa nju i koristim.
Od njihovih proizvoda koristim i gel za lice (peeling) ma extra je. Pojavi mi se bubuljica navečer, ja operem s gelom i nje nema ujutro- ispuše user posted image user posted image

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 12:21:05   
Hannica
IZVORNA PORUKA: sara.at

zaobilazim Garnier u sirokom luku od njihovih kremi sam dobila toliku alergijsku reakciju da mi je lice danima bilo crveno kao rak i gorilo kao sami djawo user posted image  zatim mi se tjelo izasulo u crvene plikove da mi je dermatolog od srca preporucio da se manem tog sr*** za farbe za kosu slicno kao kod Marine zamaskira a onda se ispere u neku nepostojucu boju user posted image  moje licno iskustvo ni blizu stolaze gdje je Garnier


Izvini,ali ako tebi nesto ne odgovara ne znaci da je sranje.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 12:30:19   
srcemoje
Meni su super dezodoransi od garniera, posebno onaj extra fresh, cim se namirisem, osjetim svjezinu...Najbitnije mi je da mi ne iritira kozu pazuha iako je tek depilirana i bude mi sve suho ispod, nemam onog osjecaja da mi je mokro ispod kao kod drugih user posted image user posted image user posted image user posted image   i otkrila sam novi invisible-bez bijelih tragova, ljepota user posted image user posted image user posted image  

Koristim takodjer i 3u1 - maska, piling i za pranje lica-odlican je, nema crnih tackica i lice mi se ne cakli user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 12:31:49   
Srculence
Ja sam koristila Garnier Pure gel za umivanje ,tonik za lice i kremu za lice i super mi je bilouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Nana84)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 12:32:32   
Atarka
Sto su se moderatorice zadale oko reklamiranja..user posted image user posted image user posted image
Ja nisam veliki fan Garniera, ali trenutno imam ovo zeleno mlijeko za skidanje sminke. Danas sam kupila njihovu pjenu za kosu pa cemo vidjeti valja li sta.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 12:44:24   
Latinka
Znam za dosta cura oko mene kojima odgovara Garnier, i kozmetika i farbe. Što se tiče mog iskustva, kod farbanja, kao što je neka od forumašica već napisala,nakon nekog vremena se ispere u neku sasvim drugu boju, a kozmetika... i ja sam imala groznu alergiju na njihovu kremu za lice i masku za suhu kožu (više se i ne sjećam naziva, jer je to bilo prije više od 2 godine). Čim sam kupila, rekoh da probam, i lice mi je gorilo cijelu sedmicu. Dr. mi je rekla da sam vjerovatno alergična na voćnu kiselinu iz tih preparata. A tu kremu i masku sam proslijedila dalje rodici i ona i dan danas sebi kupuje iste. Tako da je izgleda bilo do mene user posted image

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 12:45:25   
reallove
probala sam garnier sampon,masku za kosu,lak za kosu,farbu,nisam zadovoljna...nikakouser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 12:57:31   
Penelopa
imam i ja preparata Garnier, nisu loši
najbolje mi je mlijeko za skidanje šminke
a kupila sam i dezodorans zeleni, onaj što ga često reklamiraju
on mi je extra ima neki miris ko zeleni čaj kako osvježava dobro
ne mogu da se sjetim više mrsko mi da idem to komodice da vidim imam li još šta njihovo

_____________________________

Sve će se ovo zvati jučer

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 13:24:40   
acudesa
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Marina, pa da baš nisi uzela tu bez amonijaka, jer i ja imam malo sijedih, i tamniji mi je izrastak, a ove farbe hvalim, jer zaista ja imam crvenog pigmenta i jedino od njih ne dobijem narandžasti odsjaj nakon farbanja,  sti da uzimam one koje naginju na pepeljesato


Ja se farbam inace u tamno, tj crnu ili tamno smedju vec godinama, jer mlada sam osijedila tacnije dan poslije mog ranjavanja, vjerovala ili ne su mi posijedile dlake na glavi....Probala sam i sa amonijakom i bez i pokajala se, ostala sam ipak vjerna lorealovim farbama
+ da dodam inace kad se farbam prvo ofarbam izrastak ostavim da malo odstoji pa ostatak kose i dzaba

i ja isto ovako
crna sam a sijedim dosta
ali meni je najbolja farba sa brusnicom bez amonijaka, jer mi se od amonijaka ljušti tjemeuser posted image
možda, marina, ne držiš dovoljno dugo farbu, ja držim oko 40 minuta...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 13:28:04   
hanabanana
Prije par godina kupila kremu za lice - dobila alergiju, lice mi bilo natečeno danima.

Opet pokušala prije dvije godine - druga krema, reakcija ista.

Više ne eksperimentišem. Inače nisam sklona alergijama.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *