|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Broj Nuk dude
16.4.2009 13:39:25   
Skvo RR
Drage moje,

Mi  koristimo sve proizvode od Nuk-a, kako je Uma napunila 6 mjeseci...sve sam joj kupila br. 2....ali npr. dudu odbija...a bez dude ne moze....cuci jos broj 1, nastavke za bocice br. 2....pije iz njih..ali strasno stuca poslije hranjenja...Da li se stvarno od 6 mjeseca mora preci na br.2 ili je to individualno?

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Broj Nuk dude
16.4.2009 13:43:53   
manuela RR
E baš sam i ja o tome razmišljala,jer meni je Emir recimo nuk cuclu br.1 prihvatio tek od 4 mjeseca(sad koristi aventovu ali isto je to) a da mu već sad guram br.2 mislim da je prerano i nikako mi nema logike da beba od 6 mjeseci i godinu dana koristi isti broj cucle

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Broj Nuk dude
16.4.2009 13:47:20   
Okarica
Meni je ona dvojka ogromna. Sada neće cucu nikako. Vjerovatno joj se zgadila ta velika. Meni je drago što se odvikla. Neki dan sam joj dala neku manju što je mm kupio u Merkatoru. Vrlo je simpa sa Vinijem, finog je oblika i puno manja od NUK-ove. Kad joj stavim cucu, odmah je izvadi iz usta i igra se s njom. Prestala sam da joj nudim. Što se tiče nastavaka za bočice, redovno se naguta vazduha, čini mi se da je otvor prevelik. Jedno vrijeme nije flašicu htjela nikako. Sinoć je za divno čudo popila čitavih 130ml. Dojila je pred spavanje, ali se za jedno sat vremena probudila uplakana. Morala sam je dići da podrigne i onda je nastavila spavati. Čini mi se da je i stomačić mučio. Mislim da je to sve od tog širokog nastavka za flašicu.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Broj Nuk dude
16.4.2009 13:52:04   
HanaBana
Mi smo Hani do 8 mjeseci davali dudu br1, i nema nikakvih problema, tako da mislimo da je to individualno:)

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Broj Nuk dude
16.4.2009 13:55:04   
Lamamma
Što se tiče NUK duda, njih ima s različitom veličinom rupica (vjerojatno i druge imaju ali to iz iskustva ne znam). S (oznaka je s unutarnje strane) je za caj, sokić, M je za mlijeko a ima i najsira za mlijeko + npr. rizolino i to. A što se tiče cucla, to je individualno kod djece..... kako koje prihvati....user posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Broj Nuk dude
16.4.2009 13:57:33   
Skvo RR
Mislim da njoj otvor odgovara,,,jer M koristim za mlijeko, S za caj,,,,ali velicina je vec diskutabilna...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Lamamma)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Broj Nuk dude
16.4.2009 14:08:58   
emma.L
Mislim da je sve kako nam bebe odrede user posted image . Dali smo sigurno 40 ili 50 KM za dude pokušavajući je naviknuti (ne pitajte zašto, znam da su neki protiv toga, ali puno putujemo i jako je plakala u autu u početku). Na kraju smo je uspjeli navići na silikonsku avent flašicu da bi mogla popiti malo čaja, ali duda ni naopako.
I neki dan joj pospremam sobu i nađem Chicco dude kaučuk 6+ koje joj je netko kupio i slučajno joj dam- nismo joj mogli izvući iz usta. Ema je jako sitna i ovo je bilo još prije mjesec dana, ali je tu ogromnu dudu prihvatila odmah. E pa ti budi pametan user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Broj Nuk dude
16.4.2009 14:10:04   
Okarica
Žene moje, ja sam sad totalno zbunjena, nemojte mi se smijati. Dugo sam koristila nastavak za flašicu od NUK-a (kupljen u apoteci) na kojem sa unutrašnje strane stoji samo oznaka 1/. Nema nikakvog slova. Poslije šestog mjeseca sam u istoj apoteci tražila nastavak za mlijeko, za bebe poslije šestog i dala mi je neku sa otvorom 17/. Imam još neku sa oznakom 16/ ali je rupica puno manja. Kec i tu 16/ koristim za čaj i vodu. Gdje su vam ta slova? Imala sam još nekih par gumenih i silikonskih, ali sam ih bacila. Ove su silikonske.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Broj Nuk dude
16.4.2009 14:12:22   
Skvo RR
Na prednjem dijelu....na kartoncicu...sa strane poprecno pise......Prvi put cujem za te oznake...Najbolje opremljena radnja u gradu sa Nuk proizvodima je ona na Otoci - gdje si kupila kadicu....mozes ih naci tamo.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Broj Nuk dude
16.4.2009 14:12:58   
Lamamma
Jesu li široki ili uski nastavci? Ja sam koristila široke, i tamo su oznake S i M.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Broj Nuk dude
16.4.2009 14:16:06   
Skvo RR
Kod mene je siroki za caj s, a za mlijeko uski M....volim ovu oblu bocicu za caj i sokic, kupila sam joj i siroku za mlijeko, ali mi je robusna...pa sam se vratla na uzi model.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Lamamma)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Broj Nuk dude
16.4.2009 14:16:54   
Okarica
Skvo, hvala ti, baš ću otići da vidim. Što se tiče cuce br. 2, nemoj žuriti, ako nećeš da joj se cuca zgadi. Iris se odvikla od cuce upravo zahvaljujući toj cuci. Tvaput je probala i frljacnula je. Gadi joj se. Da vidiš samo kakvu facu složi user posted image . Ja sam zadovoljna što smo se riješili cuce. Pusa tebi i tvojoj ljepotici.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Broj Nuk dude
16.4.2009 14:19:07   
Okarica
IZVORNA PORUKA: Lamamma

Jesu li široki ili uski nastavci? Ja sam koristila široke, i tamo su oznake S i M.


Drage žene, puno me pitate, možda ću da slikam ove svoje pa da vidite.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Lamamma)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Broj Nuk dude
16.4.2009 14:21:28   
manuela RR
Ja pojma nemam za te oznake a imam svakakvih nastavaka,gdje to piše?

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Broj Nuk dude
16.4.2009 14:29:06   
Skvo RR
Manuela, pise ti na kartoncicu sa desne strane, uzduzno.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Broj Nuk dude
16.4.2009 14:30:12   
Okarica
Piše na unutrašnjoj strani. Piše Made in Germany, silicone i ta oznaka. Slikala sam ih ali nažalost ne znam postaviti sliku. Moram se malo educirati.

< Poruku je uredio Okarica -- 16.4.2009 14:38:03 >


_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Broj Nuk dude
16.4.2009 14:32:22   
manuela RR
Eh žene moje našla samuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ala sam ja informisanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Broj Nuk dude
16.4.2009 14:37:29   
Okarica
user posted image

Evo ovako izgledaju!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Broj Nuk dude
16.4.2009 14:45:12   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Okarica

user posted image

Evo ovako izgledaju!


Kod tebe je uzi model, ali je oznaka misterija....user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Broj Nuk dude
16.4.2009 16:07:54   
haidy
I ja koristim NUK, ali nikad nisam primjetila te oznakeuser posted image Moja ima 11 mjeseci, ali nece i dalje NUK 2 nastavak za flasicuuser posted image , ali je cuclu odmah prihvatila. mislim da je rano sa 6 mjeseci preci na dvojku jer je stvarno prevelika. njoj je tek sad taman, ali dzaba kad nece.

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Broj Nuk dude
16.4.2009 18:41:28   
Ivona
Kako ste samo uspjele neprimijetiti slova,Aide moje???!!!user posted image  user posted image  user posted image
Nadam se da bebaci nisu morali piti mlijeko sa cucom za caj user posted image To je pravi dril user posted image
M-mlijeko,S-caj i voda,L-kasa
Mi nikada nismo koristili cucu varalicu,a na nastavke za flasicu br.2 smo presli tek kada je Selena napunila nekih 8 mjeseci.
Meni su NUK cuce za flasicu zakon!Ja sam ih stavila i na CHICCO flasice,jer su mi one od kaucuka (koje uglavnom dodju uz njih)bljak...,a i one silikonske su preglupog oblika.


_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Broj Nuk dude
16.4.2009 21:17:18   
mirnac
moje djevojcice imaju pet i po mjeseci, i ja sam skontala da jedu precesto, pored kasice jednom dnevno, piju mlijeko 6 nekad i 7 puta u 24 sata, a rijetko vise od 130ml. Zato sam kupila Nuk 2, ali nigdje nisam nasla da kupim M , nego sam im ponudila L Obje su povratile tog dana. user posted image

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Broj Nuk dude
16.4.2009 22:03:35   
Ivona
Ajooojuser posted image ...,pa kako i ne bi povratile kada je rupa ogromna...,a one tiny user posted image
U FIS-u uvijek ima svih velicina i vrsta,a tamo su i najjeftinije.Ako te neko ne posavjetuje gdje ih mozes naci u Sarajevu,ja sam cesto u FIS-u,pa cu ti kupiti i poslati po nekome ako zelis user posted image


_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Broj Nuk dude
16.4.2009 22:48:48   
M kao Mama
i u DM prodavnicama imate NUK proizvode i najjeftiniji su tamo, ja se ne mogu sjetiti kada sam Lajli uvela dvicu cuclu, ali mislim da ne moraš žuriti, do 8.mjeseca može i jedinica Mi i danas koristimo flašice NUK i stvarno su zakon, silikonske, a kada bi postojale samo ne kaučuk, moja Lajla bi pila hapu iz onih flaša od soka iz granapa, meni se onaj kaučuk gadi, uh

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Broj Nuk dude
16.4.2009 22:57:32   
magde
neznam dali znati kako da proverite jel je plasticna stetna toksicna napisala sam ali koliko ste procitali ne znam ima na sise na dnu sise triagolnik i i ma broj ako je 2 4 ili 5 su ok a ako je 7 ili 1 ili koji drugi br toksicna je uzasnoooooooo sta sve predizvikuju da vam ne kazem zato majke obratite OBAVEZNO paznju na taj broj/NUK SAMO NUK PLASTIKE SU OK cak i cicco nije ok.
                    CITAJTE OBAVEZNO
moja beba ne pije od one anatomske cucle cak se i davi sa nijjjim bljak ni su ok

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *