|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bubuljica na licu
8.3.2010 9:19:57   
medica
Drage moje bila bih vam veoma zahvalna ako mi pomognete u mom problemu, naime kada sam jos bila student imala sam obicaja kada ucim da uzmem pramen kose i da uvrcem ili da copkam nesto po licu. Tako mi se desilo da mi je bila obicna bobuljica koju sam ja copala i onda mi se pojavilo neko crvenilo na tom mjestu isto kao neki osip , to sam mazala raznim kremama i to je nekako proslo, ali nikad nije nestalo u potpunosti, eh jucer me pocelo nesto svrbiti i vidim da mi je to kao upaljeno punooooo crveno i vruce i punooooo svrbi. Mazala sam onim univerzalni balzamom iz oriflamea ali vidim da mi nije nista bolje pa sam mazala cijeli dan sa nevenovom kremom, ali opet je crveno i jako je ruzno meni izgleda isto kao da sam uzela komadic koze pa zalijepila :((( ako imate neki savjet molim vas da ga napiset_e
Hvala vam unaprijed!!!

< Poruku je uredio ElmaB RR -- 1.4.2011 14:31:27 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sta da radim!!!!
8.3.2010 9:42:49   
M kao Mama
Kako si opisala, meni ovo liči na infekciju, odnosno upali. Idi kod dr. dat će ti tečnost za ispiranje, i nemoj više to da radiš.

(odgovor članu medica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sta da radim!!!!
8.3.2010 10:06:18   
Medić*
Imam problem pa se nadam da ce mi neko odg, ovako nigdje ne mogu da nadjem otpusnu listu iy bolnice kad sam se porodila, inace sva dokumenta drzimo u jednoj fascikli, ali od otpusnog pisma ni traga. Posto nismo Bih drzavljani 17 mj malenog na vakcine vodimo preko o.liste. Zanima me da li drugo pismo mozemo dobiti u bolnici gdje sam se porodila i kakva je procedura. Unaprijed zahvalna

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sta da radim!!!!
8.3.2010 10:31:51   
w.pooh
medic slatki nazovi bolnicu i pitaj mogu li ti izdati novu otpusnu listu

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sta da radim!!!!
8.3.2010 22:19:45   
mamma mumi
to je kako opisujes najvjerovatnije stafilokokna inf, javi se dr, dat ce ti antibiotike

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sta da radim!!!!
18.4.2010 22:58:01   
taurus
Jooooooooj ja sam već 4 dana poluluda. Izvadila sam zdrav umnjak jer nije mogao da izraste. Rana je ok ali me grozno boli zglob, uho, i bol se širi cijelom dužinom gornje i donje vilice. Tačno neuralgična bol jer ide kuda se i živac širi. Sve ove dane sam na analgeticima i čim prestane djelovanje ja user posted image user posted image user posted image
S obzirom da je vikend nisam mogla kontaktirati svog zubara.
Samo me zanima da li je neko imao slično iskustvo, da li je ovo normalno i koliko dugo potraje nakon vađenja zubauser posted image user posted image user posted image
Javite mi plizuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sta da radim!!!!
18.4.2010 23:07:22   
dinaa
Draga taurus ne smijem ni da ti kazem koliko dugo je mene bolila rana od umnjakauser posted image .Od tada se bojim ici zubaru.Bas mi je zao meni su jedino Analgin tablete bile spas neces vjerovati jednom sam popila dvije odjednom toliko me bolilo.Znam kako ti je,izdrzi,moras.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sta da radim!!!!
18.4.2010 23:13:13   
taurus
Draga Dinaa iskreno mene je sada strah da nisam dobila upalu živca jer rana me ne boli toliko. Najgora mi je bol u zglobu, duž vilice i prema uhu. Ne znam da li je to normalno user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sta da radim!!!!
18.4.2010 23:13:25   
acudesa
IZVORNA PORUKA: taurus

Jooooooooj ja sam već 4 dana poluluda. Izvadila sam zdrav umnjak jer nije mogao da izraste. Rana je ok ali me grozno boli zglob, uho, i bol se širi cijelom dužinom gornje i donje vilice. Tačno neuralgična bol jer ide kuda se i živac širi. Sve ove dane sam na analgeticima i čim prestane djelovanje ja user posted image user posted image user posted image
S obzirom da je vikend nisam mogla kontaktirati svog zubara.
Samo me zanima da li je neko imao slično iskustvo, da li je ovo normalno i koliko dugo potraje nakon vađenja zubauser posted image user posted image user posted image
Javite mi plizuser posted image user posted image user posted image

ja sam...idi u hitnu, neka ti malo očiste ranu hidrogenom, ja sam pristala na panciline, jer sam mislila da ću umrijeti od bolova, imala sam hematom, al meni ni tablete protiv bolova nisu djelovale

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sta da radim!!!!
18.4.2010 23:15:23   
acudesa
možeš li otvarati vilicu? Ja sam 15 dana samo kolika je slamčica mogla otvoriti usta, ne dao Bog nikome...a, tad sam otkačila zubarku, zvala ma kad ne treba, a kad je trebalo nije htjela nazvati da vidi kako sam, drugi mi se brinuli o rani koju je ona napravila

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sta da radim!!!!
18.4.2010 23:18:09   
acudesa
u hitnoj radi Denijel (čini mi se), zubar, bar je tad bio u smjeni....ja mu nikada neću zaboraviti ono što je učinio za mene, ruke mu se pozlatile...da nije njega bilo ja bih po svojoj zubarki svisnula

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sta da radim!!!!
18.4.2010 23:18:48   
dinaa
IZVORNA PORUKA: taurus

Draga Dinaa iskreno mene je sada strah da nisam dobila upalu živca jer rana me ne boli toliko. Najgora mi je bol u zglobu, duž vilice i prema uhu. Ne znam da li je to normalno user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image


I kod mene je isto bilo,ali ako se toliko bojis otidji u hitnu ili ujutro rano nazovi zubara pa pitaj.A ja mislim da je meni zubar tada zeznuo bas taj zglob jer meni sad to nekad pucketa i joj ovo je grozno sto cu napisati ali istina je majke mi,meni se od tada desava da kad zijevnem taj zglob mi se ukoci fakat boli dok zatvorim usta nesto dobro pukne(nemojte se smijat).I da i ja sam izvadila zdrav umnjak.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sta da radim!!!!
18.4.2010 23:24:10   
acudesa
isto, moja dino...ja sam trebala na oralnu, moj djever odbolaovao gogu stvar za jedan dan...savjet: idite oralnom hirurgu, ne zezajte se sa ovim

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sta da radim!!!!
18.4.2010 23:24:19   
taurus
Vilicu mogu otvarati tj. mogu otvoriti usta do kraja ali me plaši ova bol prema uhu.
Čini mi se da je rana ok i da nije do rane.
Da li je i vas bolilo uho, zglob i vilica i koliko dugouser posted image . Odoh opet popiti nešto.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sta da radim!!!!
18.4.2010 23:27:32   
acudesa
jel ti gnojna rana? mene je sve boljelo i krajnik i uho, sve

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sta da radim!!!!
18.4.2010 23:29:46   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image  duša draga, znam kako ti je, baš mi je žaouser posted image user posted image , al ako ti baš bude loše u hitnu, a ako nije strašno, boli oko 7 dana...mene je više, al je moj slučaj poseban...kažu mi: sve šta se moglo desiti od komplikacija-tebi se desilo, možete mislitiuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sta da radim!!!!
18.4.2010 23:33:38   
taurus
Hvala puno na odgovrima. Kod mene je donji umnjak.
Opet kad skontam da je neka upala imala bih temperaturuuser posted image
Baš me uhvatio neki strah.
Ali eto ako je sviju bolilo 7 dana valjda mora i mene. Ovo je baš grozno samo da se šta ne iskomplikujeuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sta da radim!!!!
18.4.2010 23:37:14   
acudesa
IZVORNA PORUKA: taurus

Hvala puno na odgovrima. Kod mene je donji umnjak.
Opet kad skontam da je neka upala imala bih temperaturuuser posted image
Baš me uhvatio neki strah.
Ali eto ako je sviju bolilo 7 dana valjda mora i mene. Ovo je baš grozno samo da se šta ne iskomplikujeuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ma neće mila, kod mene je bilo 5 puta gore, vjeruj mi...al prođe, a ja ti opet savjetujem, otiđi zubaru u hitnu, stavrno su super, a ne može te ništa natjerati, samo vidi šta kaže do ujutro, kad je tvoj zubar opet tu

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sta da radim!!!!
18.4.2010 23:48:03   
taurus
user posted image user posted image user posted image user posted image hvala na podršci i razumjevanju.
Vidjeću ako ovako nastavi odoh do hitne.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sta da radim!!!!
18.4.2010 23:49:52   
taurus
Ako je još neko imao slično iskustvo nek javi pliz.
Nekako mi je lakše kad čujem i ostala iskustva.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Sta da radim!!!!
18.4.2010 23:52:03   
dinaa
Znam da je grozno i da uzasno boli ali proci ce.Kod mene je bio gornji umnjak,ma kad umrla nisam.Drzi se taurus i javi sutra je li ista lakse.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Sta da radim!!!!
19.4.2010 18:34:22   
taurus
Drage moje samo da javim da sam živa. Jutros sam išla prvo kod ORL da eliminišem upalu uha. Dr. mi je rekla da je sa uhom sve ok i da je ta bol od nervnog pleksusa koji je blizu uha i umnjaka. I što je najgore da ta bol može potrajati čak i par mjeseciuser posted image user posted image . Moja zubarica mi je rakla da isperem hidrogenom što sam danas na poslu i uradila.
Još uvijek me boli, ali ne kao sinoć. Najvažnije mi je da nema upale.
Ništa mi ne ostaje nego da trpimuser posted image user posted image

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Sta da radim!!!!
19.4.2010 22:56:18   
taurus
uh čim prestane djelovanje voltarena ja sam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Sta da radim!!!!
23.3.2011 14:31:46   
Mamica24
Šta da R A D I M ?????????' user posted image user posted image user posted image

Drugo dijete ili posao?? user posted image user posted image

Tako bih rado da počnem raditi ali opet kad vidim moju platu i mog Bekira nekako me duša moja zaboli. Nemam rad šta ići raditi... ne bi mi moglo biti ni za pelena.. nemam želju da ga svekrva čuva jer ona sad radi u bašti a ja hoću da se njemu posveti maksimalno vrijeme, pa on je mrva moja tek godinu dana ima.. i zamislite sad da ga ona tegilja čas u baštu čas kući i td.. Kontam da prvo polažem za ovaj stručni ispit pa da onda tražim neki bolji posao jer sam završila pripravnički..

Već odavno imam želju za još jedno dijete (iz milion razloga)... tek mi je 26 pa kontam sad još jedno a posle karijeru da ganjam.. da ne ne propadne fakultet!! Uostalom danas naći "dobar" posao je skoro pa nemoguće...

Uz sve to mm stvarno ima dobar posao i platu i može nam biti i da jedemo i pijemo i kupimo šta sebi...

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Sta da radim!!!!
23.3.2011 14:38:48   
nikita
meni je 25 malom 16mj, faks zavrsavam i trazot cu posao ako ga u roku pola godine ne nadem radit cu na drugom djetetu, ne bih da gubim vrijeme....ja bih ti preporucila da polozis taj strucni ispit pa onda vidis kako ces dalje, kakvi su izgledi za posao , ako su nikakvi onda rađaj. Kazes da ti muz ima dobar posao tako da.....

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *