|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Buugypod-dodatak za kolica
6.3.2011 3:31:51   
nermina_
nadam se da ce mi neko znati reci da li kod nas ima i gdje kupiti buggypod i da li se mozda kod nas nekako drugacije zove jer ja sam trazila po netu medjutim na stranicama Bosne i Hercegevone nema uopste nista pod tim nazivom. pisala sam i dodatak za kolica ali opet nisam mogla naci nista. to je inace onaj dodatak za kolica za straije dijete a izgleda ovako

http://img219.imageshack.us/img219/5324/buggypod.gif



< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 5.4.2011 10:11:07 >


_____________________________

Kan 28.11.2009 god.
Amani 14.07.2012.god
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: buugypod
6.3.2011 13:11:08   
Skvo RR
I ja bi volila naci ovo...izgleda super.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu nermina_)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: buugypod
6.3.2011 13:35:29   
mamina cura
Ja sam nekada vidjela u FIS Vitez-u dodatak za kolica, sto ide odozada. Tako veliko dijete stoji na tome dok je mladje u kolicima i mama ili tata guraju. To je kao jedna daska sa dva tockica i dva dijela koja se pricvrste na kolica. 

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: buugypod
6.3.2011 13:37:26   
leli§
ja ne mogu da otvorim ovu slikicu...ali ne znam da li mislite na onaj kao ski-roll sto se zakaci na kolica? ja sam to vidjela da stokke kolica imaju, za ostala ne znam ni kako bi se zakacilo jer nema one precke...

http://www.stokke.com/stroller/accessories/accessories-range/stokke-xplory-sibling-board.aspx

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: buugypod
6.3.2011 13:56:15   
nermina_
ma ja nebih to sto dijete stoji, nego mislila sam bas ovako kao na ovoj slici sto sam postavila da lijepo sjedi, mada nije ni to lose ali kad je starije dijete bas dosta starije.

_____________________________

Kan 28.11.2009 god.
Amani 14.07.2012.god

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: buugypod
6.3.2011 14:45:26   
mišur
Nikad prije vidjela, a supr je i praktično!
ja sam prije Aninog rođenja tražila nešto slično, ali da drugo dijete stoji, i našla sam to što sam htjela od Brevi opreme za bebe. To je nastavak na obična kolica, a predviđen je samo da starije dijete stoji na njemu, i montira se kod ručki kolica, pozadi, a ne ovako sa strane.
Ono što ti ja sigurno mogu reći, jer sam puuuuuuuno tražila po netu, jeste da ovo što ti tražiš sigurno nemaju ni Brevi, ni PegPerego, ni Chico...Čini mi se da bi ovo možda moglo biti nešto američkouser posted image , pa da pogledaš na njihovom tržištu.

Ja sam na kraju odustala i od ovog gore dodatka i uzela kolica na koja je moj Luka mogao da se popne, imaju kao dvije daskice na koje on fino stane. Naravno, to nije moglo dok je  Ana bila skroz mala i ležala, jer je onda smetala da se on popne, ali čim je počela sjediti, i on je počeo visiti po kolicimauser posted image -
Sad nas troje idemo gdje god nam padne na pamet i ne brinemo da će se on umoriti od šetnje user posted image

(odgovor članu nermina_)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: buugypod
6.3.2011 15:12:02   
maja78 RR
ja sam vidjela u Sarajevu kod jedne zene kolica i to sa dva nastavka, jedan kao ovaj sa strane, a jedan je iza stojeci i zena fura sa troje djece
ali nemam pojma koja su kolica bila, samo sam ostala fascinirana :)

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: buugypod
6.3.2011 21:06:11   
bebacha
ovo slicno se moze kupit u Bimacu i u Turbolimachu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: buugypod
20.3.2011 23:52:41   
viola
Nasla sam na stranici plus.de buggypod i seka koja zivi u njemackoj mi ga je kupila, pa ce mi stici 30.marta, jupiii. Slomila sam se dok sam pronasla rjesenje, jer niko ne salje u bosnu narudzbe, uzas. U TL je bio buggyboard, ali ga ne narucuju vise, jer je i to bila opcija, ma trazila sam, nema gdje nisam. Uglavnom ovaj sto cu dobiti kosta 116 eura, nije jeftin, ali mi je neophodan . Nadam se da sam malo pomogla, jupi

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: buugypod
21.3.2011 22:26:19   
nermina_
hvala ti, imam i ja neke rodbine u njemackoj pa cu pokusati. puno ti hvala na informacijama. pozzzzzzz

_____________________________

Kan 28.11.2009 god.
Amani 14.07.2012.god

(odgovor članu viola)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: buugypod
23.3.2011 20:15:37   
Noor
I mi smo u potrazi za buggypod-om! Viola, molim te javi utiske, kako je sa montiranjem, je li stvarno onako prakticno kao sto izgleda? user posted image

_____________________________

Nasa bajka je pocela 17.08.2009.

(odgovor članu nermina_)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: buugypod
28.3.2011 12:27:47   
Noor
viola, mozes li mi molim te objasniti jesi li buggypod narucila preko neta pa ti je dosao kod sestre ili ti je sestra kupila u plus prodavnici? Ili negdje drugo? Idem za koji dan na put u Njemacku pa bih iskoristila priliku i kupila, a da ne lutam previse. Hvala ti! user posted image

_____________________________

Nasa bajka je pocela 17.08.2009.

(odgovor članu Noor)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: buugypod
28.3.2011 12:56:38   
viola
kupila je preko neta, dolazi u sarajevo prekosutra, jedva cekam. javicu utiske odmah, jupiii

(odgovor članu Noor)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: buugypod
2.4.2011 0:08:40   
nermina_
viola ima li kakvih utisaka? moja mama je trenutno u njemackoj pa sam joj rekla da mi pogleda.

_____________________________

Kan 28.11.2009 god.
Amani 14.07.2012.god

(odgovor članu viola)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: buugypod
2.4.2011 10:13:36   
Noor
Viola, cekamo utiske. ja sam trenutno u njemackoj, ali jos uvijek nisam pronasla. Ako ne uspijem, vjerovatno cu i ja naruciti preko neta pa da mi familija donese.

_____________________________

Nasa bajka je pocela 17.08.2009.

(odgovor članu nermina_)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Buugypod-dodatak za kolica
4.4.2011 11:45:05   
viola
jupiiii, mi se uveliko vozamo!!! dobro je , malo je teze upravljati, u neke radnje ne mogu uci, uz trotoar ide teze, ako nije prilagodjen za kolica. sve u svemu, ja sam prezadovoljna, ali je potrebna potpuno asfalitirana okolina bez puno rupa. lako se sklopi, rasklopi, maleni je zadovoljan, jupiiii

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 5.4.2011 10:10:40 >

(odgovor članu Noor)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Buugypod-dodatak za kolica
13.4.2011 10:52:37   
Noor
Ja cekam da nas buggypod stigne, ali necu ga moci odmah isprobati jer bebica stize u julu. user posted image
Sad sam 15 dana bila vani, i nigdje, nas nigdje nisam vidjela da se ovaj dodatak koristi. Najcesce kolica imaju onaj buggyboard (valjda se tako pise user posted image ), a dosta mama djecu vozi u kolicima za dvoje djece ili blizanackim kolicima. Iskreno se nadam da ce nam ovaj dodatak odgovarati i da cemo se brzo usteliti. Viola, koje su ti marke kolica? Jesu li inace velika ili su mala?


_____________________________

Nasa bajka je pocela 17.08.2009.

(odgovor članu viola)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Buugypod-dodatak za kolica
14.4.2011 23:18:45   
viola
bas mi je drago da ce biti jos neko sa buggypodom u sarajevu, jupiiii. Mi imamo graco mirage kolica, a imamo i kisobran Cam, pa kada malevna bude mogla u polulezeci polzaj odmah cemo i buggypod premjestiti

(odgovor članu Noor)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Buugypod-dodatak za kolica
8.8.2011 12:00:41   
Noor
Nama nazalost buggypod ne odgovara! user posted image Trebala sam bolje provjeriti prije kupovine odgovara li nasim kolicima. Zato ga sada prodajemo, pa ako ima neko zainteresovan, ili znate nekoga kome treba ova korisna stvarcica javite mi se preko PP. 

_____________________________

Nasa bajka je pocela 17.08.2009.

(odgovor članu viola)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Buugypod-dodatak za kolica
20.1.2012 13:45:17   
viola
Evo mi smo prerasli ovaj dodatak, tako da cemo ga rado prodati nekome kome je potreban, jupiii.Pisite na pp

(odgovor članu Noor)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Buugypod-dodatak za kolica
25.3.2012 16:18:16   
MamaNaKvadrat
Mi smo kupili onaj anstavak za stajanje i pravo smo zadovoljni njime. Malena uziva u voznji, moze sici kad hoce i stati kad hoce. Setnje su nam se znatno produzile uz njega. Plus nastavak ej za Brevi kolica, a mi smo ga montirali na chicco :D

(odgovor članu viola)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Buugypod-dodatak za kolica
25.3.2012 17:01:53   
leona81
gdje ste uzeli nastavak za stajanje? gdje to ima kod nas, u eng je oko 20 funti dok je buggypod jako skup ali ima sve moguce - navlaku za kisu, sunce i sl..

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu MamaNaKvadrat)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Buugypod-dodatak za kolica
26.3.2012 10:05:32   
shpagica
ja sam vidjela u online trgovini "bimaco".

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Buugypod-dodatak za kolica
26.3.2012 15:00:53   
MamaNaKvadrat
Ja kupila u prodavnici djecije opreme Mališa na Otoci u Merkuru, a vidjela sam i ja na bimaco.net online trgovini. Cijena je ista.

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Buugypod-dodatak za kolica
26.3.2012 16:23:22   
mamajednogdjecaka
Koji ima nastavak?Ima li buggy board,samo za stajanje?I koja je cijena?

(odgovor članu MamaNaKvadrat)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *