|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   CT pluca
12.12.2010 20:54:56   
lusesita
Ako neko zna gdje u BIH sem u Banja Luci ima da se uradi privatno,molim vas neka pise,ako ne smije javno da pise naziv klinike i broj neka mi javi u PP!
Hvala!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: CT pluca
13.12.2010 16:57:00   
lusesita
Jel bas niko ne zna dje ima aparat CT?user posted image
Molim vas ako iko zna neka mi javi,hitno je,u pitanju je zdravlje mog muza....
Hvala

(odgovor članu lusesita)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: CT pluca
13.12.2010 17:02:27   
coki
Hej, ..., rijetko se javljam, uglavnom čitam po forumu, ali kada je zdravlje u pitanju, ..., moram pomoći. Naime, ne znam odakle si, ali CT imaš u Sarajevu, mislim da ga radi privatno poliklinika Agram.   

(odgovor članu lusesita)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: CT pluca
13.12.2010 17:07:02   
lusesita
Coki,kao sto vidis i ja slabo pisem!user posted image
Ja sam par sati od Sarajeva,u jednom malom gradicu,ali nema veze,ako ne nadjemo nigdje blize bar da znam da ima i u Sarajevu.
Jel taj Agram u sklopu B.S.O Osiguranja?
Hvala ti punoooo

(odgovor članu coki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: CT pluca
13.12.2010 17:09:26   
Anoniman
nazovi eurofarm,
sanasu neko ce ti sigurno dati informacije

(odgovor članu lusesita)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: CT pluca
13.12.2010 17:10:57   
coki
Jeste. To je to. Nalazi se u Sarajevu u Nedžarićima. Što se tiče cijene, ..., obzirom da sam se i ja raspitivala prije par mjeseci, ..., mislim da je oko 500 KM. Pozdrav i sretno!

(odgovor članu lusesita)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: CT pluca
13.12.2010 17:15:10   
lusesita
500 km?user posted image  Puno su skupi,u B.L. je privatno 240km,ali ako zagusti sta bi se...
Hvala vam obadvimauser posted image

(odgovor članu coki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: CT pluca
13.12.2010 18:59:28   
nova_
Ima u Sarajevu i u Hrasnom RTG dijagnostika. Sto se tice poliklinike Sunce oni imaju odlicne aparate, ne mislim da je CT toliko skup (500,00 KM). Ja sam radila MR i cijena je 500,00 KM, a CT bi svakako trebao biti jeftiniji.  Evo ti broj telefona pa mozes nazvati da pitas 033 755 547. Sretno!

(odgovor članu lusesita)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *