|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Casa sa kljunom nuby
12.8.2008 11:40:26   
elda
kako koristiti da pocne curiti

_____________________________

Elda
11.02.2008
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Casa sa kljunom nuby
12.8.2008 11:51:24   
Amelaa RR
kojauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu elda)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Casa sa kljunom nuby
12.8.2008 14:29:28   
stella
Ja ovu sto sam kupila, u Dm marketu,samo beba sisa i tekucina ide.
Nema je ovdje na slici.Ima ruckice i silikonski kljun.Nesvidja mi se pa cemo kupiti drugu sa meksim i manjim kljunom.Hani se svidja,ali meni izgleda masivno, pa neznas sa koje bi strane okrenuo da dijete pije.

< Poruku je uredio stella -- 12.8.2008 14:32:14 >


_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Casa sa kljunom nuby
12.8.2008 15:08:36   
Suncica*
Mi smo kupili Nukovu casu i super se pokazala. Gde god krenemo sipam sokic i mirna sam. Sem toga kada beba zavrsi sa pijenjem kljun moze da se poklopi tako da nema brige oko prosipanja..

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Casa sa kljunom nuby
12.8.2008 21:23:10   
nesanica
Mi nema koju nismo probali sa kljunom, ali malac ne zna da povuce, jer kod svake je uglavnom sistem povuci pa ce poteci. Ona Nukova sa kljunom mi se ne svidja jer cim je nagnes voda, sok ma bilo sta samo izlazi. Trenutno ucimo sa aventovom koja ima onaj mehki kljun.

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Casa sa kljunom nuby
13.8.2008 12:20:45   
mamina cura
Imas plasticni poklopac na vrhu i on se mora skinuti da bi moglo curiti. A onda kad sve operes daj joj ono sto voli da pije i neka se malo igra, najbolje u polulezecim sjedalicama, i neka se poljeva slobodno i igra. Tako se moja navukla. Poslije je presvuces. Ja svojoj dajem samo vodu i to poslije "rucka" , i popije. A taj rucak nije mlijeko vec povrce. Nadam se da ce sve biti uredu.user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *