|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Casopisi za trudnice
1.10.2012 15:13:33   
I love youu
Mame i trudnice,je li mozda znate je li ima neki casopis kupiti u Sarajevu za trudnice,a da ima vezano za trudnicu, ja sam gledala al sve je nesto tipa mama i beba, moja beba, to je vec kad se beba rodi,al nisam uspjela da nadjem neki casopis vezan za trudnice.A bas bi volila ga malo citati?!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Casopisi za trudnice
1.10.2012 15:17:23   
Visnja RR
dok ne nadjes imas rubriku Trdunoca

http://www.ringeraja.ba/trudnoca/

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Casopisi za trudnice
1.10.2012 16:48:04   
Super Beba
Nisam vidjela nigdje takav časopis. Znam da ima knjiga - "Šta očekivati dok ste trudni", pa onda nastavak "Šta očekivati u prvoj godini bebinog života"...
Vrlo korisne knjige.

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Casopisi za trudnice
11.10.2012 13:04:11   
I love youu
Hvala na odg, a jel znate odprilike koliko kosta ta knjiga u Sarajevu?Jel se stvarno isplati kupiti,da ne bacam pare djaba?

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Casopisi za trudnice
14.10.2012 12:07:27   
vila_7
imas casopis TRUDNA I LIJEPA , ja sam ga kupovala i dobar je- mada dok si trudna mozes kupovati i MAMA i BEBA jer ima i o trrudnoci a i o prvim danima kad ti se beba rodi-a tad neces imati vremena za listanje po novinama. A sto se knjige tice- mislim da ces sve te informacije dobiti iz casopisa i sa interneta pogotovo-ima milion stranica o svemu!

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Casopisi za trudnice
14.10.2012 13:37:13   
I love youu
Hvala ti na odgovoru,super nisam znala da ima i o trudnoci u casopisu mama i beba,odmah ga kupujem :))))))))))

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Casopisi za trudnice
15.10.2012 14:29:18   
milenium
i love you,baš sam vidjela u konzumu ovaj mjesec na akciji knjiga samo o trudnoći 17 km.ima neka i o roditeljstvu.mislim da je i ta 17.

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *