|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Chicco baby taxi :)
3.11.2008 19:51:52   
Emina*
Drage moje, jestel mozda negdje vidjele da se kupi ovaj kao volan za bebu, sa igrackama na sebi...
Ja sam danas bila u Chiccu u gradu, oni nemaju, onaj u Mercatoru se renovira, tako da je zatvoren, a nisam prije stigla da pogledam, a jako mi se svidja...
Ako je neko vidio nesto slicno, ne mora biti chicco, ali bas mi se svidja...
Evo i slika (sa chicco stranice) :



user posted image




Ili ovakav

http://www.kskids.com/new2/php/KksProductImage.php?pid=2599


< Poruku je uredio Emina* -- 3.11.2008 19:56:52 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Chicco baby taxi :)
3.11.2008 21:53:37   
jasmina_mm
Ja neki dan bila u chiccovoj radnji u gradu i imali su obadvije vrste ovaj gornji kosta 45,00 KM, a ovaj donji oko 95,00 KM samo sto je to meni bilo skupo i nisam uzela, s tim da ovaj prvi je znaci samo plisana igrackica i nista niti svira niti zvekece, a ovaj donji ima te funkcije i zato je skuplji. Cudi me da nisi nasla ako si bila u gradu jer su imali po nekoliko primjeraka izlozenih...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Chicco baby taxi :)
4.11.2008 0:55:43   
camm
95kmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  taj komad spuzve uzasss

majkemi pa to je previse napuhano sa cjenama uzass.........no coment

+jos taj volan 45user posted image .



_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Chicco baby taxi :)
4.11.2008 23:21:43   
Amrino
Izvinite sto pitam ali...za sta tacno to sluzi? user posted image



_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Chicco baby taxi :)
4.11.2008 23:25:49   
mamina cura
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Izvinite sto pitam ali...za sta tacno to sluzi? user posted image




Za izvlacenje para od roditelja user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Chicco baby taxi :)
4.11.2008 23:34:15   
Amrino
IZVORNA PORUKA: mamina cura

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Izvinite sto pitam ali...za sta tacno to sluzi? user posted image




Za izvlacenje para od roditelja user posted image


user posted image ma to znam ali kontam , mozda je multifunkcionalno?user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Chicco baby taxi :)
4.11.2008 23:36:04   
Anoniman
prije bih mu iz auta iščupala volan nego taj platila 95!user posted image

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Chicco baby taxi :)
4.11.2008 23:36:41   
Visnja RR
Pa tako je Sumaher pocinjao al sa maminim poklopcem od serpe...e mozete zamisliti kako ce nase bebe biti genijalci sa svim ovim mamiparama user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Chicco baby taxi :)
5.11.2008 9:44:51   
Hannah
Pa ja bih radije kupila jednu skuplju igračku nego milion jeftinih (pod uslovom da su jeftine nekvalitetne). Od chicca imamo baby gym i fenomenalan je, dečko se sa njim igra već tri mjeseca i uopšte mu nije dosadio. Pored njega mi nisu trebale druge igračke. Naravno imamo igrački i od 1KM s kojima se super zabavimo, ali i ova skupa se stvarno isplatila...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Chicco baby taxi :)
5.11.2008 9:51:19   
Suzana
IZVORNA PORUKA: Shee

prije bih mu iz auta iščupala volan nego taj platila 95!user posted image


Prejak komentar, nasmijala si me pravo i bas ti hvala! user posted image
 
Btw, u Chiccu su vise nego bezobrazni sa cijenama!
Od prijateljice smo dobili gegice, medjutim, bile su im male, a i imaju ih pravo puno.
Otisli smo da zamijenimo za nesto sto nemaju. Uzeli smo hodalicu, jer nam nista drugo nije trebalo, hodalica je bila oko 140 KM (koliko i 2 para gegica - hello!!!). Sada trebamo kupiti jos jednu, jeftiniju naravno (Turbo Limac?) i onda kada krenu u hodalice, jedan dan ce jedan u skupljoj, a drugi dan drugi haha.

_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Chicco baby taxi :)
5.11.2008 10:14:59   
ziki
IZVORNA PORUKA: Suzana

onda kada krenu u hodalice, jedan dan ce jedan u skupljoj, a drugi dan drugi haha.

sve ravnopravno nema sta. Nadam se da cu i ja imat blizance.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Chicco baby taxi :)
5.11.2008 10:18:07   
Hannah
Odjeća im jest precijenjena, a kvalitet nikakav.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Chicco baby taxi :)
6.11.2008 17:46:30   
andji
ma ja bi tog direktora chicca  nabila nogom u g....,cijene su katastrofalne,nek kupuje ko šta hoće,svako ima pravo na svoj izbor ali kakvo je to presvlačenje i uzimanje para,bože sačuvaj.A takvih kao chicco ima još na tone.Toliko lijepe i kvalitetne garderobe može se uzeti za duplo a i truduplo manje pare,ali on je chicco....imam jednu jaknicu njegovu(jesenju) dobila,i koštala je 38 eura,a ja kupila zimsku plišanu debelu,ma meni je ljepša od te chicco i duplo manje košta,ne dam ja da se tako presvlačim za pare nigdje,jednostavno smatram da toliko ne vrijedi a pisalo chicco ili anomymus meni je svejedno

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Chicco baby taxi :)
6.11.2008 18:22:31   
Anoniman
pa uvijek se znalo da se kod Chicca i ime placa... smijesno je ocekivati da imate nesto chicco i da je jeftino, pa bilo to igracka ili odjecica. Naravno da postoje stvari koje su boljeg kvaliteta neg chicco,al Boze moj ... nemaju taj znak na sebi user posted image
ja gledam kvalitet, ne marku, jer ja stvarcicu poslije jednog nosanja odmah perem, zato mi i bitno da je materijal dobar...
imam par igrackica chicco... super su mi, Inaam voli da ih posmatra kad joj sviraju....

eminice, hoces da vamo pogledamovaj volancic, pa da ti donesem ako ne neadjes tamo ?

cmoka svima

(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Chicco baby taxi :)
8.11.2008 10:29:25   
Emina*
Ja kontala one meni napisale opcija za kupovinu, a one se raspricale ovdje  user posted image  user posted image
Ne vidjeh ko je pitao, ali taj volan sluzi da se stavi na kolica ili na AS, pa bebi bude interesantnije, pa kao i ona vozi auto...  Ako je 45 KM, a chicco, naravno da cemo ga kupiti, nije skupo, a i ne kupujem ja, tako da mi opet nije skupo user posted image   user posted image
Dinci, pravo si sunce... 
U gradu u Chiccu smo pitali, nece dolaziti do decembra, eventualno januara user posted image user posted image
Teta nije znala da li ima u onom Chiccu u Mercatoru, posto se renovira......
Eto, ja cu sacekati jos malo dok ne krenes, pa da vidim hocel zavrsiti renoviranje, pa cu otici da vidim....  Ako ne nadjem, hvala ti user posted image   Kupi zetu svom, pa ce ti se on oduziti user posted image   user posted image
tako sto ce biti fin zet user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Chicco baby taxi :)
8.11.2008 10:37:51   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

oki pogedacu u nasem chiccu, pa ti javnem cijenu user posted image

cmoki mi zeta user posted image

(odgovor članu Emina*)
  Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *