|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dekoracija za djeciju sobu
9.3.2008 10:37:23   
rozi
Cao svima. U casopisu"Moja  beba'''' sam vidjela nesto poput velikih naljepnica, koje mozes lijepiti po zidovima, namjesta ju... Bas mi super izgleda, da mi je da ukrasim krevetic i ormaric za presvalacnje , jer su nekako monotoni.
Evo pogledajte stranicu
http://www.decofun.com/
Jeste li kod nas to negdje vidjele? Pozdravcic user posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 2.6.2010 21:05:17 >
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dekoracija za djeciju sobu
10.3.2008 15:34:05   
Adana
hehj ima kupiti slice naljepnice, koje su kao magnetne tako da mogu i na frizider a i lako se skidaju. ima ih kupiti na dolac malti, tamo iza poste, kod kafica krokodil ima knizara u kojoj imaju naljepnice, veceg formata, djecije, milim da su 1KM. ima ih i u knjizari na bascarsiji kod onog kospicara i ostalo badem mislim da se zovu. tako da vjerujem da ih se moze naci u gotovo svim prodavnicama koje prodaju slicne stvari.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dekoracija za djeciju sobu
10.3.2008 20:48:02   
rozi
Hvala,Adana,
bas sam pomislila da to nema kod nas. Vidjela sam par krevetica u prodaji, koji na sebi imaju tako neke slicice i puno mi ljepse izgledaju nego obicni, zato mi je i pala na pamet ideja da ga ucinim malo veselijim.
Vjerovatno necu uskoro za Sarajevo, al cu potraziti na tim mjestim ako ne nadjem u Tuzli. Pozdravuser posted image

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: dekoracija za djeciju sobu
11.3.2008 7:49:48   
ziki
Rozi ako nađeš u Tuzli javi gdje, jer baš zanimljivo izgledaju.Meni komodice mahsuz za bebe nešto nisu baš praktične a i skupe su, mnogo su mi bolje obične, veće su i može više stvari da stane, samo ih treba fino dekorisat.  Ja sam planirala da budem vrijedna i da na nekom čaršafu izvezem cvetiće i sl... muž se ponuduo da sve to iscrta a zajedno ćemo osmislit.....

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: dekoracija za djeciju sobu
11.3.2008 10:23:39   
rozi
He, he , super  ste.  Pogledacu u Turbo limacu kada budem isla i po Bingu ( Lukavac,   Sicki,  Gracanica). Inace, i ne znam da ima vise igdje djecijih stvari, osim na tim mjestima. Mislim u vecem izboru.  Ako znate za kakav baby butik ili slicno javite.
Ma nisam ni ja kupila komodicu odvojeno, ali sam nasla ogorman krevetic na kojem je ormaric (175cm sa 85cm),  samo jos da ga ukrasim i bice super. U svakom slucaju javicu. user posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: dekoracija za djeciju sobu
12.3.2008 15:20:45   
ziki
U fisu ima tih za bebe zafrkancija. A kad budeš dolazila u Gračanicu u bingo svrati i do etne, preko puta crveni objekat, skoro se otvorila. Ja sam za vikend išla i svašta sam nešto vidjela. Imaju kolica nisu skupa 75-95 km, samo nemaju pamučnu postavu, sa takvom postavom nisam vidjela ni u chicu. Imaa krpica za bebe, a na spratu ima i dječiji butik. Ja u butik nisam ulazila jer sam bila prreumorna a i muž je bio više na ivici živacauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: dekoracija za djeciju sobu
12.3.2008 20:51:08   
rozi
Hvala puno , Ziki, vidjela sam da se  Etna otvorila , al ja sam kontala da je tamo picerija, pa nisam ni svracala. A prekoputa Etne , radnja ''Hrnjic prom'' , sam kupila i krevetic, ubacila sam sliku na temi "Oprema za novorodjence''. 6. strana. 
E danas sam kod jedne poznanice vidjela te naljepnice, kaze da ih je kupovala u Bingu i Omegi u Lukavcu, ali prije 1,5 godinu, kaze da su u Omegi bile nesto skroz jeftine po 1-2 km , pa cu sutra otici do Omege da vidim ima li toga jos.  Ona ih je polijepila na zid iznad krevetic, super izgedaju i mogu se lagano skinuti.
Pozdrav user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: dekoracija za djeciju sobu
5.7.2008 0:04:22   
triplemama
Vidjela sam da Lejlaze traži bordure za zid dječije na drugom topicu.
Ima i u OBI-ju u SA  pa ako budeš išla

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: dekoracija za djeciju sobu
6.7.2008 20:00:07   
lejlaze
hvala triple mama. pogledacu jos ovdje u zenici, ako nista ne nadjem, ima da zapucam u sa.

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: dekoracija za djeciju sobu
28.7.2008 17:55:29   
Skvo RR
Da li je neko nasao u BIH decofun naljepnice?

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: dekoracija za djeciju sobu
28.7.2008 18:04:52   
Okarica
Mi smo kupili naljepnice, sve u stilu Mikija, na ulici u SA, preko puta Tržnice, kod uličnog prodavača. Imaš raznih. Velike se uko 5KM a male 3KM. Pogledaj, možda ti se nešto svidi. Meni su ove Diznijeve skroz slatke. Ne znam koje ti naljepnice tražiš, ali ove su baš ok.

< Poruku je uredio Okarica -- 28.7.2008 18:05:31 >


_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: dekoracija za djeciju sobu
28.7.2008 18:15:05   
Skvo RR
Hej hvala ti puno na toj informaciji...ja sam mislila na Diznijeve ili Winnie the Pooh..gledala na njihovoj stranici pa su mi super..:)...oticu bas sutra do Trznice..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: dekoracija za djeciju sobu
13.8.2008 19:53:35   
lejlaze
nasla sam borduru za djeciju sobicu. slataka je medice male. nasla u fisu 3 metra - 1 KM.postavit cu sliku u albumu

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: dekoracija za djeciju sobu
13.5.2010 0:14:13   
Hanady RR
e žene drage moje...
trebam pomoć

naime

meni je potreban informacija:
gdje u sarajevu da kupim 1,5 m bordure winny the pooh ili miki i mini
u šentadi u caparolu pordaju samo količinu od 7 m košta 70 Km...meni toliko ne treba.

gdje da kupim zavjesu wiiy the pooh? 2m širine , dužina 1,6 m

gdje ima čilim mali ili staza winy the pooh? manjih dimenzija naravno.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: dekoracija za djeciju sobu
13.5.2010 1:41:28   
milenium
borduru vidi u obiju.a zavjese wini imaš u skoro svakom salonu zavjesa.
samo mi se 2 m čini malo.jedino ako je prozor 0,5m?ja imam te zavjese uzela sam 5 metara,taman dok se naberu i to je to.user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: dekoracija za djeciju sobu
13.5.2010 1:56:05   
Hanady RR
ma porzor je mali 60 cm, a garniša će iznad biti 70 cm...kontam 2 m mi taman dupla širina z nabrat....

bordure nema ni winy ni mini i miki u obiju...u šentadi ima winy al se preskupi jer neće da režu trakuuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: dekoracija za djeciju sobu
13.5.2010 2:18:18   
milenium
a u knjižarama?možda tu ima?

< Poruku je uredio milenium -- 13.5.2010 2:20:17 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: dekoracija za djeciju sobu
13.5.2010 8:50:39   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

e žene drage moje...
trebam pomoć

naime

meni je potreban informacija:
gdje u sarajevu da kupim 1,5 m bordure winny the pooh ili miki i mini
u šentadi u caparolu pordaju samo količinu od 7 m košta 70 Km...meni toliko ne treba.

gdje da kupim zavjesu wiiy the pooh? 2m širine , dužina 1,' m

gdje ima čilim mali ili staza winy the pooh? manjih dimenzija naravno.




Ja sam borduru sa medama ( nisam sigurna da li je winy) vidjela u Magma Home u Grand centru na Ilidzi, ne sjecam se cijene i  kontsatovala sam da nije skupa ali me MM pozurivao kao i uvijek user posted image . Eh, cilima imas u Nedzaricima , prva ulica desno poslije studentskih domova, to ti dodje tacno ispod Vojnickog polja, ne mozes fuliti,  cilimi su izlozeni i vani.


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: dekoracija za djeciju sobu
13.5.2010 10:19:50   
mamana
A zavjesu možeš nači u Unipromrtu u prizemlju.

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: dekoracija za djeciju sobu
13.5.2010 23:41:24   
Hanady RR
e našla sam ćilime...oba dezena tražena u neđarićima...e sad našla sam zavjesu mini i miki u unipormetu al nema winy...i na sve to nisma još našla borduru...a naljepnice sam našla i jedne i drugeuser posted image

elem sad mi sve zavisi od bordure...

a opet kontam...možda sam mogla i bez nje...
samo se nerviram bezeuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: dekoracija za djeciju sobu
14.5.2010 11:20:34   
mama2009
u radnji Kasmir imas winy cilime user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: dekoracija za djeciju sobu
14.5.2010 14:20:59   
milenium
hanady ako ti to može pomoć ja sam vidjela u konzumu winy posteljinu za dječje sobe,50km ali je predivna.možda da uzmeš obične čiste bijele zavjese(ionako ti je prozor mali) a posteljinu winy.
ne valja ni da je na svakom detalju u sobi winy,bit će soba previše winastauser posted image

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: dekoracija za djeciju sobu
17.5.2010 11:52:04   
mamana
gdje da kupim zavjesu wiiy the pooh? 2m širine , dužina 1,6 m

Juče sam vidjela u Lamperu na Stupu.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: dekoracija za djeciju sobu
17.5.2010 12:25:52   
Adana
A da probas napraviti sama borduru? Da recimo uzmes jednobojnu tapetu pa na nju nalijepis slicice? Ili da samo nalijepis slicice umjesto bordure, ako me razumijes. :) A mozes uzeti i napraviti liniju bojom druge boje od zida, i onda na to nalijepiti naljepnice...
zao mi je sto ti ne mogu pomoci informacijom gdje ima kupiti borduru....
Da probas i na onoj stranici decofun.com pa ako imas nekoga da ti kupi i posalje. najbliza prodavnica je u Srbiji...
Pusa

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: dekoracija za djeciju sobu
2.6.2010 21:04:51   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: milenium

hanady ako ti to može pomoć ja sam vidjela u konzumu winy posteljinu za dječje sobe,50km ali je predivna.možda da uzmeš obične čiste bijele zavjese(ionako ti je prozor mali) a posteljinu winy.
ne valja ni da je na svakom detalju u sobi winy,bit će soba previše winastauser posted image

kod na su konzumu nema...user posted image
žene sve je winy sve sam sredila...al eto još bih posteljinicu da nabavim da ima...
ako ko zna u Sa nek mi javi pliz...
a slikicu vam stavim kad mi beba u sobicu uđe bodauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *