|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svijet sv...
31.7.2008 7:38:38   
Emina*
Drage moje, nemate pojma kolika mi je cast, i kako mi je drago sto vam ja ovo javljam....
Evo placem od srece i smijem se u isto vrijeme...

Dobila sam poruku od nase Dinci da je jutros po njenom vremenu u 3:40 donijela na svijet svoju princezicu, svoju smizlicu Inaam Nur....
Ja evo placem dok ovo pisem, ali sam presretna.....
Malena cujica je teska svega 2600 g i duga 48 cm....  Prava mamina mrvica user posted image   user posted image
Sve je hvala Bogu proslo kako treba, prirodno, uz bolove....
Eno je siki.....

Dino moja mila, nemam rijeci da napisem kako se ja osjecam......  Suze same idu, naravno od srece, i ne znam sta bih ti rekla...  Da vam dragi Allah podari na ovom svijetu sve sto pozelite...  Da vam je put uvijek posut srecom, zdravljem, i svim onim sto covjek samo pozeljeti moze....
Volim vas punoooo.........................
Cetstitamo i babi naravno, da se ne zaboravi ni on user posted image   user posted image





user posted image




Za mamu ruza user posted image   user posted image

user posted image







< Poruku je uredio Eminica -- 31.7.2008 7:52:50 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 7:49:01   
Skvo RR
I od mene iskrene cestitke sretnim roditeljima i bebici.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 8:06:44   
Kesten
,,,draga moja Dinči iščekivale smo momenat kada če stiči mala princeza ali sada sve tako zvuči nevjerovatno mila moja,,,nemam riječi da ti opišem radost i sreču sto je tvoje maleno zlato uz tebe,,,
 
....Tebi i tvojoj cijeloj obitelji želim sve najbolje povodom rođenja male Inaam Nur, da vas božiji blagoslov prati,sreča, zdravlje i ljubav,,,želim ti brz oporavak,i jedvvva čekam da vidim prve slikice,,,
 
,,,vole te Danijela , Ivan & Mia,,,
user posted image
 
user posted image


_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 8:07:35   
mirnac
Zelim sve najbolje princezici i mamiuser posted image user posted image user posted image
Puno puno zdravlja!!!
m.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 8:13:33   
ebru
Dino od srca ti cestitam na tvojoj princezi!A maloj bebici zelim dug i sretan zivot!user posted image

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 8:14:54   
ElaB
Pridruzujem se cestitkama!!!!!!!!!!!
Dino, zelim tebi i maloj princezici sve najbolje!!!!!!!!!!!!!!user posted image

_____________________________

nas mali Faris je stigao na svijet 16.09.2008., bas kako je doktorica predvidjela :)

(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 8:26:49   
haida
Draga moja Dinči...ne mogu ti opisati koliko sam sretna jutros kada sam pročitala da je stigla tvoja mala princezica......

Neka vam dragi Allah podari svu ljepotu ovog svijeta i neka malena raste u zdravlju i rahatluku.....
Tebi želim brz oporavak i punooooooo lijepih godina sa tvojom princezicom.
Babi takođe najiskrenije čestitike za njegovu ljepoticu.

Ljube vas Aida, Alina i malena :) u pupi

user posted image


_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu ElaB)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 8:35:42   
Aleina
user posted image  Mnogo cestitki sretnim roditeljima a malenoj ljepotici sve najbolje
da ima sretan i dugovjecan zivot aBd. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 8:37:29   
Anoniman
Cestitke od srca tebi ,tvom muzu i tvojoj familiji na rodenju prelijepe curice.
 
 
Nek vam dragi Allah podari puno zdravlja,srece i rahatluka sa vasom malom bebicom.
She is An Angel In Your Home...
 

(odgovor članu haida)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 8:53:13   
ivancica
Dina, tvojoj mrvici, tebi i tvom suprugu iskrene čestitke.

_____________________________

obraduj nas...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 8:55:23   
mamsi
user posted image Dino draga baš sam se obradovala,ova vijest mi je uljepšala dan.Drago mi je da se sve završilo i da si i ti na svijet donijela prekrasnu i zdravu plincezu.Želim vam dug i sretan život sa puno zdravlja i ljubavi.
Puno poljubaca tebi i malenoj šaljemo moja porodica i ja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 9:07:48   
zvončica
user posted image




Dino,
iskrene čestitke tebi i tvom mužu, a maloj bebari puno zdravlja i sreće


_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 9:09:32   
lida
Draga moja Dinći Eminica me pravo obradovala


Želim da ti dragi Allah da puno sreće , zdravlja,rahatluka da vam svi putevi budu posuti cvijećem.Tebi želim brz oporavak a babi iskrene ćestitke.

Irhana,Mirza i Lida šalju 1000 pusa za vas dvije.


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 9:17:07   
Okarica
Pridružujem se čestitkama user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 9:17:22   
idana_85
Pa to je divno, cestitam Dino, sve najbolje i tebi i malenoj, koja je bas mrvica, nadam se da je dobro i da nije morala u inkubator. Puno puno srece, zdravlja, uspjeha, svega sto pozelite i malenoj i novim roditeljima.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 9:17:35   
mazalica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Draga Dino bas si mi uljepsala dan, tako sam sretna sto je sve proslo kako treba i sto si nam na svijet donijela malu princezu.
Puno srece i zdravlja tebi i tvojoj bebici.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hamza 27.02.2008
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...


(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 9:30:55   
senchy
draga dino nek ti je sa srećomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drago mu je da si se porodilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image šaljem ti veliku pusuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mazalica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 9:34:59   
M kao Mama
Sjedim jutros na redakcijskom kolegiju i u jednom momentu ugledam javlja mi se dina na catu, pomislim javiću joj se kasnije, sada ne mogu, kad tamo piše "Ja sam Dinelin muža, ona se jutros pordoila, rodila je malu curicu tešku 2,500 grama, sledila mi se krv u žilama, od neke neopisive sreće. Odmah poletim na forum kad vidim muštuluk već uzet i kako počeh čitatipostove tako su mi suze potekle niz lice,

Draga Dino neka si ti nama na svijet donijela našu princezu, nek je to sve prošlo dobro, a ona će se akoboga odgojiti, znam da brineš zbog kilaže,

I sretnom babuki čestitamo i jedva čekam akobogda da nam se javiš i da čujemo kako je sve prošlo i da vidimo fotke naše bebače,

ne mogu više da pišem emocije me razvaljuju,nisam mogla vjerovati da će me sve ovo ovako potresti,

Iako si hiljadama kilometara daleko od mene, i ako te lično ne znam, osječam kao da se moja sestra porodila,

Puno te vole i pozdravljaju Alma i Lajla

(odgovor članu mazalica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 9:36:26   
budućamama

I od mene iskrene cestitke sretnim roditeljima i bebici.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 9:44:25   
Kesten
e alma ubit ču te,,,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,,,cijelo vrijeme cmizdrim ali sad sam se ucmekala nakon tvog posta..

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 9:48:57   
MirelaK
Dinci iskrene cestitke za tvoju malu princezu i naravno za najsrecnije roditelje na svijetu! Neka vam dragi Allah podari svu srecu ovoga svijeta i da uzivate u svakoj sekundi zivota sa svojim malim draguljem!

_____________________________

Moj Ammar dosao na ovaj svijet 27.10.2008. god.

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 9:56:38   
vjestica
čestitke sretnim roditeljima user posted image user posted image
bebici dobrodošlica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MirelaK)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 10:13:23   
Amelaa RR
Dusa moja draga...nemas pojma koliko me je ovo obradovalo..do suzza...tako sam sretna zbog tebe,...jer ti si jedna velika dusa ...
Drago mi je sto je sve proslo hairli....Od srca tebi i tvojoj princezi zelim sve najbolje sto se pozeljeti moze...da vam dragi Allah podari sve najbolje...
Od srca ti zeli tvoja amela....koja te voli puno...
user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 10:32:00   
Amrino
Pridruzujem se i ja cestitkama!
Alamubarek!!!
Tebi i muzu zelim da se sto prije oporavite  (vjerujem da je i on u soku )... i da uzivate u svakom trenutku roditeljstva!

Maloj Innam Nur zelim da joj dragi Allah podari prelijep zivot pun srece i rahatluka, da je sacuva od prokletog sejtana i od zlih  ljudi, da je uputi na pravi put i da nikada sa njega ne skrene i da On uvijek bude zadovoljan njome!
Cestitam jos jednom!!!






< Poruku je uredio amrino -- 31.7.2008 10:33:20 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 10:33:42   
Ivona
Draga moja Dinci,ne mogu ti opisati koliko sam sretna i kako su mi ove vijesti uljepsale dan...Cijelu noc sam mislila na tebe user posted image
 
Sve najljepse sto se moze pozeljeti,od srca zelim tebi,tvojoj princezici i tvom muzu!Neka vas sreca prati cijeloga zivota!user posted image
 
 

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *