|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Distrofija mišića
9.6.2011 22:59:34   
Natty
Molim ako neko zna nesto o ovoj bolesti nek piše pogotovo ako zna nesto o lječenju (znam da je neizlječiva bolest,ali bar za usporavanje bolesti) isto neka pise...svaka informacija je dobrodošla...hvala u naprijed!

_____________________________

...ko ne valja sebi,neće nikome...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Distrofija mišića
10.6.2011 16:56:17   
marinčii
Ja neznam ništa o ovome al evo da podignem temu,nadam se da će se javiti neko ko znauser posted image


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Natty)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Distrofija mišića
10.6.2011 17:02:02   
Apotekarka
Draga...
U nasem gradu postoj 2 momka(braca) s tom bolesti...Ne znam sto bi ti rekla da te utjesim jer lijeka tu nema,ovaj jedan je aktivan dok drugi (muzev vrsnjak) se stidi svojke bolesti i povucen je,ne zeli biti viđen par puta je i upao i stidi se svoje bolesti,to je razlog sto i posao nije dobio a ia zavrsenu elektrotehniku,ne moze nigdje gdje su stepenice i sl.Nazalost mnogi poslodavci cim cuju da je bolestan ne zele ga primiti a trebao bih imati prednost znam da je jako pametan i inteligentan...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Distrofija mišića
10.6.2011 20:20:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Natty

Molim ako neko zna nesto o ovoj bolesti nek piše pogotovo ako zna nesto o lječenju (znam da je neizlječiva bolest,ali bar za usporavanje bolesti) isto neka pise...svaka informacija je dobrodošla...hvala u naprijed!

Što se tiče lijekova ja mislim da se koriste kortikosteroidi, a za usporavanje bolesti najbolja je fizička aktivnost i fizikalne terapije...


(odgovor članu Natty)
  Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *