|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Djeca u homoseksualnim brakovima
29.12.2010 13:27:16   
Anoniman
Zvijezda pop-muzike Elton John (63) i njegov suprug David Furnish (48) dobili su sina. Beba je rođena na Božić, 25. decembra. O imenu majke se ne zna ništa, jedino se zna da je ona "unajmljena" da se porodi, te da je porođaj obavljen u Kaliforniji. Ne zna se ni to da li je Elton John odista biološki otac djeteta. Dječak je dobio ime Zachary Jackson Levon Furnish-John i prilikom rođenja je imao 3.580 grama.


Sta mislite o ovome?




< Poruku je uredio Visnja RR -- 29.12.2010 13:54:18 >
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 13:37:57   
muby
Cestitke sretnim roditeljima

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 13:39:18   
Anoniman
nisam protiv da gay parovi usvajaju djecu...vazno je nekome dati ljubav i dom...roditelj se postaje...nisi po difoltu roditelj, samo ako rodis dijete...a "homoseksualnost nije zarazna"

protiv sam ovog tipa...tj. "pravljenja" djeteta s mojim genima...to mi je previse...nisam za surogat majke pored toliko djece bez roditelja

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 13:42:24   
hanabanana
Nadam se da neće imati outfit kao otac, odnosno majka, ustvari - šta je Elton u tom braku?!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 13:43:45   
Anoniman
meni je to nekako bizarno kako god okrenes...
Dozvoliti im da imaju djecu koju ce im surogat majka roditi s njihovim spermicima, oduzeti im to pravo ili uopce dozvoliiti im da djeca odrastaju u njihovom domu ruseci od Boga dat koncept poimanja roditelja...



(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 13:44:57   
Anoniman
I same te uloge u porodici...dijete, tata i...tata..ili mama....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 29.12.2010 13:45:17 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 13:46:21   
vjestica
IZVORNA PORUKA: dadada

nisam protiv da gay parovi usvajaju djecu...vazno je nekome dati ljubav i dom...roditelj se postaje...nisi po difoltu roditelj, samo ako rodis dijete...a "homoseksualnost nije zarazna"

protiv sam ovog tipa...tj. "pravljenja" djeteta s mojim genima...to mi je previse...nisam za surogat majke pored toliko djece bez roditelja


a zašto si onda ti rodila, a nisi usvojila?
nije provokacija, ozbiljno pitam


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 13:49:04   
Anoniman
pa i to mi je bolje nego da dijete odrasta u domu gdje nema ni oca ni majku...ili jos gore, u "porodici" s ocem i majkom koji ga zlostavljajuuser posted image user posted image user posted image user posted image

pruziti neko ljubav i normalan zivot je najbitnije...a sve ostalo je manje vazno

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 13:49:55   
muby
Ma kao sto dadada rece nemam nista protiv da homo parovi usvajaju djecu
bitno je da se ljudi vole i da vole tu djecu i spremni su pruziti im porodicu i dom

a sve ostalo je licni izbor i nikom se ne bih mjesala i odredjivala jel to ok ili nije

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 13:50:10   
Amrino
Nije upitno hoce li se takvi parovi dobro brinuti za to dijete...sigurna sam da hoce ...ali pitanje je kakva ce ta djeca sutra biti...kakav sistem vrijednosti ce oni imati...jer homoseksualnost nije samo seksualno opredjeljenje- to je nacin zivota.

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 13:51:22   
vjestica
on topic- šta drugo nego čestitati sretnim roditeljima
sasvim razumijem njihovu želju za potomstvom
i meni je uvijek prije bila opcija bilo koja varijnta MPO, nego usvajanje
usvajanje je zadnja opcija


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 13:51:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Amrino

Nije upitno hoce li se takvi parovi dobro brinuti za to dijete...sigurna sam da hoce ...ali pitanje je kakva ce ta djeca sutra biti...kakav sistem vrijednosti ce oni imati...jer homoseksualnost nije samo seksualno opredjeljenje- to je nacin zivota.

E ovdje mi je kvaka...


(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 13:53:38   
Visnja RR
bilo bi bolje da su usvojili napusteno djete...

ili je Elton htio svoje "genijalne" gene da razmnozi... user posted image

mene vise nista ne iznenađuje...

a nadam se da ce to djete imati sretan zivot...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 13:54:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: dadada

nisam protiv da gay parovi usvajaju djecu...vazno je nekome dati ljubav i dom...roditelj se postaje...nisi po difoltu roditelj, samo ako rodis dijete...a "homoseksualnost nije zarazna"

protiv sam ovog tipa...tj. "pravljenja" djeteta s mojim genima...to mi je previse...nisam za surogat majke pored toliko djece bez roditelja


a zašto si onda ti rodila, a nisi usvojila?
nije provokacija, ozbiljno pitam

pravo da ti kazem vjestice, ja cu ako ikad budem zeljela imati jos jedno dijete... sigurno usvojiti...a ja nisam licno "ganjala" trudnocu niti "radila" na njoj...jednostavno, nemam valjda dovoljno zenskih hormona da sam osjecala neopisivu potrebu za trudnocom...ko recimo, moja mama...meni su ti hormoni tek ozivjeli u trudnoci...tj. nakon poroda...majcinski instinkt & co...takva sam...i ne smatram to provokacijom...pitanje ti je u potpunosti na mjestu

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 13:55:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Amrino

Nije upitno hoce li se takvi parovi dobro brinuti za to dijete...sigurna sam da hoce ...ali pitanje je kakva ce ta djeca sutra biti...kakav sistem vrijednosti ce oni imati...jer homoseksualnost nije samo seksualno opredjeljenje- to je nacin zivota.
ja se mogu kladiti da ce imati bolji od vecine onih koji imaju oca s arsenalom u kuci

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 13:56:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

pa i to mi je bolje nego da dijete odrasta u domu gdje nema ni oca ni majku...ili jos gore, u "porodici" s ocem i majkom koji ga zlostavljajuuser posted image user posted image user posted image user posted image

pruziti neko ljubav i normalan zivot je najbitnije...a sve ostalo je manje vazno



da ne trosim slova samo cu da potpisem  drugaricu Dadada....

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 13:57:06   
muby
IZVORNA PORUKA: Amrino

Nije upitno hoce li se takvi parovi dobro brinuti za to dijete...sigurna sam da hoce ...ali pitanje je kakva ce ta djeca sutra biti...kakav sistem vrijednosti ce oni imati...jer homoseksualnost nije samo seksualno opredjeljenje- to je nacin zivota.


sve zavisi od okoline
smatram da ce ovo konkretno dijete imati ogromne mogucnosti u zivotu

a sve je to individualno od porodice do porodice
tuzno je da je masa heteroseksualnih brakova koji imaju poremecen sistem vrijednosti pa time i njihova djeca

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 13:57:48   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Amrino

Nije upitno hoce li se takvi parovi dobro brinuti za to dijete...sigurna sam da hoce ...ali pitanje je kakva ce ta djeca sutra biti...kakav sistem vrijednosti ce oni imati...jer homoseksualnost nije samo seksualno opredjeljenje- to je nacin zivota.


Ovo je na tragu onome:
" Neplodnost je nasljedna. Ako su vam roditelji neplodni, i vi ste sigurno! "

O kakvom sistemu vrijednosti pričamo?!
Kakav sistem vrijednosti će imati djeca ratnih zločinaca?

Hajte molim vas...
Pa nisu roditelji ELtona Johna po opredjeljenju bili homoseksulaci? Ili jesu?

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 13:59:10   
Rimljankaa
Kako god meni je ovo bizarno i ja nikada,NIKADA ne bi dozvolila usvanjanje djece u homoseksualnim brakovima.

Svako ima pravo da zivi kako zeli,i da bira svoje seksualno opredjeljenje,ali ne bi dozvolila da djete raste i odgaja se u takvoj sredini.

Tom djetetu s materijalne strane sigurno nece faliti nista,ali u tome nije sve. Ostace osakaceno za mnoge druge stvari.

Bog je stvorio muskarca i zenu,i kao takvima dao im dar da imaju djecu,da ih trebaju imati muskarci kao parovi,priroda bi se pobrinula za takvo nesto.

Ovako,to djete ce rasti uz dva muskarca,gdje ce biti nauceno da je to jedna normalna i zdrava zajednica zivota. I sta sutra ocekivati od takvog djeteta?



< Poruku je uredio bebbe RR -- 3.1.2011 23:10:15 >


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:01:05   
vjestica
homoseksualnosr je seksulano opredjeljenje, ane način života
pa zar se razlikuje način života onog ko se pali da debele žene, od onog ko se pali na mršavice user posted image
pa u kakvim porodicama odrastaju homoseksulaci
nema to veze sa načinom života


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:01:06   
neki
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Amrino

Nije upitno hoce li se takvi parovi dobro brinuti za to dijete...sigurna sam da hoce ...ali pitanje je kakva ce ta djeca sutra biti...kakav sistem vrijednosti ce oni imati...jer homoseksualnost nije samo seksualno opredjeljenje- to je nacin zivota.

E ovdje mi je kvaka...



Taman htjedoh ovo napisati...
Jadna ta djeca,samo cu to napisati...
Ma ne mogu reci da sam protiv toga,ali brate dragi,kud ovaj svijet odeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:01:20   
muby
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

bilo bi bolje da su usvojili napusteno djete...

ili je Elton htio svoje "genijalne" gene da razmnozi... user posted image

mene vise nista ne iznenađuje...

a nadam se da ce to djete imati sretan zivot...


Pa naravno da je zelja svakoga da ima potomstvo sa svojim genima.
Kao sto vjestica rece i parovi sa problemom u zatrudnjivanju prvo isprobaju sve moguce opcije da dobiju licno potomstvo pa se tek onda (ako i tada) odlucuju za usvajanje.

Meni je Eltonov potez sasvim razumljiv.

< Poruku je uredio muby -- 29.12.2010 14:02:58 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:04:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

Kako god meni je ovo bizarno i ja nikada,NIKADA ne bi dozvolila usvanjanje djece u homoseksualnim brakovima.

Svako ima pravo da zivi kako zeli,i da bira svoje seksualno opredjeljenje,ali ne bi dozvolila da djete raste i odgaja se u takvoj nezdravoj sredini.

Tom djetetu s materijalne strane sigurno nece faliti nista,ali u tome nije sve. Ostace osakaceno i hendikepirano za mnoge druge stvari.

Bog je stvorio muskarca i zenu,i kao takvima dao im dar da imaju djecu,da ih trebaju imati muskarci kao parovi,priroda bi se pobrinula za takvo nesto.

Ovako,to djete ce rasti uz dva muskarca,gdje ce biti nauceno da je to jedna normalna i zdrava zajednica zivota. I sta sutra ocekivati od takvog djeteta?

Boze sacuvaj.....
normalnu osobu koja nece u letjeti u skolu i pobiti pola razreda

(odgovor članu Rimljankaa)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:06:12   
vjestica
IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

Kako god meni je ovo bizarno i ja nikada,NIKADA ne bi dozvolila usvanjanje djece u homoseksualnim brakovima.

Svako ima pravo da zivi kako zeli,i da bira svoje seksualno opredjeljenje,ali ne bi dozvolila da djete raste i odgaja se u takvoj sredini.

Tom djetetu s materijalne strane sigurno nece faliti nista,ali u tome nije sve. Ostace osakaceno za mnoge druge stvari.

Bog je stvorio muskarca i zenu,i kao takvima dao im dar da imaju djecu,da ih trebaju imati muskarci kao parovi,priroda bi se pobrinula za takvo nesto.

Ovako,to djete ce rasti uz dva muskarca,gdje ce biti nauceno da je to jedna normalna i zdrava zajednica zivota. I sta sutra ocekivati od takvog djeteta?



ovdje nije riječ o usvajanju, barem ne u ovom konkretnom slučaju
seksulalno opredjeljenje se ne bira
i po čemu će to dijete osrtati uskraćeno i osakaćeno?
i kad je riječ o prirodi, i u životinjskom svijetu ima slučajeva homoseksualizma
i srećom , tamo gdje je priroda zakazala, medicina je napredovala
ovo zadnje govorim sa aspekta žene koja ima MPO dijete

< Poruku je uredio bebbe RR -- 3.1.2011 23:12:48 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
29.12.2010 14:07:54   
Anoniman
ne postaje se homoseksualac preko noci...nije to da se probudis i kazes, e ja sam gay...jednostavno se radjas takav...i medju zivotinjama imas homoseksualce...mislim zivotinjekoje idu na cetiri noge...i imas one koji preuzmu brigu o mladuncu koje nije njihovo

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *