|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 23:59:42   
sporty mamaa
Ja bih samo rekla ono sto i u Bibiliji pise : I Bog stvori muskarca i zenu i rece im : "Plodite se i mnozite i napunite zemlju potomcima"... Da je homoseksualnost normalna onda bi vjerojatno stvorio samo muskarca i muskarca ili samo zenu i zenu..... user posted image user posted image Znaci njih dvoje bit ce jedno i za mene je samo to ispravno i normalnouser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 0:00:04   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: N_N

IZVORNA PORUKA: noa

i sto zelim da moje djete sutra bude...
eto hoce u Sarajevu da prave ''''Paradu Ponosa'''' pa se pojavite podrzite ih javnouser posted image ja cu vam pljeskati ispred Tv-a




Naravno da ne želim da mi sutra djeca budu homoseksualci ali ako bi se desilo, sigurno ih se ne bih odrekla!!!
I da, na paradu sigurno ne bih išla user posted image user posted image  od silne svakodnevne parade ne znam gdje udaram samo bi mi još taj party trebao user posted image user posted image user posted image user posted image


ja stalno paradiram na različitim skupovima manjina, rado bi ih podržala al vjerovatno bi me mama molila da ne idem kako ne bi dobila ćušku, u najmanju ruku, od strane homofoba
Poznato je kako na brdovitom balkanu reagiraju oni koji mrze drugačije, što je za svaku osudu
Ja samo ne kontam od kuda ja s ovim mozgom da se rodim na ovim prostorimauser posted image mislim da sma bila na pogrešnom Božijem spisku
Ja nisam odavlen user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 0:07:11   
sporty mamaa
Ne znam, to iskreno i mene zanima, Adam i Eva jesu dokumentirano prvi stvoreni ljudi na zemlji, njihovo mnozenje se ne spominje, a logicno da nebi bilo normalno da brat sa sestrom ima dijete.... Vec odavno hocu nekom strucnijem postaviti to pitanje...
Ali homoseksualnost za mene jeste poremecaj, i to je konacno moje misljenje slagao se netko ili ne...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 0:25:14   
marny
da je Bog htio p...., stvorio bi Adama i Stevuuser posted image , al šalu nastranu ja sam ipak za Ljubavuser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 0:52:13   
Mjeseceva Pratilja
Sa razlogom je Bog stvorio Adema i Evu, a ne Adema i Stevu.
Znam sta mislim ali me je jako sram to napisati. user posted image

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 0:59:17   
neki
IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Amrino

Nije upitno hoce li se takvi parovi dobro brinuti za to dijete...sigurna sam da hoce ...ali pitanje je kakva ce ta djeca sutra biti...kakav sistem vrijednosti ce oni imati...jer homoseksualnost nije samo seksualno opredjeljenje- to je nacin zivota.

E ovdje mi je kvaka...



Taman htjedoh ovo napisati...
Jadna ta djeca,samo cu to napisati...
Ma ne mogu reci da sam protiv toga,ali brate dragi,kud ovaj svijet odeuser posted image user posted image user posted image


Ode pa-pa, draga Neki..

Vala bas,nego da je meni ovu moju dvojicu na pravi put izvesti,a  ostali neka se brinu o sebiuser posted image

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 0:59:44   
Mjeseceva Pratilja
IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Protivnik sam homoseksualnih brakova i odgoja djece u takvim brakovima.



Potpisujem!

I ja!

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 1:11:53   
bebbe RR
Nemam ništa protiv homoseksualaca i njihovog načina života. A što se tiče djece u takvim brakovima, iako sam dosta o tome razmišljala nedavno kada je ovdje bio na razmatranju zakon o toj temi, ipak još nemam neko izgrađeno mišljenje i stav. Mislim da nemam dovoljno informacija i znanja. Generalno, više sam im naklonjena nego što nisam...
Iako, moram reći, više sam sklona vjerovati da homoseksualizam nije varijacija, već devijacija.


< Poruku je uredio bebbe RR -- 31.12.2010 1:13:14 >


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 1:11:54   
Mjeseceva Pratilja
IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ok, postoji homoseksualizam, to je nasa realnost.
Da je normalno, nije normalno, ali mi se trudimo da svima damo njihova prava, i da ih postujemo kao COVJEKA!
Medjutim, svijet se bolesno izvrce...To je cinjenica.
Mnoge stvari se sad rade "od obijesti". Mnogi zele biti drugaciji, jer je sad to cool...
Znam xy cura koje su bile bi zato sto su tako bile "face" u gradu. Da li cemo civilizaciju odvesti u propast "dozvoljavajuci" takvim slucajevima da se tretiraju kao "normalni" ili je normalno imati stege i okove na svemu sto je drugo i drugacije?!
I jos nesto...
Homica i lezbica je uvijek bilo...ali ne u ovom broju i ne ovako javno...



Homoseksualnost postoji odkako i sam covjek , a ko smo to mi da nekome da mo njihova prava, ???Svijet  koliko je normalan bio u tolikoj mjeri je bio i nenormalan, danas je razlika sto su nam informacije blizu uha ....
Nekad su crne smatrali nenormalnim ili nizom klasom samo zato sto nisu bijeli tj bijelci su kontali da su oni ti koji mogu sebi dati za pravo da odrede ko je ko ....Da pojedinci povedu racuna o svojoj brizi a ne o tudjoj svijet ne bio bio sto jeste danas....

Da, homoseksualnost postoji kroz historiju, ali nije "normalna".
I sam Sigmund Freud, otac psihoanalize, je gledao na homoseksualnost kao na odstupanje od normalnog stanja.

Frojd jest otac psihoanalize i s njim je krenuo razvoj savremene psihijatrije, ali se od njegovog doba  psihijatrija razvila i dožla do novih spoznaja, pa tako savremena psihijatrija ne smatra seksualnu orjentaciju poremećajem


Klinicki psiholog ce ti reci da legitimna savremena psihijatrija, neuropsihijatrija svrstavaju hemoseksualizme i dr neprirodne stvari u Poremecaje seksualnoh nagona.
Nemoj siriti dezinformacije.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 1:31:48   
veeseelaa
il se ja varam il su neki moji postovi obrisani?



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 1:33:19   
veeseelaa
meni draga nije jasno da neko nekog može mrziti jer je drugačiji
meni je to strašna spoznaja
u postovima pojedinaca se da zaključiti da imaju strašnu fobiju koja je prešla u mržnju prema homoseksualcima
Ja ipak mislim da smo mi svi pomalo pederi... jer da nismo ne bi bilo oralnog sexa pa usta nisu za to predidjena a ni analnog .... a svi znamo koliko to većina muškaraca voli
U biti svi smo mi pomalko pederasti


da potpišem sebe user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 1:34:50   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

il se ja varam il su neki moji postovi obrisani?




Vesela, obrisani su svi postovi koji su bili OT. Svi drugi koji se tiču teme, dakle homoseksualaca i eventualne djece u njihovim zajednicama su ostali...
Lp!


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 1:41:04   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bebbe RR

Nemam ništa protiv homoseksualaca i njihovog načina života. A što se tiče djece u takvim brakovima, iako sam dosta o tome razmišljala nedavno kada je ovdje bio na razmatranju zakon o toj temi, ipak još nemam neko izgrađeno mišljenje i stav. Mislim da nemam dovoljno informacija i znanja. Generalno, više sam im naklonjena nego što nisam...
Iako, moram reći, više sam sklona vjerovati da homoseksualizam nije varijacija, već devijacija.



user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 3:39:41   
Galicia
Moje radne kolege su 50% homo, isto tako i komsije. Meni je to sve normalno. Ne znam vise ni kakav bi mi zivot izgledao bez njih.
Ja sam ZA da oni imaju djecu, da usvajaju, da radjaju. Nek se vole i paze i neka djecu svoju izvode na njima pravi put.
Znam za sigurno, da ta djeca nisu izlozena nasilju, muskoj dominaciji, patrijarhatu kao sto mnogi danasnji i prijasnji brakovi jesu. Moze mi svako reci, ma joj, nema toga vise, danas je sve 50=50, kad svi znamo da nije tako.
Ja im zelim srecu.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 8:39:38   
Lulu_08
Ovo je javni forum, gdje svi iznosimo svoje lično mišljenje.

Kao što možemo primjetiti kako svi pojedinačno imamo različito mišljenje tako se može i gledati na sexualno opredijeljenje i shodno tome odluku o potomstvu (surogat/usvajanje/itd).

Moje lično mišljenje je da je odluka Eltona Johna i njegovog partnera o širenju njihove porodice uz pomoć surogat majke njihova odluka i samim tim je poštujem. Šta će biti sa tim djetetom, pitanje koje mnoge forumašice postavljaju, je njihova briga. Generalizovati da će tom djetetu biti dobro ili loše samo na osnovu sexualnog opredjeljenja njegovih roditelja je čista predrasuda. U biti mi ne možemo znati kako će to dijete rasti i biti odgojeno na osnovu sexualnog opredjeljenja njegovih roditelja. Jer u tom slučaju Elton John ne bi trebao biti homosexualac, jer njegovi roditelji to nisu.

Opet ponavljam, moje lično mišljenje, hihihi.


Jedna stvar koju uvijek bezuslovno podržavam je: LJUBAV+POŠTOVANJE+MEĐUSOBNO RAZUMIJEVANJE = i živjeli su dugo i sretno do kraja života. user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 9:28:48   
A Iman
misljenje? ne zanima me sta ko radi, ali tako sto je za mene i po mojim uvjerenjima totalno neprihvatljivo.




_____________________________

Idemo dalje....

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 9:33:50   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Galicia

Moje radne kolege su 50% homo, isto tako i komsije. Meni je to sve normalno. Ne znam vise ni kakav bi mi zivot izgledao bez njih.
Ja sam ZA da oni imaju djecu, da usvajaju, da radjaju. Nek se vole i paze i neka djecu svoju izvode na njima pravi put.
Znam za sigurno, da ta djeca nisu izlozena nasilju, muskoj dominaciji, patrijarhatu kao sto mnogi danasnji i prijasnji brakovi jesu. Moze mi svako reci, ma joj, nema toga vise, danas je sve 50=50, kad svi znamo da nije tako.
Ja im zelim srecu.


bravo Galicia!

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 9:38:43   
Anoniman
ja imam prijateljicu koja je lezbejka, divna žena, extra drugarica, dobra kćerka
Ona ima 35 godina i želi dijete al naravno ne želi se udati za muškarca
Dajem joj moju punu podršku da izabere način da dobije svoju bebicu a naravno ostane u vezi sa djevojkom sa kojom je dugo
Znam da će ona biti divna majka, bolja nego mnoge koje su s muškarcem u braku
Da naglasim da živi u Sa

Pišem pod anoniman samo da bi je zaštitila za ne daj Bože user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 9:45:29   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Anoniman

ja imam prijateljicu koja je lezbejka, divna žena, extra drugarica, dobra kćerka
Ona ima 35 godina i želi dijete al naravno ne želi se udati za muškarca
Dajem joj moju punu podršku da izabere način da dobije svoju bebicu a naravno ostane u vezi sa djevojkom sa kojom je dugo
Znam da će ona biti divna majka, bolja nego mnoge koje su s muškarcem u braku
Da naglasim da živi u Sa

Pišem pod anoniman samo da bi je zaštitila za ne daj Bože user posted image


i ja je podrzavam

Mislim da roditeljstvo nema nikakve veze sa tim koje su sexualne orjentacije roditelji, znam puno hetero parova sa djecom koju bi im ja oduzela kako se ponasaju prema njima. Sta je sa romskom djecom, i na kraju sta je sa djecom koja su u domu (ja bi njih pitala sta bi oni, bili u domu, ili bili u kuci ponoj ljubavi bez obzira na to da li imaju dvije mame ili dvoje tata). I takodje mislim da (sto se odgoja djece u takvim porodicama tice) djeca mogu biti puno tolerantnija prema razlicitostima.

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 9:49:10   
snijeg
Postoje zakoni prirode, zamislite sad kad bi cijeli svijet bio homoseksualan, čovječanstvo bi nestalo za nekoliko deset_ina godina, dakle nije prirodno.
Ovo ne spada u moj pojam "normalnog", ipak živimo u demokratskom društvu gdje štošta može "proći" pod pojmom slobode, ljudskih prava, ne/diskriminacije. Ne smatram da su ovi ljudi zli, loši, šljam društva ili nešto slično. Za moj pojam oni su ljudi kojim treba pomoći, ma koliko oni to negirali...na kraju i narkomani, alkoholičari (malo nezahvalno poređenje, ali eto..) sebe smatraju skroz normalnim ljudima, a znamo da nisu. U pitanju je bolest i kao takvu je treba liječiti, a ne promovirati. 
Analagno tome, dijete trai uzor u roditeljima i pria ide u krug kao i sa svim drugim drutevnim problemima.

LP!

< Poruku je uredio snijeg -- 31.12.2010 9:50:56 >


_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 9:54:08   
martajay


naravno da homoseksualnost nije bolest, vec orijentacija, iako manjinska, bas kao sto je i heteroseksualnost orijentacija, ili aseksualnost, biseksualnost...
znam za nekoliko parova majki-lezbejki u sloveniji, cija su djeca vec velika, i ni manje ni vise sretnija od ostale djece.... ne treba praviti famu oko toga.
a osudjivanje drugih/drugacijih ne mogu ni da komentarisem.




_____________________________

7.4.2009.

(odgovor članu martajay)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 9:54:26   
veeseelaa
sve to stoji snijeg, naravno da neću hodati po gradu i gvooriti: BUDI PEDER, TO JE EXTRA
niti bi nekog sputavala niti animirala da bude ovo ili ono al takodje nikog ne bi degradirala jer je gej, ne bi iste sputavala u posvajanju djece i sl
Ne mislim da je neko gej iz fola, mislim da je takav rodjen kao ja ovakva.... nema tu mijenjanja

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 10:03:17   
jasmin
Ma cure,bas me briga sta ce neko izabrati da bude,mogu samo da ga zalim ako odabere neprirodnost.Nikoga ne mrzim,mrzim samo losa djela.
Eh,samo mi je jako zao djece koja nisu u stanju odluciti hoce li biti dijete jednom neprirodnom spoju i hoce li zivjeti u okruzenju gdje ce svakodnevno gledati razmjenu osjecaja izmedju dva ista spola :(.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 10:33:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: snijeg

Postoje zakoni prirode, zamislite sad kad bi cijeli svijet bio homoseksualan, čovječanstvo bi nestalo za nekoliko deset_ina godina, dakle nije prirodno.
Ovo ne spada u moj pojam "normalnog", ipak živimo u demokratskom društvu gdje štošta može "proći" pod pojmom slobode, ljudskih prava, ne/diskriminacije. Ne smatram da su ovi ljudi zli, loši, šljam društva ili nešto slično. Za moj pojam oni su ljudi kojim treba pomoći, ma koliko oni to negirali...na kraju i narkomani, alkoholičari (malo nezahvalno poređenje, ali eto..) sebe smatraju skroz normalnim ljudima, a znamo da nisu. U pitanju je bolest i kao takvu je treba liječiti, a ne promovirati. 
Analagno tome, dijete trai uzor u roditeljima i pria ide u krug kao i sa svim drugim drutevnim problemima.

LP!
user posted image user posted image user posted image
kako ces molim te izlijeciti homoseksualnost....de otkrij tu tajnu...molim te

(odgovor članu snijeg)
  Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 10:39:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jasmin

Ma cure,bas me briga sta ce neko izabrati da bude,mogu samo da ga zalim ako odabere neprirodnost.Nikoga ne mrzim,mrzim samo losa djela.
Eh,samo mi je jako zao djece koja nisu u stanju odluciti hoce li biti dijete jednom neprirodnom spoju i hoce li zivjeti u okruzenju gdje ce svakodnevno gledati razmjenu osjecaja izmedju dva ista spola :(.
e hajmo sad ovako, da nedaaj boze moras izabrati kome ostaviti svoje dijete...a imas samo dvije opcije

homoseksualnom paru...koji se voli, blag je, prsti ljubav na sve strane ili
heteroseksualnom paru,  gdje zena svaki dan dobije turu batina ili eto...ne mora batine...dovoljno je vrijedjanje...ali su zato po ps-u...muskarac i zena

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *