|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 10:45:34   
snijeg
Ja neću, nije moja profesija, postoje ljudi koji mogu, hoće, žele, znaju...
Poenta je u tome da se ovdje uzimaju ekstremni slučajevi (agresija u porodici, zlostavljanje, ne odgovorni roditelji) da bi se pokazalo kako je djeci bolje živjeti sa homoseksualnim parovima nego sa ovakvim. Za djecu nije dobro ni jedno ni drugo, i ne možemo "bolesnim slučajevima" opravdavati ovaj gest.
Vessela, ne mislim ja da ove ljude treba diskriminirati, omalovažavati, vrijeđati nisam ja rođena za to, nemam ja ta prava i ja sam samo čovjek sa manama i vrlinama. Ne podržavam nasilje u bilo kom obliku, ali se nekim stvarim/događajima/ljudima daje previše medijskog prostora, opravdanja, razumjevanja, propagande  - gubi se srž prirodnih odnosa, sklad i sve ono što je Bogom dato čovjek mijenja opravdavajući to svojim napretkom, civilizacijskim tokovima i sl. Kad vratimo vrijeme unatrag, očigledna je činjenica da upropastismo ovaj dunjaluk i duhovno i materijalno i zdravstveno i ekološki.... svojim civilizacijskim tokovima user posted image

< Poruku je uredio snijeg -- 31.12.2010 10:46:42 >


_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 10:49:14   
Hanady RR
meni smao nije jasno kako kada razgovaramo o ovako ozbiljnim stavrima nikada ne razmišljamo logički.

ja nisma homoseksualac, nije mi ni mama, nije bio ni tata.....ali od mnaših prijetlja kćerka jeste....
Odrasli smo zajedno, odgoj je bio OK koliko smo vijedli, ona je homoseksualac.....
ti roditelji nisu imali pravo izbora...jer njihovo je dijete....
Ona nije mogla birati njih ni oni nju...tako je kako je....

I šta sada.....
ja mogu da pričam nije prirodno, ne valja, gorzno, strašno, jadan ovaj onaj...a dvije odgajam svoje...
nebih voljela da odu na tu stranu ali ako one budu smatrale sreća je tamo njihova ko sam ja sreću da im kvarim.....

Šta tada da radim sa svojim iskuljučivim stavom...da se odreknem svoje krvi, da ostavim na mislost i nemilost ovome surovom svijetu moju pilad.....

Ne pričam im da je to nromalno, ne učim ih o tome, ali ne dam da osuđuju ovu vrstu različitosti, jer nije u redu osjećati se nadmoćno i superiosrno jer smo po nečemu različiti od drugih....

nisma sigurna da postoje roditelji koji su rodili svoje dijete i onda im pričali kako trebaju biti homoseksualci...znači to nije nešto što možemo uvijek i sprejčiti.

nisma za isključive stavove...ja sam da gledamo u bududćnost...da se bavimo svojojm djecom....
a Elton john će svoju djecu naučiti čemu traba i kako treba...u svom domenu....




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 10:54:53   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

meni smao nije jasno kako kada razgovaramo o ovako ozbiljnim stavrima nikada ne razmišljamo logički.

ja nisma homoseksualac, nije mi ni mama, nije bio ni tata.....ali od mnaših prijetlja kćerka jeste....
Odrasli smo zajedno, odgoj je bio OK koliko smo vijedli, ona je homoseksualac.....
ti roditelji nisu imali pravo izbora...jer njihovo je dijete....
Ona nije mogla birati njih ni oni nju...tako je kako je....

I šta sada.....
ja mogu da pričam nije prirodno, ne valja, gorzno, strašno, jadan ovaj onaj...a dvije odgajam svoje...
nebih voljela da odu na tu stranu ali ako one budu smatrale sreća je tamo njihova ko sam ja sreću da im kvarim.....

Šta tada da radim sa svojim iskuljučivim stavom...da se odreknem svoje krvi, da ostavim na mislost i nemilost ovome surovom svijetu moju pilad.....

Ne pričam im da je to nromalno, ne učim ih o tome, ali ne dam da osuđuju ovu vrstu različitosti, jer nije u redu osjećati se nadmoćno i superiosrno jer smo po nečemu različiti od drugih....

nisma sigurna da postoje roditelji koji su rodili svoje dijete i onda im pričali kako trebaju biti homoseksualci...znači to nije nešto što možemo uvijek i sprejčiti.

nisma za isključive stavove...ja sam da gledamo u bududćnost...da se bavimo svojojm djecom....
a Elton john će svoju djecu naučiti čemu traba i kako treba...u svom domenu....




user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 10:57:53   
hanabanana
Ja nikada neću imati problem sa svojim komšijom pederom...
Ja imam problem sa djecom od 15 godina, koji brže vade noževe iz džepova nego što si znaju obrisati sline koje im još uvijek cure, pa bodu ljude po tramvajima.

< Poruku je uredio hanabanana -- 31.12.2010 10:59:20 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 11:03:15   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: snijeg

Ja neću, nije moja profesija, postoje ljudi koji mogu, hoće, žele, znaju...
Poenta je u tome da se ovdje uzimaju ekstremni slučajevi (agresija u porodici, zlostavljanje, ne odgovorni roditelji) da bi se pokazalo kako je djeci bolje živjeti sa homoseksualnim parovima nego sa ovakvim. Za djecu nije dobro ni jedno ni drugo, i ne možemo "bolesnim slučajevima" opravdavati ovaj gest.
Vessela, ne mislim ja da ove ljude treba diskriminirati, omalovažavati, vrijeđati nisam ja rođena za to, nemam ja ta prava i ja sam samo čovjek sa manama i vrlinama. Ne podržavam nasilje u bilo kom obliku, ali se nekim stvarim/događajima/ljudima daje previše medijskog prostora, opravdanja, razumjevanja, propagande  - gubi se srž prirodnih odnosa, sklad i sve ono što je Bogom dato čovjek mijenja opravdavajući to svojim napretkom, civilizacijskim tokovima i sl. Kad vratimo vrijeme unatrag, očigledna je činjenica da upropastismo ovaj dunjaluk i duhovno i materijalno i zdravstveno i ekološki.... svojim civilizacijskim tokovima user posted image


Like this a lot


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 11:05:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ja nikada neću imati problem sa svojim komšijom pederom...
Ja imam problem sa djecom od 15 godina, koji brže vade noževe iz džepova nego što si znaju obrisati sline koje im još uvijek cure, pa bodu ljude po tramvajima.
user posted image

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 11:06:33   
snijeg
Pa draga Hanady ne bih se ni ja odrekla svog djeteta nizašta na svijetu, ali molim Boga da nas ne dovede u ovo iskušenje. Ne znam što smo toliko isključive u svemu user posted image
Očigledno se ne razumijemo, sad ću otići veliki korak dalje i pitati vas: Pedofilija je također seksualno opredjeljenje (za one koji to jesu), a znamo da je u pitanju bolest! Šta sad trebamo pustiti pedofile da usvajaju djecu?
Kako se zovu oni ljudi što se svojevoljno opredjeljuju na seks sa životinjama user posted image , po ovoj vašoj teoriji i oni su se seksualno opredjelili, za njih je to normalno, za mene nije. Ako mi nešto nije normalno, ne znači da to osuđujem, niti da imam predrasude o tome, imam mišljenje o njihovim seksualnim opredjeljenjima, kao što oni imaju o mojim...kakvo je vrijeme došlo bračni parovi će početi praviti parade da dokažu kako je to normalno seksualno opredjeljenje jer na ovom svijetu svega ima više nego prirodnih odnosa.

Nego, ja sam staromodna, prirodna torokuša koja vama želi Sretnu 2011. godinu, neka vam dragi Bog podari ono što je dobro za vas i vašu porodicu user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 11:06:49   
vjestica
IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ok, postoji homoseksualizam, to je nasa realnost.
Da je normalno, nije normalno, ali mi se trudimo da svima damo njihova prava, i da ih postujemo kao COVJEKA!
Medjutim, svijet se bolesno izvrce...To je cinjenica.
Mnoge stvari se sad rade "od obijesti". Mnogi zele biti drugaciji, jer je sad to cool...
Znam xy cura koje su bile bi zato sto su tako bile "face" u gradu. Da li cemo civilizaciju odvesti u propast "dozvoljavajuci" takvim slucajevima da se tretiraju kao "normalni" ili je normalno imati stege i okove na svemu sto je drugo i drugacije?!
I jos nesto...
Homica i lezbica je uvijek bilo...ali ne u ovom broju i ne ovako javno...



Homoseksualnost postoji odkako i sam covjek , a ko smo to mi da nekome da mo njihova prava, ???Svijet  koliko je normalan bio u tolikoj mjeri je bio i nenormalan, danas je razlika sto su nam informacije blizu uha ....
Nekad su crne smatrali nenormalnim ili nizom klasom samo zato sto nisu bijeli tj bijelci su kontali da su oni ti koji mogu sebi dati za pravo da odrede ko je ko ....Da pojedinci povedu racuna o svojoj brizi a ne o tudjoj svijet ne bio bio sto jeste danas....

Da, homoseksualnost postoji kroz historiju, ali nije "normalna".
I sam Sigmund Freud, otac psihoanalize, je gledao na homoseksualnost kao na odstupanje od normalnog stanja.

Frojd jest otac psihoanalize i s njim je krenuo razvoj savremene psihijatrije, ali se od njegovog doba  psihijatrija razvila i dožla do novih spoznaja, pa tako savremena psihijatrija ne smatra seksualnu orjentaciju poremećajem


Klinicki psiholog ce ti reci da legitimna savremena psihijatrija, neuropsihijatrija svrstavaju hemoseksualizme i dr neprirodne stvari u Poremecaje seksualnoh nagona.
Nemoj siriti dezinformacije.

onda sam ja tu dezinformaciju dobila na predavanju iz psihijatrije user posted image
gdje piše da seksualnu orjentaciju  (homo, hetero,bi) ne treba smatrati poremećajem


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 133
   [Obrisana poruka]
31.12.2010 11:07:25   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu snijeg)
  Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 11:10:06   
vjestica
i dalje mi nije jasno kako se može upoređivati homoseksualnost sa pedofilijom user posted image
pedofilija je poremećaj, homoseksualnost oseksualna orjentacija
homoseksualac me ne može ugroziti, pedofil itekako može
neko je pitao jeli to jedina razlika
zar ti treba više razlika user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 11:13:29   
Anoniman
sve ono sto ugrozava nekog drugog ili nas same nije zdravo

homosex. ne ugrozava nikog...i ne mozete to porediti s pedofilijom....pedofilija je silovanje....homoseks. nije

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 11:14:01   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: snijeg

Očigledno se ne razumijemo, sad ću otići veliki korak dalje i pitati vas: Pedofilija je također seksualno opredjeljenje (za one koji to jesu), a znamo da je u pitanju bolest! Šta sad trebamo pustiti pedofile da usvajaju djecu?


Što se tiče pedofila, tu uopšte nisam demokratična.
Tu nisam ni konzvervativna, tu sam vrlo fašisiodna....metak i u čelo.

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 11:14:49   
jasmin

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: jasmin

Ma cure,bas me briga sta ce neko izabrati da bude,mogu samo da ga zalim ako odabere neprirodnost.Nikoga ne mrzim,mrzim samo losa djela.
Eh,samo mi je jako zao djece koja nisu u stanju odluciti hoce li biti dijete jednom neprirodnom spoju i hoce li zivjeti u okruzenju gdje ce svakodnevno gledati razmjenu osjecaja izmedju dva ista spola :(.
e hajmo sad ovako, da nedaaj boze moras izabrati kome ostaviti svoje dijete...a imas samo dvije opcije

homoseksualnom paru...koji se voli, blag je, prsti ljubav na sve strane ili
heteroseksualnom paru,  gdje zena svaki dan dobije turu batina ili eto...ne mora batine...dovoljno je vrijedjanje...ali su zato po ps-u...muskarac i zena




Ne bih ostavila dijete bilo kome ko ce ga na bilo koji nacin ugroziti.A ja sam licnost koja se ne bavi puno time sta bi bilo kad bi bilo...ja sam nekako optimisticna :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 11:15:29   
vjestica
i sigurna sam da će to dijete E.J i njegovom partnera  imati više ljubavi, pažnje i odgoja, nego dijete iz hetero braka koje stalno gleda batine, vrijeđanje isl (imala sam jednu drugaricu s kojom sam se prestala družiti,muž je redovno mlati, neda joj da radi, da izlazi bez njega, nema više svog društva, i pitam se u šta će odrasti njen sin, hoće li i on gledajući svaki dan to sto odrasti u zlostavljača user posted image )



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 11:18:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vjestica

i sigurna sam da će to dijete E.J i njegovom partnera  imati više ljubavi, pažnje i odgoja, nego dijete iz hetero braka koje stalno gleda batine, vrijeđanje isl (imala sam jednu drugaricu s kojom sam se prestala družiti,muž je redovno mlati, neda joj da radi, da izlazi bez njega, nema više svog društva, i pitam se u šta će odrasti njen sin, hoće li i on gledajući svaki dan to sto odrasti u zlostavljača user posted image )


najvjerovatnije

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 11:20:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: jasmin

Ma cure,bas me briga sta ce neko izabrati da bude,mogu samo da ga zalim ako odabere neprirodnost.Nikoga ne mrzim,mrzim samo losa djela.
Eh,samo mi je jako zao djece koja nisu u stanju odluciti hoce li biti dijete jednom neprirodnom spoju i hoce li zivjeti u okruzenju gdje ce svakodnevno gledati razmjenu osjecaja izmedju dva ista spola :(.
e hajmo sad ovako, da nedaaj boze moras izabrati kome ostaviti svoje dijete...a imas samo dvije opcije

homoseksualnom paru...koji se voli, blag je, prsti ljubav na sve strane ili
heteroseksualnom paru,  gdje zena svaki dan dobije turu batina ili eto...ne mora batine...dovoljno je vrijedjanje...ali su zato po ps-u...muskarac i zena




Ne bih ostavila dijete bilo kome ko ce ga na bilo koji nacin ugroziti.A ja sam licnost koja se ne bavi puno time sta bi bilo kad bi bilo...ja sam nekako optimisticna :).
sta znaci...ne bi nikome ostavila dijeteuser posted image ili

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 11:21:18   
jasmin

IZVORNA PORUKA: dadada

sve ono sto ugrozava nekog drugog ili nas same nije zdravo

homosex. ne ugrozava nikog...i ne mozete to porediti s pedofilijom....pedofilija je silovanje....homoseks. nije



Otkud to da homoseksualac nikoga ne ugrozava???Prvo,ugrozava sebe,samo sto to ne zeli priznati,zatim ugrozava svog `partnera`,a zatim i dijete koje zele posvojiti.
Naravno da se radi o bolesti i poremecaju.To sto se radja s tim(a veoma je veoma upitno) ne znaci da nije bolest.Dijete se rodi s raznim bolestima,recimo Down sindrom,epilepsija i sl...sve su to fizicko-psihicke bolesti i dijete se nekada rodi s njima.
Ali eto,sta ja imam s tim sto neko zeli biti takav.Sam pao sam se ubio!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 11:21:20   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Protivnik sam homoseksualnih brakova i odgoja djece u takvim brakovima.




Potpisujem!

I ja!



I ja

Ovo je jedna od stvari gdje sam bas iskljuciva .....
Ne podrzavam homoseksualizam inace a posebno neusvajanje djece u takvim brakovima.



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 11:23:16   
jasmin

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: jasmin

Ma cure,bas me briga sta ce neko izabrati da bude,mogu samo da ga zalim ako odabere neprirodnost.Nikoga ne mrzim,mrzim samo losa djela.
Eh,samo mi je jako zao djece koja nisu u stanju odluciti hoce li biti dijete jednom neprirodnom spoju i hoce li zivjeti u okruzenju gdje ce svakodnevno gledati razmjenu osjecaja izmedju dva ista spola :(.
e hajmo sad ovako, da nedaaj boze moras izabrati kome ostaviti svoje dijete...a imas samo dvije opcije

homoseksualnom paru...koji se voli, blag je, prsti ljubav na sve strane ili
heteroseksualnom paru,  gdje zena svaki dan dobije turu batina ili eto...ne mora batine...dovoljno je vrijedjanje...ali su zato po ps-u...muskarac i zena




Ne bih ostavila dijete bilo kome ko ce ga na bilo koji nacin ugroziti.A ja sam licnost koja se ne bavi puno time sta bi bilo kad bi bilo...ja sam nekako optimisticna :).
sta znaci...ne bi nikome ostavila dijeteuser posted image ili



Dijete bih ostavila samo onome u koga imam jako puno povjerenja!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 11:25:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: dadada

sve ono sto ugrozava nekog drugog ili nas same nije zdravo

homosex. ne ugrozava nikog...i ne mozete to porediti s pedofilijom....pedofilija je silovanje....homoseks. nije



Otkud to da homoseksualac nikoga ne ugrozava???Prvo,ugrozava sebe,samo sto to ne zeli priznati,zatim ugrozava svog `partnera`,a zatim i dijete koje zele posvojiti.
Naravno da se radi o bolesti i poremecaju.To sto se radja s tim(a veoma je veoma upitno) ne znaci da nije bolest.Dijete se rodi s raznim bolestima,recimo Down sindrom,epilepsija i sl...sve su to fizicko-psihicke bolesti i dijete se nekada rodi s njima.
Ali eto,sta ja imam s tim sto neko zeli biti takav.Sam pao sam se ubio!
objasni mi kako ugrozavaju? na koji nacin?

sad poredimo homoseks. s down.sin.user posted image ...pa mislim...bolest je nesto sto te ugrozava...tvoj zivot...nesto sto ce ti skratiti zivot od nekog prosjeka

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 11:27:01   
Anoniman
evo definicija bolesti

Bolest je izraz kojim se opisuje poremećaj normalnih zbivanja u organizmu, odnosno nepravilno odvijanje životnih funkcija kao reakcija na spoljne ili unutrašnje nadražaje mehaničke, fizikalno-hemijske, biološke ili psihološke prirode. Teško je odrediti granicu "normalnosti" biološkog procesa, pa stoga ne postoji apsolutna granica između zdravlja i bolesti. Bolest predstavlja promjenu životnog ritma; ona u pravilu otežava, a često i ugrožava opstanak biološkog organizma ili dovodi do smrti.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 11:27:03   
vjestica
IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: dadada

sve ono sto ugrozava nekog drugog ili nas same nije zdravo

homosex. ne ugrozava nikog...i ne mozete to porediti s pedofilijom....pedofilija je silovanje....homoseks. nije



Otkud to da homoseksualac nikoga ne ugrozava???Prvo,ugrozava sebe,samo sto to ne zeli priznati,zatim ugrozava svog `partnera`,a zatim i dijete koje zele posvojiti.
Naravno da se radi o bolesti i poremecaju.To sto se radja s tim(a veoma je veoma upitno) ne znaci da nije bolest.Dijete se rodi s raznim bolestima,recimo Down sindrom,epilepsija i sl...sve su to fizicko-psihicke bolesti i dijete se nekada rodi s njima.
Ali eto,sta ja imam s tim sto neko zeli biti takav.Sam pao sam se ubio!

meni zaista nije jasno kako homoseksualac može ugroziti sebe, svog artnera ili dijete?
ja bih prije rekla da onaj lik iz mog prethodnog posta ugrožava sebe, svoju partnericu i svoje dijete


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 11:28:15   
Amrino
IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: dadada

sve ono sto ugrozava nekog drugog ili nas same nije zdravo

homosex. ne ugrozava nikog...i ne mozete to porediti s pedofilijom....pedofilija je silovanje....homoseks. nije



Otkud to da homoseksualac nikoga ne ugrozava???Prvo,ugrozava sebe,samo sto to ne zeli priznati,zatim ugrozava svog `partnera`,a zatim i dijete koje zele posvojiti.
Naravno da se radi o bolesti i poremecaju.To sto se radja s tim(a veoma je veoma upitno) ne znaci da nije bolest.Dijete se rodi s raznim bolestima,recimo Down sindrom,epilepsija i sl...sve su to fizicko-psihicke bolesti i dijete se nekada rodi s njima.
Ali eto,sta ja imam s tim sto neko zeli biti takav.Sam pao sam se ubio!

meni zaista nije jasno kako homoseksualac može ugroziti sebe, svog artnera ili dijete?
ja bih prije rekla da onaj lik iz mog prethodnog posta ugrožava sebe, svoju partnericu i svoje dijete



Da a AIDS su donjeli vanzemaljci...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 11:30:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Amrino

IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: dadada

sve ono sto ugrozava nekog drugog ili nas same nije zdravo

homosex. ne ugrozava nikog...i ne mozete to porediti s pedofilijom....pedofilija je silovanje....homoseks. nije



Otkud to da homoseksualac nikoga ne ugrozava???Prvo,ugrozava sebe,samo sto to ne zeli priznati,zatim ugrozava svog `partnera`,a zatim i dijete koje zele posvojiti.
Naravno da se radi o bolesti i poremecaju.To sto se radja s tim(a veoma je veoma upitno) ne znaci da nije bolest.Dijete se rodi s raznim bolestima,recimo Down sindrom,epilepsija i sl...sve su to fizicko-psihicke bolesti i dijete se nekada rodi s njima.
Ali eto,sta ja imam s tim sto neko zeli biti takav.Sam pao sam se ubio!

meni zaista nije jasno kako homoseksualac može ugroziti sebe, svog artnera ili dijete?
ja bih prije rekla da onaj lik iz mog prethodnog posta ugrožava sebe, svoju partnericu i svoje dijete



Da a AIDS su donjeli vanzemaljci...

hos reci da su ga gayevi "donjeli"?user posted image user posted image

svasta

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
31.12.2010 11:30:45   
vjestica
AIDS nije bolest homoseksualaca, kao ni ostale spolno prenosive bolesti

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *