|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dogodovstine iz srednje skole- magarece doba:))
12.3.2013 17:37:10   
teacher75
Sigurna sam da svi imamo neke smijesne i simpaticne zgode i nezgode iz srednje skole pa evo prilike da ih se prisjetimo i ovjekovjecimo user posted image malo kasnije cu napisati neke od svojih, sada mi lana ne dauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dogodovstine iz srednje skole- magarece d...
16.10.2013 22:40:48   
bebaa
čudno....od dosade listam koje sve teme imamo i baš na ovu naletih......super.....počesto se sjetim školskih dana,....ihhh da mi je ova pamet a one godine što kažu...........malo morgen....al nejse....
sjetih se da sam svoj prvi poljubac doživjela na sred hodnika srednje medicinske škole u tuzli pred brukom raje i mojom velikom simpatijom.....ihhh momak s kojim sam se zabavljala nije mogao da čeka više, jadna majko ,pa baš tu da ga pokupi....a iza ćoška naleti razredna.....jadna mi majka.....sreća spasiše me ocjene i sveukupno društveno i sigurnosno stanje.....hihihihiiii....žena konta ma hajd djeca pod stresom....granate frcaju možemo svi izginut pa da bar ne zaginem nepoljubljena......user posted image
ahhh kad se sjetim svega....pišem neki drugi put.......user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dogodovstine iz srednje skole- magarece d...
10.1.2015 13:24:26   
elmaL
Gdje su vam te dogodovstineuser posted image

bebo nek si se ti poljubila, pusti razrednuuser posted image

Ja se sjetih kad smo se jednom na zadnjem casu spremale na kafu poslije skole, bile druga smjena. I prijateljica hoce cik cak razdjeljak, ja uzmem hemijsku olovku da je sredim. Kako sam zaboravila iskljuciti, isaram joj pola glaveuser posted image user posted image

U drugom razredu dodje nam neka stara prof iz latinskog, strah i trepetuser posted image jedan dan ona ulazi muha se ne cuje, sjela upisuje cas. Ja jadna zgrabim knjigu i iz zadnje klupe dotrcim pred njuuser posted image kaze zena ti treba, pa rekoh prozvali ste me da odgovaram. Kaze ona nisam, upisujem cas, al ako hoces nozes odg. Te trk nazad. Koliko smo bili isprepadani, ja umislila da me prozvalauser posted image user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dogodovstine iz srednje skole- magarece d...
14.2.2015 12:42:20   
bebaa
Joooj Elma....pa sto ne odgovara bona,placem na scenuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *