|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dr. Vesna Jurić
21.3.2009 16:03:15   
mariva
Prvo da vas puno pozdravim. Drage moje forumašice ja nisam često na forumu pa jedvo čekam kad uhvatim vrijeme da mogu pregledat šta ima novo. Maloprije sam čitala jednu stariju temu "porodilište u Mostaru" i tu sam pročitala da je dr. Vesna Jurić pokojna. Pa zato bi molila forumašice iz Mostara da mi kažu kad je to bilo i da li je bila prirodna smrt. Ona me je porodila sa drugim malim pa mi je teško palo. Molim vas da mi odgovorite.user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dr. Vesna Jurić
21.3.2009 16:09:28   
teta berta
kako ssam čula dr. je obolila od leukemije. toliko ja znam.

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu mariva)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dr. Vesna Jurić
21.3.2009 16:12:05   
mariva
Pa ja sam rodila 2.12.2008 i nisam ništa čula da je bolesna. Baš me je iznenadilo

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dr. Vesna Jurić
21.3.2009 16:34:42   
anitaMO
žena je umrla 27.4.2008.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mariva)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dr. Vesna Jurić
21.3.2009 16:49:39   
anitaMO
nije ni ona znala da je bolesna.u 20 dana su joj i otkrili da ima leukemiju.i umrla sve za 20 dana.aonakva žena,prvo kao čovjek .meni je vodila cjelu trudnoću i ostala iz dežure da me porodi.još dovela 2 doktora,jer sam imala težak porod.prvi spontani ona je bila uz mene.i da nije nje možda nebi Laure ni rodila.ma nemam riječi hvale za tu ženu.nema dana da je se ne sjetim.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dr. Vesna Jurić
21.3.2009 16:51:06   
mariva
Baš mi je drago anita da si se javila jer sam baš pročitala da si ti napisala da je pojkojna. Evo slučajno sam pregledavala neke starije teme i zainteresirala me ta o porodilištima u Mostaru, jer sam oboje djece tamo rodila. Prvu mi je trudnoću vodio isto pokojni dr. Rodin a porodio me je Knežević. A drugu trudnoću mi je vodio Knežević i nije mi bio na porodu jer je bio sprjećen. Porodila me je dr. Jurić i kad pomislim da je pokojna suze mi pođu jer me je doslovno spasila i imala je toliko strpljenja. Imala sam težak porod i nimalo nisam surađivala iako mi je to bila druga beba. Evo iako živim u Čapljini nisam znala da je umrla i to tako malo poslije mog poroda.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dr. Vesna Jurić
21.3.2009 17:01:14   
mariva
Još me neka veća jeza uhvati kad pomislim koliki su ljudi bili i ona i dr. Rodin a oboje su umrli. Šteta za buduće trudnice što je bolnica ostala bez njih dvoje. Evo mene je Knežević porodio s prvim i bio mi je lak porod a kasnije kad mi je vodio trudnoću bio je nekako površan i ni blizu RODINU. Eto na porodu mi nije ni bio i tek kad sam pošla doma sreo me na hodniku i kaže čuo sam da je sve dobro prošlo. baš sam se danas šokirala i evo gledam svog Ivana i kroz glavu mi njena slika i sve šta mi je govorila ,ma sve mi se vratilo

(odgovor članu mariva)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dr. Vesna Jurić
21.3.2009 17:05:09   
anitaMO
kad je tebe porodila.za novu godinu je porodila neku žensku iz čapljine anita se zvala .pokazivala je slike sa njom iz novina.prva beba u novoj.šaljem ti pp.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mariva)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dr. Vesna Jurić
21.3.2009 17:29:29   
mariva
Pp i tebi i samo jedna ispravka gore sam napisala da sam rodila 2. 12. 2008 umjesto 2.12.2007 greškom sam pritisla 8 umjesto 7 pa da nebude zabune. još jednom puno ti hvala sad si me i zainteresirala koja bi to mogla biti anita iz čapljine

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dr. Vesna Jurić
22.3.2009 14:52:34   
anitaMO
bona imaš privatnu poruku pročitaj,a ne puno pozdrava.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mariva)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Dr. Vesna Jurić
26.4.2009 15:20:01   
anitaMO
Sutra 27.4 .se navršava godina dana od smrti moje drage DR.VESNE JURIĆ.
nisam joj se uspjela ni zahvaliti na svemu što je učinila za mene.da nije nje možda ja nikad ne bih ni imala svoju Lauru.od srca joj se zahvaljujem do neba.user posted image
ona je bila za mene kao osoba i žena divna ,a drugo kao dr.


_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *