|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dude sadrze otrov!!
16.10.2009 23:09:07   
dinciii
NE znam jeste li cule da su nedavno testirali dude od razlicitih proizvodjaca i da su

NUK AVENT I DENTISTAR dude otrovne..SAdrze Biosphenol A koji je stetan...Isto tako i flasice od Nuka..TO sam danas saznala kad sam isla do radnje da uzmem Nuk flasicu jer sam dobila bon kuci da ta radnja poklanja REjhani flasicu...KAd imam sta i cuti od prodavacice..Puno proizvoda od Nuka su vec izbacili onda i te druge dude od drugih prodavaca..Dok ne rjese nesmiju se prodavati...I kad sam dosla kuci nadjem na nuk stranici da stvarno nesto ima u tome svemu!!


Hvala bogu ne koristim inace nista od Nuka,a i od Aventa samo flasice a one nisu za sada otrovne!!!


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dude sadrze otrov!!
16.10.2009 23:11:56   
Anoniman
Ma daj, a ja koristim AVENT-ove dude i ima jednu NUK, e fakat vise nista ne valjauser posted image

(odgovor članu dinciii)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dude sadrze otrov!!
16.10.2009 23:13:25   
salmy
A joj sta buduce mame da koriste? ja bih za pocetak trebala imati barem jednu flasicu i dudu???????????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dude sadrze otrov!!
16.10.2009 23:14:18   
dinciii
Evo ko razumije njemacki neka procita!!!

Zehn Markenschnuller
hatten die Tester unter die Lupe genommen: In allen Proben fanden sie den hormonell wirkenden Schadstoff, sowohl im Kunststoffschildchen als auch an dem daran befestigten Sauger. Das meiste Biosphenol A - zwischen 200 und fast 2.300 Milligramm pro Kilogramm - steckte in neun Schnullern deren Platten aus Polycarbonat-Kunststoff gefertigt sind.

Besonders hohe Konzentrationen wiesen die Fabrikate AVENT (Philips), NUK (Mapa) und Dentistar (Novatex) auf. Dieses Ergebnis ist nicht verwunderlich, denn bei der Herstellung von Polycarbonat wird Biosphenol A verwendet. Bei den Herstellern sieht der BUND nun Handlungsbedarf: "Wir erwarten von den Firmen, dass sie ihre Produktion umstellen und künftig auf Biosphenol A verzichten", sagt Chemieexpertin Patricia Cameron. Schließlich gäbe es Alternativen.


Sahara imaju neke koje nisu stetne..SAd cu ti poslati link gdje mozes vidjet imali ta tvoja koju koristis od nuka




_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dude sadrze otrov!!
16.10.2009 23:15:11   
dana3
Najbolje da pocnem gazu umakati u mlijeko pa da dijete sasne!ja ne znam vise sta nije otrovno,matere mi!Ovde niko  nista nije od sada pisoa niti rekao za to!dudu ionako ne koristim i nikad nisam jer je beban nece,a flasice su aventove

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dude sadrze otrov!!
16.10.2009 23:15:28   
reallove
e sta jos necu cuti dude otrovne,pempas stetan......pa ima li sta da je zdravo i okuser posted image user posted image mi bas koristimo avent i sada sam u paniciuser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dude sadrze otrov!!
16.10.2009 23:15:31   
Anoniman
Hajde, ali mi je gore sto je AVENT-ovu koristila od rodjenjauser posted image

(odgovor članu dinciii)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dude sadrze otrov!!
16.10.2009 23:16:21   
veeseelaa
ne dudamo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dude sadrze otrov!!
16.10.2009 23:17:38   
dinciii
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dude sadrze otrov!!
16.10.2009 23:19:02   
dinciii
Ma ja se nisam obazirala puno na to sta nevalja itd...Dokle god se prodaje znaci nije toliko problem..Al sam se danas zijanila kad sam vidjela da su sklonili te proizvode do daljneg!!!

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Dude sadrze otrov!!
16.10.2009 23:19:03   
shejla
and toddlers which meet the most stringent quality and safety standards. During this time, we have collaborated not only with doctors, but also closely with you, listening carefully to your needs and concerns.

This is why we would now like to state our position in the public debate about bisphenol A* in baby feeding bottles. NUK supplies baby feeding bottles made of glass and plastic. Plastic feeding bottles are made of either polypropylene (PP) or polycarbonate (PC) – only the latter are based on the starting material bisphenol A. As parents and customers, you can choose which material best meets your needs and make your own decision. We should point out that we at NUK are convinced of the safety of all the materials we use. PC is one of the most thoroughly-researched plastics and according to today’s state of scientific knowledge, absolutely safe to use – this is confirmed by both German and European/American consumer protection bodies**.
We want you to continue to feel absolutely safe with NUK products, so please do not hesitate to contact us in the event of questions.

Best wishes,
Michael Frankenstein
Managing Director, MAPA GmbH

* Bisphenol A is a starting material for the production of the plastic polycarbonate (PC).
** This position is confirmed by (among others) the Bundesamt für Risikobewertung [German Federal Office of Risk Assessment], the American FDA [Food & Drug Administration] and the European EFSA [European Food Safety Authority].


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Dude sadrze otrov!!
16.10.2009 23:19:53   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: dinciii

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jel ove dude ne valjaju?


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Dude sadrze otrov!!
16.10.2009 23:21:00   
Anoniman
Nema moje na slici, i to znaci sta, da je otrovna ili ne?


(odgovor članu dinciii)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Dude sadrze otrov!!
16.10.2009 23:21:09   
shejla
ovo iznad sto sam stavila je saopcenje sa NUK-ove stranice...

Ja u to ne vjerujem, to je kao i ono sa Johnson's kupkama...


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Dude sadrze otrov!!
16.10.2009 23:21:15   
dinciii
Skvo te ne sadrze taj otrov!!!

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Dude sadrze otrov!!
16.10.2009 23:22:29   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: dinciii

Skvo te ne sadrze taj otrov!!!


Znaci kod nas imaju samo otrovne, jer ovih nema u ponudi ovde!


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Dude sadrze otrov!!
16.10.2009 23:22:47   
teta berta
Mi koristimo avent prozirne zna li neko kakve su te upravo joj je u ustima.......

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Dude sadrze otrov!!
16.10.2009 23:22:47   
Golubica
A koje NUKOVE su otrovene? Ili su pak sve?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Dude sadrze otrov!!
16.10.2009 23:23:10   
dinciii
Damit Sie sich mit NUK ganz sicher fühlen können, haben wir uns entschlossen, noch einen Schritt weiterzugehen. NUK wird bis zum Jahresende auf den Einsatz von PC bei allen Babyschnullern im Sortiment verzichten. PC wird dabei durch das milchige Polypropylen (PP) oder das glasklare Tritan ersetzt werden. Beide Materialien sind von uns eingehend geprüft worden: NUK garantiert Ihnen auch weiterhin sichere Produkte.

Mit freundlichen Grüßen
Michael Frankenstein


Zasto onda hoce da ih izbace skroz iz prodaje ako nije nista istina????


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Dude sadrze otrov!!
16.10.2009 23:23:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: skvo

IZVORNA PORUKA: dinciii

Skvo te ne sadrze taj otrov!!!


Znaci kod nas imaju samo otrovne, jer ovih nema u ponudi ovde!




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Dude sadrze otrov!!
16.10.2009 23:25:47   
Skvo RR
Pa mozda ih Uma, zato toliko voli!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Dude sadrze otrov!!
16.10.2009 23:26:50   
enna
Nekako nemogu da povjeujem u sve ovo, hajde sto nas stare truju ali bas djecu user posted image
Ja sam probala i chicco dude i fasic, i nuk,i nuby ali daleko sam najzadovoljnija AVENTOVIM i flasicama i dudama.Evo npr. kada je Ena bila na pedijatriji znaci cim se rodila njima daju takode iz Avent flasica mada je njihova marka chicoo ali eto.
Sta sada uraditi user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Dude sadrze otrov!!
16.10.2009 23:28:26   
dinciii
Enna od aventa su samo dude otrovne ne flasice..A od nuka imaju neke flasice i dude!!!

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Dude sadrze otrov!!
16.10.2009 23:28:51   
milenium
št je sad ovo?!jesu neki modeli NUK a otrovni ili SVE nuk cuce?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Dude sadrze otrov!!
16.10.2009 23:29:18   
shejla
ne znam ovo na njemackom...je li to isti onaj text ili???
Ko hoce da izbaci iz prodaje???

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *