|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Farbanje odjece i obuce
16.2.2012 11:48:27   
NINNICA
Izvinjavam se moderatorima ako je ova teba vec bila prodiskutovana, u danasnjim vremenima kada je svaka marka dragocjena a mi navikle da uvijek imamo " nesto novo" na sebi i u svom domu, ja sam se pocela baviti farbanjem svih vrsta textila, cipela, drvenih predmeta.
Pa vas molim da podijelite svoja iskustva, i date neki savjet.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Farbanje odjece i obuce
16.2.2012 11:51:47   
D_K
ja obicno koristim dm-ove boje.. ona velika pakovanja su im super ucinkovita..
jednom sam koristila neke iz OBI-ja i ostale su mi flekice na jednim tolama - moze zavisiti i od materijala..
samo pazi da se ne 'navuces' na ovo - ja sam neki dan od lijepe svjetloplave kosulje dobila tamnoplavu upitne ljepote user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu NINNICA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Farbanje odjece i obuce
16.2.2012 11:54:10   
R&T@
Postoji slicna tema

http://www.ringeraja.ba/forum/Bojenje_tkanine/m_961799/tm.htm

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Farbanje odjece i obuce
16.2.2012 12:07:31   
NINNICA
DM-ov su isto super, ja sam koristila i za obucu za manje textilne povrsine, i super su, steta sto nema veci izbor boja. Jedino mi smedja nije nesto, blijeda je pa postupak moram ponoviti 2 puta.
a sada farbam cipele, lijepim sljokice tj sitni sjajni prah, jedino imam jedne s lakiranim detaljima pa mi predlazu da uzmem akrilnu boju u spreju, navodno je odlican rezultat

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Farbanje odjece i obuce
16.2.2012 12:49:15   
D_K
meni su dobre one boje sa fiksatorom (veliko pakovanje) ali desilo mi se da mi nije obojila ravnomjerno jednu rolku - valjda zavisi od materijala..
takodje, zna se desiti da konac ostane originalne boje a ostatak se oboji i tako user posted image user posted image ..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu NINNICA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Farbanje odjece i obuce
19.3.2012 19:43:33   
mo girl
ja imam jedne bjele cipele koje nisu prava koza nego skaj makar ja tako mislim jer nisu bile skupe al su mi pravo udobne i volila bi ih ofarbati u crno al neznam kako.nosila sam ih jednom obucaru on je rekao d amoze samo prava koza se ofarbat pa ako neko zna kako cu nek kaze.isto tako imam jednu haljinu viskoza je i reki su mi da ona ne prima boju pa neznam mozda da probam sa tim bojama iz dm?sta mislite?

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Farbanje odjece i obuce
19.3.2012 19:48:26   
R&T@

IZVORNA PORUKA: mo girl

ja imam jedne bjele cipele koje nisu prava koza nego skaj makar ja tako mislim jer nisu bile skupe al su mi pravo udobne i volila bi ih ofarbati u crno al neznam kako.nosila sam ih jednom obucaru on je rekao d amoze samo prava koza se ofarbat pa ako neko zna kako cu nek kaze.isto tako imam jednu haljinu viskoza je i reki su mi da ona ne prima boju pa neznam mozda da probam sa tim bojama iz dm?sta mislite?


Za cipele ne znam, a boja iz DM ne moze za viskozu...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Farbanje odjece i obuce
4.1.2014 23:22:07   
Ella.M
Iako vi trazite za bojenje tkanine, ja sam nasla u fisu za crtanje po tkanini. pa mozda i to nekome pomogne :)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *