|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gdje kupiti krevetiće !?
25.11.2009 14:26:19   
irenaSA
Evo drage moje da se ne bi tipkale o ovome na temi Razgovori otvaram ovu ovdje. No ne samo iz tog razloga- naime, nekoj će budućoj mami blizanaca biti lakše pronaći ako su naša ćaskanja o pojedinim temama odvojena.
I, naravno, ne mogu se odlučiti koji i gdje kupiti! 

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Gdje kupiti krevetiće !?
25.11.2009 18:49:01   
Azure
Eh draga dobro si. Ja vise poludih trazeci krevetice. Cak mi palo na pamet da moj muz projektuje krevetic za blizance pa da pitamo stolara moze li to napraviti. malo prostora a dva krevetica treba smjestiti, a moras imati prostora da pridjes i jednom i drugom. Ja sam pronasla jedan jedini koji mi se dopao, a da ga mogu uglaviti nekako u sobu u Merkuru na otoci u prodavnici djecije opreme. Kosta 270 KM bez duseka i ima ladicu ispod, a ima i bez ladice. Ostalo ne mogu ni stici razgledati. Zato javljajte gdje ste sta pronasle.

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Gdje kupiti krevetiće !?
28.11.2009 0:57:05   
issa
Mi smo koristili jedan, drveni do njihovog 3. mjeseca. A onda smo u Robotu kupili dva putna krevetića ( na rasklapanje) i prezadovoljni smo. I sad spavaju u njima, gdje god da krenemo spakujemo ih u putnu torbu i put pod noge. Paktični su, jer osim sklapanju dijete se ne može udariti ( kao kod drfvenog) jer je okolo mreža.Osim toga, jeftini su. Na vikend akcijama ih ima i po 70 km po komadu.
Dakle, toplo preporučujem!

_____________________________

Moje šmizle su stigle 06.05.2008.

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Gdje kupiti krevetiće !?
28.11.2009 11:54:42   
mina23
Zna li iko postoji li on line trgovina u bosni, npr da narucim nesto za bebu preko interneta i oni ti dostave ?
Molim ako iko zna da mi kaze , jos sam na lezanju pa voljela bi onda ovako nesto naruciti


_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Gdje kupiti krevetiće !?
29.11.2009 10:37:55   
irenaSA
Ja se još uvijek dvoumim za krevece!
Naime, htjela sam dva i to oba drvene ali do kada će spavati u njima?!user posted image
A oni moderni, platneni su mi kad sam razgledala pomalo lohotni a brate skupi!!!

Mina ja sam isto tražila net prodaje za Bosnu i nisam našla.user posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Gdje kupiti krevetiće !?
29.11.2009 10:50:16   
marinčii
http://www.bimaco.net/
evo jedna stranica pa pogledajte...

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Gdje kupiti krevetiće !?
29.11.2009 12:20:01   
Adana
Nemam blizance, ali imam bebu. user posted image  I meni su drveni krevetici ljepsi. Mi smo svoj kupili na Mojmilu u hipermarketu Amko. Imaju fin izbor. A nisu ni skupi previse. Ima ih i u Skend bazaru na Skenderiji u prodavnici djecije opreme. Fin izbor ima i Robot komerc.
Imali smo jedan sa 2 ladice ispod, i mana mu je ta sto se dusek ne mice nigdje, tako da je bebi ispala 2x kada se pocela dizati. Onda smo kupili novi drveni i madrac je skroz na dnu i suuuuper je. Mislim da je marke Drwex ili tako nesto. Vidjela sam isti takav i u TL.
Kada bude malo veca i pocne pokusavati da izadje iz njega, "izbicu" 3-4 letvice tako da moze izlaziti iz krevetica. Ili mozda sve. user posted image  Dok ga ne preraste. Sada joj je 16 mjeseci i jos uvijek ima vise nego dovoljno mjesta u njemu. user posted image
A oni putni, platneni krevetici su prakticni ako cesto putujete ili sl.
Sretno sa odabirom! user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *