|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Grcevi u nogama
12.2.2008 16:18:28   
bebano
Drage moje,

malo sam pregledala pa nisam nigdje nasla ovu temu, ako se dupliram sorry.

Da li vi imate problema sa grcevima u nogama? Kod mene je to strasno. Desi se pocesto i tako boli za poludit. Vec me par noci uhvati takav grc, misic bude tvrd kao kamen i bol je stvarno jaka. Ja i MM pokusavamo to malo izmasirati, pa lupkati da bol popusti.. Popusti ona ono da ne boli ludacki ali recimo dugo ostane misic zategnut. Jutros sam jedva stala na nogu, plasila sam se da necu moci voziti. Jos sam sigurno 2-3 sata poslije grca, sepala. Ima li recepta za ovo?? Znam da je normalno, pogotovo u drugom tromjesecju ( u kojem sam ja) ali ima li nacicna da se to malo suzbije.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Grcevi u nogama
12.2.2008 16:23:54   
hanabanana
U prvoj trudnoći sam imala strahovite grčeve u 7 i 8 mjesecu, baš ovako kako opisuješ. Uzela sam tri šumeće tablete magnezijuma i prošlo je.

U devetom mjesecu se ne treba piti magnezijum radi grčeva, ali rijetko tko ima grčeve tada.

< Poruku je uredio hanabanana -- 12.2.2008 16:26:03 >

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Grcevi u nogama
12.2.2008 16:27:41   
Ivona
Imas nesto vise o tome na forumu Trudnoca;Ishrana trudnica; Grcevi u nogama.

Tema je na neobicnom mjestu,ali tu je user posted image

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Grcevi u nogama
12.2.2008 16:57:38   
bebano
Hvala vam puno.
Ivona hvala, nisam tamo ni pogledala user posted image . Sada sam vidjela da je Magnezij izgleda lijek za to. Super da pokusam user posted image .

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *