|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Guralice
7.1.2010 10:41:48   
Skvo RR
Evo, hocu Umici da uzmem guralicu. Vidim na specifikacijama da je od 1-3 godine. E, sad me zanima kakvo je vase iskustvo sa ovim "auticima"? Vidim da imaju i ove sa malo kvalitetnijim tockovima, tj. predvidjene su "za vani".

Ja sam konkretno, evo nasla ove.....

user posted image
user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Guralice
7.1.2010 10:46:01   
dinciii
Skvo ja sam postavila na temi "pokloni" nasu guralicu koju smo dobili na poklon i prezadovoljna sam...A mali od sestre ima 3 i po godine i dalje se igra sa tom guralicom...Moje misljenje Extra stvar!!!!A ova pogotovo sto smo mi dobili je super,ima muzika i svasta nesto!!!

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Guralice
7.1.2010 10:46:33   
HanaBana
Mi imamo ovu igracku i Hana je obozavauser posted image user posted image Nikada je nije koristila kao guralicu nego kao autic i zove ga Nodiuser posted image user posted image user posted image a nama je prenisko da bi je guraliuser posted image user posted image user posted image
Jednom je pala sa njega jer je isla unazad i kamencici zapeo za tockove pa se Nodi prevrnuo nazad ali zbog ovog tzv naslonjaca nista joj nije bilo.
Obicno to koristimo napolju a kako je hladno tarzi da ga voza i po kuci.
Mi smo svoj kupili u Robotu i bio je oko 25 KM.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Guralice
7.1.2010 10:48:11   
bebacha
mi smo kupili neku obicnu,u Robotu.kosta je 25KM.kupili smo je kad je trebalo prohodat i nije joj bila zanimljiva nesto posebno.tek u zadnje vrijeme je voli.voza se na njoj,voza svoju bebu i slicno

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Guralice
7.1.2010 10:54:54   
Skvo RR
Ove su malo skuplje, ali vjerovatno ovde cijena ne igra neku ulogu....user posted image

Ma ja sam mislila malo da voza po kuci, pa kada se usteli, da mozemo vani..... Meni je samo vazno, da je ovaj naslonjac malo duzi.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Guralice
7.1.2010 11:00:32   
bebacha
Ajla je bas odgovarajuce uzrasti za svoju a sads gotovo dvije godine i gura je bez problema.nimalo se ne saginje jer je naslon dug odnosno visok dovoljno

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Guralice
7.1.2010 11:01:49   
HanaBana
Evo nase guralice
http://img38.imagefra.me/img/img38/2/1/7/hancica/f_2x4bsnjfgftm_1792324.jpg

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Guralice
7.1.2010 11:03:15   
bebacha
IZVORNA PORUKA: HanaBana

Evo nase guralice
http://img38.imagefra.me/img/img38/2/1/7/hancica/f_2x4bsnjfgftm_1792324.jpg
 

nasa je ista samo druge bojeuser posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Guralice
7.1.2010 11:04:09   
Anoniman
mi imamo ovu tomy
user posted image

kupili smo u TL oko 90 km

vidjela sam super stvarcicu u chiccu prhodalica+ autic, a ima i onaj stap za roditelje (za guranje) ali je i skupa ...170 km

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Guralice
7.1.2010 11:09:38   
Skvo RR
Hanci, ima super autic....
A dadada, mi bi ovu samo sto se sjedi na njoj, hvala Bogu, vec smo poceli i trcati....user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Guralice
7.1.2010 11:21:09   
ija
Imamo taj chiccov autic/guralicu 3u1 sa stapom za roditelje, ne preporucujem nikome, jako je nestabilan, onaj dio naprijed (konzolu) beba moze sama vaditi, a jako je teska, pa vrlo lako moze povrijediti bebinu nogu. U svakom lucaju bacene pare.

Imamo i chiccovu guralicu, koja na zapadu kosta 25 EUR, a mi smo je u BiH platili 107 KM. Sin se tek nakon sto je prohodao poceo igrati s njom, tako da ni ona nije slusila svojoj pravoj svrsi

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Guralice
7.1.2010 11:25:27   
M kao Mama
Kako ono kažu: Slikom na spiku, hahaha


user posted image

Lajla uživa u vožnji,

user posted image

Lajla uživa u nekim drugim stvarima,

user posted image

Vozilica je nebitna, hahaha

Znači super stvar, ali budući da našoj djeci ništa nije zapremedet, kao i svaka igračka, bila skupa ili jeftina, sve im je interesantno 3 minute. I ove vozilice se sjeti, ako neko drugo dijete poleti na njega, pa tada iz ljubomore hoće da se vozi. Kada je sama ni ne padne joj napamet.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Guralice
7.1.2010 11:26:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: skvo

Hanci, ima super autic....
A dadada, mi bi ovu samo sto se sjedi na njoj, hvala Bogu, vec smo poceli i trcati....user posted image user posted image


ma ovo ti je na fazon transformansauser posted image ovo je jedna stvar samo je "preslozis"user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Guralice
7.1.2010 11:29:17   
M kao Mama
user posted image

Evo nađoh i ovu, za ovu guralicu mogu kazati da je promašena investicija, Lajla je nekoliko puta sjela na istu, a u čošku Erna možeš vidjeti guralicu i kolica, koje skupljaju prašinu, hahaha.

Možda je Uma zainteresovanija, moju Lajlu više zanima šerpa, metla i slično, hahaha

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Guralice
7.1.2010 11:33:59   
škorpija
Eee dobro da znam da učim od iskusnijih, znači igračke niks kupovatiuser posted image , a bogami mojim šerpama se može komotni igrati, ja ih gotovo nikako ne koristim.
Mi smo kupili neki guralicu, bila je poskupa i fakat je gura, ali 5 minuta i da dođe do nečeg njemu zanimljivog, kante za smeće npruser posted image .

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Guralice
7.1.2010 11:36:32   
reallove
I mi vec imamo guralicuuser posted image ..slikat cu poslije,pa postaviti sliku..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Guralice
7.1.2010 11:38:28   
mamina princeza
Mi imamo dvije - jedna je malo veca i malo jaca a druga je slicna kao ove na slici - mislim da je kupljena u TL. Objes ut renutno van upotrebe. Razlog: moja harmbasa stalno nesto s njima uizvodi a njmanje sjedi i gura se - to je ustavri ek skontala . žOna najvise voli da se uhvati za ovaj naslonjac pa da tako gura i trci kroz kucu. Posto svaki put zavrsi proklizavanjem na parketu ili zapinjanjem od prag pri cemu se ona skrha trenutno smo malo stavili po strani da je malo prodje ta dosadna igra.

Inace su super ... nadam se da cemo savladat tehniku kako treba.



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Guralice
7.1.2010 11:48:01   
mamina princeza
a da.... imamo i ovaj biciklo kao sto je lajla u njemu na slici i on namj je super kad je toplo vrijeme. jos uvijek imamo onaj zastitni krug okolo da ne ispada sastrane mada se zna izvuc i iz njega a do godine cemo probati skinuti da pravo vozi... :))

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Guralice
7.1.2010 11:51:48   
tweety
Evo i naše i mislim da je super,a i moja curica.

user posted image

user posted image

Smoki ili grisini je obavezan u gepeku user posted image


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Guralice
7.1.2010 11:52:39   
hanabanana
Hana je dobila na poklon, jedno vrijeme bilo super, ali onda je dva puta se prevrnula nazad na ledja i tada je otišla u smeće.
Ja ne bih savjetovala da je kupite.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Guralice
7.1.2010 11:55:33   
tweety
IZVORNA PORUKA: mamina princeza

a da.... imamo i ovaj biciklo kao sto je lajla u njemu na slici i on namj je super kad je toplo vrijeme. jos uvijek imamo onaj zastitni krug okolo da ne ispada sastrane mada se zna izvuc i iz njega a do godine cemo probati skinuti da pravo vozi... :))


kod nas ista situacija,negdje sam već stavila sliku od sina u istom biciklu samo je kod nje crveni sic,dobila za rođendan.


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Guralice
7.1.2010 12:03:38   
Suzana
Moji dečki imaju Fisherprice-ov autić, Mak ga obožava, sinoć se voz'o pola sada bez prestanka, a imaju ga već pola godine...
Kupi ga, što da ne, neka se Uma uči da vozi od malena hehe.


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Guralice
7.1.2010 12:05:04   
Arko
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Hana je dobila na poklon, jedno vrijeme bilo super, ali onda je dva puta se prevrnula nazad na ledja i tada je otišla u smeće.
Ja ne bih savjetovala da je kupite.



Ali zato prilikom kupovine treba pogledat guralicu. Postoje one koje iza zadnjih tockova, imaju produzeni nastavak, nesto kao auspuh autica user posted image , koji u stvari ne dozvoljava da se dijete prevrne nazad, i blokira bilo kakvo naginjanje autica nazad user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Guralice
7.1.2010 13:03:19   
Suzana
I moj se dečkić prevrne jer se zafura. Šta ima veze, neće mu ništa biti.

_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Arko)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Guralice
7.1.2010 13:06:56   
mamina princeza
Boga mi ovoj mojoj bude..... svaki put nesto pa sam pocela da sakricam igracke od kojih imam vie problema.... ona je ili prebrza ili bas ne zna ni sekundu da se pazi....
. Nas autic se uopste ne prvrce kad sjedi na njemu al ovako kad trci gura ga zabije se recimo od prag autic ostane a ona krah u stok od vrata ili slicno....

eno i sad je jadna sva u sljivama istina ne od guralice ovaj put od igre s loptom ... ma djaba dok ne opameti mogu ja skalnajt sta god.
da se hoce fino gurat nogicama i sjediti  sama bilo bi super zanimljivo, ovako......

biciklo nas bolje slusa:))) 


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *