|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hematom u trudnoći
15.2.2013 20:47:58   
mostarka11
Nova sam ovdje, trudna sam 9 tjedana i na zadnjoj kontroli ginegolog mi je utvrdio da imam hematom. Imala sam jedan dan smeđi iscjedak i više ga nemam. Pijem tablete Utrogestan 3x1, jel netko imao iskustva s tim? dali je opasno?

< Poruku je uredio malena27 RR -- 3.5.2013 8:16:19 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Hematom u trudnoci
15.2.2013 21:30:02   
Apotekarka
Hej!Imala sam hematom malo veci u prvopj trudnoci pila sam dabroston i mirovala i hb povukao se,cak sam i krvarila
Sad u drugoj sam imala mali koji se zacas raspa<o bez krvaren ja i icega....Najbitnije je da trosis terapiju i sto vise miruj dok se ne povuce....Imas temu hematom i trudnoca pa ukucaj

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu mostarka11)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Hematom u trudnoci
15.2.2013 21:39:29   
mostarka11
Hvala na odgovoru, prva mi je trudnoca pa sam malo nervozna. Nadam se da ce i kod mene tako biti....

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Hematom u trudnoći
29.3.2013 18:37:33   
cipi
mostarka, ne brini se, meni je gotovo cijelo prvo tromjesecje proslo uz te hematome, kako se posteljica razvija tako valjda neki kapilari puknu i napravi se taj hematom. kod mene su se neki samo razisli, a kad se pojavio smedjkasti iscjedak poslana sam na bolovanje. cijelo vrijeme sam pila dabroston i nakon sto ih vise nije bilo, prestala sam u 16. sedmici i nisam imala nikakvih problema s te strane


< Poruku je uredio malena27 RR -- 3.5.2013 8:16:28 >

(odgovor članu mostarka11)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Hematom u trudnoći
22.5.2013 18:11:33   
Delissa
Pozz mame i meni je ginekolog uocio hematom na pocetku trudnoce,sada sam 18 tj i jos je prisutan rekao mi je da mirujem,da en mogu utjecati na to?!! Da budem iskrena nisam ni znala za hematom u trudnoci ni sta je dok mi nije reko i to nikako objasnio.. Hvala Bogu na forumu i mamama jer da nema vas i savjeta bile bi izgubljene
IZVORNA PORUKA: cipi

mostarka, ne brini se, meni je gotovo cijelo prvo tromjesecje proslo uz te hematome, kako se posteljica razvija tako valjda neki kapilari puknu i napravi se taj hematom. kod mene su se neki samo razisli, a kad se pojavio smedjkasti iscjedak poslana sam na bolovanje. cijelo vrijeme sam pila dabroston i nakon sto ih vise nije bilo, prestala sam u 16. sedmici i nisam imala nikakvih problema s te strane


user posted image

(odgovor članu cipi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Hematom u trudnoći
13.6.2013 23:01:23   
sladja222
Vidim da je vecina ovdje trudnica...zanima me seldece vase misljenje...zadnja menstruacija mi je bila 12.05.2013...inace nestrpljiva sam pa sam ujradila test par dana pre ocekivane menstruacije...test pozitivan...ponovim ga pet puta...sve pozitivno...10.06.na uzv nista...12.05. cista 27,5,endomtrij 10,1...rekli jos kao eto mozda vanmatericna,ne vidi se jos...upujte me da izvadim hcg iz krvi...hcg iz krvi iznosi 415 miU//ml...danas ponovim test...pozitivan...zanima me da li je stvarno moguce da je takva cista opasna da je hcg 415 i sest testova pozitivno ili dr ne viiddi nista na uzv POMOZITE

(odgovor članu Delissa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Hematom u trudnoći
14.6.2013 11:49:23   
ena0002
Obavezno ponovi Betu da vidis da li raste ili opada...mozda si i rano otisla na UZV...ako ti beta bude rasla trebalo bi da je OK i onda bi mozda mogla tek krajem slj sedmice opet na UZV...ako beta bude manja od ove sto si navela onda na zalost nesto nije OK user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu sladja222)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *