|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hitno potreban novac za liječenje Samedu
29.3.2012 21:05:22   
ElmaB
Molimo vas za minut pažnje, da bi jedan dječak mogao gledati cijelog života. Kržilo Samed iz Sarajeva (Gladno polje), rođen 2004. godine, bori se sa teškim oboljenjem izuzetno povišenog pritiska (Hypertensio arterialis), koji u nekim trenutcima dostiže vrijednosti do 240/200. Osim tih poteškoća ima začepljenu i bubrežnu arteriju (Stenosis arterie renalis sinistri). Kao posljedica visokog pritiska došlo je do stvaranja tumora na oba oka, koji mu u kontinuitetu oštećuju vid i vode ga ka sljepilu (Atrophia papillae n. Optici partialis i Glyoma n. Optici bil. Susp.). Trenutno nijedna operacija nije moguća bez stabilizovanja pritiska. Da bi se to postiglo potreban je invazivni operativni zahvat. Ova šesteročlana porodica živi od 340 KM očeve penzije, koji je i sam invalid od 2008. godine usljed moždanog udara jakog intenziteta. Pozivamo sve dobre ljude da se odazovu i pomognu malom Samedu da se vrati normalnom toku života i ljepoti dječijeg osmijeha.

Žiro račun DEVIZNI
Kržilo Samed
Raiffeisen Bank
1610000000000011
Br. žiro računa: 19000797621
SWIFT CODE: RZBABA2S
IBAN CODE: BA391612000025799389

Žiro račun u KM
Kržilo Samed
Raiffeisen Bank
1610000000000011
Br. žiro računa: 09001146148

http://www.youtube.com/watch?v=Qq2jXXuOVdc


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Hitno potreban novac za liječenje Samedu
29.3.2012 21:18:32   
muaaa
Drage moje hajde da se organizujemo da se pomogne ovom djetetu.Koliko koja moze,a njima ce to puno znaciti.
Ja sam zauser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Hitno potreban novac za liječenje Samedu
29.3.2012 22:59:13   
leona81
i ja sam

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *