|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hranilica
15.2.2008 18:02:37   
jaca27
drage mame, molim vas za informaciju gdje mogu za bebacu kupiti hranilicu i po kojoj cijeni...?  samo sam do sad gledala u robotu, kakva su vasa iskustva sa njima, jesu li preporucljivije drvene  ili plasticne i sta sve trebam uzimati u obzir prilikom kupovine ? slabo sta znam o njima, pa vi koje ste je kupovale malisanima molim za savjet!


ps: samo bez nekih "astronomskih cijena", do 250-300 KM user posted image


< Poruku je uredio Hanady RR -- 2.6.2010 21:02:16 >
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 1
   RE: hranilica
15.2.2008 21:43:18   
stella
e jaco nemogu ti pomoci,ali i mene interesuje ta tema.nekoliko sam vidjela al sto kazes nemam pojma sta da gledam.vidjela sam neke "napucano"izgledaju i cijene su otprilike 250-300 km.doduse user posted image  jos ne sjedi al ubrzo ce trebati.pa iskusne mame posavjetujte. hvala

(odgovor članu jaca27)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: hranilica
15.2.2008 23:52:23   
Lane
Mi imamo Brevi Jupiter Light, kupljena u "Malisi" u Merkuru.
Ima 3 polozaja za ledja, 6 polozaja po visini - dakle da beba moze i za trpezarijski sto, a i za sto u dnevnom boravku. Ima vezanje u 5 tacaka : dva pojasa preko ramena, 1 izmedju nogu i dva oko bokova-ovo bi preporucila jer je beba mnogo sigurnija u tome, nego ako se veze samo preko stomaka i izmedju nogu. Moja M. bi davno ispala iz hranilice, sta sve izvodi dok jede, da nema pojaseva preko ramena.
Nasa je plasticna, po meni je prednost u odnosu na drvenu sto se moze sklopiti i zauzima manje prostora, a drvene se i rasklimaju.
Kostala je 198 KM, a izgleda ovako:
http://www.brevi.eu/public/page.jsp?sez=247&pag=341

I stvarno je jako korisna i prakticna pri hranjenju.
Eto, nadam se da sam pomogla.

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: hranilica
16.2.2008 8:25:35   
Suncica*
Mi smo kupili chicco hranilicu i platili smo je oko 230KM. To je super stvar, ima dva polozaja i beba super rucka u tome.
Lorena je zahvaljuuci tome sama naucila da jede, nema prosipanja hrane..
Svakom bi preporucila, super su zaista..

(odgovor članu Lane)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: hranilica
16.2.2008 12:01:00   
jaca27
bas smo muz i ja sinoc gledali na net-u ove brevi hranilice, slucajno do njih dosli, cine mi se inace ove plasticne ok, a eto ima roditelja koji preferiraju drvene pa se zato raspitujem...u svakom slucaju hvala na informacijama!

(odgovor članu Lane)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: hranilica
17.2.2008 12:13:48   
amia
Ja imam Brevi hranilicu - plasticnu i bas sam zadovoljna s njom.  Koristila sam je za prvo dijete pa cu i za drugo. Ima dva polozaja po visini i pojaseve da se beba osigura. Pocela sam je koristiti kad je dijete moglo samostalno sjediti i nastavila sam hranjenje u njoj. Do tada mi je sjedio kad ga hranim u maloj sjedalici i isto bio pricvrscen pojasevima. Tako je naucio s nama biti kad se jede i lako je prihvatio i stolicu.Vidjeces da ce ti dosta pomoci kad joj budes stavljala da sama jede jer i to mora nauciti a u stolici je najlakse.
Moja curica ce jos malo u stolicu i nadam se da ce biti kao brat i da ce je prihvatiti.
Sretno u papanju kad jednom krenete.user posted image


(odgovor članu jaca27)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: hranilica
17.2.2008 15:14:57   
stella
hvala,vidjela sam ovu sto je lane postavila jako lijepo izgleda a nije ni skupa.mada mislim da bi mogla staviti user posted image vec sada u lezecem polozaju da jede u njoj posto smo poceli uvoditi kasice

(odgovor članu amia)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: hranilica
17.2.2008 16:06:13   
amia
stella i ova moja stolica - hranilica ima to podesavanje ( tri polozaja) ali ja nisam probala zato sto sam imala ovu malu sjedalicu i bas mi prakticna (MAXI COSI)
Ti probaj pa sec vidjeti je li taj lezeci polozaj praktican dok je hranis. Ne vidim koliko je stara tvoja curica.

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: hranilica
18.2.2008 12:04:32   
jaca27
nekako sam pretpostavljala da je za svako dijete pozeljna hranilica radi brzeg osamostaljivanja za stolom, bas sto kazes i kad sama pocne da jede to je jedno zgodno rjesenje...
mi svoju vec posjedamo, pocela je pomalo da rucka ima mjesec, a dr. mi rece da je stolica između ostalog i da se dijete odmah nauci pravilno sjediti, da ruca sa roditeljima , da se  navike svega toga steknu u pocetku. jedino nisam bas znala na sta posebno obratiti paznju prilikom kupovine, to ste nam vi pojasnile user posted image

(odgovor članu amia)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: hranilica
18.2.2008 12:50:45   
Nadi
Mi smo jučer bili jednoj radnji dječije opreme Merkuru na Otoci. Oni imaju hranilice od 100 i 230 km. Inače ja sam dobila od prijateljice plastičnu hranilicu (može se puno bolje održavati nego drvena-lako se pere) i to je po meni neophodna stvar za bebu. Tako ima najbolji položaj za jesti, manje se mrvi i rasipa hrana. Dijete nauči da je vrijeme za jesti, nema igračaka, ili drugih stvari koje će ometati pažnju.
Puno sreće vam želim.

(odgovor članu jaca27)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: hranilica
18.2.2008 22:56:19   
Kesten
Evo da se i ja ukljucim malo u razgovor user posted image
ma hranilica je super stvar,imamo je vec dvije godine
i nebi je dala ni zasto na svijetu user posted image user posted image ...plasticna je i prakticnija
od drvene jer se lakse odrzava,a uz to dijete se uci redu....kada
je vrijeme rucka a kada igre...vjerujte to je spasuser posted image user posted image

Želim Vam puno uspjeha.....user posted image

(odgovor članu jaca27)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: hranilica
19.2.2008 14:03:18   
stella
@amia jos malo pa 5 mj

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: hranilica
3.10.2008 17:36:51   
Visnja RR
podizem temu... kakve hranilice imate? vidjela sam u Wisi jednu lijepu na oko ali kosta preko 300 km pa me interesuju vasa iskustva... na sta treba obratiti posebnu paznju?


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: hranilica
3.10.2008 17:41:18   
lamka
Višnja ne znam da li ce ti Asja htjeti u hranilicu. pa ti je mozda bezze da dajes tolike pare. Ja sam dobila na poklon jednostavnu plasticnu hranilicu i posluzila je svrsi s tim sto je moja djevojcica uvijek htjela  koristiit i jesti iz nje iako je vise ne upotrebljavamo je sama jede bez prljanja za stolom. (skola vrtica).ti opet najbolje znas ali opet kazemn moje misljenje je da je stvarno previse 300 km a imas puno vise jeftinijih varijanti

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: hranilica
3.10.2008 17:46:19   
Visnja RR
ama toga se i ja bojim... mozda da ipak pricekma jos malo...hvala user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: hranilica
3.10.2008 17:53:26   
lamka
Ma nema na cemu
ali u svakom slučaju mislim da je preskuo jer nikada ne znaš koliko ce htjeti sjediti u njoj. moja jetrva kupila od 200 i nešto km i ne znam je li dijete 10 puta sjedilo i jelo u njoj i na kraju odlozila. Ja sam imala srecu moja lijenguza htjela sve isrobati i danas je luda za kolicima iako ima više od 2 godine. mozda kad bi imala od nekoga posuditi pa da vidis njenu reakciju. mozda bi ti to najbolje bilo. A ja sam Lamiju pocela stavljati u hranilicu sa 7 mjeseci


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: hranilica
3.10.2008 17:55:10   
Lulu_
mi smo kupoilo cam hranilicu onu sa pandom ...super smo zadovoljni ima 6 stepenica za razlicitu visinu i 4 za lezeci tj.sjedeci polozaj.osim toga ima tri pladnja.jedan koji ti sluzi kao tanjir kada njega skines ima drugi na koji mozes staviti tanjir posebno a treci skroz mali tako mali da sten ispo stola tako da djete u svjoj stolici sjedi za stolom sa nama.i ima korpu na dnui unutra trpam igracke i sipere.plasticna je i navlaka joj se skida sto se pokazalo jako zahvalnim sad za bajram kad je naomih umeljala cokoladom tj tortom jao jao.samo smo je stavili u kadu i tus po njoj cjeloj.super.i ima tockice tako da je ne moram prtit mogu je vuc bez da mi se osteti parket.bila je 270 km a kupila sam je u zenici u novom centru

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: hranilica
4.10.2008 12:53:37   
rozi
Evo i ja sam u potrazi za hranilicama, sad gledam kataloge i meni se ta Camova sa pandom najvise svidja.
Koliko ste je platili, Lulu ?
A u Tl katalogu imaju Brevi po 99 km i po 250 , Graco su 230, aima neka Pimi sogni 180 , izgleda dobro za te pare, ima i tockice.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: hranilica
4.10.2008 13:42:34   
Lulu_
270 km.mislim da ako je covjek u stanju izdvojit treba kupovati takve stvari malo kvalitetnije.onaj panda mi je bio med medeni

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: hranilica
4.10.2008 14:52:06   
rozi
Super, hvala ti.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: hranilica
23.10.2008 18:17:24   
andji
u Fisu mi kupili prije 2 mjeseca,koštala 100km,ima 3 položaja za ledja 4 polozaja u visini,onaj stočić za bebu se skida,i ima pojas preko ramena,stomaka,i izmedju nogu.Extra je,ne bi je dala ni za šta na svijetu,prije je hrane bilo na sve strane,sad je već bolje.Mada jedva izdrži u njoj,ali ga nekako prevarim,zaokupiram dok ne pojede obrok.Najviše voli sam jesti prstićima u njoj

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: hranilica
23.10.2008 18:35:01   
mamina cura
Moja je pocela vec da stoji u hraniliciuser posted image  Izgleda da joj je dosadno samo sjediti. Lijepo ustane i pleseuser posted image  Inace imam donji pojas samo za struk. Mislim da bi ova moja izasla i iz kaiseva.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: hranilica
26.12.2008 0:18:35   
Visnja RR
danas je moja dusha dobila hranilicu... i uzivala je papajuci iz nje... user posted image
a zanimljivo joj je i da se igra s igrackicama dok sjedi u njoj

user posted image



< Poruku je uredio Visnja RR -- 26.12.2008 0:21:14 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: hranilica
27.12.2008 22:38:28   
rozi
Hehe, opet Cam, bas je slatka , Visnja . Mi smo kupil Pandu, ja sam ga od prvog dana tu stavljala da jede, samo u polulezecem polozaju, kao u autosjedalici. I bas voli biti u njoj.
user posted image

_____________________________

Pile mamino 17.06.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: hranilica
28.12.2008 19:50:17   
mamina cura
Eto ga kao Schumacheruser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *