|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Humanitarna akcija za bebe i djecu
28.5.2009 18:11:43   
Ilhana RR
Evo ponovo sam zapocela humanitarnu akciju za skupljanje djecije odjece i obuce...
Prosli put smo super uspijeli sa ovim projektom, adrese porodica kojima je najvise potrebno pomoci smo dobili od Hayatu pa je moj svekar to sve podjelio.. i plus malo drugi u komsiluku i za porodice koje su nasi poznanici culi... sve u svemu podjelili smo 50 paketica...

Sad mene intersuje dali vi znate nekoga kome je potrebna takva pomoc? Ja prikupljam samo obucu i odjecu jer to mi je najlakse da posaljem odavde, znam da je nekad potrebno malo vise ali nisam u mogucnosti da prikupljam nista drugo.

Danas sam dobila tri vrece odjece, vecina je za novorodjence i za curicu, ima nesto i za musko dijete od godinu ipo dvije... pa ako znate da je nekome potrebna ta pomoc javite se meni da znam kome da proslijedim paketic....




_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
28.5.2009 18:19:08   
remzy
Ilhana ma ti si superrr,za 10-ke si!!!user posted image user posted image user posted image
pravo merhametli celjade!!!user posted image
svaka cast kad ima ovakvi ljudi,kao sto si ti!!!!user posted image user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
28.5.2009 18:23:09   
Ilhana RR
Hvala, pokusavam koliko mogu jer ako nemogu licno ja pomoci vise bar na ovaj nacim mogu malo... pa eto ko zna nekoga da mu je potrebna ova pomoc neka se javi, bice vise odjece sigurno... tek danas prva donijela...

Agencija Papalina mi je javila da ce primiti vrece sa odjecom da se za to nemoram sikirati. =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
28.5.2009 18:27:44   
neki
Ilhana,imam i ja tonu tih stvari(odjece) za podijeliti,ali stvarno ne znam kome to da damuser posted image user posted image user posted image Ne bih to voljela baciti,a drago bi mi bilo pomoci nekome na taj nacinuser posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
28.5.2009 18:30:11   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: neki

Ilhana,imam i ja tonu tih stvari(odjece) za podijeliti,ali stvarno ne znam kome to da damuser posted image user posted image user posted image Ne bih to voljela baciti,a drago bi mi bilo pomoci nekome na taj nacinuser posted image


nemoj bacati, skontat cemo nekome ;) ima dosta naroda kojem je potrebno... ja sam pricala sa ovima iz ispuni mi zelju da vidim mogu li ja to njima da dostavim pa oni da dijele ali nece jer oni hoce nove stvari od sponzora... ali mogu uvijek dobiti adrese, fazon je sto ja mogu samo u sarajevu podjeliti ali ako je neko cesto u sarajevu a poznaje neku trudnicu neka slobodno se javi pa neka povuce sa sobom...

ja sam dole od 18 juna do 1 augusta ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
28.5.2009 18:32:02   
neki
Pa ako naidjes na nekoga,javi mi molim teuser posted image user posted image user posted image Odjeca je za dvogodisnjake i trogodisnjakeuser posted image Hvala

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
28.5.2009 18:38:54   
Ilhana RR
Evo poslala sam mail Arduani Kuric na facebooku da mi ako nista proslijedi par adresa i tako toga kome bih to moglo biti potrebno. Prosli put mi je ona dala adrese i javila mi odma sutradan pa se nadam ponovo tim =)

Javim ti cim saznam sta ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
28.5.2009 19:54:49   
neki
Danke,danke:):):)user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
28.5.2009 20:11:18   
manuela RR
Ilhana,ti si jedna duša od ženeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Svaka čast.
Ja sam svu Emirovu garderobu već dala komšinici koja je skoro dobila bebu,a ni ona ni njen muž nigdje ne rade,pa joj je dobro došlo,ali potrudiću se ja pa ako budem imala šta na raspolaganju svakako ću se javiti.

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
28.5.2009 22:04:24   
Crvena
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ilhana, nadam se da ce ti Arduana proslijediti adrese porodica kojima je pomoc potrebna.
Ja imam jednu samohranu majku kojoj dajem garderobu svoje djece.

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
28.5.2009 22:05:49   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Crvena

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ilhana, nadam se da ce ti Arduana proslijediti adrese porodica kojima je pomoc potrebna.
Ja imam jednu samohranu majku kojoj dajem garderobu svoje djece.


Koliko su joj stara djeca?

A sto se tice Arduane nadam se sutra novoj poruci =)




_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
28.5.2009 22:17:34   
Adana
Hej mila poznajem jednu porodicu, mama i tata nezaposleni, a imaju 3 djece. Djecaku najmladjem je 11 mjeseci. Starijem je mozda 2-3 godine. I djevojcica vec ide u skolu. Ima ja mislim 6-7 godina. To mogu provjeriti. Zive kod Ilijasa. Ako ima sta za njih, i ako je problem da se odnese, imam prijatelje koji ih posjecuju pa mogu oni odnijeti.
I ima jos jedna porodica, negdje na Sirokaci ili tako negdje, imaju malu djevojcicu, nekih pola godine stara. To je u stvari unucica tete koja inace ima 6 djece, cini mi se. I zivi sa njom.

Svaka ti cast!!!! Super si!!!! user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
28.5.2009 22:57:54   
neki
Ma javljajte se zene,da proslijedimo to onima,kojima to zaista trebauser posted image user posted image

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
28.5.2009 23:28:34   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Adana

Hej mila poznajem jednu porodicu, mama i tata nezaposleni, a imaju 3 djece. Djecaku najmladjem je 11 mjeseci. Starijem je mozda 2-3 godine. I djevojcica vec ide u skolu. Ima ja mislim 6-7 godina. To mogu provjeriti. Zive kod Ilijasa. Ako ima sta za njih, i ako je problem da se odnese, imam prijatelje koji ih posjecuju pa mogu oni odnijeti.
I ima jos jedna porodica, negdje na Sirokaci ili tako negdje, imaju malu djevojcicu, nekih pola godine stara. To je u stvari unucica tete koja inace ima 6 djece, cini mi se. I zivi sa njom.

Svaka ti cast!!!! Super si!!!! user posted image  user posted image  user posted image


Ma nije problem za prevoz, cesto idem u Podlugove patako da se moze prevuci tamo. Samo ces mi dati adresu, a bice stvari ako Bog da, ako ne sada ona kasnije jer mi je obecao ovaj iz Papaline da mogu cim prikupim sta da posaljem po njima =)

Trenutno imam najvise od broja 50/56, 62/68 (vecina zenske) pa ima muske to je ja mislim velicine 1,5 -2 godine... jer mislim da je mali od ove sto je dala 2,5 godine sada...

A posto sam sredila prevoz za stvari moram zvati ove sto su mi rekle da im javim kad budem prikupljala ponovo da mi dodju sa stvarima.



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
29.5.2009 0:48:31   
Visnja RR
ja mislim da se odjeca koja nam vise ne treba moze proslijediti i Domu za napustenu djecu Bjelave ... dusa me moja zaboli kad pomislim na njih user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
29.5.2009 0:50:32   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ja mislim da se odjeca koja nam vise ne treba moze proslijediti i Domu za napustenu djecu Bjelave ... dusa me moja zaboli kad pomislim na njih user posted image


E to sam i ja kontala, samo nisam sigurna dali primaju. Sigurno primaju samo sto nas narod svasta prica, ko oni samo hoce da je novo sa etiketama, mada mislim da je to samo laz.

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
29.5.2009 0:53:37   
Visnja RR
znam da primaju... prije 2-3 g su sa foruma Sarajevo-X skupili odjecu i odnijeli na Bjelave...
al eto ako su zene da se i njima nesto odnese ja cu nazvati i pitati...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
29.5.2009 8:32:28   
Anoniman
Oni na Bjelavama primaju odjeću za djecu ako im  se donese,tako da skupljenu odjeću možete nešto na Bjelave a nešto nekim još ljudima kojima je to potrebno. Ja imam kolegice kojima prosljeđujem Asjinu odjeću.

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
29.5.2009 20:52:42   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

znam da primaju... prije 2-3 g su sa foruma Sarajevo-X skupili odjecu i odnijeli na Bjelave...
al eto ako su zene da se i njima nesto odnese ja cu nazvati i pitati...


Ma ponijeti i njima kafe malo i nesto slatko i predati djeciju odjecu =) Ja sam sinoc poslala poruke svim mojim poznanicima na facebooku sto imaju djecu pa ako bude ko htio javit ce mi se. A u utorak idem sa igraonom na piknik i bice dosta raje tako da cu svima reci tada isto sto dolaze tu, prosli put nisu sve znale pa su mi posle rekli da im kazem sledeci put kad budem skupljala, to sada ;)




_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
1.6.2009 11:35:04   
Ex Yu
Ilhana ja imam jednu poznanicu kojoj bi dobro doslo nesto gardarobice ... poslat cu ti pp nadam se da su proradili ... pa mi se javi ... unaprijed hvala

_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
16.6.2009 21:20:24   
Ilhana RR
jao jesam razocarana, trebale stvari prosle sedmice da se posalju po agenciji Papalina ali imali prepun autobus i nije moglo a nemogu ni ove sedmice da povucu. Rekli su mi da mogu to povuci tek sredinom augusta ako i tad budu imali mjesta.

A mislim da je to sve zato sto neplacam i posto nema nigdje reklame za to. Oni se ponadali da ce biti spomenuti na Hayatu ako bi uzeli oni da podijele narodu na Ispuni mi zelju ali od toga nista.



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
16.6.2009 21:27:13   
veeseelaa
i ja imam jednu poznanicu, sad joj ni prezimena neznam al sam čula da je u teškoj materi.situaciji a neki dan se porodila
e sad tebi trebaju koji podaci?
ko im to dostavi? ne bi da se žena unezgodi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
22.8.2009 20:39:07   
ANNIAN
Ja imam dosta odjeće za predškolsku djecu više za djevojčice htjela bi to nekome pokloniti. Također imam nešto gardarobe za žene.



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
22.8.2009 20:52:27   
Anoniman
Zene, meni je za srce zapela zivotna prica jedne samohrane majke sestero djece...Zbog duga od 3 000 KM nema struje. Prima 150KM invalidnine i 247 KM djecjeg doplatka Ne moze raditi zbog bolesne kcerke(boluje od epilepsije) Stanuje u kuci na Soukbunaru br. 209 Zove se Nizaheta Imamovic. Kupaju se hladnom vodom. Bilo je jucer ili prekucer u avazu.... pa eto razmislite....

(odgovor članu ANNIAN)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
22.8.2009 21:09:10   
acudesa
ako može pomoći
http://www.hayat.ba/ostvarane-zelje
ima dosta naroda za pomoći
ne vidjeh tačno ko je sa djecom


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *