|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Humanitarni projekat "Vratimo djeci igru...
25.5.2012 0:22:03   
Visnja RR
Pokazimo i ovaj put da kucamo jednim srcem..
Djevojke trebaju nam u sto kracem roku sponzori za finisiranje ovog projekta tj rekontrukciju...
A bilo bi dobro da i mi pokusamo organizovati jednu humanitarnu kaficu i sljedeci BB proglasiti humanitarnim ...za izgradnju ovog parka
Vise o projektu u nasoj rubrici Filantropija

http://www.ringeraja.ba/clanak/34vratimo-djeci-igru34_935.html

Ako radite u firmama koje bi mogle da daju svoj doprinos obratite mi se putem pp ili maila koji je naveden u PR clanku...
Imamo vise od pola novca ...ali treba nam jos da se ne bi desilo da se projekat otkazuje ...


mobilijar u parku bi trebao izgledati ovako

user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Humanitarni projekat "Vratimo djeci ...
12.6.2012 13:00:32   
Visnja RR
Jos uvjek nismo prikupili potrebna sredstva za izgradnju djecijeg igralista na Otoci pa molimo sve nase clanice koje su u mogucnosti privatno ili putem svojih firmi koje bi donirale novac da pomognu da se prikupe potrebna sredstva...

ŽR na koji se mogu izvršiti donacije:

Predstavništvo Ustanove Danu Filantropija u BiH

3386 9077 1657 2730 UniCredit Banka


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Humanitarni projekat "Vratimo djeci ...
25.6.2012 21:15:50   
Visnja RR
Za sada imamo manje donacije u sveukupnom iznosu od 2000 km (pored osoba koje zele ostati anonimne uplate su izvrsili igraonica Djeciji grad, Tisal, ovdje sam racunala i nasu aukciju...)
Caritas je odlucio da bude srebrni sponzor / prijatelj projekta sa uplatom od 2.500 KM
Imamo obecanje Family Plus / Cryo Save da ce izvrsiti uplatu iznosu od 1.000 do 1.500 km

idemo dalje user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *