|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ispružena maternica nakon kiretaže
12.3.2012 16:14:14   
Arminaa
Drage moje,

24. januara sam imala spontani u 8. sedmici trudnoće i urađena mi je kiretaza na GAK-u. Uredno sam dobila nakon 28 dana i sad vadim nalaze da vidim ima li eventualnog uzroka spontanom pobacaju (bakterija, virus i slično) ili je tako moralo biti bez razloga.
Ginekolog mi je rekao da mi je maternica ispruzena, a ne u onom normalnom AVF položaju i da je to najvjerovatnije posljedica čisćenja, ali da se ne brinem, jer će se, kako ona kaze, maternica sama vratiti u normalan položaj u narednoj trudnoći.
Zaista sam se zabrinula, najviše iz razloga što ne znam može li to imati nekih posljedica prilikom zatrudnjenja kao što je slučaj npr. sa zavaljenom maternicom, odnosno hoće i takva maternica imati problema prilikom procesa oplodnje? Naručila sam se sutra na UZV kod drugog doktora da vidim šta će reći, a do tada se nadam da će mi neka od vas ponuditi odgovor.
Da li se iko od vas susretao sa ovakvom situacijom?

Ja se zaista izvinjavam ako postoji ova tema, ja je nisam uspjela pronaći pa sam je otvorila.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ispružena maternica nakon kiretaže
12.3.2012 21:17:49   
milenium
samo da podignem temu.ja stvarno ne znam prvi put čujem.

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ispružena maternica nakon kiretaže
14.3.2012 12:06:22   
Arminaa
Drage moje,

Samo da vam javim da je sve u redu, maternica mi je u normalnom, AVF polozaju, bila sam kod dva doktora i oba su potvrdila njen pravilan polozaj. Ocito da je doktorica kod koje sam prvobitno otisla pogrijesila, nevjerovatno, zar ne?
Oni se ''šicaju'' nekim terminima i frazama, a sto nas preplase i izbezume bez potrebe, nikom nista.
Samo sam htjela da vam javim, tako da moderatori ovu temu mogu zakljucati, premjestiti ili obrisati, ne znam tacno sta rade, pa se ne bih mijesala.
Hvala vam jos jednom i hvala moderatorima na razumijevanju.

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ispružena maternica nakon kiretaže
14.3.2012 12:08:46   
M kao Mama
Hvala Bogu da je sve ok, pa akobogda da što prije ugledaš svoj plusić i da izneseš trudnoću hairli do kraja.


(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *