|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ispupcen pupak
22.1.2009 10:31:44   
taze_mlada
kad vam se pupak ono bas ispupcio...meni je kao krenuo ali jos je u rupici...a vidim po knjigama svi spominju kao sad da je vec ispupcen..25. sam sedmica...pa sve kontam jel pupak znak neceg ili se jednostavno desava radi prosirenja materice i rasta user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ispupcen pupak
22.1.2009 14:58:39   
sanjarka
Meni se u prvoj trudnoci pupak nije nikad ispupcio, samo se poravnio sa stomako, a nadam se da nece ni u ovoj trudnociuser posted image

_____________________________

doslo je i nase sunce, sada imamo dva
adin 29.10.2004
lajla 11.6.2009

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ispupcen pupak
22.1.2009 15:04:27   
Anoniman
Evo ja sam u 34 sedmici i isto jos nista...skoro pa uvucen. Valjda zato sto mi je beba u karlicnom pojasuuser posted image

(odgovor članu sanjarka)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ispupcen pupak
22.1.2009 15:26:17   
belmac
mislim da to njie nikakvo mjerilo.meni se u prve dvije trudnoće nije nikada ispupčio pupak. i sada sam u 32. nedelji i još uvijek je uvučen i dosta normalan, a stomak mi je baš velikkkiii

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ispupcen pupak
22.1.2009 15:31:23   
Anoniman
znaci moze se desiti da se nikako ne ispupciuser posted image

(odgovor članu belmac)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ispupcen pupak
22.1.2009 15:34:40   
taze_mlada
ja bih bas voljela da se ne ispupci skorz...a kad sam skorije u jednoj knjiz procitala da pupak nikad nece biti kao prije trudnoce bas sam bilauser posted image jer mi je pupak jedan od najdrazih dijelova tijela.... 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ispupcen pupak
22.1.2009 17:37:57   
Nunichi
Kod mene nije izasao iz rupice,samo se nekako poravnao sa stomakom. user posted image I to sam primjetila ovih dana u 31 sedmici. Uopste me to ne brine,kad se ovoliki stomak vrati u normalu vratice se i pupak. 

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ispupcen pupak
22.1.2009 19:43:40   
larina
meni od tri trudnoce ni jednom se nije pupak ispucio bio je sasvim normalan

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ispupcen pupak
23.1.2009 8:48:35   
mnn
meni se malo pupak uvrnuo..odnoso zatvorio...tako je simpatičan. ja sam rije imala malo otvoren pupak...lijep oblik...ma i sad je isto lijep...ako ostane takav neka ostane...meni to neče smetatiuser posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ispupcen pupak
23.1.2009 8:52:11   
aammina
user posted image

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ispupcen pupak
23.1.2009 8:53:22   
aammina
joj izvinite ja nesto pokusavam prebaciti pa sam pogrjesila


(odgovor članu aammina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ispupcen pupak
23.1.2009 8:58:09   
majki
Meni se u prvoj trudnoći poravnao sa stomakom, a kasnije i ispupčio baš rano, čini mi se prije 7. mjeseca, a sada u ovoj još prije. Nesmeta mi uopšte, znam da će se vratiti poslije poroda za par mjeseci na svoje mjesto i normalan oblik. Neće biti potpuno kao prije ali i na obraćam pažnju na to.

(odgovor članu aammina)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ispupcen pupak
21.3.2009 0:30:27   
Anoniman
Meni se u 6-om mjesecu ispupčio pupak. I u prvoj trudnoći je ali ne ovoliko kao sada. Vidi se čak preko pidžame user posted image user posted image . Ne brine me uopšte to jer se i nakon prve user posted image  odmah vratio u prvobitni oblik tako da uopšte ne sumnjam da neće i sada.

(odgovor članu majki)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ispupcen pupak
21.3.2009 14:06:57   
HannaS
Ja usla u 33 sedmicu(zar ima tolko user posted image ) i pupak mi je jos uvijek unutra.Nije se cak ni poravnao sa stomakom.Ma kazem ja sama sebi da izgledam bas cool sa ovim stomakomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ispupcen pupak
21.3.2009 14:13:08   
Anoniman
meni je u trudnoći bio ispupčen pupak sad je rupa u koju se mogu ubacivati klikeriuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu HannaS)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ispupcen pupak
21.3.2009 19:12:42   
Pretty mamma
Evo i mene...ja sam u 7 mjesecu, pupak mi još nije u ravnini sa stomakom, ali je malo ispipčeniji u odnosu na prije trudnoće.
Pa zar ima ikakve veze kakav je? Ja baš bi voljela da je ispupčen, ali za sada nema naznaka...

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ispupcen pupak
9.4.2009 12:00:03   
mala mu
moj će izgleda izletjti,već sada je predveče,onako kada se dobro nabacam tokom dana,malo izvan ravnine stomaka...neću da imam još i brdo na ogromnom stomakuuser posted image

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ispupcen pupak
9.4.2009 12:09:05   
veeseelaa
meni je tokom cijele trudnoce pupak bio ok kao i prije trudnoce, bas sam vidjala trudnice koje su totalno "izgubile" pupak, ibretila sam se... u prvo vrijeme kad sam to vidjela kod jedne trudnice mislila sam da joj je to urođeno

(odgovor članu mala mu)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ispupcen pupak
10.4.2009 15:47:02   
biloko
Evo, zvanicno mogu reci da mi je pupak sada u 31. sedmici u stojecem polozaju ispupcen, ustvari jedan njegov dio...a kada lezim unutra je hehehe. Ma sve je to meni simpaticno user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ispupcen pupak
23.5.2009 18:13:56   
Mya_81 RR
Nek' se ispupcio da ga sad dobro ''izribam'' user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu biloko)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ispupcen pupak
23.8.2009 17:52:38   
nikita
meni se rupica smanjila, uskoro ce biti ravnaa u 28 tj sam...ma ko ga šljivi , davno sam prestala nosit majice iznad pupka user posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ispupcen pupak
23.8.2009 17:57:43   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: dadada

znaci moze se desiti da se nikako ne ispupciuser posted image


da, kod mene se isto u trudnoci nije pupak ispupčiouser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ispupcen pupak
23.8.2009 18:04:22   
nermina_
meni je pupak ispupcen vec ima mozda 4-5 sedmica, a sad sam u 27 sedmici. meni to nije nista strasno, onako simpaticno mi je. kada lagano pritisnem svoj pupak moj bebac uzvrati i izletu mu tu nogica heheh neki dan je mm stavio dlan i bebac ga je milkio po dlanu nogicom citavih 20 min user posted image  

_____________________________

Kan 28.11.2009 god.
Amani 14.07.2012.god

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ispupcen pupak
23.8.2009 18:07:10   
veeseelaa
nermić samo nek nema strija a za ispupčenost pupka manje višeuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu nermina_)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Ispupcen pupak
23.8.2009 18:08:22   
nermina_
heheh ma u pravu si sanela
nema jos uvijek hvala Bogu ni jedne strije, nadam se da ce tako i ostati user posted image


_____________________________

Kan 28.11.2009 god.
Amani 14.07.2012.god

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *