|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ivina krema
15.8.2008 9:07:56   
mamyca
Bas me interesuje da li ste ikad cule za Ivinu kremu,ja Hamzu mazem sa njom i nikad mi nije imao nikakav osip.Odnosno kad je izasao iz bolnice dobio je osip po guzi,i nema kreme koju nisam isprobala i nista nije pomoglo,a kad sam ga namazala sa Ivinom odmah je prestalo.

< Poruku je uredio Visnja RR -- 12.3.2009 20:02:41 >


_____________________________

Hamza 11.3.2008.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: RE:Ivina krema
15.8.2008 9:13:06   
nesanica
Cula jesam, pa to je prije bila glavna krema. Ali ikreno svoju djecu nikada nisam ivinom namazala. Doduse ovjde nema ni kupiti.
Kod starijeg sina mi se pojavljivalo nakon godinu dana kad mu ono hoce zubici crvenilo po guzi i iz bih su mi poslali neku pavlovicevu i svarno je pomogla. I sad je imam pa kad god vidim da je malo crveno ja namazem sa pavlovicevom, a inace koristim druge kreme.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: RE:Ivina krema
15.8.2008 9:21:04   
mamyca
Pa vidim ja da ovdje nema govora o njoj,a ja sam svaku mogucu kremu isprobala i nista nije pomoglo,osim Ivine,i stvarno je toplo preporucujem i ostalim mamama koje su imale problema s osipom na bebinoj guzi.user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: RE:Ivina krema
15.8.2008 10:01:31   
mamina cura
Ja sam trazila u privatnoj apoteci i nisu nikad culi za nju pa sam kupila Deflamol - jednina krema koja mi pomaze jako brzo kod guze. Koristim je samo kad se guza zacrveni i prodje isti dan.
I dalje cu da trazim tu kremu ako je nadjemuser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: RE:Ivina krema
15.8.2008 10:19:18   
anitaMO
samo ivinu i koristim.casna sestra mi pravila prije,a sad mi donese laurina kuma sa pedijatrije.laura nije nikad imala osip.nama odgovara pravo.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: RE:Ivina krema
15.8.2008 10:23:44   
sanelicaaa
user posted image user posted image bravo za ivinu kremu... i ja samo nju koristim! !i do sada ni traga od osipa kod bebe user posted image Primjetim da je mostarke odnosno hercegovke skoro sve koriste! 

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: RE:Ivina krema
15.8.2008 12:17:05   
Romali
Ivina mast je zakon!!! Ja samo nju i koristim od početka. Nisam ni htjela eksperimentisati sa drugom, jer su me starije generacije uputile u to. A naravno da ima još dobrih krema. I cijena joj je pristupačna, ja kupim baš veliku kutiju za 5, 50 KM.Spomenuste da je teško naći u Sa,a ovdje u Mo je ima u svakoj apoteci pa kad pođete na more, navratite user posted image .

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: RE:Ivina krema
15.8.2008 15:33:56   
mamyca
Romali ja placam veliku Ivinu kremu 10,5 km,i moze mi 2 mjeseca,mislim da nisi znala da ima jos vece pakovanje,mama mi je uzima u apoteci kod Bristola,zna zenu koja radi tamo i bude tek napravljena.Mislim da je to najbolja krema pogotovo za bebe,zao mi je sto kod vas nema,nego kad budete prolazile kroz Mostar svratite i kupite.user posted image user posted image A mozemo i kaficu jednu popiti.user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: RE:Ivina krema
15.8.2008 15:50:10   
M kao Mama
a može te li nam Hercegovke kazati , kako miriše ta krema, da to nije slučajno neka vaša mostarska varijanta ove bademove ili pavlovićeve na bazi badema, pa je pravila neka teta iva, pa po njoj dobila naziv, jel puno pitam user posted image

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: RE:Ivina krema
15.8.2008 16:13:18   
mamyca
Nebih ti znala reciuser posted image ,meni mama kaze da se uvijek tako ta krema zvala,ako saznam javit cu.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: RE:Ivina krema
15.8.2008 16:13:54   
emma.L
Joj, super, Mamica, sve pohvale za Ivinu kremu user posted image , jer smo je koristili kao djeca, a i sada mi je taj miris bebe najljepsi. Doduse, moja prijateljica, cija mama radi u ljekarni i pravi kremu, kaze da se jos svasta fino moze dodati i obogatiti je tako. Pa je i ona koristila za svoju curicu.
Ja sada zivim u Sa, ali imam bebice od prijatelja i tu i u Mo... nekako me uvijek malo nostalgija uhvati kad dodjemo dole pa kad uzmem neku bebu u narucjeuser posted image .
Tako da planiram naruciti neku finu obogacenu varijantu prije nego moja beba dodje na svijet. Zaista i ja preporucujem svima, iako ne znam koliko moze biti razlike u sastavu u odnosu na Pavlovicevu. Sve je to valjda super za bebe, ali u mirisu ima razlike, sigurno (ili sam ja subjektivna, hehe).

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: RE:Ivina krema
15.8.2008 16:14:06   
suncan_dan
i ja koristim ivinu krema, super je kupila odma par komada, da mi moze bit.
pisala sam vec ma jednoj temi o njoj, da sam ovde sve kreme koje su mi propisali, i apoteci davali za osip nista nije pomoglo, osim Ivina krema za mast....ja i muz je isto koristimo, ako imamo neki ranica ili tako nesto....za mene ninasto nemirise, na mast, vaselinu ili tako nesto.... sastav: Vaselinum, Album, Aqua, Lanolin...neznam dali jos ista stavljaju u nju, to pise na njoj.


mama alma krema je stvarno user posted image


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: RE:Ivina krema
15.8.2008 16:15:54   
M kao Mama
hvala na odgovorima, znači svraćamo u mostar na putu ka moru, akobogda

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: RE:Ivina krema
15.8.2008 16:18:34   
mamyca
Moze se to i poslati,ako neka bas zeli,mogla bih vam je poslati autobusom,pa je vi podignete na stanici.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: RE:Ivina krema
15.8.2008 23:17:52   
mamina cura
Ja bih radije opet otisla u Mo. Bili smo prosli vikend ali je bila nedelja pa sve zatvorenouser posted image  Kad malo zahladiuser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 15
   Ivina krema
12.3.2009 20:00:21   
Visnja RR
evo nadjoh temu o Ivinoj kremi user posted image
Ja dobila dvije kreme... tj narucila iz Mostara sa zeljom da se malo skinemo sa Pavloviceve ( s kojom sam inace prezadovoljna) ...
Izabrala sam Ivinu jer ima tradiciju i na mnogim mjestima je puno hvale...
Medjutim ona se nekako teze nanosi jer je suha... nije masna kao Pavloviceva... ili je to zato sto se jos nije stopila sa sobnom temperaturom...

< Poruku je uredio Visnja RR -- 12.3.2009 20:03:07 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ivina krema
12.3.2009 20:07:13   
Romali
Višnja, ko je pravi? Kupovala sam dvije vrste. Ona koju prave Ljekarne Lupriv je upravo takva kakvu opisuješ. Ja kupujem drugu- no name i odlična jeuser posted image Masna i lagano se razmaže, ma super je. Na toj kutiji nema nikakvog naziva proizvođača, vjero.je miksaju u toj apoteci gdje kupujem ( apoteka u Zaliku).

< Poruku je uredio Romali -- 12.3.2009 20:11:05 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ivina krema
12.3.2009 20:10:13   
mamy Sabina
Ivinu masti ili ti kremu mixaju u apoteci tete
i kao sto Romali reče masna je,pakovana u najobičniju plasticnu kutijicu
nema naziva
Odlična je,ako kome treba da Hercegovke kupe pa pošaljuuser posted image



< Poruku je uredio mamy RR -- 12.3.2009 20:17:25 >


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ivina krema
12.3.2009 21:11:27   
anitaMO
višnja takvu mi koristimo,razmazat će se bolje kad se malo stopli.sama si već rekla.Lauri donese kuma s inkubatora koju oni koriste.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ivina krema
12.3.2009 23:18:35   
Visnja RR
Sad sam se zarovila u kantu za smece user posted image da vidim racun... kupljena je u apoteci VITA - B.Fejica 50, Mostar...
Bjela kutijica bez ikakvog natpisa... nakon kupanja je vec bilo bolje... krema se malo smeksala...
rekose mi da je dobila naziv po IVI casnoj sestri milosrdnici koja ju je napravila...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ivina krema
12.3.2009 23:45:31   
tweety
Ma Ivina je čudo!Nikad nijednu drugu nisam koristila i nikad mi djeca nisu imala osip.Ja kupujem ovu što i Romali i odlična je.Masna i lako se razmaže.Ja znam namazati i ruke kad mi ispucaju od hladnoće ako nemam nikakvu drugu.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ivina krema
13.3.2009 6:55:10   
mamyca
Visnja ako si je tek otvorila,moze biti da je na vrhu suha,ali ne brini,ona cim malo dodje sebiuser posted image ,odnosno kad se opusti bit ce masnija i laksa za nanosenje.Bravo za Ivinu kremu.user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *