|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ja sam grozna osoba !
27.5.2011 22:31:58   
Anoniman
Ovako,zivim u predivnom braku s predivnim muzem.Ne znam ni sama sta mi dodje,al nikako da uzivam u nasem braku,vec bezveze pravim problem od nicega,i ljutim se.Kad mi dodje taj trenutak,svasta kazem sta mi trenutno smeta,i prodje me.Njega povrijedim,a mene proslo,ja bih onda fino sa njim.On sam kaze nema muskarca s kojim bi ti bila zadovoljna,i nema tog savrsenstva koje bi tebi odgovaralo.I jos kaze ja kao da imam dvije zene.Prvu volim najvise,i ne dam je ni za sta na svijetu,a drugu nikako ne volim.
Ja sve to znam,svjesna sam,znam da sam grozna,poslije se izvinjavam,ne znam sta mi bude pa tako reagujem,ne znam nekad ni sama sta ustvari hocu od njega.Hocu da izvede djecu cesce,on to radi,poslije se naljutim zbog druge stvari.I sve tako.On je stvarno divan,i evo u ovom `normalnom` stanju kazem da mu bas ne mogu naci mahanu.Divan je i kao otac,i kao muz i bas se trudi,posebno kad mu ja ukazem na nesto,al dzaba.Ja sam takva. user posted image
Kako da se promjenim,kako da sebi pomognem,kako da jednostavno pustim da ide sve svojim tokom,da uzivam u braku,u djeci,u svemu sto imam,jer zao mi je,i znam da grijesim?
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ja sam grozna osoba !
27.5.2011 22:43:06   
MicoTico
Evo ti se javlja jos jedna slicna!user posted image Mislim da mm ludi nekad zbog mene. Meni dodje zuta minuta, ja se istresem i "mirna Bosna". Poslije kao da nista nije bilo.
Samo mm nije tip kojeg to bas pogadja. On je bas onako stalozen i uvijek dobro promisli prije nego sto nesto kaze, ali zna mene, pa, koliko sam skontala, samo me iskulirauser posted image kad ja krenem da izvodim"bijesne gliste". Vidi i on da je to kratkog vijeka.
Stotinu puta sam pokusala da se suzdrzim u nekim situacijama i ne planem bezveze, ali cini mi se da napravim samo gore.
za utjehu kazu da ovakvi kao mi zive 100 godina....samo treba nas istrpiti i sa nama izdrzati...


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ja sam grozna osoba !
27.5.2011 22:52:16   
dada83
Pa ako znas da grijesis i da ustvari samo od muhe pravis slone, sljedeci put kada ti nesto zasmeta presuti nemoj mu govoriti, malo se zabavi necim, pa ces imati manje vremena za razmisljati sta ti to usvari smeta...Porazgovaraj s muzem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ja sam grozna osoba !
27.5.2011 23:16:37   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ovako,zivim u predivnom braku s predivnim muzem.Ne znam ni sama sta mi dodje,al nikako da uzivam u nasem braku,vec bezveze pravim problem od nicega,i ljutim se.Kad mi dodje taj trenutak,svasta kazem sta mi trenutno smeta,i prodje me.Njega povrijedim,a mene proslo,ja bih onda fino sa njim.On sam kaze nema muskarca s kojim bi ti bila zadovoljna,i nema tog savrsenstva koje bi tebi odgovaralo.I jos kaze ja kao da imam dvije zene.Prvu volim najvise,i ne dam je ni za sta na svijetu,a drugu nikako ne volim.
Ja sve to znam,svjesna sam,znam da sam grozna,poslije se izvinjavam,ne znam sta mi bude pa tako reagujem,ne znam nekad ni sama sta ustvari hocu od njega.Hocu da izvede djecu cesce,on to radi,poslije se naljutim zbog druge stvari.I sve tako.On je stvarno divan,i evo u ovom `normalnom` stanju kazem da mu bas ne mogu naci mahanu.Divan je i kao otac,i kao muz i bas se trudi,posebno kad mu ja ukazem na nesto,al dzaba.Ja sam takva. user posted image
Kako da se promjenim,kako da sebi pomognem,kako da jednostavno pustim da ide sve svojim tokom,da uzivam u braku,u djeci,u svemu sto imam,jer zao mi je,i znam da grijesim?


ti si draga moja ters, ista kao mm! jadni mi s vama, al imate i svoje svijetle momente zbog kojih smo s vama i volimo vas i trpimouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ja sam grozna osoba !
27.5.2011 23:17:33   
teacher75

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Evo ti se javlja jos jedna slicna!user posted image Mislim da mm ludi nekad zbog mene. Meni dodje zuta minuta, ja se istresem i "mirna Bosna". Poslije kao da nista nije bilo.
Samo mm nije tip kojeg to bas pogadja. On je bas onako stalozen i uvijek dobro promisli prije nego sto nesto kaze, ali zna mene, pa, koliko sam skontala, samo me iskulirauser posted image kad ja krenem da izvodim"bijesne gliste". Vidi i on da je to kratkog vijeka.
Stotinu puta sam pokusala da se suzdrzim u nekim situacijama i ne planem bezveze, ali cini mi se da napravim samo gore.
za utjehu kazu da ovakvi kao mi zive 100 godina....samo treba nas istrpiti i sa nama izdrzati...


user posted image user posted image user posted image bas si me nasmijala jer ja se prema mm ponasam bas kao tm prema tebiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ja sam grozna osoba !
27.5.2011 23:19:03   
Dalil@
Aha, jesi.

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ja sam grozna osoba !
27.5.2011 23:21:54   
Visnja RR
treba tebe draga preko krila i nalupati user posted image



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ja sam grozna osoba !
27.5.2011 23:29:02   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

treba tebe draga preko krila i nalupati user posted image



i mmuser posted image user posted image user posted image al ne smijem, jaci je od meneuser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ja sam grozna osoba !
28.5.2011 18:01:34   
jasmin
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ovako,zivim u predivnom braku s predivnim muzem.Ne znam ni sama sta mi dodje,al nikako da uzivam u nasem braku,vec bezveze pravim problem od nicega,i ljutim se.Kad mi dodje taj trenutak,svasta kazem sta mi trenutno smeta,i prodje me.Njega povrijedim,a mene proslo,ja bih onda fino sa njim.On sam kaze nema muskarca s kojim bi ti bila zadovoljna,i nema tog savrsenstva koje bi tebi odgovaralo.I jos kaze ja kao da imam dvije zene.Prvu volim najvise,i ne dam je ni za sta na svijetu,a drugu nikako ne volim.
Ja sve to znam,svjesna sam,znam da sam grozna,poslije se izvinjavam,ne znam sta mi bude pa tako reagujem,ne znam nekad ni sama sta ustvari hocu od njega.Hocu da izvede djecu cesce,on to radi,poslije se naljutim zbog druge stvari.I sve tako.On je stvarno divan,i evo u ovom `normalnom` stanju kazem da mu bas ne mogu naci mahanu.Divan je i kao otac,i kao muz i bas se trudi,posebno kad mu ja ukazem na nesto,al dzaba.Ja sam takva. user posted image
Kako da se promjenim,kako da sebi pomognem,kako da jednostavno pustim da ide sve svojim tokom,da uzivam u braku,u djeci,u svemu sto imam,jer zao mi je,i znam da grijesim?


Draga,imas li neku drugu zanimaciju,neko opustanje?!Recimo,lijepo druzenje radi cuda.Trebas se cesce zabaviti prijateljicama i od njih naucis svasta,pa ces cesto puna utisaka s druzenja grliti i ljubiti svog muza od radosti sto ga imas takvog.Druzenje te opusti.Nekako osjecam da ti to fali,pa onda muz ispasta tvoje `skupljene` negativnosti.Sve ima svoje.Barem ti kazem iz licnog iskustva,s prijateljicama se super opustim,osjetim zelju da budem bolja i prema muzu i prema djeci,i prema cijelom svijetu.Doduse,naslusam se svakakvih ljudskih nevolja,ali i umjeca i zelje za lijepim zivotom,pa neprestano zahvaljujem Bogu na svojoj porodici.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ja sam grozna osoba !
28.5.2011 18:05:24   
klemzi
Barem ti kazem iz licnog iskustva,s prijateljicama se super opustim,osjetim zelju da budem bolja i prema muzu i prema djeci,i prema cijelom svijetu.Doduse,naslusam se svakakvih ljudskih nevolja,ali i umjeca i zelje za lijepim zivotom,pa neprestano zahvaljujem Bogu na svojoj porodici.

Potpis ko kuća user posted image user posted image user posted image user posted image I meni ovo uvijek pomaže. Hvala Allahu na prijateljima user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ja sam grozna osoba !
28.5.2011 20:01:09   
veeseelaa
Evo ti se javlja jos jedna slicna!user posted image


ista sam, vazda mislim da bi mogao bolje user posted image
ja sam jako temperamentna a on je jako tih, želi ugoditi svima pa i na svoju štetu i tako se ja često durim i ružim ga a on se smije il ćuti
vrlo često pretjeram al to je samo jer različito gledamo na svijet
Inače se jako volimo.... neznam savjet kako ostati smirena i ne negodovati kad ti nešto nije po tvom, takav savjet bi i meni trebaouser posted image

Evo današnjeg primjera:
otišli kupiti biciklo malenoj, ulazimo u radnju, prilazi nam lik koji radi na obezbjeđenju, poznaje mm i kao on će nam pomoći oko odabira bicikla.... meni ovo nidje veze a mm prihvatljvo
Pa kako će mi lik koji radi na obezbjeđenju pomoći oko bicikla??? hahah i ja odmah reagiram, rekoh oprostite molim vas, nisam shvatila jeste li vi zaduženi za prodaju bicikala ili ćete biti ljubazni i zovnuti nam trgovca
a mm se zacrvenio.... sad ja znam šta je u njegovoj glavi, ja sam drska i neljubazna i bla bla
al ja se ne obazirem, dolazi trgovac i sve lijepo sa njim dogovorimo, ovaj lik na obezbjeđenju garant konta " kakvu je ovaj oženio"
Izlazimo a mm: pa jesil ga morala onako odj*ebati? pa grehota je
Halo rekoh ja sam tu da kupim biciklo i da mi pomogne osoba koja radi na prodaju a ne neki tamo sekuriti koji pojma nema... šta mi ga ima biti žao... šta meće nos gdje ne treba i tako lavina iz mene user posted image user posted image user posted image user posted image a mm: ko bi sa tobom izašao na kraj user posted image

itd takvih dešavanja haman svaki dan.... ja jednostavno ne mogu da ćutim i pustim da sve ide svojim tokom.... možda smo mogli proći i bez prodavačice al eto... ja odlučila drugačijeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ja sam grozna osoba !
28.5.2011 20:02:33   
veeseelaa
Jasmin mislim da u mom slučaju to družanje ne bi pomoglo hahahha
jer ja jako puno izlazim i slušam razne životne priče itd
ja mislim da čovjek jedino sam na sebi može poraditi pa kad mu dođe da kaže nešto bolje da broji u sebi do 100 i proći će ga, vidi ja moram projati možda i do 200 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 28.5.2011 20:03:51 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ja sam grozna osoba !
28.5.2011 21:45:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jasmin

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ovako,zivim u predivnom braku s predivnim muzem.Ne znam ni sama sta mi dodje,al nikako da uzivam u nasem braku,vec bezveze pravim problem od nicega,i ljutim se.Kad mi dodje taj trenutak,svasta kazem sta mi trenutno smeta,i prodje me.Njega povrijedim,a mene proslo,ja bih onda fino sa njim.On sam kaze nema muskarca s kojim bi ti bila zadovoljna,i nema tog savrsenstva koje bi tebi odgovaralo.I jos kaze ja kao da imam dvije zene.Prvu volim najvise,i ne dam je ni za sta na svijetu,a drugu nikako ne volim.
Ja sve to znam,svjesna sam,znam da sam grozna,poslije se izvinjavam,ne znam sta mi bude pa tako reagujem,ne znam nekad ni sama sta ustvari hocu od njega.Hocu da izvede djecu cesce,on to radi,poslije se naljutim zbog druge stvari.I sve tako.On je stvarno divan,i evo u ovom `normalnom` stanju kazem da mu bas ne mogu naci mahanu.Divan je i kao otac,i kao muz i bas se trudi,posebno kad mu ja ukazem na nesto,al dzaba.Ja sam takva. user posted image
Kako da se promjenim,kako da sebi pomognem,kako da jednostavno pustim da ide sve svojim tokom,da uzivam u braku,u djeci,u svemu sto imam,jer zao mi je,i znam da grijesim?


Draga,imas li neku drugu zanimaciju,neko opustanje?!Recimo,lijepo druzenje radi cuda.Trebas se cesce zabaviti prijateljicama i od njih naucis svasta,pa ces cesto puna utisaka s druzenja grliti i ljubiti svog muza od radosti sto ga imas takvog.Druzenje te opusti.Nekako osjecam da ti to fali,pa onda muz ispasta tvoje `skupljene` negativnosti.Sve ima svoje.Barem ti kazem iz licnog iskustva,s prijateljicama se super opustim,osjetim zelju da budem bolja i prema muzu i prema djeci,i prema cijelom svijetu.Doduse,naslusam se svakakvih ljudskih nevolja,ali i umjeca i zelje za lijepim zivotom,pa neprestano zahvaljujem Bogu na svojoj porodici.


I ja bi da potpisem Jasmin, malo nekog sporta, rekreacije plivanje po mogucnosti ili fitnes da maloo tu negativnu energiju izbacis iz sebe....Pa onda malo pokusaj popustiti kontrolu jer nismo u mogucnosti sve kontrolisati a nismo svi ni rodjeni da budemo dzenerali ....Nadji sebi neki hobi, heklanje, pletenje , pravljenje nakita , neka dobra knjiga....

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ja sam grozna osoba !
28.5.2011 21:54:46   
shejla
 
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

treba tebe draga preko krila i nalupati user posted image




user posted image
Imam ja jednu ovakvu prijateljicu...i svasta joj nagovorim sto je takva prema muzu...jer je ona takva kad sam ja (i jos bilo ko tu) i na ulici, i u prodavnici ... Meni je to odvratno i rekla sam joj to milion puta - ona se slaze sa mnom, zapravo svjesna je kao i Anonimna da pretjeruje, ali eto, kao "takva sam"... Ja ne shvatam da neko moze biti svjestan neke svoje mane i ne truditi se da je pormjeni?!
Mislim, ne kontam kakav savjet o tome mozes dobiti??? Pa to je u tvojoj glavi i nema ti sta ko govoriti kako ces i sta ces...

Jednostavno se kontrolisi!


< Poruku je uredio shejla -- 28.5.2011 21:56:24 >


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ja sam grozna osoba !
28.5.2011 21:55:07   
Dalil@
IZVORNA PORUKA: veeseelaa


ovaj lik na obezbjeđenju garant konta " kakvu je ovaj oženio"
... ja jednostavno ne mogu da ćutim i pustim da sve ide svojim tokom....


OT. Vesela, nisam ti, mislim, u ovome ni do koljena user posted image ali cesto imam obicaj mm reci "nece se niko s tobom druziti zbog mene" user posted image
Ja sam dugo vremena cutila i bila "fina" pa su me veslali kako je ko gdje stigao. I onda sam odlucila da pokazem zube kada za tim ima potrebe user posted image
Ljudi se puno petljaju tamo gdje im nije mjesto i vrrrlllo cesto gledaju da te iskoriste ako ikako mogu user posted image
A mm isto tako sutljiv i saburli user posted image pa onda ja ispadam jos veca "jezikaca" user posted image Tek sad pocinjem voljeti samu sebe user posted image


_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ja sam grozna osoba !
28.5.2011 21:57:33   
Anoniman
draga anonimna , isti slucajuser posted image ni meni to uopste nije smijesno vec se stvarno osecam groznouser posted image ali kako pomoc stvarno ne znam , pokusavam godinama user posted image i mogu ja biti tako nekoliko ali kad mi naidje bez nista user posted image user posted image   bas prepoznadoh sebe  u tvome textu a moj muz je tako divan i bogami mama rodjena kaze pitam se sto te trpi user posted image   i da meni treba ono sto visnja gore napisa user posted image

sve u svemu shvatam te al da ti neki savet dam .......... pojma nemam , u poslednje vreme vrlo jasno , debelo zacrtam prioritete  i onda idem sa zivotom kako me vodiuser posted image  

znas to moze biti thoug love user posted image

< Poruku je uredio triputmama -- 28.5.2011 21:58:30 >

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ja sam grozna osoba !
28.5.2011 22:04:33   
Dalil@
IZVORNA PORUKA: triputmama

moj muz je tako divan i bogami mama rodjena kaze pitam se sto te trpi user posted image  


Ja mislim da je ovdje poenta. Da li vam je kakav namcor, sumnjam da biste smjele kao do sada. A kada kazuem "smjele" ne mislim da bi vas bilo mozda strah njega (dobro, mozda nekome i to) nego biste dooobro pazile radi svog braka da ne pravite bespotrebno probleme. Covjek je takav da nekada uzme "furseta", pogotovo ako mu se moze user posted image
Cijenite te svoje divne muzeve i razmislite kako bi bilo da je kojim slucajem obrnuta situacija..


_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ja sam grozna osoba !
28.5.2011 22:04:45   
Lulu_08
Negdje sam ranije pisala primjer o necemu sa cim nisam bila zadovoljna, u tom trenutku sa sobom, i osjetno mi je brak "patio" neko hB izvjesno vrijeme, tj. par mjeseci. Ja sam shvatila da to ne zelim rekla muzu i aktivno poradila na tome i hB rjesila dilemu.

Prvo i osnovno pitanje koje ce svaki imalo strucni psiholog postaviti prilikom iznosenja takvog problema jeste: "Da li to sto radis ide u tvoju korist?"

Ako je odgovor DA, mirna Bosna i cao bella.

Ako je odgovor NE, onda brate sjedni fino pred ogledalo i porazgovaraj sama sa sobom. Kada to uradis budi fer, budi covjek, muza za ruku i razgovarajte. Priznaj mu svoje greske i mane i trazi i od njega pomoc u mjenjaju nekih svojih karakteristika koje ti ne odgovaraju.

To bi bio moj savjet user posted image .

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ja sam grozna osoba !
28.5.2011 22:05:53   
emma.L
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

treba tebe draga preko krila i nalupati user posted image




Slažem se i dodajem: pazite da jednog dana ne ostanete same i u čudu šta bi. Sve ima granice. I zaista ne shvatam da se radi nekoga do koga ti je jako stalo ne možeš promijeniti. Ja sam dosta stvari koje su bile "naopake" kod sebe promijenila iz ljubavi. Prvo jer sam oduvijek znala da su to ružne osobine, a drugo, jer ne želim vrijeđati i činiti nažao osobama koje volim. A ako sam ja mogla, može svatko.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ja sam grozna osoba !
28.5.2011 22:14:07   
Dalil@
IZVORNA PORUKA: emma.L

Slažem se i dodajem: pazite da jednog dana ne ostanete same i u čudu šta bi. Sve ima granice. I zaista ne shvatam da se radi nekoga do koga ti je jako stalo ne možeš promijeniti. Ja sam dosta stvari koje su bile "naopake" kod sebe promijenila iz ljubavi. Prvo jer sam oduvijek znala da su to ružne osobine, a drugo, jer ne želim vrijeđati i činiti nažao osobama koje volim. A ako sam ja mogla, može svatko.


Potpis k'o kuca. user posted image


_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ja sam grozna osoba !
28.5.2011 22:21:28   
D_K
IZVORNA PORUKA: emma.L

Slažem se i dodajem: pazite da jednog dana ne ostanete same i u čudu šta bi. Sve ima granice. I zaista ne shvatam da se radi nekoga do koga ti je jako stalo ne možeš promijeniti. Ja sam dosta stvari koje su bile "naopake" kod sebe promijenila iz ljubavi. Prvo jer sam oduvijek znala da su to ružne osobine, a drugo, jer ne želim vrijeđati i činiti nažao osobama koje volim. A ako sam ja mogla, može svatko.


svaka cas_t..
po meni je pozitivno sto anonimna priznaje da ima problem i da njen brak pati zbog toga.
ovakvo ponasanje vrijedja i ponizava partnera. hajde da uvrijedi nekog na poslu ili na ulici (nije ni ovo za pohvaliti ali eto) ali uvrijediti svoga partnera - to je golemo. samo savjet- obavezno poraditi na ovome. kako? to ti najbolje znas. ja sam sebi pomogla u nekim stvarima i nasla sam svoj mir, kao i svi koji naprave neki pozitivan pomak u zivotu, na nacin koji se mogao primjeniti samo na mene i na moju djecu, muza i porodicu. ti vidi kako ces ti napraviti taj pozitivni pomak. razlog neka ti budu i djeca. kako da tvoja djeca postuju svoga oca ako ga ti ne postujes? ovo je napisano pod pretpostavkom da imas takve ispade pred njima. ako se i kontrolises pred njima, znaj da kako rastu nece im se nista moci sakriti, djeca ce to osjetiti.
u svakom slucaju ti zelim srecu..

< Poruku je uredio D_K -- 28.5.2011 22:23:41 >


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ja sam grozna osoba !
28.5.2011 22:33:58   
Anoniman
ja samo ne znam kako uvijek rospije nađu dobrog muža koji im ide niz dlaku, a fine ženice nalete na beljsuze, jel ima neka specijalna forumula ili šta ?????????

(odgovor članu D_K)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ja sam grozna osoba !
28.5.2011 22:40:18   
Dalil@
IZVORNA PORUKA: Anoniman

ja samo ne znam kako uvijek rospije nađu dobrog muža koji im ide niz dlaku, a fine ženice nalete na beljsuze, jel ima neka specijalna forumula ili šta ?????????


Post ti je bezze. Definisi "rospije"!
I rijetko ko "naleti" na nekoga nego sebi nadje. Belaj je jedino sto zene traze "frajera/buntovnika" pa i dobiju istog a onda poslije kuku-lele..


_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ja sam grozna osoba !
28.5.2011 22:41:42   
D_K
IZVORNA PORUKA: Anoniman

ja samo ne znam kako uvijek rospije nađu dobrog muža koji im ide niz dlaku, a fine ženice nalete na beljsuze, jel ima neka specijalna forumula ili šta ?????????


anonimna mi ne izgleda kao 'rospija' pa mi je ovaj komentar malo prejak.. prava rospija se ne preispituje - ona samo fura po svome..

sto se tice tvog komentara: imamo jako mnogo primjera da su dva partnera razlicitog temperamenta (jesam kulturna).
mozda je i to neka sreca. da temperamentna zena nadje muskarca koji je sa kratkim fitiljom (user posted image user posted image - mislim stvarno na kratki fitilj a ne na 'kratki fitilj') onda bi taj brak bio cisti pakao. patila bi oba partnera - ovako pati samo jedan user posted image user posted image



_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Ja sam grozna osoba !
28.5.2011 22:47:50   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

ja samo ne znam kako uvijek rospije nađu dobrog muža koji im ide niz dlaku, a fine ženice nalete na beljsuze, jel ima neka specijalna forumula ili šta ?????????

ja pojma nemam šta je rospija...nekada sma imal definiciju u glai al sad me ti zbuni jer meni niti jedna ovdje koja se javila sa ovim ''porblemom'' to nijeuser posted image

a u skladu s atemom i eventulanom pomoći anonimnoj br.1
ja imama stav...i vrlo sam ''grlata'' ali smao kada zaista smatram d ai on moj suprug u nekim stavrima treba se pormjeniti...
aj sma našla svoj balans u braku...ja sma dosta energičnija a on manje...sada nakon određenog vremenskog razdoblja u braku mogu reći da sma korigovala neke svoje postupke...ne brojim i ne kontrolišem s ena poseban način nego poštujem njegovu mirnu stranu koja je izražajnija u odnosu na moju..

Eh sad moj je muž jako fin...a sa ovoga aspekta koliko sam se korigovala ja sam tamana za njega...znači jako finauser posted image

znači anonimna...malo spusti lopticu...ponekada kada ti smetaju stavri na koje inače reagiraš a onda se kaješ riješi na način da prvo njega pitaš šta o tome misli...on krene smireno a ti ga uvijek pratiuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *