|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jaki bolovi
20.9.2008 14:02:40   
Mara*

Pozdrav svim članicama!  Ja sam nova i imam jedan problem. Trudna sam 31tj. Prije 9 dana sam bila hitno hospitalizirana zbog jakih bolova, bila sam u bolnici 5 dana i napravili su mi sve pretrage, no nisu ništa otkrili niti su mi rekli odakle takva bol. da malo opišem: bol je počela u dolnjem djelu leđa i počela se širiti prema napred u dolnji dio stomaka, bol je bila sve jača i jača  da nisam mogla disati, tada sam završila u bolnici gdje su mi dali nešto protiv boli i tada je to prestalo. mene samo zanima odakle takva bol? Da li netko ima slična iskustva?
Hvalauser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jaki bolovi
20.9.2008 14:39:36   
camm
maro rado bih ti pomogla ali ne znam i nemam to iskustvo.

malo nam se predstavi

a imas na drugom postu trudnoca pa provjeri mozda nadjes nesto interesantno.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Mara*)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Jaki bolovi
20.9.2008 14:53:56   
Bosanka
jesi li radila uz bubrega?to meni lici na pijesak ili kamenac koji se pokrenuo uslijed upale.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Jaki bolovi
20.9.2008 15:58:51   
Mara*

Jesam i uzv bubrega i urinokulturu, sve je uredu, bubrežni kanali su malo prošireni ali urolog kaže da je to normalno u trudnoći i preporučio mi je da pijem puno tekućine. i ja sam pomislila da se radi o kamencu ali eto, svi nalazi su uredni.

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Jaki bolovi
20.9.2008 16:04:39   
Vana
Da nisu bili lazni trudovi?????

(odgovor članu Mara*)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Jaki bolovi
20.9.2008 16:31:45   
Mara*
Ne bi li ih onda ctg očitao?  u bolnici kad sam došla su me odmah stavili na ctg i nije pokazao trudove.

(odgovor članu Vana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Jaki bolovi
20.9.2008 18:53:38   
tweety
Pritisak na živac.Imala sam isti bol,bio je čak jači dok bih hodala.To se meni desilo kad sam bila trudna negdje 25.sedmica.Udaralo mi je od leđa prema stomaku,užas.Možda je to i kod tebe.Nije ništa strašno.Da li znaš šta nosiš?Obično kažu da kad se curica nosi to je često.Moja mama kaže da je samnom imala taj problem kroz gotovo čitavu trudnoću.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Mara*)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Jaki bolovi
20.9.2008 18:56:01   
ElmaB
Draga moja!

Beba je zauzela nezgodan polozaj i to je proizvelo taj bol. Nemoj se sekirati, a ako se opet javi taj bol, slobodno mozes popiti apaurin od 2 mg. Tako su meni rekli!

Pozdrav!



_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Jaki bolovi
20.9.2008 19:19:25   
Mara*
Bol je bila prejaka, nisam mogla ležati. mislila sam da ću se poroditi. Bilo je trenutaka kad bi bol bila malo slabija,pa opet jača. Hvala vam na vašim savjetima, u svakom slučaju, više ste mi rekle nego doktori!user posted image

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Jaki bolovi
20.9.2008 19:32:01   
camm
vidi sa dr.nek ti prepise apaurine
meni je moja odma rekla
da mogu piti apaurine cim me je malo poceo boljeti stomak.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Mara*)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Jaki bolovi
20.9.2008 22:33:43   
ziki
Mene su hitno sa posla odvezli kod dr, bila sam 36 nedelja, svi mislili krenulo. Boljelo me sa desne strane ispod rebra. Nisam mogla da disem od bola. Kako mi je dr rekla to je beba, nemirko mali, pogodila nerv. Popila sam jedan apaurin od 2 mg, on me komiro, posle toga mazala 2-3 x deep relife kremom, nemirku bilo toplo i pomerio se. Nemirko u ponedeljak puni 4 m.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Jaki bolovi
20.9.2008 23:21:35   
Amrino
Slusaj- ako je do bebinog polozaja (moze biti- i meni se desavalo) probaj stati uz zid ili stok...ispraviti se, rasiriti noge u sirini ramena i lagano se krenuti spustati u polucuceci polozaj. Na taj nacin "natjeras" bebu da se pomjeri.
Takodje probaj leci na lijevi bok i staviti jastuk izmedju koljena.
I ja sam imala mnoge bolove u trudnoci (nosila sam nisko a i beba je bila povelika) i to mi je najvise pomagalo.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *