|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jastucic?
19.4.2008 18:10:21   
akica b
Na kakvom jastuku ili na cemu vec spava vasa beba? mi imamo onaj maleni tanki sto dodje uz krevetac kad se kupi,probali smo pelenu pa sad i  peskir..Ali sta god stavim on se toliko vrti da to skroz zguzva i dodje mu ispod stomaka ili nazulja glavicuuser posted image (BEBA SPAVA NA STOMAKU)....Ima li neko slicno iskustvo ili rjesenje...
Hvala unaprijeduser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 19.10.2010 10:21:34 >


_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 1
   RE: jastucic?
19.4.2008 20:39:45   
mamina cura
Nikakav jastuk nije potreban i cudi me da beba spava na stomaku kad svi preporucuju da bebe spavaju na ledjima

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: jastucic?
19.4.2008 20:41:34   
Emina*
Ja koliko sam upucena, zaista ne treba jastuk....
A u skoli su nam govorili da je najbolje da beba spava na strani,
ali kad je na nasim ocima da je stavljamo i na stomak,
ali i na ledja, da bi se glavica bebe fino formirala......


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: jastucic?
19.4.2008 20:46:32   
akica b
Ma to ti je kako ko kaze moja Eminice..Nas pedijatar kaze super,to je zdravo,mada sam ja pokusala promjeniti ali bezuspjesno.ma nek spava djete kako hoce dok je mali kad se pocne prevrtati valjda ce se kadkad i okrenuti.ja ne mogu dijete staviti bez icega pod glavicom da spavauser posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: jastucic?
19.4.2008 20:49:24   
Emina*
Ma znam, a i mati zna sta je najbolje za svoje dijete,
i hoce li beba uopste da spava bez jastuka  user posted image  user posted image
Samo vi cuvajte svoje pacice.......


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: jastucic?
19.4.2008 20:51:18   
rozi
I ja sam citala da bebicama ne treba jastuk,samo ne znam do kojeg uzrasta.  Ne znam kako vi napravite da bebac spava na strani, jel podmetnete dekicu ili nesto slicno. Jel ko kupio onaj pozicioner, bas me interesuje kako se pokazao?

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: jastucic?
19.4.2008 20:56:47   
Emina*
user posted image   user posted image   Opet ja...
Rozi, ja koliko znam Visnja je kupila taj pozicioner, i ja mislim da Asja spava s njom i muzem na bracnom krevetu, bas u tom pozicioneru....
Ja cu svoj dobiti u ponedjeljak ako Bog da, pa ti nekad kasnije mogu i javiti kako se pokazao user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: jastucic?
19.4.2008 21:43:32   
amdi
Ma nema potrebe za tim, beba se svakako u tom dobu ne vrti, stavis peskirice sa strana i user posted image  je fiksirana. A i ako se malo provrti...nista strasno...

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: jastucic?
19.4.2008 21:44:44   
amdi
A jastuk stavljam bebari ali malo tvrdji, cisto da ne nazulja ramena jer uglavnom spva na strani

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: jastucic?
19.4.2008 21:52:00   
rozi
Sta bih ja bez tebe , Eminice ,user posted image user posted image user posted image .  I ja kako se sjecam da sam citala da je Visnja to kupila i su ga druge cure poslije trazile ali je nestao. Znam da ga nije puno ni platila, pa uzela bih i ja u tom sucaju.

Znaci, Amdi, i peskirici dobro funkcionisu, barem na pocetku , a poslije kada se pocne vrtiti vjerovatno nece moci ni stati u to cudo. (Ustvari kad se beba pocne vrtiti?user posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: jastucic?
19.4.2008 21:53:16   
akica b
Mozda i tvoja beba bude pajkila kao moja Rozi,samo na stomaku,ne pomazu ni peskiriuser posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: jastucic?
19.4.2008 22:28:38   
lejlašh
Bebi ne treba jastučić, ja svojoj ne stavljam ništa pod glavu, a nekada spava na leđima, pa na strani, a nekada i na stomaku. Samo prostrem pelenu ispod glave, ali je naravno i ona izgužva kad se vrti.

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: jastucic?
19.4.2008 23:22:17   
akica b
Stavim i ja pelenicu Lejla ali zguzva je skroz..Mislila sam da neko ima neko rjesenjeuser posted image user posted image user posted image ..A nekako mi ruzno da mu ne stavim nista pod glavicuuser posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: jastucic?
19.4.2008 23:43:28   
rozi
Ja sam razmisljala (mozda je glupo ) da na par pelenica i na onu musemicu sa gornjom pamucnom stranom (koja ce ici ispod guze) nasijem komadic cicak trake pa na bocne strane madraca da zalijepim.   Ujutro fino odlijepim, pa zalijepim drugi. Ako znate gdje se ima kupiti ta cicak traka javite (kad  smo kod te teme user posted image )

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: jastucic?
20.4.2008 0:25:28   
triplemama
Rozi čičak trake ima na velikoj pijaci u TZ kod one tete što prodaje konce i sve za šivenje.

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: jastucic?
20.4.2008 0:37:13   
rozi
E to mi makar nije tesko naci, znaci nije na Hametovoj , vec na onoj u gradu? Hvala Triplemama. Kontam da nasijem po tri cicka ( u sredini i sa strane )  na bocne strane madraca i fino na to lijepim i plahte , museme , pelene, sve sto mi zatreba da se ne guzva po kreveticu.  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: jastucic?
20.4.2008 9:38:08   
akica b
A u Sarajevuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: jastucic?
20.4.2008 11:08:53   
triplemama
IZVORNA PORUKA: akica b

A u Sarajevuuser posted image user posted image user posted image user posted image

Sigurno tamo gdje prodaju stvari za šivenje.
Rozi jeste na velikoj pijaci u gradu. Žena ima raznih boja ja kupovala za platnene.



_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: jastucic?
20.4.2008 12:17:04   
akica b
Hvala puno..nije losa ideja..pozuser posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: jastucic?
20.4.2008 17:08:50   
rozi
Hvala puno Triplemama, pozdrav mamama i njihovoj djecici user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: jastucic?
22.4.2008 18:50:05   
lenica
sto se tiče jastučica akice, moja Lena isto spava samo na stomaku i to u komadu 11h sada kako je starija,i ne stavljam joj jastuk iz tog razloga što ga svog zgužva i zaturi nosić pa imam osjećaj da nema dovoljno zraka od tog jastuka i iz razloga što je dugo imala grčeve i samo je mirno i dugo spavala na stomaku i prduckala
dok je bila mala pa sve do 4 mjeseca spavala je na leđima pla noći i tad sma joj stavljala jastučić jer bebe ne znaju kontrolisati pljuvačku pa se zagrcnu i zakašlju spavajući i zato im je dobar mali jastučić

_____________________________

lenica

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: jastucic?
23.4.2008 20:24:01   
stella
ja sam prije dva mj tek stavila hani jastuk normalni ispod duseka tako da se samo malo podigne nivo ispod glave(to mi je rekla dr na pedijatriji kad smo lezale)
a zagradzujem je jos uvijek velikim peskirima smotanim u rolnu i jako su se dobro pokazali,mada ona  spava kako njoj odgovara nekad na stranu nekad na ledza,a kad se okrene na stomak onda se odmah probudi

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu lenica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: jastucic?
28.4.2008 17:57:55   
bela
moj rijad je do par dana spavao na strani a sad hoce samo na ledima a on glavicu u toku noci okrece lijevo, desno.neznam je li to dobro ali kad ga stavim na stranu brzo se probudi.sad za 3 dana ce imati puna 3 mjeseca

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: jastucic?
29.4.2008 16:03:28   
Aminad
nase iskustvo s jastucicima je ovakvo

ja sam uzela jednu onu malu plisanu dekicu što ih ima na svakom koraku, presavila sam nekoliko puta otprilike kolika je i jastučnica i stavila u jastučnicu koja ja od pamuka pa ju je lahko otkuhati i oprati

kad se ta dekica presavije ne bude uopšte visoka a pliš se unutra zalijepi pa se ne miče prilično je stabilno i bebi glava ne propada kao u običnom jastuku a ipak ima nešto ispod glave

mi to koristimo umjesto pelene samo da ima nešto nije jastuk, nije tvrdo ni previše mehko a i čvrsto je

(odgovor članu bela)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: jastucic?
29.4.2008 16:14:37   
jupajdi
Mi nismo stavljali nikakav jastučić pod glavu, samo pelenu, ako bi bljucnuo.
A dok je bio mala bebica podupirali smo ga peškirom iza leđa i tako da je najviše volio spavati na strani što je i najbolje za bebu.

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *