|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jedan sms-za djecu s posebnim potrebama!
25.1.2011 23:19:37   
iv@ncica

Idemo svi uciniti jos jedno dobro djelo ... pozivom na broj: 092-880-821 ili slanjem sms poruke na broj: 063-888-50 donirajte 1 KM za nabavku specijaliziranog vozila namjenjenog za Osnovnu skolu za djecu s posebnim potrebama Mostar..Hvala u ime nase djecice ♥

user posted image user posted image user posted image







_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jedan sms-za djecu s posebnim potrebama!
25.1.2011 23:27:44   
Hanady RR
user posted image
završila...a sutra novi kruguser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Jedan sms-za djecu s posebnim potrebama!
25.1.2011 23:31:20   
muaaa
odradjenouser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Jedan sms-za djecu s posebnim potrebama!
25.1.2011 23:53:01   
lejla_r
a s kojeg broja vi zovete, sa koje mreze, ja zvala s fiksnog i mobilnog (s mreze Bh telecoma), kaze da se 092-880-821 ne koristi, a poruka na 063-888-50 ne moze se poslatiuser posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Jedan sms-za djecu s posebnim potrebama!
25.1.2011 23:55:04   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: lejla_r

a s kojeg broja vi zovete, sa koje mreze, ja zvala s fiksnog i mobilnog (s mreze Bh telecoma), kaze da se 092-880-821 ne koristi, a poruka na 063-888-50 ne moze se poslatiuser posted image



ja sam poruku poslala sa BH telecoma...nisma zvala...
samo poruku...nije mi došlo izvješće da nije uspješno poslanauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lejla_r)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Jedan sms-za djecu s posebnim potrebama!
26.1.2011 8:40:07   
Anoniman
birala nepostojeci bruser posted image
Ivancice...hajd se raspitaj moze li se s bh telekoma donirati...hbmt drzavu...nepodrzavaju jedni drugima hum.teluser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Jedan sms-za djecu s posebnim potrebama!
26.1.2011 9:44:39   
Hanady RR
meni još nije stiglo da poruka nije prošlauser posted image
a sa fiksnog sam jutros probala ne postojećiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Jedan sms-za djecu s posebnim potrebama!
26.1.2011 10:05:13   
vjestica
hanady ne možeš poslati sms sa bhtelecoma , samo sa eroneta
ja sam sad poslala sa eroneta i odmah mi je došla povratna poruka da je primljena poruka


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Jedan sms-za djecu s posebnim potrebama!
26.1.2011 12:33:31   
emi7908
e bože sačuvaj države, pa humanost ljudi zar se i to danas važe i odmjerava ko je?čije je ....? ama fuj!!!! umalo ne opsova user posted image user posted image  ima li kakvo drugo rješnje,jer i kod mene je bhtelecom user posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Jedan sms-za djecu s posebnim potrebama!
27.1.2011 22:35:10   
iv@ncica
joj  cure..bas  mi je zao....moram  provjeriti  u cemu  je  stos..brojevi su  naravno  humanitarni i  trebali    bi  vrijediti  za  sve  mreze..a   uvijek  nesti  iskompliciraju..nakon  sms-a  se  dobije  povratana  poruka  o  donaciji  ;(((((...cim  sutra  provjerim  javim  sve...i  hvala  vam  svejedno :)))

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *