|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Joga u trudnoci
12.10.2009 1:42:14   
Visnja RR
Iskustva:

< Poruku je uredio Visnja RR -- 9.9.2012 18:37:29 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Joga u trudnoci
11.12.2009 23:15:40   
napokon trudna
Trudeci se da ostanem trudna, upisala sam i jogu (rekose mi da pomaze i fizickom i duhovnom stanju organizma). I nisam pogrijesila...2 godine san bila redovna i zaista sam se osjecala sjajno! Bila sam smirena, manje su me nervirale gluposti, naucila sam ispravno da disem, a tijelo mi je postalo gipko i nabacila sam super kondiciju (u kombinaciji sa cinjenicom da zivim na 5.spratu bez lifta user posted image )
Kad sam zatrudnila, morala sam da mirujem i cuvam trudnocu prva 3 mjeseca pa sam odustala od joge. Onda jos jedan mjesec sam bila lijena user posted image , a sad sam pocela ponovo. Na internetu sam pronasla neke linkove sa preporucenim vjezbama za trudnice i trudim se svaki dan bar pola sata vjezbati. Sve u svemu - meni je super

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Joga u trudnoci
3.2.2010 12:10:57   
Skvo RR
Prebacivanje posta sa druge teme

IZVORNA PORUKA: Lejla K

Ja sam išla na jogu kod učitelja Jadranka Pranjića. Njegova se grupa zove "Joga u svakodnevnom životu", Međutim izgubila sam broj telefona, ali se obično na mjesec dana pred prijem novih članova po gradu pojave plakati sa brojem na koji se možeš javiti. Meni je to bilo vrhunski, i pravo mi je godilo. Sad međutim nemam vremena da idem, a suviše sam lijena da radim sama.




_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu napokon trudna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Joga u trudnoci
3.2.2010 12:42:24   
lilith
ja sm isla do 8 mjeseca trudnoce na jogu kod amele citak...meni je stvarno odgovaralo,fino sam se osjecala,pravo me relaksiralo,a mislim da mi je tehnika disanja pomogla pri porodu...tada je vodila na mojmilu,mislim da je sada na dobrinji,ako nekome treba kontakt neka se javi pp

_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Joga u trudnoci
3.2.2010 17:05:40   
Sulty
Ja sam isla na yogu kod Danijele u Central Spa Clubu.  Odlicna je :-).  Nedavno sam je srela i rekla mi je da je sada otvorila ona sama negdje prostor i da se bas koncentrisala na yogu za trudnice.  Ima cak i babicu u svom timu koja drzi i predavanja, ako sam je ja dobro shvatila.  Ja, na zalost, ne mogu da idem, jer moram mirovati i ne smijem bas vjezbati, ali ako je nako zainteresovan, javite mi se na pp, pa cu vam poslati Danijelin broj.  Od srca vam je preporucujem, stvarno je odlicna.

_____________________________

Mama rodila svoju sjajnu zvijezdu 22.05.2010., a najmirisljaviji cvjetic 26.07.2012.

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Joga u trudnoci
17.2.2010 11:03:11   
E.dina
Zdravo,
ja sam nova na forumu, i svašta mogu saznati čitajući vaše komentare :)
mogu li dobiti od Sulty broj Danijele-yoga za trudnice

Hvala
Pozdrav

(odgovor članu Sulty)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Joga u trudnoci
17.2.2010 11:41:36   
Sulty
E.dina, upravo sam ti poslala Danijelin broj na pp.  Imas veliki user posted image i uzivaj na casovima yoge.  

_____________________________

Mama rodila svoju sjajnu zvijezdu 22.05.2010., a najmirisljaviji cvjetic 26.07.2012.

(odgovor članu E.dina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Joga u trudnoci
22.4.2010 11:00:56   
jenny_z
Moze mala pomoc, molim vas.
Zelim da idem na casove joge za trudnice ali ne znam gdje to ima u Sarajevo?
Ja sam u Novom Gradu, pa ako ima negdje blizu...user posted image

(odgovor članu Sulty)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Joga u trudnoci
22.4.2010 11:08:36   
Lejla Ka
http://www.prana-yogastudio.com/index.html

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu jenny_z)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Joga u trudnoci
22.4.2010 16:42:42   
lilith
imas na dobrinji kod amele ili danijele,a mozes i kod jadranka u gradu...ja sam isla na obicnu jogu do 8 mjeseca trudnoce kod amele

< Poruku je uredio lilith -- 22.4.2010 16:44:36 >


_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Joga u trudnoci
23.4.2010 9:54:14   
jenny_z
Dobrinja bi mi super odgovarala. Imaju li Amela i Danijela web stranice? Ili mi ti mozes pomoci oko e/maila ili broja telefona neke od njih? Hvala! user posted image

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Joga u trudnoci
18.10.2011 14:03:32   
aidana
Je li moze i meni neko poslati broj telefona od Amele ili Danijele?
Nikako da nađem kurs u mojoj blizini i na koji bi zaista mogla stici poslije posla.

(odgovor članu jenny_z)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Joga u trudnoci
12.11.2011 17:54:39   
M kao Mama
I ja bih molila da ako neko ima podatke o satima joge, ovo na Dobrinji da mi pošalje PP.

Unaprijed hvala

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Joga u trudnoci
3.2.2012 10:42:10   
lucylulaby
Hi i mene je zanimala joga na Dobrinji i jednostavnom pretragom kad sam ukucala joga Dobrinja u Googleu nasla sam nekoliko Amelinih sitea. Blogovi su joj šareni i simpatični, ali se čini se da na Facebooku daje odlicne stvari, savjete o zdravlju, upozorenja o vakcinama, ultrazvuku-sve ono sto je za nas trudnice zanimljivo.

Mozda bi joj se mogli i tamo prijaviti kao prijatelji?Čula sam se sa prijateljica koja je prije par godina išla na njene časove na Mojmilu( tad je Amela vodila vježbe u obdaništu) skoro sve do samog poroda-te da se porodila bez ikakvih problema. Vježbe su joj pomogle da se tijelo pripremi na napore, a pogotovo joj je disanje koje je tamo naucila ispravno raditi jako mnogo pomoglo. Takodje mi je rekla da Amela ima jako fin i mekan glas, da djeluje opustajuće na ljude, da je vedrog duha i jako pozitivna osoba.

Koliko vidim na njenom blogu-na Dobrinji je u O.Š. Ćamil Sijarić-mislim da je to ona škola prema aerodromskom naselju-preko puta Azela i pizzerije Dino. I evo..jos par info. maloprije sam je zavla na mob.061 507 097 i bas mi djeluje simpa. Rekla je da su prvi stupnjevi rađa joge koje ona vodi izvanredni za trudnice i da traju po nekoliko mjeseci svaki. Prvi termin joj je besplatan da mozemo osjetiti i vidjeti da li nam odgovara njen nacin vodjenja vjezbanja i atmosfera. Djeluje mi sasvim feruser posted image , drugi ti odmah uzmu lovu, pa se ti misli da li ti odgovara ili ne....

Početnički kursevi se od 19.15-20.45-sat i po vremena, ali ima dosta opuštanja na času. I da-cijena je sasvim pristojna.Jeftinije nego u gradu-60 KM mjesečeno!! Ja krećem od slijedećeg utorka.Čini se da smo našli pravu instruktoricu za nas trudnice u Sarajevu :)...
user posted image

http://jogasarajevo.posterous.com/

http://yogastudiodobrinjasarajevo.wordpress.com/

http://www.facebook.com/pages/YOGA-Studio-Dobrinja/248666808487541 user posted image user posted image user posted image user posted image


pišemo se..

Ako vas bude zanimalo prenijeti cu vam utiske sa prvog časa...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Joga u trudnoci
3.2.2012 17:08:07   
jenny_z
Ja sam definitivno zakasnila na tu za trudnice user posted image Isla sam na obicne pripreme za trudnice i to mi je bilo super, pomoglo puno kod poroda. Sretno na casovima trudnice lijepe. Ja cu sad na obicnu jogu user posted image

_____________________________

01.01.2011. I gave her life, she gave me a reason to live. ♥

(odgovor članu lucylulaby)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Joga u trudnoci
16.3.2012 9:55:07   
lajlac
Vidim da tema nije aktualna, ali bih voljela znati, ako mi neko moze navesti, najpravilnija vjezba disanja. Na internetu pretrazujem, medjutim, ima ih na hiljade. Voljela bih znati pravilno disati i da se kroz disanje opustim i izbacim sve negativno. Pozdrav.

_____________________________

Lajla

(odgovor članu jenny_z)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Joga u trudnoci
1.2.2016 8:26:32   
Vanja01
Samo veselo. Joga je zdrava i pomaze kod opustanja ;)

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Joga u trudnoci
14.9.2016 16:13:50   
strepnja
Inace sam u zivotu imala period znacajne aktivnosti koji su se smjenjivali sa periodima znacajne ljenosti. Sad sam trudna nekih 6 sedmica, i muka mi je grozno (mislim da sam to danas jedno 100 puta napisala i rekla), ali bih voljela da se ponovo malo aktiviram. Ne bih bas kod Dzeme ponovo, jer mislim da mi taj intenzitet ne bi sad odgovarao, ali sam pomislila- zasto ne joga? Pa imate li neku preporuku???
Vidim da ste iznad spominjali i Danijele i Amele i sl. ali je to sve bilo prije par godina i bogtepito je li to jos uvijek ista aktivno, pa sad ganjam svjezije informacije.
Hvala!

(odgovor članu Vanja01)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Joga u trudnoci
14.9.2016 23:49:10   
aidana
Imas ovdje prenatal jogu http://prana-yogastudio.com/raspored/

(odgovor članu strepnja)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Joga u trudnoci
11.12.2016 10:49:37   
anandi
Evo da podignem temu. Počinje program Joge u Tuzli 17.12. za trudnice koje su usle u 4 mjesec i vise pa ko zeli. Ja nikada nisam pohadala jogu pa sad razmisljam da idem, valjda se necu pokajat
http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/viewnewnews.php?id=72702

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *