|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   KAKO SAOPŠTITI RADOSNU VIJEST??
21.2.2008 14:29:41   
almi
Drage moje, evo da i ja krenem....

Zanima me kako ste svojim supruzima, prijateljima, porodici saopštii radosnu vijest??
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: KAKO SAOPŠTITI RADOSNU VIJEST??
21.2.2008 14:32:51   
tikica_69
jos nismo imali priliku user posted image ....ali nadamo se da budemo uskoro user posted image

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu almi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: KAKO SAOPŠTITI RADOSNU VIJEST??
21.2.2008 14:32:54   
kiša
MM je prvi znao jer sam mu odmah rekla da mi kasni a nikad nije,poslije sam prvo rekla svojoj sestri,a mami nisam htjela dok se ne uvjerim 100% al mama ko mama znala je, i pitala me i prije pregleda i tako da sam i njoj rekla a ostalima poslije pregleda.....

(odgovor članu almi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: KAKO SAOPŠTITI RADOSNU VIJEST??
21.2.2008 14:38:19   
vaga
Kiša čestitam ti, nedavno sam pročitala da si trudna, želim ti sve najljepše za vrijeme trudnoće i poroda.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

___________________________________________
Vaga 32 g., inseminacija 2 puta, HSG, Laparoskopija, histeroskopija, Postkoitalni t -nalazi uredni
MM 40 g. operacija varikokele - sada normospermija
9 g. braka

Covjek snuje Bog određuje

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: KAKO SAOPŠTITI RADOSNU VIJEST??
21.2.2008 14:38:48   
almi
tikice..................uskoro ćeš imati priliku, ne brini..........

ja svakako planiram da moj MM čeka onih 5 minuta skupa sa mnomuser posted image   zajedno ćemo buljiti u crtice user posted image

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: KAKO SAOPŠTITI RADOSNU VIJEST??
21.2.2008 14:45:21   
ElaB
U mom slucaju je MM također prvi znao jersam mu rekla da mi kasni vise nego ikad.A koliko se sjecam i mami i svekrvi (u jako smo dobrim i prijateljskim odnosima user posted image ) sam rekla da mi kasni, da postoji mogucnost da sam u drugom stanju.A ostalima sam tek nakon pregleda, kad sam i sama 100% bila uvjerena da sam trudna.

Daiskreno kazem,MM je kad sam i ja sumnjala da mozda nije govorio dajesam, ali tek kad sam izasla iz ordinacije i nasmijesia se, tek tad je pokazao pravo zadovoljstvo i srecu sto cemo imati bebu, jer je valjda i njega mucila saumnja prije nego smo 100% saznali.

Lijepo je bilo vidjeti onaj sjaj u njegovim ocima kad sam mu rekla......user posted image




_____________________________

nas mali Faris je stigao na svijet 16.09.2008., bas kako je doktorica predvidjela :)

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: KAKO SAOPŠTITI RADOSNU VIJEST??
21.2.2008 14:45:54   
kiša
Hvala Vago od srca,i ja zelim svim zenama koje jos nisu user posted image  da ih dragi Bog ubrzo obraduje sa tim poklonom.....od srca svima zelim

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: KAKO SAOPŠTITI RADOSNU VIJEST??
21.2.2008 14:46:42   
Anoniman
kod mene nije bilo iznenadjenja s moje strane...naime otisla sam na redovni ginekoloski pregled kod dr i on gleda gleda na UZ i suti..hajd reko nije nista sve, sve je ok i kaze hajd pricakaj me ispred ordinacije sad cu ja sa nalazima doci (dr je nas porodicni prijatelj). ispred je bio muz i cekao me. kad izadje dr i kaze: 99% trudnoca, cestitam..a nas dvoje prvo zbunjeni pa smo se nasmijali... na kontrolu sam otisla nakon 7 dana i onda je bilo 100% heheh
tako da vam ja nisam imala priliku licno reci mm user posted image
roditelje smo obradovali za bajram user posted image ...i to tako sto smo im poslali sliku UZ na mail...i rekli ima hajd provjerite mail, poslali smo vam slika. inace pricamo preko skypa... kad imaju sta vidjeti hehehe malo zrno user posted image

(odgovor članu almi)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: KAKO SAOPŠTITI RADOSNU VIJEST??
21.2.2008 14:48:32   
Blue rose RR
Eh kada sam ujutro saznala da sam trudna, nikome ništa nisam govorila,nego sam sama otišla ginekologu, koji je naravno potvrdio.
Onda sam otišla u apoteku i kupila jednu prelijepu flašicu, koju sam umotala sa UZV snimkom svoje majušne bebe, i sa jednom ceduljicom na kojoj je pisalo: "hoćeš li da budeš moj tatica, i da voliš moju mamu mnogo?"

Kada smo navečer moj mužek i ja legli u krevet ja sam mu uručila poklon, i kada je otpakovao......paf....počeo je plakati, smijati se...kao dijete, i grliti me i maziti me i...i...i... znate već šta..

A roditelji!

Nakon mjesec i pol sam otišla ponovo na kontrolu i isti taj UZV svoje bebe sam skenirala u 4 primjeraka, i izradila kao malu diplomu na kojoj je iznad ultrazvuka pisalo:

ČESTITAMO POSTALI STE DEDO;
ČESTITAMO POSTALI STE MAJKA;
ČESTITAMO POSTALI STE DAJDŽA;
ČESTITAMO POSTALI STE AMIDŽA;

i pozvali smo roditelje na porodični ručak, na kojem je na svakom tanjiru bila diploma zaslužnog člana naše male porodice.

Ne mogu vam opisati kakve su izraze lica imali kad su skontali kakvo je to iznenađenje.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: KAKO SAOPŠTITI RADOSNU VIJEST??
21.2.2008 14:50:10   
tikica_69
ajoj maryam amina...kako slatko...pa na ovo bi se kamen rasplakao od srece user posted image

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: KAKO SAOPŠTITI RADOSNU VIJEST??
21.2.2008 14:50:50   
kiša
user posted image user posted image user posted image user posted image E to je stvrano super,svaka cast pa imas tako lijepih ideja.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: KAKO SAOPŠTITI RADOSNU VIJEST??
21.2.2008 14:55:37   
Aleina
Kada sam ja uradila test i vidjela user posted image  crtice, jednostavno nisam mogla vjerovati,
sutradan sam kupila jos jedan da budem sigurna i pokazao je isi rezultat, MM je u to vrijeme
bio na poslovnom putu i trebalo je da se vrati za dvije sedmice, ah te dvije sedmice su mi bile
ko dvije godine, jer nisam htjela nista da mu govorim preko telefona, htjela sam da vidim njegov izraz lica kada cuje najsretniju vjest. Kazem najsretniju jer smo dugo radili na bebi i znam koliko mu je to znacilo.
A kada sam mu saopstila ostao je otvorenih usta, sjecam se da tu noc nije mogao ni oka sklopiti....
Sve u svemu to je trenutak kada je tesko naci prave rijeci...
Puno srece i radosti svim buducim i postojecim mamama....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu almi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: KAKO SAOPŠTITI RADOSNU VIJEST??
21.2.2008 14:57:01   
lavica
m. amina super su ti ideje!!!
nadam se da cu i ja uskoro moci tako nesto da uradim!!!user posted image

_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: KAKO SAOPŠTITI RADOSNU VIJEST??
21.2.2008 14:59:37   
Blue rose RR
Glasim za ženu uvijek punu fix-ideja.

Žene...ideje su tu da se "kradu"...

Ništa se ne može mjeriti sa izrazima oduševljena na njihovim licima. i ja se evo sada smjijem sama sebi i njima...kada se samo sjetim.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Aleina)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: KAKO SAOPŠTITI RADOSNU VIJEST??
21.2.2008 15:02:08   
almi
bravo, baš super.........ali ja mislim da moja svekrva i njena mama već sumjanju.....živimo zajedno...........smješkaju se i tapšaju me po ramenu, pitaju da li sam dobro, itd....i naravno ćute kao zalivene dok ne kažemo.user posted image  

a u stvari budući tata je krivac, ja dijete želim odavno, a on se mislio cijelo to vrijeme.....a onda u "pogodnom" trenutku samo prelomio.........i tako, eto izgleda i bude nešto  hihhihihihihiiiiiiii user posted image   zato će da čeka onih 5 minuta...user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: KAKO SAOPŠTITI RADOSNU VIJEST??
21.2.2008 15:12:14   
aldi
IZVORNA PORUKA: lavica

m. amina super su ti ideje!!!
nadam se da cu i ja uskoro moci tako nesto da uradim!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ne plakati Lavice, svugdje umjesto suza stavljaj smješke. Haha zvućim kao komadant! Sretno ti , nadam se da nećeš dočekati user posted image

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: KAKO SAOPŠTITI RADOSNU VIJEST??
21.2.2008 15:22:26   
budućamama
Eh kada sam ujutro saznala da sam trudna, nikome ništa nisam govorila,nego sam sama otišla ginekologu, koji je naravno potvrdio.
Onda sam otišla u apoteku i kupila jednu prelijepu flašicu, koju sam umotala sa UZV snimkom svoje majušne bebe, i sa jednom ceduljicom na kojoj je pisalo: "hoćeš li da budeš moj tatica, i da voliš moju mamu mnogo?"

Kada smo navečer moj mužek i ja legli u krevet ja sam mu uručila poklon, i kada je otpakovao......paf....počeo je plakati, smijati se...kao dijete, i grliti me i maziti me i...i...i... znate već šta..


prelijepa ideja!!! Nadam se da ćemo je mi trudilice u najskorije vrijeme moći ukrasti, iako si nam dala dopuštenje za to!
Svaka čast!user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: KAKO SAOPŠTITI RADOSNU VIJEST??
21.2.2008 15:24:38   
lavica
hvala ti aldi ali sam bas pesimista ovih dana!

evo smjesak!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: KAKO SAOPŠTITI RADOSNU VIJEST??
21.2.2008 15:32:04   
Blue rose RR
Drage moje GLAVU GORE, razmišljajte pozitivno "" i..i..i..i....znate već šta",
kada se najmanje budete nadali bebača će da dođe.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: KAKO SAOPŠTITI RADOSNU VIJEST??
21.2.2008 15:40:08   
Visnja RR
Obzirom da sam vec bila digla ruke od bebe bilo mi je cudno sto imam neke lagane mucnine i malaksalost ...a M mi kasnila 6 dana... cinjenica da smo MM i ja bila puno "opusteni" na moru... koktelcici po raznim beachbarovima i deephouse muzika... mozak na pashu... budalesali kao da nam je 18 (a samo sto nije kucnula 40-a) user posted image ... i tako jedna subote ja sva ko da me neko ispljunuo kazem muzu da mi kupi gastal jer me muci zeludac... a on otisao i kupio gastal i clear blue user posted image ...i  otisao leci ...ja kontala tek sutra uraditi test ali ... mada s nekom nelagodom jer ne volim vidjeti uzaludno kupljen test uradim ja to oko 16 sati... kad tamo plus ...mada je jedna crtica bila nesto malo blijedja... udjem u spavacu kod muza i probudim ga s pitanjem :jel ovo plus? ... gleda on i iste sekunde mu oci ogromne i kaze "aaaaaaaaaa koliki je" user posted image  
mojim i njegovim smo rekli mjesec i po kasnije na nasoj godisnjici braka...zamalo ljudi ne popadase u nesvjest od srece (obzirom da su to cekali 11g)...

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: KAKO SAOPŠTITI RADOSNU VIJEST??
21.2.2008 16:12:12   
almi
višnja....ovaj post treba kopirati u one one forume gdje treba ohrabrenje (tipa: nadamo se zajedno, problemi itd).....SUPER!!!   bebać nakon 11 godina......

ovo svi treba da znaju!!!!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: KAKO SAOPŠTITI RADOSNU VIJEST??
21.2.2008 16:27:12   
bezelye
Joj maryam amina bas si me rasplakala sa ovom svojom slatkom pricicom. Vala trunocu odlicno podnosim, jedino zacas pocnem cmizdriti i to me uglavnom rasplacu vase price i komentari o trudnoci i bebama. Podsjetite me da sam trudna ma ja od srece smrc smrc... sta cu... ne mogu se kontrolisati.... Sreca pa ne gledam sapunice user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: KAKO SAOPŠTITI RADOSNU VIJEST??
21.2.2008 17:02:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja

... udjem u spavacu kod muza i probudim ga s pitanjem :jel ovo plus? ... gleda on i iste sekunde mu oci ogromne i kaze "aaaaaaaaaa koliki je" user posted image  
mojim i njegovim smo rekli mjesec i po kasnije na nasoj godisnjici braka...zamalo ljudi ne popadase u nesvjest od srece (obzirom da su to cekali 11g)...



kako sam se rasplakala na ovu tvoju pricu... ko mala beba...Visnja divim ti se na opustenosti i saburu

OVO SE ZOVE NE GUBITI NADU I VJERU!!!

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: KAKO SAOPŠTITI RADOSNU VIJEST??
21.2.2008 19:03:36   
Sonja
drage moje toliko ste me rasplakale da skoro i ne vidim sta pisem
kad li cu ja dobit tu sansu da obradujem svog dragog???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam kontala da kupim male papice za bebicu ili gegice neke majene..i da zapakujem i da mu tako saopstim
samo se nadam da ce mi bog dati tu cast i priliku....
drage mame nemate pojma kolko ste sretne ( znam da znate al tako se kaze:)
pozzz za vas

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: KAKO SAOPŠTITI RADOSNU VIJEST??
21.2.2008 21:25:45   
lavica




draga Sonja ne tuguj, mlada si imas vremena da rodis puuuunooooo user posted image . zato samo optimizam i u nove pobjede bez razocarenja. ti imas 20 godina, mene je mama rodila sa 33 i sve je naravno super!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *