|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
22.4.2009 10:22:40   
Rina26
MENI JE ON EKSTRA ČOVIK
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
22.4.2009 10:34:52   
mamy Sabina
KAZA tema je sa pdf-a spontani pobačaj premještena na pdf porodilišta gdje i pripada!

LP mamy RR


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
23.4.2009 8:44:17   
Dragička
Meni je on čudo od čovjeka sve pohvale za njega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2x AIH=0
3x IVF=0
nada umire zadnja

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
23.4.2009 12:56:40   
Mara
B.O. ili kako bi rekli bezze, nemam neko specijalno mišljenje o njemu.
Bila kod njega i privatno  i "državnouser posted image
Ništa specijalno kao ginekolog, mada kažu da je odličan kao porodničar.
Za moj ukus  "sirovina" kad se radi o ginekološkim pregledima i kad se očekuje odgovor na postavljeno pitanje,  i nije svakome do zafrkancije kada mu se saopćava loše stanje spermatograma.
I da,  nisam za zavlačenje tipa, nakon 10 mjeseci tramakanja u Posušje i nazad ( mjesečno minimalno 7-8 puta)da mi kaže : Neka vas još, ta mladi ste, vidimo se za godinu dana a nije mi dao nikakvu informaciju ni dijagnozuuser posted image

_____________________________

L´amore basta a se stesso...

(odgovor članu Dragička)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
23.4.2009 13:11:51   
noaa
meni je vodio trudnocu u bolnici nisam mu isla privatno a bio mi dezurni na porodu.ja sam mu zahvalna do neba jer je spasio i mene i bebu..sve sa trudnocom bilo ok,a na porodu kad je vidio da beba nece vani navalio mi se na stomak i cura izletila,da je bio neko drugi sigurno bi isla na carski.

< Poruku je uredio Skvo RR -- 28.7.2010 14:41:51 >


_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Mara)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
23.4.2009 14:13:04   
mariva
sto ljudi sto ćudi svatko s nekim doktorom ima različito iskustvo. Bušića sam upoznala na ginekologiji kad sam u 8 mjesecu trud. pala i dobro se zgruhala. ja nako sva prepadnuta a on se raspričo "krupna beba nije ništa morala bi ti past iz aviona da ti se nešto desi" i još kaže" krupna glavica ali ništa ćudno ta i mama je mašala" a kad sam se došla porodit bio i on i kod pregleda kaže sestri a vidi finih nogu nema vena još ih i nalakirala. eto nije me on porodio ali sam čula da je dobar porodničae samo za moj ukus previše sirov,dobro mi je jedna ženska rekla on ti je tip "vidite moje mišiće"
Ma sve u svemu za razliku od ostalih mislim da su on i knežević za sad glavni u mostaru

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
23.4.2009 16:25:52   
Rina26
On ti je takav tip sve na zenzanciju tako je i meni ja nisam mogla dugo zatrudnit poslije spontanog on mi pomogao u svemu i podržavao

(odgovor članu mariva)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
23.4.2009 17:00:57   
anitaMO
prema meni je fin bio,jednom me pregledao kad sam ja ko bez duše došla kod njega.imala krvarenje u trudnoći.zajebant ali seljak.kum je sa tetkom od muža ,pa je to odmah sve drukčije.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
26.4.2009 14:01:55   
emsica
Prvo iskustvo s njim je jedan od zadnjih pregleda u trudnoci. Ok na pregledu. Obratio se cak muzu u cekaonici - prvi put smo to dozivjeli. Na kraju mi bio na porodu. Bio mi je super. Svidjelo mi se sto se javi pacijenticama i mimo vizite. Prije poroda je opet porazgovarao s muzem, ne rade to svi.

(odgovor članu mariva)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
4.5.2009 22:26:31   
ninann
Bušić - bila par puta i nikad više.  Na prvi pogled sve ok, a kad tamo previse zajebancije oko ozbiljnih stvari i sve to skupa - preskupo !

(odgovor članu ninann)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
8.5.2009 22:33:11   
Rina26
Meni nije preskup ja sam kod njega vodila 3 trudnoće

(odgovor članu ninann)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
21.5.2009 15:38:51   
Rina26
IZVORNA PORUKA: Dragička

Meni je on čudo od čovjeka sve pohvale za njega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dragička)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
23.6.2009 17:36:14   
tempo
svasta sam cula o njemu, da je sexonja i sl, medjutim nedavno me je primio na gin kad sam imala bolove i bio mi je extra. sisao oko 4 popodne s odjela iako su ga cekali na carski, vidio kako sm preplasena i sve divno sa mnom. extra je bio i drago mi je da sam imala priliku upoznati ga, a ne suditi po tudjim pricama user posted image

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
27.6.2009 13:39:15   
teatea
Meni je on super. Idem kod njega od 2006 godine kada nisam uspjela ostati trudna. Za njega sam čula da je najbolji po pitanju steriliteta. On se voli šaliti i istina (kao i većina muškaraca) voli da žena dobro izgleda. Što se tiče šala na pregledima, meni to ne smeta, čak mi je lakše bilo prihvatiti sve probleme koje sam imala prije začeća, nego da je bio ˇsmrtnoˇozbiljan.
Prošle godine mi je vodio trudnoću i sve je bilo super. Bio mi je na porodu i stvarno imam samo riječi hvale. Sada mi također vodi trudnoću i sve je ok, a nadam se da će mi i sada biti na porodu.
Što se tiče spermatograma: kada je to gledao nije se nimalo šalio i bio je ozbiljan. Kako sam ja imala problema, laknulo mu je kad je s mužem sve bilo ok, a naravno i nama.

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
27.6.2009 14:16:03   
milenium
nitko o njemu nikad nije rekao ništa lijepo,nego evo tek sad prvi put čujemuser posted image

(odgovor članu teatea)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
27.6.2009 14:36:58   
luna77
podjeljena su mišljenja ali se pokazao stvarno kao čovjek u mjesec i po mog lezanja u bolnici nedavno.Istina da ima malo čudan način zezanja ,nekome neodgovara ali sam bila kad je cura bila u panici jer su joj pali otkucaji srca bebe ispod 100 cijeli dan s njom i na kraju je odradio carski.
nije nitko od nas isti pa nemamo ista mišljenja .
iskreno kako kazu na njemu je "zvono" ali ima u MO rodilištu puno prefrganijih dr vidjela sam to sada.kao ljubazni kad su svi tu a na pregledu ili nasamo ajme meni user posted image .
iako me nevodi on nebih imala nista protiv da bude tu kad budem rađalča ukoliko nebude mog dr

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
27.6.2009 14:41:29   
milenium
kako misliš ako ne bude moguser posted image ja sam misla da porađa onaj tko je na smjeniuser posted image

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
27.6.2009 14:56:20   
luna77
do 14 su svi tu a poslije 14 2 dezurna doktora tako da je velika sansa da bude dr koji me vodi a btw postoji i dogovoreni porod ili sekcija i dođe ti dr koji te vodi

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
28.6.2009 23:03:31   
noaa
luna77 ne znam koji je tvoj doktor,al Busic je odlican na porodu,meni je pomogao puno.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
28.6.2009 23:09:03   
milenium
luna šta znači dogovoreni porod i sekcija????

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
29.6.2009 16:13:09   
luna77
sekcija je stručni naziv za carski rez i mozes dogovoriti s dr i on dođe tad i zavrsi sve ili ujutro za vrijeme smjene

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
29.6.2009 16:21:57   
milenium
dogovorituser posted image to mi nekako zvuči odgađanje trudova dok dr dođe na smjenu. kad se beba poželi rodit ona će se rodit,neće čekat svog dr.a čekanje nije dobro ni za zdravlje trudnice.

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
29.6.2009 16:23:43   
luna77
ne ni slučajno sekcija se radi 2-3 dana prije termina i nečeka se nikakav doktor ,ako se dogovori on dođe i porodi te ako ste se tako dogovorili.da se čeka kakav bi bio dogovor???
lezala sam mjesec i po nedavno i vidjela tih dogovorenih sekcija skoro svaki dan i to mi je ok zbog dosta stvari

< Poruku je uredio luna77 -- 29.6.2009 16:24:36 >

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
29.6.2009 19:33:37   
noaa
luna77 mislim da svi mozemo na dogovorenu sekciju ali se mora potpisati da je na osobnu odgovornost i ima svoju cijenu.ja kad sam radjala nisam znala da to moze,al aBd slijedeci put znam sta cu.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
29.6.2009 23:59:44   
ANNIAN
Mene je dr. Bušić dva puta porodio i to oba puta po noći i bio mi je čudo. SUPER. Poslije prvog poroda i trauma od dr. Bjelanovića i dr. Mišića ostala sam iznenađena kako je lako prošao drugi porod,a kada sam došla roditi treće i vidjela njega bila sam sva sretna.
Jeste malo sirovina i ima neki čudan smisao za humor.
Draga Mara ja sam išla u trudnoćama privatno u dr. Tanovića pa sam svaki put dobila polovične informacije.

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *