|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako živite vaš brak?
31.1.2012 10:42:12   
Anoniman
Bojim se udaljavanja u braku. Pa da pitam kako je kod Vas,kako živite brak,koliko često izlazite, kako se muž ponaša prema vašem zajedničkom vreenu, jel ima prijedloga, je li mu stalo do toga?
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako živite vaš brak?
31.1.2012 11:52:17   
shpagica
Hm... to da li cete se udaljiti u braku zavisi najvise od vas samih. U brak se mora ulagati mnogo vise nego u vezu. Nama se desilo nakon duuuge veze i nakon sto nista nije dalo naslutiti da nam se ipak mnogi pocnu (pokusaju) mijesati u brak i nase bracne odluke (gdje cemo i kako zivjeti npr). Ovdje mislim prvenstveno na mm-ove roditelje koji su mislili da ce nastaviti polagati ekskluzivno pravo na MM-a da im uskace i irgati i ne znam ti ni ja sta radi kad god im se gu*ici cefne. Tu su se lomila koplja...i moram priznati da sam mogla biti i pametnija i da sam ih mogla i suptilnije udaljiti, ali kad malo bolje razmislim nisu bas ni zasluzili ljepsi nacin da ih se odhebe.

Nas je sva ta (nova) postavka zajednickog zivota zamalo udaljila zauvijek, ali ipak smo o(p)stali zajedno. I da, kad dobijes djecu sve te gluposti ti prestanu biti vazne. Zato me danas boli dzon sta ko misli, prica, radi - samo picite svoj film i uzivajte/ Zivite SVOJ zivot kako vi mislite da treba.

Eto moje iskustvo.  Sretno!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako živite vaš brak?
31.1.2012 12:17:51   
leona81
mm radi non stop, i weekendima, i cesto je na putu, tako da kad ima slobodno vrijeme mi ga koristimo maksimalno...vidjamo se skoro svaki dan na pauzi, ili on svrati kuci na rucak i kafu ili izadjemo negdje u grad, dok je M u vrticu, weekende smo vecinom nas troje zajedno kuci ili izadjemo negdje, a ponekad kad moja mama moze da je pricuva odemo u kino ili na rucak:)
voljeli bi negdje otputovati sami bar na weekend ali nekako mi se jos ona ne ostavlja...udaljimo se s vremena na vrijeme, i onda se ponovo zblizimo...danas je tempo zivota lud i ima milion stvari o kojima mislimo, i normalno je da nam nekad nije do nicega...i svadjamo se i mirimo, to mi je nekako sasvim normalno...sada radimo na tome da ja zavrsim fax, pa da rijesimo pitanje stana:) jedva cekamo:) imamo zajednicke nade, ciljeve i oboje radimo na tome da bude bolje i nama i nasoj djeciuser posted image


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako živite vaš brak?
31.1.2012 12:26:17   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Bojim se udaljavanja u braku. Pa da pitam kako je kod Vas,kako živite brak,koliko često izlazite, kako se muž ponaša prema vašem zajedničkom vreenu, jel ima prijedloga, je li mu stalo do toga?


samo se sexaj s njim, i nikad bliži user posted image
a vakat je takav kad oboje radite manje se vidjate itd al kad se vidite mazite se i ljubite, grudvajte se, plivajte itd
nećete se udaljiti ako ste bliski u krevetuuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako živite vaš brak?
31.1.2012 12:27:23   
veeseelaa
Ovdje mislim prvenstveno na mm-ove roditelje koji su mislili da ce nastaviti polagati ekskluzivno pravo na MM-a da im uskace i irgati i ne znam ti ni ja sta radi kad god im se gu*ici cefne. Tu su se lomila koplja...


tako i treba, mm mora biti za svoje roditelje uvijek tu kao i ja za svoju mamuuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako živite vaš brak?
29.2.2012 16:34:33   
Ombra
moja brak je isti kao i moja veza prije nego smo se vjencali...dakle papir nije promjenio nista...dijete jeste...dosta vremena je podredjeno njoj i ona je na prvom mjestu...al idaleko od toga da zanemraujemo muz i ja jedno drugo...
meni su govorili vidjeces kad se uas neces moc izlaziti s prijatelima...netacno
vidjeces kad dobijes dijete neces imat vremena za sebe....netacno

evo ja i radim i imam malu bebu pa opet evo imam vremena i za internet i za prijatelje itd...i za muza naravno...mislim da sve zavisi od toga koliko zaista zelite provesti vremena jedno s drugim...muz i ja sve isplaniramo...dakle nisam ja ta koja iskljucivo obavlja kucne poslove nego se fino podjelimo kako bi nama ostalo vise vremena...evo recimo danas...muz fino spakovao malecku i dosao po mene na posao...lijep dan, fino smo sve troje prosetali...veceras ce praviti veceru a ja malo cistiti kucu...i tako sve se moze kad se partneri slozeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako živite vaš brak?
24.5.2012 14:58:58   
veeseelaa
mislite li da postoji vječna ljubav?
ono voliću te dok sam živ, samo ti za mene postojiš i sl


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ombra)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako živite vaš brak?
24.5.2012 15:06:31   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mislite li da postoji vječna ljubav?
ono voliću te dok sam živ, samo ti za mene postojiš i sl



dauser posted image

rijetki su imali tu sreću d aje kao takvu upoznaju...

al ja iz bliskih primjera vjerujem da ima je...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako živite vaš brak?
24.5.2012 15:10:52   
Lady26
Pitaj me za 20-30 ili vise godina, ili najbolje kad umrem pitaj me user posted image
Ja nesto ne vjerujem, ljubav s vremenom preraste u nesto drugo....ali ne kazem da se mozda nekome ne desi....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako živite vaš brak?
31.5.2012 15:05:46   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mislite li da postoji vječna ljubav?
ono voliću te dok sam živ, samo ti za mene postojiš i sl



Tjaa.... šta da ti kažem??? Vječna ljubav možda postoji, ali se rijetkima desi. Uglavnom, oko mene su ljudi koji furaju život 100 na sat i većina njih nema vremena za ljubav (razlog zašto je pola mojih drugarica u tridesetim bez momka/muža). Iskreno, ja volim jednu osobu i voljeću je dok sam živa, ali ta je ljubav potisnuta u neku drugu dimenziju znanu samo nama dvoma.
A što se tiče pitanja kako živite vaš brak?....hm, moj brak je prosječan, ni previše dobar, ni previše loš. Ima dana kad nam ne ide, ima dana kad je sve za čistu peticu. No, to možda i jeste suština braka, ideal ne postoji to je sigurno.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako živite vaš brak?
31.5.2012 15:17:02   
ajla86

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Bojim se udaljavanja u braku. Pa da pitam kako je kod Vas,kako živite brak,koliko često izlazite, kako se muž ponaša prema vašem zajedničkom vreenu, jel ima prijedloga, je li mu stalo do toga?


samo se sexaj s njim, i nikad bliži user posted image
a vakat je takav kad oboje radite manje se vidjate itd al kad se vidite mazite se i ljubite, grudvajte se, plivajte itd
nećete se udaljiti ako ste bliski u krevetuuser posted image





vesela i ja sam tako prije mislila....
da je sex onos to druzi muskarca na uzici i zaista sam se uvjerila na mnogim primjerima da se raspadaju brakovi jer su muzevi zapiostavljeni.nefali njima niti rucak,niti popeglana kosulja vec....samo sex....
pricamo o mladim bracnim parovima dok se predatori jos dokazuju kao muskarci na ovom svjetu i razmisljaju donjom glavom
sad sam u situaciji da mi je sex zabranjen (u trudnoci) vjerovtno ce i ostati do kraja user posted image user posted image user posted image
i sad smo nas dvoje ko dva penzonera ali bukavlno...nemogu se ni poljubiti odmah ruke lete gore dole...i onda se pocnemo smiajti i odmaknemo se....meni to nepada lose..sta cu....da mi je izgurati trudnocu,sad mi je najbitnije to..a sex...pa boze moj sexamo se zadnjih 10 godina ali malom nije dosadilo....zagrizo ko pit bulluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
muzu pada malo teze...on nezna svoje emocije iskazati nicim drugim osim sexom...kad je opun ljubavi prema meni lize ko lesiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i da neidem u detalje ali spadamo u par koji zivi zivot jako uzurbano i nama je sa vrata prije bilo skidanje i hopa cupa a ne kako si dragi proveo dan???sad smo malo u fazonu sta da radimo...ali izborit cemos e za vece ciljeve ja se bar nadam

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako živite vaš brak?
31.5.2012 15:21:05   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mislite li da postoji vječna ljubav?
ono voliću te dok sam živ, samo ti za mene postojiš i sl



Tjaa.... šta da ti kažem??? Vječna ljubav možda postoji, ali se rijetkima desi. Uglavnom, oko mene su ljudi koji furaju život 100 na sat i većina njih nema vremena za ljubav (razlog zašto je pola mojih drugarica u tridesetim bez momka/muža). Iskreno, ja volim jednu osobu i voljeću je dok sam živa, ali ta je ljubav potisnuta u neku drugu dimenziju znanu samo nama dvoma.
A što se tiče pitanja kako živite vaš brak?....hm, moj brak je prosječan, ni previše dobar, ni previše loš. Ima dana kad nam ne ide, ima dana kad je sve za čistu peticu. No, to možda i jeste suština braka, ideal ne postoji to je sigurno.


E ovo mi je tuzno....uvijek sam se bojala da ne budem nesretna u ljubavi...da se budim pokraj osobe kojoj ne pripadam i da zamisljam sebe pored druge osobe....Nista licno anonimna...onako kažem...mm je stvarno moja najveća i jedina ljubav i sretna sam zbog toga.....Žao mi je sto je ta tvoja ljubav potisnuta "u neku drugu dimenziju"....user posted image


_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako živite vaš brak?
1.6.2012 1:06:14   
blue ivy
Ja sam u braku par godina,tu su i djeca.Ljubav prema mm je prevagnula u ljubav prema djeci.Sebi sam na zadnjem mjestu.Ima losih i boljih dana,vise prosjecan brak.Mislim da je samo ljubav prema djeci i roditeljima iskrena ljubav,bezuslovna.

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako živite vaš brak?
1.6.2012 19:16:26   
Ella_H
Brak zivim kako kad ali ljubav je tu uvijek,
zivot je u etapama nekad se stvari mjenjaju, djeca,
posao,kuca, rucak itd itd ali i jedan pogled zna uciniti dan lijepim.

(odgovor članu blue ivy)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako živite vaš brak?
1.6.2012 19:21:51   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: Ella_H

Brak zivim kako kad ali ljubav je tu uvijek,
zivot je u etapama nekad se stvari mjenjaju, djeca,
posao,kuca, rucak itd itd ali i jedan pogled zna uciniti dan lijepim.



eh taj pogled user posted image
majkemi ja sam jos zaljubljenauser posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako živite vaš brak?
1.6.2012 19:30:41   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Ella_H

.....i ljubav je tu uvijek,
zivot je u etapama nekad se stvari mjenjaju, djeca,
posao,kuca, rucak itd itd ali i jedan pogled zna uciniti dan lijepim.


Ovako nekako....još uvijek su tu leptirići... poslije 8 godina braka, svako jutro se budimo sa poljupcemuser posted image .....
Imamo mi i loših trenutaka(ali ko ih nema), ali samo trenutaka..Ne dozvoljavamo da nam se oduže.
Ono što je savršenoo jasno od početka u našem braku je činjenica da se o svemu može pričati i da se ništa ne smije prećutati, uvijek znati na čemu smo.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako živite vaš brak?
1.6.2012 20:55:28   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: Ella_H

Brak zivim kako kad ali ljubav je tu uvijek,
zivot je u etapama nekad se stvari mjenjaju, djeca,
posao,kuca, rucak itd itd ali i jedan pogled zna uciniti dan lijepim.



Lijepo rečeno, i slažem se sa tobom, bilesi pronalazim i sebe u ovakvim "etapama" sa jednom konstantom - ljubavi.user posted image


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako živite vaš brak?
1.6.2012 21:53:18   
veeseelaa
E ovo mi je tuzno....uvijek sam se bojala da ne budem nesretna u ljubavi...da se budim pokraj osobe kojoj ne pripadam i da zamisljam sebe pored druge osobe...


nikada ne bi bila sa nekim u braku koga ne volim, ako se ikada desi da mm prestanem voljeti sigurno ćemo se razići
ne volim da se smaram a i ne kontam fol ostajanja u braku ako ljubav ne postoji

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako živite vaš brak?
1.6.2012 22:01:59   
veeseelaa
inače moj brak je super do sada, što kaže Simonida sve što sam imala to sam i željela, sve što sam željela to sam i imala  user posted image

prepirke sitne postoje al nisu alarmantne niti su ikada bile razlog za zabrinutost, lijepo se nadopunjujemo, volimo sličan način življenja, vjenčali smo se iz velike ljubavi koja još uvijek traje

mm nije zahtjevan a nisam ni ja, oboje volimo da uživamo u životu, da ugodimo sami sebi i jedno drugom
volimo da se družimo i sami i odvojeno s prijateljima, ljubomore nema, odnosno sa njegove strane je svedena na minumum a ja sam totalno operirana od iste

Ušli smo u brak dobro poznavajući jedno drugo, bili smo zreli, situirani i sve je ostalo moglo i bilo i nadam se da će ostati med i mlijeko

Oboje radimo, ja više brinem o djetetu jer to želim, to me ispunjava, volim biti "glavna" u mnogočemu i on me ne sputava, čak šta više smatra me jakom i spretnom

Nisam razmažena, sve mogu sama iako se mm rado ponudi odraditi sve za mene, nekad mu pustim da i ja na tren budem prava ženica, kojoj treba pomoć user posted image






< Poruku je uredio veeseelaa -- 1.6.2012 22:02:25 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako živite vaš brak?
1.6.2012 22:29:49   
veeseelaa
Bojim se udaljavanja u braku


mislim da treba brak začiniti novim stvarima s vremena na vrijeme, ili se podsjetiti nekih starih stvari
ja i mm često evociramo uspomene kako smo se upoznali, šta smo osjećali, šta smo mislili kad bi prekinuli itd to je jako lijepo da se prosto ne zaboravi razlog ulaska u brak, ogromna ljubav prije svega, ne treba dati obavezama da vas razdvoje niti da utiču na bliskost
uvijek treba imati vrijeme za partnera i pored posla, djece i domaćinstva

< Poruku je uredio veeseelaa -- 1.6.2012 22:30:35 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako živite vaš brak?
2.6.2012 8:59:50   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

E ovo mi je tuzno....uvijek sam se bojala da ne budem nesretna u ljubavi...da se budim pokraj osobe kojoj ne pripadam i da zamisljam sebe pored druge osobe...


nikada ne bi bila sa nekim u braku koga ne volim, ako se ikada desi da mm prestanem voljeti sigurno ćemo se razići
ne volim da se smaram a i ne kontam fol ostajanja u braku ako ljubav ne postoji


I ja tako mislim,ali eto ima i takvih slučaja,anonimna kaze da voli jednu osobu ali da je ta ljubav potisnuta u neku drugu dimenziju,a da joj je brak prosječan..

Ja bih radije bila sama nego s nekim koga ne volim...Ali to sam "ja" pa stoga treba prihvatit da ima i drugačijih izbora u zivotu,mi ne znamo njene razloge...user posted image


_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako živite vaš brak?
2.6.2012 12:13:12   
ena23

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mislite li da postoji vječna ljubav?
ono voliću te dok sam živ, samo ti za mene postojiš i sl



ja ne vjreujem, vise ne user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kako živite vaš brak?
2.6.2012 23:45:55   
bananica

IZVORNA PORUKA: ena23


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mislite li da postoji vječna ljubav?
ono voliću te dok sam živ, samo ti za mene postojiš i sl



ja ne vjreujem, vise ne user posted image




u tvom sam klubuuser posted image

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 10:22:39   
shpagica
Joj zene sta da vam kazem , trenutno mi mm ide na zivce samo tako! A nisam u pms-u user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 10:27:27   
veeseelaa
mora da je nešto zgriješio

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *