|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 14:55:46   
Anoniman

http://www.depo.ba/zabava/zena-ljubavi-popravi-mi-slavinu-u-kupatilu-curi-kao-luda-muz-daj-mi-klijesta

ja mislim da je ovo do zena, a ne do muskaraca(naravno, ima izuzetaka). Kako ga naviknes, tako ti je, mala, do kraja zivota.

Ne volim da ga izrabljujem, ali vala, nece ni on mene, sve i kad bi htio.

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 11.6.2012 14:56:32 >

(odgovor članu D_K)
  Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 14:58:52   
D_K
ali super mi je fazon, on se ufurao da je 'veliki majstor' a tamo zena jadna spade s' nogu..

a sve se to da urediti.. samo polako user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 15:15:34   
minja_
joooj, ja sam onda stvarno ekstrem, ja jos samo dalekovod nisam popravila, nisam jer mi nije trebalouser posted image
Al to je do odgoja, roditelji su me naucili da sve mogu sama i da ne ovisim ni o kome. Nekad mi nedostaje ono zensko prenemaganje, kao joj, kako ovo, uf, ne znam. Ja to sve po kratkom postupku, sad i odmah. Prava Amazonka. Necu sacekati supruga, ako mi treba nesto, onda to ima da bude iste sekunde :) ili ako bas ne mogu sama zavrsiti, da bar znam reci majstoru u cemu je tacno problem
Sto kaze Fata Muji, da sam na tebe cekala, ne bi ni djece imala:D

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 15:28:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


http://www.depo.ba/zabava/zena-ljubavi-popravi-mi-slavinu-u-kupatilu-curi-kao-luda-muz-daj-mi-klijesta

ja mislim da je ovo do zena, a ne do muskaraca(naravno, ima izuzetaka). Kako ga naviknes, tako ti je, mala, do kraja zivota.

Ne volim da ga izrabljujem, ali vala, nece ni on mene, sve i kad bi htio.



nije to do žena, to je do njihovih majki koje su ih tako vaspitale user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 11.6.2012 15:29:49 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 15:29:01   
veeseelaa
Nekad mi nedostaje ono zensko prenemaganje, kao joj, kako ovo, uf, ne znam. Ja to sve po kratkom postupku, sad i odmah. Prava Amazonka. Necu sacekati supruga, ako mi treba nesto, onda to ima da bude iste sekunde :) ili ako bas ne mogu sama zavrsiti, da bar znam reci majstoru u cemu je tacno problem


hehhe isto


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 15:29:21   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


http://www.depo.ba/zabava/zena-ljubavi-popravi-mi-slavinu-u-kupatilu-curi-kao-luda-muz-daj-mi-klijesta

ja mislim da je ovo do zena, a ne do muskaraca(naravno, ima izuzetaka). Kako ga naviknes, tako ti je, mala, do kraja zivota.

Ne volim da ga izrabljujem, ali vala, nece ni on mene, sve i kad bi htio.



nije to do žena, to je do njihovih majke koje su ih tako vaspitale user posted image


e sad ispade da su samo zene i njihove majke krive, krivi su i muzevi i njihove majke

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 15:30:16   
veeseelaa
pa mislim krivi su roditelji od istih

ta ne mogu ja nekog sa 30 godina prevaspitavati i učiti nečemu što se uči od malena user posted image

Meni je jednom sveki tako rekla za mm kao reci mu, rekoh ja mislim da ste vi to trebali obaviti do 30 godine, ne ide da ja sad njega prevaspitavam il on mene, mi smo oboje formirane ličnosti user posted image

i moja sveki misli da je do žena a ja da je do roditelja user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 11.6.2012 15:32:09 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 15:31:15   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa mislim krivi su roditelji od istih

ta ne mogu ja nekog sa 30 godina prevaspitavati u čiti nečemu što se uči od malena


aha, ok onda, ja mislila ti samo o zenama i njihovim majkama govorisuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 15:35:18   
veeseelaa
i mislim da teško neko sa 30+ mijenja svoje navike, koje se stiču u djetinjstvu.....
kao što je ophodjenje prema roditeljima, gostima, braći, sestrama, kasnije partneru i djeci
Urednost, odgovornost i sl




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 15:42:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i mislim da teško neko sa 30+ mijenja svoje navike, koje se stiču u djetinjstvu.....
kao što je ophodjenje prema roditeljima, gostima, braći, sestrama, kasnije partneru i djeci
Urednost, odgovornost i sl




Neko golemo preodgajanje u poznijim godinama mislim da je gotovo nemoguce...ali nauci ti njega da ga svaki dan poslije posla ceskas, peres mu noge(user posted image ), kad nesto hoce da popravi ti mu jadna trcis sav alat donijeti, sve mu gotovo servirs, preuzmes svu brigu o djeci i domacinstvu...e Lola bi se za cas preodgojio. O tome ja ovdje govorim. Zena treba i moze i mora (ako misli da je rahat) da mu da do znanja (na ovaj ili onaj nacin, svaka za sebe zna najbolje) da svako ima svoje obaveze, tj. da se zajedno ucestvuje u kuc. obavezama.

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 11.6.2012 15:44:54 >

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 15:45:17   
veeseelaa
ne miješaj mene u to, ja sam rahat user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 15:55:39   
Medić*
Sjetih se necega, dosla mei svekrva u Sa, nakon nekoliko dana pita ona mene : A zasto A ( ja ) kada se S (mm ) tusira ti njemu ne pripremis ves, nezna on to sam naci. Rekoh nano samo ti uzivaj sve zna gdje mu se sta nalazi, slozeno, ispeglano user posted image Njoj cudno, pa kaze : Ja bogme svom hadziji evo 35 godina to radim. E pa naucio tako user posted image

Nema u tome nista lose, ali neki ljudi mnogo ocekuju od zena, pa nista onda nece sami, ponasaju se kao djeca. Od pocetka se pravila trebaju znati, sta i kako user posted image


< Poruku je uredio medic slatki -- 11.6.2012 15:57:17 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 15:56:47   
teacher75

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Sjetih se necega, dosla mei svekrva u Sa, nakon nekoliko dana pita ona mene : A zasto A ( ja ) kada se S (mm ) tusira ti njemu ne pripremis ves, nezna on to sam naci. Rekoh nano samo ti uzivaj sve zna gdje mu se sta nalazi, slozeno, ispeglano user posted image Njoj cudno, pa kaze : Ja bogme svom hadziji evo 35 godina to radim. E pa naucio tako user posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 16:39:52   
bananica

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i mislim da teško neko sa 30+ mijenja svoje navike, koje se stiču u djetinjstvu.....
kao što je ophodjenje prema roditeljima, gostima, braći, sestrama, kasnije partneru i djeci
Urednost, odgovornost i sl




Neko golemo preodgajanje u poznijim godinama mislim da je gotovo nemoguce...ali nauci ti njega da ga svaki dan poslije posla ceskas, peres mu noge(user posted image ), kad nesto hoce da popravi ti mu jadna trcis sav alat donijeti, sve mu gotovo servirs, preuzmes svu brigu o djeci i domacinstvu...e Lola bi se za cas preodgojio. O tome ja ovdje govorim. Zena treba i moze i mora (ako misli da je rahat) da mu da do znanja (na ovaj ili onaj nacin, svaka za sebe zna najbolje) da svako ima svoje obaveze, tj. da se zajedno ucestvuje u kuc. obavezama.




slazem seuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 16:42:30   
bananica

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Sjetih se necega, dosla mei svekrva u Sa, nakon nekoliko dana pita ona mene : A zasto A ( ja ) kada se S (mm ) tusira ti njemu ne pripremis ves, nezna on to sam naci. Rekoh nano samo ti uzivaj sve zna gdje mu se sta nalazi, slozeno, ispeglano user posted image Njoj cudno, pa kaze : Ja bogme svom hadziji evo 35 godina to radim. E pa naucio tako user posted image

Nema u tome nista lose, ali neki ljudi mnogo ocekuju od zena, pa nista onda nece sami, ponasaju se kao djeca. Od pocetka se pravila trebaju znati, sta i kako user posted image




ovako je moja mama tatu naucila, sve sto mu treba ona donosi, priprema...taj ne znam ni gdje mu gardaroba stoji....a i snaha isto sa bratom radi, kad ga cujem da kaze daj mi ves idem se tusirati meni pozliuser posted image ili nadji mi farmerke i majicu da obucem, a jojj

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 16:51:40   
Hurma

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i mislim da teško neko sa 30+ mijenja svoje navike, koje se stiču u djetinjstvu.....
kao što je ophodjenje prema roditeljima, gostima, braći, sestrama, kasnije partneru i djeci
Urednost, odgovornost i sl





žena može sve... bez obzira na godine, isto tako navici kao moja sveki svekra da mu doda i casu vode uvijek, pa sve ostalo... sto me uvijek izludi kad sam kod njih... isto tako sam i ja svog naucila da bude samostalan, da pomogne, ucestvuje U SVEMU... da nije bilo tako, ja vjerovatno ne bih iznijela do kraja dvije rizicne trdunoce... moja me svekrva podrzava u tome da sve radimo zajedno i ja uvijek kazem prošla su vremena kad su zene sjedile kuci i docekivale muzeve, kuhale cistile i to im bio jedini posao dana... ona koja novcano pridonosi ima pravo da i njoj bude nekada donesena casa vode user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 18:05:51   
ljubicica5
Da i ja podijelim s vama svoj problem i da cujem vasa misljenja o istom...
Ja i moj dragi smo tacno godinu dana u braku. Zabavljali smo se 4 godine i onda se odlucili uzeti. Mm ima brata ozenjenog, koji zivi s njegovom mamom u porodicnoj kuci. Svekrva je kupila jos jednu kucu, s dosta zemlje. Kuca je stara nekih 30 godina i sve vrijeme su podstanari zivjeli u njoj. Ja i mm smo kao trebali zivjeti u toj kuci, medutim malo prije svadbe od podstanarke umre suprug i ona nema gdje s djecom, tako da mm i ja odemo u podstanare a ona ostane tu. Nakon godinu dana, doslo vrijeme da se rijesava nase stambeno pitanje. Kuca nam vise ne odgovara, jer nista u njoj ne valja- prestara je... Dogovorili se da cemo kupiti stan. Kaze sveki vi prodajte tu kucu i kupite sebi stan ili radite sta hocete, to je vase. Ta prica stoji godinu, sve vrijeme je to aktuelno pitanje. Sad sam ja user posted image i trebam se poroditi za 3 mjeseca. I ja se podignem, krenem traziti stanove. Nadem jedan savrsen, iz bajke i jeftin, opremljen , sve nanovo radeno, podno grijanje, kamin, 88 kvadrata. Medutim, stan je ipak 10 000 skuplji od onoga koliko smo mi planirali. Sada je problem sto je svekrvi i mm zao prodati tu zemlju, pa cemo morati dici kredit. Suprugu je puno da digne kredit veliki, pa da vraca 10 ili 15 godina. On bi radije kupio mali stan, u koji se treba ulagati i sve nanovo raditi (pod, staklarija), nego ovaj gdje je sve sredeno a dobije dvije sobe vise, razlika u cijeni je 10 000. Ali jos veci problem je u nasim karakterima... ja sam nagla, ako cemo stan hajmo odmah, gledati, traziti raspitivati se, a moj mm sve ceka zadnji trenutak... ceka da se nesto desi, pa da on ode pogledati stan i raspiitati se za taj kredit... ufffff...

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 22:41:10   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: minja_

joooj, ja sam onda stvarno ekstrem, ja jos samo dalekovod nisam popravila, nisam jer mi nije trebalouser posted image
Al to je do odgoja, roditelji su me naucili da sve mogu sama i da ne ovisim ni o kome. Nekad mi nedostaje ono zensko prenemaganje, kao joj, kako ovo, uf, ne znam. Ja to sve po kratkom postupku, sad i odmah. Prava Amazonka. Necu sacekati supruga, ako mi treba nesto, onda to ima da bude iste sekunde :) ili ako bas ne mogu sama zavrsiti, da bar znam reci majstoru u cemu je tacno problem
Sto kaze Fata Muji, da sam na tebe cekala, ne bi ni djece imala:D



Potpisujem od- do. Ja stvarno neznam za ssta meni mm sluzi user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 8:21:13   
MAMA MA
IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: minja_

joooj, ja sam onda stvarno ekstrem, ja jos samo dalekovod nisam popravila, nisam jer mi nije trebalouser posted image
Al to je do odgoja, roditelji su me naucili da sve mogu sama i da ne ovisim ni o kome. Nekad mi nedostaje ono zensko prenemaganje, kao joj, kako ovo, uf, ne znam. Ja to sve po kratkom postupku, sad i odmah. Prava Amazonka. Necu sacekati supruga, ako mi treba nesto, onda to ima da bude iste sekunde :) ili ako bas ne mogu sama zavrsiti, da bar znam reci majstoru u cemu je tacno problem
Sto kaze Fata Muji, da sam na tebe cekala, ne bi ni djece imala:D



Potpisujem od- do. Ja stvarno neznam za ssta meni mm sluzi user posted image


Isto i kod mene...popravljam cesme,uvrcem sijalicu,zivkam majstore, ugovaram s njima,micem sama po stanu namjestaj,neki dan sam sama raskovala kauc u djecijoj sobi jer je propaouser posted image ...sama zavrcem sarafe ako se koja vrata na kuhinji odvale,a ako sta bas on mora popraviti jer je jaci,onda svakako moram biti tu jer on nema pojma đe stoji šarafciger,kliješta,čekić...sve to ja nađem donesemuser posted image
Inace ne volim nista nikog moljakat...sve sto mogu rjesavam sama...
Kad se frajer pođe kupat kaze- "ženo,de mi daj veš"user posted image
kad se sprema na poso- "đe mi je plava majica,đe su mi čarape"user posted image
kad peče jaje -"jel ovo na 6 da držim pojačano, da nece izgorit-joj jes dobra ova tava za palačinke za nju se nista ne lijepi"user posted image user posted image user posted image
helem ko sa djetetom da živim...nista nezna sam,a i sto zna potrebna je moja asistencijauser posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 8:46:52   
Hurma

IZVORNA PORUKA: ljubicica5

Da i ja podijelim s vama svoj problem i da cujem vasa misljenja o istom...
Ja i moj dragi smo tacno godinu dana u braku. Zabavljali smo se 4 godine i onda se odlucili uzeti. Mm ima brata ozenjenog, koji zivi s njegovom mamom u porodicnoj kuci. Svekrva je kupila jos jednu kucu, s dosta zemlje. Kuca je stara nekih 30 godina i sve vrijeme su podstanari zivjeli u njoj. Ja i mm smo kao trebali zivjeti u toj kuci, medutim malo prije svadbe od podstanarke umre suprug i ona nema gdje s djecom, tako da mm i ja odemo u podstanare a ona ostane tu. Nakon godinu dana, doslo vrijeme da se rijesava nase stambeno pitanje. Kuca nam vise ne odgovara, jer nista u njoj ne valja- prestara je... Dogovorili se da cemo kupiti stan. Kaze sveki vi prodajte tu kucu i kupite sebi stan ili radite sta hocete, to je vase. Ta prica stoji godinu, sve vrijeme je to aktuelno pitanje. Sad sam ja user posted image i trebam se poroditi za 3 mjeseca. I ja se podignem, krenem traziti stanove. Nadem jedan savrsen, iz bajke i jeftin, opremljen , sve nanovo radeno, podno grijanje, kamin, 88 kvadrata. Medutim, stan je ipak 10 000 skuplji od onoga koliko smo mi planirali. Sada je problem sto je svekrvi i mm zao prodati tu zemlju, pa cemo morati dici kredit. Suprugu je puno da digne kredit veliki, pa da vraca 10 ili 15 godina. On bi radije kupio mali stan, u koji se treba ulagati i sve nanovo raditi (pod, staklarija), nego ovaj gdje je sve sredeno a dobije dvije sobe vise, razlika u cijeni je 10 000. Ali jos veci problem je u nasim karakterima... ja sam nagla, ako cemo stan hajmo odmah, gledati, traziti raspitivati se, a moj mm sve ceka zadnji trenutak... ceka da se nesto desi, pa da on ode pogledati stan i raspiitati se za taj kredit... ufffff...

niposto ne kupuj mali stan... e sad opremanje i renoviranje to vi znate, ali mali jok... moja sestra je tako ap je sad u 40-toj godini digla kredi da bi njno dijete napokon imalo svoju sobu... užas... za stan ja bih se licno uvijek zavalila u kredit, stan se uvijek moze prodati....

(odgovor članu ljubicica5)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 9:02:22   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: minja_

joooj, ja sam onda stvarno ekstrem, ja jos samo dalekovod nisam popravila, nisam jer mi nije trebalouser posted image
Al to je do odgoja, roditelji su me naucili da sve mogu sama i da ne ovisim ni o kome. Nekad mi nedostaje ono zensko prenemaganje, kao joj, kako ovo, uf, ne znam. Ja to sve po kratkom postupku, sad i odmah. Prava Amazonka. Necu sacekati supruga, ako mi treba nesto, onda to ima da bude iste sekunde :) ili ako bas ne mogu sama zavrsiti, da bar znam reci majstoru u cemu je tacno problem
Sto kaze Fata Muji, da sam na tebe cekala, ne bi ni djece imala:D



Potpisujem od- do. Ja stvarno neznam za ssta meni mm sluzi user posted image


Ja isto mogu sve sama. Samo što ja neću.
Meni u životu treba partner a ne ikebana.
Ono što sam kod sebe morala promijeniti jeste da se prestanem nervirati i nastavim završavati sve sama ad hoc, nego mantram u sebi i staloženo tri puta ponovim isto. I pali. Jest da je trebalo naučiti smireno gledati usisivač na pola sobe jedno tri sata, ali vrijedilo je.

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 9:13:15   
ena23
sta znaci ikebana?

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 9:21:38   
Funky
Po meni je brak samo stvar na papiru, a odabir osobe koja će te pratiti u životu i s kojom ćeš stvarati svijet za vas dvoje nešto drugo, puno veće od dva potpisa.
U braku sam 3 godine.... sve ovo vrijeme bilo je svađa, ljutnje, udaljavanja, zbližavanja, a najviše borbe... borbe da stvarimo nešto svoje, ono materijalno, da ostvarimo sebe u poslovnom smislu, da zadržimo prijatelje (kojih je danas jako, jako malo), da zadržimo svoju intimu, da dobijemo dijete koje i danas čekamo...
Daj Bože da nas nikada nije zbližio gubitak trudnoće, da nas nisu zbližile bolesti ovakva ili onakve, da nas nisu zbližile smrti voljenih... daj Bože da sam mogla uživati u početcima svog braka, u izlascima, gledanju filmova i izmišljanju problema ali nisam, stvarne probleme sam osjetila na svojoj koži...
Tako, molim vas, svi koji imate zdrave porodice i najbitnije zdravu dječicu ne tražite dlaku u jajetu nego uživajte u svakom danu koji vam je poklonjen od Boga jer je to najveće bogatstvo na svijetu...
Velika je stvar imati nečiji zagrljaj u kojem se osjećaš sigurno, ruku koja će umiriti tvoj nemir, njedra na kojima ćeš plakati i oči u kojima vidiš svoju budućnost i život... sve ostalo je prolazno... naljutiš se pa odljutiš, imaš pa nemaš, sagradiš pa srušiš... a imati nekoga na koga se možeš osloniti u životu e to je veliko...
E tako ja živim svoj brak tj. živim život u dvoje...user posted image

_____________________________

Funky Fun Club

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 9:23:00   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: ena23

sta znaci ikebana?


Način aranžiranja cvijeća, ali puno više od običnog buketa.
Ali svrha je ista, krasi dom a neke posebne koristi od istog nema.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Kako živite vaš brak?
12.6.2012 9:24:46   
mamabb

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: minja_

joooj, ja sam onda stvarno ekstrem, ja jos samo dalekovod nisam popravila, nisam jer mi nije trebalouser posted image
Al to je do odgoja, roditelji su me naucili da sve mogu sama i da ne ovisim ni o kome. Nekad mi nedostaje ono zensko prenemaganje, kao joj, kako ovo, uf, ne znam. Ja to sve po kratkom postupku, sad i odmah. Prava Amazonka. Necu sacekati supruga, ako mi treba nesto, onda to ima da bude iste sekunde :) ili ako bas ne mogu sama zavrsiti, da bar znam reci majstoru u cemu je tacno problem
Sto kaze Fata Muji, da sam na tebe cekala, ne bi ni djece imala:D



Potpisujem od- do. Ja stvarno neznam za ssta meni mm sluzi user posted image


Ja isto mogu sve sama. Samo što ja neću.
Meni u životu treba partner a ne ikebana.
Ono što sam kod sebe morala promijeniti jeste da se prestanem nervirati i nastavim završavati sve sama ad hoc, nego mantram u sebi i staloženo tri puta ponovim isto. I pali. Jest da je trebalo naučiti smireno gledati usisivač na pola sobe jedno tri sata, ali vrijedilo je.



Ista sam...da je trebalo vremena i živaca jest, al napokon kad sam se dozvala pameti i skontala da njegove riječi ''ma ti to bolje'' nisu pohvala i podstrek, nego izvlakuša svoje guze onda sam okrenula ploču i još što uvijek trubim, i meni je trebalo da to utuvim sebi u glavu pa onda njemu jest da kad god je kazao evo uradio sam ti, lupam, oprao sam TI suđe, ja kažem hvala dragi, ali ti nisi meni ništa uradio, nisi pomogao, ti si samo učestvovao kao i ja u našem domaćinstvu pa kako si meni uradio, ti si i SEBI uradio. Ne gledam njegovo učešće kao pomoć nego sudjelovanje.


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *