|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 11:30:24   
Andy_Bec23
Drage moje, nemojte mi suditi nit me kunit, ja se moram odluciti, zadrzat moju curicu ili ju predati Bogu u ruke.

U prvom slucaju, je jako tesko, vec po rodjenju imat ce vise operacija, mi se nemozemo veseliti, moramo biti s njom u bolnici, moliti se da prezivi da izdrzi operacije. Onda moramo kuci imat kisik sa monitorom, ja cu morat stalno pratiti i paziti. Moze se desiti da mi umre kuci, jer sanse su jako male. Nikada nece imat normalan zivot, i doktori kazu da nikada nece smijet trcat, igrat se, vozit bicikli,plivat itd jer svaki put ce bit rizik na srcani udar. Sa tih 4 srcane greske moze da zivi najdulje 25 godina. Ja imam veliki strah od svega ovoga. Svega srca zelim da to nije istina ali je. Doktorica mi je rekla da se nesmijem nadat da ce bit bolje jer nece, srce je tu i ima teske greske i to je rekla da nije sigurna hoce li uspjeti operirat i oce li uspjet operacija. Moram dobro razmisliti kakav ce zivot imat moja curica i kakav cu ja zivot imat s njom i mojim muzem. Jako se bojimo.

U drugom slucaju se jako pojim poroditi sada , ipak sam vjernica i znam sta ovo znaci, i znam da cu se cjeli zivot pitat sta bi bilo, kad bi bilo :-(

Molim vas samo recite sta vi mislite o tome, netrazim vas da me kunete nit da mi sudite, ionako na kraju ja moram odluciti sa mojim muzem..

Hvala vam svima

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 11:35:02   
mishkica
Draga Andy, nema rijeci utjehe, niti te moze razumiti iko ko nije to prosao, drzi se mila, user posted image user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 11:37:21   
R&T@
Tesko je pretesko...

boljet ce dovijeka sta god odlucila...

Mi sve cemo ti biti podrska KAKO GOD odlucila...
jer ce svaka opcija otkinuti dio tvoga srca...

ali ostat ce i onaj dio koji ce voljeti...
i dati ti snagu...

Volimo teuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 11:39:21   
dandi84
Draga Andy mislim da je odluka na tebi, ja se ne bih petljala u takvu odluku jer tiče se tvoje sudbine i tvoje budućnosti...Moras sama da sjednes i odlučiš šta ćeš dalje i kako ćeš...Bilo šta da izabereš shvati da će ti biti teško i da treba da imaš snagu....Velike su to odluke i moras ih sagledati sa svake strane....Ni u jednom slučaju ti neće biti lako a u drugom ipak mislim da će ti biti teže u momentu i na početku al proći će vremenom, kraće će trajati a ako se odlučis za prvu varijantu moras se spremiti da svoj i zivot svog muža promjenis uiz korjena i da se posvetis borbi bez prestanka i opet onom bolu koji te mora prije ili kasnije stići....Ja te ne kritikujem i ne kudim, naprotiv dajem ti svu snagu i razumijevanje i podrsku jer se sve to meni moze desiti sutra ili bilo kojoj od nas....Skupi snage trebaće ti...Zao mi je jako user posted image ...

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 11:40:54   
Crnkica
Draga moja jako mi je žao što si u tako teškoj situaciji,želim ti sve najbolje,a razumnog savjeta nemam...samo hrabro,znam da ti je jako teško.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 11:50:50   
animagical
draga andy, strasno mi je zao zbog vase djevojcice...nadam se da cete naci snage jedno u drugom da odlucite....user posted image

< Poruku je uredio animagical -- 6.4.2013 11:51:05 >

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 11:51:16   
koka i po
sta god odlucila to je Bozija volja i odredjenje .
tesko jeste ali ako tako shvatis manje ce da boli.
sve u zivotu sto se desava mora da se desi i mi na to ne mozemo uticati.
ovdje ces uvijek imati podrsku i rame za plakanje sta god da se desi.user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 11:56:09   
lady_bubamara
Draga moja dušo jako je teško. Stalno mislim na tebe, i stvarno mi je žao... Voljela bih da sam ti bliže samo da te jako zagrlim da se isplačeš da se isplačem ja sa tobom , a i kao što reče Dandi svakoj se od nas ovakvo nešto može u životu desiti...

Ja ne znam šta da ti kažem , a mislim da ni jedna od ženica ne može da ti kaže uradi ovako ili onako , i mislim da to uostalom ne bi bilo fer da ti neko kaže kako da postupiš jer to je odluka koju na kraju samo ti i tvoj muž trebate donijeti i niko drugi osim vas. Samo vas dvoje sada osjećate neizmjerivu bol u ovoj situaciji , boli i nas koje čitamo ali ni približno kao vs dvoje . Surovo je nije fer što roditelji moraju da biraju na ovakav način kakav je slučaj kod vas nije fer , ali opet u svakom slučaju i kako god vas dvoje morati sami odlučiti... Ja ti ne mogu reći ovo ili ono da treba, samo mogu reći da te ni u kakvom slučaju neću ni osuđivati ni kuditi nit bilo šta slično tome. Šta god da tvoj muž i ti odlučite ja ću razumijeti i samo moliti Boga da vam da što više snage i u jednom i u drugom slučaju, kako god da odlučite potrebna je snaga i hrabrost...

Volimo te draga naša user posted image

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 11:56:20   
Vinetu
Andy, niko nema pravo da te kudi šta god odlučila. Odluka je na tebi i tvom mužu... a veoma je teško odlučiti šta je ispravno.
Bila sam u sličnoj situaciji u sedmom mjesecu prve trudnoće. Neki doktori su potvrdili dijagnozu, drugi su je negirali. Bilo nam je izuzetno teško. Planirali smo dženazu nerođenom djetetu user posted image ...
Ipak, na kraju smo smogli hrabrosti i snage, upoznali se sa bolešću o kojoj su doktori govorili i odlučili ići do kraja. Ako je to ono što nam je Bog odredio, htjeli smo se pripremiti i psihički i fizički.
Moja curica se rodila sasvim zdrava, hvala Bogu... doktorske dijagnoze nisu bile tačne, hvala Bogu...

Ne želim da imaš neku lažnu nadu, da možda sve to nije tačno... ali razmisli, možda jeste, a možda i nije tako strašno kako doktori predviđaju. Medicinska čuda postoje... možda tebe čeka jedno!

Šta god odlučila, mila moja, bitno je da se ne kaješ zbog te odluke!

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 11:56:37   
Andy_Bec23
Nisu samo srcane greske vec ima i rascjep na usni koji treba operirat, a naravno to nije tako strasno kao srce, i kraca je bedrena kost, radila sam i mrt, u utorak cu imat nalaze, moguce da i nesto u mozgu nije dobro :-(user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 11:59:55   
mamaibabo

IZVORNA PORUKA: koka i po

sta god odlucila to je Bozija volja i odredjenje .
tesko jeste ali ako tako shvatis manje ce da boli.
sve u zivotu sto se desava mora da se desi i mi na to ne mozemo uticati.
ovdje ces uvijek imati podrsku i rame za plakanje sta god da se desi.user posted image

potpisujem

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 12:00:48   
Andy_Bec23
vinetu drago mi je da je sa tvojom bebom sve ok, i da ste se odlucili pravo, doktori su moj slucaj vako usporedili, ako netko nema nogu nemoze da ocekuje da ce bit bolje i da ce mu izrast noga. Jer i u mom slucaju je srce jako tesko osteceno....TESKO JE

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 12:01:52   
Andy_Bec23
Ja vas molim da mi budete potpora. Molit e dami Bog da snage to mi jako treba sada. user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 12:03:01   
palachinken
Andy, dušo draga, niko ti neće pola riječi reći, ja bih te sad nekako najradije zagrlila čvrsto i plakala s tobom.
Šta misliš da odeš nekom profesionalcu, psihologu, na razgovor...ako je to moguće. user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 12:03:28   
koka i po
Andy duso...nama je jako tesko dati ti savjet....nadam se da ces razumjeti.
ovo je samo tvoja odluka i smatram da niko drugi nema pravo da se petlja u to.
srce ce boljeti i ovako i onako....samo ti znas koliko mozes da izdrzis.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 12:04:44   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Ja vas molim da mi budete potpora. Molit e dami Bog da snage to mi jako treba sada. user posted image


Tu smo naša Andy user posted image

Uz tebe sam pa makar i ovako preko fejsbuka ili ovog foruma , ali imaš svu potporu ovog svijeta od mene mila moja.

Tu smo za tebe user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 12:05:28   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: koka i po

Andy duso...nama je jako tesko dati ti savjet....nadam se da ces razumjeti.
ovo je samo tvoja odluka i smatram da niko drugi nema pravo da se petlja u to.
srce ce boljeti i ovako i onako....samo ti znas koliko mozes da izdrzis.


baš tako... user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 12:07:16   
Carobno jutro
Draga Andy, dusa me boli sto ste se nasli u toj situaciji. Samo onaj ko se nadje u takvoj situaciji moze znati u kakvom si sada uzasu..kakvu tugu osjecate i kako se osjecate bespomocno. Znam, prezivjeh prije 8 mjeseci isto..Znam da je tesko donijeti odluku..teret na prsima neizdrziv..boli..
Kako svi rekose prije mene, to morate vas dvoje odluciti..ni jedna odluka nece biti lagana..ali sta god da odlucite, znas da smo uvijek za tebe ovdje. Niko te nece kriviti niti ce ti suditi..to od nas nema niko pravo. Mi mozemo samo da ti pomognemo u ovim teskim trenucima. MOlim Boga da vam da snage da ovo prezivite a prezivjet cete..evo mm i ja zivi i prezivjeli sve..opet se i smijemo i zivimo a mislila sam da je kraj..Moja curica nije docekala da mi donesemo odluku, njeno srce je stalo samo u 18. sedmici..
Znas da smo uvije tu za tebe i da mozes svu tugu koju sada osjecas izbaciti iz sebe.. Molim te jos jednom, evo pogledaj mene, prezivjela sam sve i idem dalje, da je lako, nije ali zivimo i nadamo se najboljem..covjek planira, Bog odredjuje..user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 12:09:21   
Carobno jutro

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Ja vas molim da mi budete potpora. Molit e dami Bog da snage to mi jako treba sada. user posted image



Ja bih sada najradije dosla u bec da te zagrlimuser posted image user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 12:09:47   
sporty mamaa
Andy molit cu se za tebe i za tvoje nerodeno dijete, u mojim si molitvamauser posted image user posted image A i ti moli Boga da ti da snage i pokaze pravi put. To je tvoja zivotna borba koju moras izboriti i nadam se da ce na kraju ipak sve ispasti dobro.
Doktori nekada znaju i pogrijesiti, ne zelim te ubjedivati ne jedno ni drugo, to je odluka koja je samo na tebi. Mojoj svekrvi je jedna pedijatrica kad sam rodila stariju curicu govorila kako sumnja na down ali i na neke druge jos gore sindrome(a beba vec bila rodena, zagrcnula se vode pa je poslali na pedijatriju). Ja bila na ginekologiji sama, kad su mi rekli plakala sam dva dana dok nisam izasla iz bolnice. I onda gle cuda, ta ista doktorica meni kaze da je beba zdrava ali ona bi kao ipak da zovemo geneticara. I kad je dosao geneticar, sav u cudu meni govori, da je dijete potpuno zdravo, da nema ama bas nikakvih znakova nikakvih sindroma. Sad je to djevojcica od 4 i pol godine razgrana, potpuno zdrava i sretna... Ja zelim i tebi svu srecu sta god da odlucis, uz tebe smouser posted image user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 12:09:55   
toncica
Andi Bec23 mila moja neznam sta bih ti rekla na sve ovo stvarno je strasno. Sta god ti rekla nemogu te utjesiti jedino se mogu moliti za tebe i tvog muzica da vam bog da snage da to sve prezivite . To je teska odluka i to trebate samo vas dvoje da odlucite, sta god odlucite tu sam da vas podrzim a nikako da vas osudjujem i kritikujem taman posla. Drzite se zajedno.Jako mi je zao zbog tvoje curice

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 21
   [Obrisana poruka]
6.4.2013 12:13:28   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Carobno jutro)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 12:14:16   
Andy_Bec23
Hvala svima user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 14:02:26   
hatepsut
Andy,prije svega jako mi je zao sto prolazis kroz sve to user posted image

Odluka je na tebi,vjerujem da ti je jako tesko,ja ne smije da napisem ni ovako bi ni onako bi jer nisam bila u takvoj situaciji.Kako god da odlucis sigurno je ispravno a mi smo tu da te podrzimo !
Saljem ti milion zagrljaja i tu smo uz tebe !

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 14:17:16   
leona81

IZVORNA PORUKA: Iman83

Andy dušo...bilo bi okrutno da i pomislimo da ti sudimo ili osuđujemo kakvu god odluku ti donijela.

Vjerujem da smo sve uz tebe 100% i podržaćemo te u svemu ali odluka koju doneseš mora biti samo tvoja i tvog muža.
Niko od nas se ne nalazi trenutno u tvojoj koži i ne zna ni djelić onog što ti prolaziš da bi ti mogao dati smislen savjet.

I jedan i drugi put su teški, preteški...ali Bog nam daje upravo onoliko koliko možemo podnijeti i vjerujem da ćeš kroz sve ovo biti jaka.

Šta god odlučila uz tebe smo user posted image user posted image

Ljubim te draga moja user posted image
user posted image


potpisujem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *